אדריאנה טורס, טיולים מאורגנים לרומניהשמי אדריאנה דדיה, מדריכת טיולים מוסמכת, מארגנת ומלווה קבוצות לטיולים ברומניה, ילידת רומניה, דוברת השפה, מכירה את המדינה על כל שביליה, תרבותה ומנהגיה.

דרך שיתוף פעולה מלא עם חברות תיירות בעלות שם בחו"ל בידי לארגן טיולים מיוחדים ואיכותיים במטרה לספק למטייל הישראלי את החוויה הייחודית שבטיול מאורגן. ייחודיותו מתבטא דרך הרמה הגבוהה של האופרציה (מלונות, ארוחות, אוטובוס תיירים), ליווי והדרכה, אטרקציות, אתרים ומסלולים.

מאז עלייתי ארצה הקפדתי לבלות את חופשותיי בחו"ל, לרבות ברומניה עד כי מקורביי לא הבינו למה. את תשובתי סיפקתי מבלי לומר מילה לאחר שהתלוו לאחד הטיולים. חלקם אהבו וחזרו ואף התמכרו ובנוסף חל המפנה בחיי והחלטתי שאת אהבתי אהפוך למקצוע.

 

AdrianaTour-המומחית לרומניה מארגנת ומלווה כל סוגי הטיולים: טיולי כוכב, טיולי עומק, טיולי שורשים, טיולים פרטיים וטיולי בוטיק (מתאים למשפחות וקבוצות קטנות). כמו כן ניתן לרכוש חבילות ספא מפנקות ואוהבי רכיבת אקסטרים יכולים להנות מחבילת רכיבה אנדורו על הקרפטים החלומיים.
בלעדי בארץ!!!
טיול ייחודי בן 9 ימים "מראמורש הקסומה"
ללא אופציות וימים חופשיים, המסלול היפה ביותר, האופרציה, והמחיר ללא תחרות… -נבנה בשיטוף פעולה עם המומחים בחו"ל.

טיול עומק בן 9 ימים לאזורים היפים ביותר ברומניה "מראמורש הקסומה": אנשים יפים, תרבות עתיקת יומין, פולקלור מקומי, טעמים אוטנטיים, אגמים ונהרות, טירות מהאגדות, ארמונות מלאכים, נופים עצרי נשימה, סיורי צוקים והרבה הרבה כיף!!!

 

 

 

למה כדאי לטייל ברומניה?

להלן כמה סיבות:

*רומניה היא מדינה יפהפייה ובעלת אטרקציות מגוונות וייחודיות.

* המטיילים ברומניה חווים את תחושת המסע בזמן כשבאזורים שונים התושבים חיים על פי מסורת עתיקת יומין, כפרים בהם הזמן עצר מלכת כשהמקומיים חורשים את אדמתם בעגלות רתומות לשוורים ושואבים מים מן הבאר, בשולי הערים הראשיות עם סגנון חיים מודרני עם טכנולוגיה מתקדמת בהם ניתן לראות מבנים וקניונים מודרניים המשתלבים בהרמוניה נפלאה עם מבנים עתיקים בעלי ארכיטקטורה עתיקה ומפוארת.

*רומניה מבורכת ועשירה באוצרות טבע: שפע מעיינות מים מינרלים, נפט, מלח ועוד…

* לרומניה היערות העבותים ביותר באירופה.

* על מרחביה הירוקים של רומניה ניתן לראות מבצרים וארמונות מפוארים, טירות כאילו נלקחו מסיפורי אגדות, כנסיות מצוירות, אין ספור אגמים, נהרות, מפלים הרים נשאים, פארקים מפוארים והנופים עוצרי נשימה.

*האוכל והיינות שלה מעולים.

*האנשים שמחים, נחמדים ומסבירי פנים.

ואם לסכם במשפט אחד: רומניה מדהימה, יפהפייה, ולטייל בה זו פשוט חוויה!!!

 

http://www.webix.me/adriana

052-6977273

077-4371080

 


מילות חיפוש האחרונות שהשתמשו כדי להגיע לדף זה

יועץ טיולים מדריך טיולים בחו"ל מומלצי האתר, בעולם מומלצים בתיירות ,

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים
כתבות אחרונות