איך לנצל טיסה עם קונקשיין לכמה טיולים נוספים? והצעה מעניינת


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

כפי ששמתם לב כל המטיילים רוצים להוזיל את מחירי הטיסות. ולכן, יותר ויותר חברות תעופה מציעות לנוסעים בטיסות עם עצירת ביניים (קונקשן) .

הבעיה, שהזמן הכולל טיסות והמתנה עורכות זמן ולפעמים יכולה להיות מורטת עצבים.

מי שיודע איך לחפש טיסות זולות יכול למצוא מסלולי טיסה מאוד זולים למשל, טיסה לארה”ב ישירה שעורכת 10-14 שעות ( תלוי ביעד הנחיתה ), אבל עם עצירת ביניים של 20 -30 שעות לא יעילות, הופך את מסלול הטיסה ללא כדאי.

הרבה מטיילים שיש להם את הזמן, היו שמחים לעשות זאת אם הם היו יכולים לקבל יום אחד, או כמה ימים של הפסקה בין הטיסות לבילוי קטן בהלוך ובחזור. נכון, אז יש להוסיף לינה ארוחות ועוד.אבל מעצימים את הטיול. תארו לעצמכם שבחופשה הבאה שלכם בפונטה קאנה תוכלו לעשות טיול קצר ברומא בדרך לניו יורק ובדרך חזרה טיול קצר בברלין.

איך להפוך טיסת קונקשין לשתי טיסות?

חיפוש עצמאי באתר flights-seeker.com

שלב ראשון בתהליך, למצוא את הטיסות הזולות ביותר להגיע ליעד הנחיתה. יש לבצע חיפוש רגיל של טיסה זולה עם עצירת ביניים. מה שתקבל, הם שלושה הצעות שנראות למתכנתי האתר כטובים ביותר עבורך. זה לא אומר שזאת הזולה היא הטובה , אך בגלל זמני המתנה גדולים בשדה התעופה אפשר להשתמש להמשך .ולכן תבקשו ממנוע החיפוש להראות לכם את הטיסה הזולה ביותר.

לדוגמא, בחודש מסויים טיסה לפונטה קאנה שברפובליקה הדומיניקנית, דרך לונדון במחיר של 400$ שזה מחיר זול משמעותית לעומת טיסה ישירה ישירה שעולה כ-1800$. אתם עשויים לראות, שבטיסה הזו יש חניית ביניים ארוכה של 21 שעות והטיסה כולה עם חניית ביניים  יכולה לקחת מעל 35 שעות.

תמונה הממחישה איזו שדות תעופה טובים למחירים זולים בטיסות קוניקשיין

MULTI-CITY, שמעתם על המושג הזה?

זה למעשה מנגנון באתר flights-seeker.com שמיועד לצורך זה שמאפשר לך, במקום לחכות הרבה זמן בשדה התעופה, לטייל בלונדון בניחותא. למעשה מנגנון זה מפצל את הטיסה לשתיים בהפרש של מספר ימים למטרה הזו.

שלב שני יש להכניס במנגנון החיפוש בטיסה הראשונה  מתל אביב לשדה התעופה של לונדון בתאריך שמצאתם את הטיסה הזולה . אחר כך צריך לעבור לשורה השנייה שהטיסה ממריאה מלונדון והטיסה נוחתת בפונטה קאנה מספר ימים אחרי שהגעתם ללונדון ובודק מה המחיר החדש. ועשוי לגלות שהמחיר של שתי הטיסות יותר זול וגם אפשר היה לטייל בלונדון.

כדאי לשחק קצת בימי הטיסה השנייה ולבדוק יום לפני או יום אחרי כדי למצוא טיסה הישרה ליעד שאתם רוצים.

כנ”ל, בדרך חזרה מפונטה קאנה לישראל.

בדרך הזו ליצור חופשות מפוצלות להרבה מאוד מקומות שהמערכת יכולה להציע לך, וגם את מסלול הטיסה המומלץ והזול בשבילך. יתרון נוסף של flights-seeker.com , שדרכו כרטיסי הטיסות נמכרות באופן ישיר ( לא כמו כל אתרי ההשואות האחרים ) וגם אחראי לסנכרן אם יש בעייה באחת הטיסות.

הצעה מעניינת לגולשי אתר טיולים ול-25 הקבוצות בפיסבוק

השימוש באתר flights-seeker.com הוא נחמד. אך יש אפשרות נוספת שנותנת מרחב של כל האפשרויות למשחקי קומבינה שאותה יקבלו חברים המעוניינים לעשות עצירות ביניים

כל מה שעליכם לתת:

יעד ההמראה, תאריך יציאה.

יעד הנחיתה, תאריך חזרה.

מה תוכלו לקבל? אפשרויות חנייה למספר ימים ביעדים שלא חשבתם עליהם ושיוזילו את הטיסה.

מה עליכם לעשות? לצרף לפחות 50 חברים לאחד מהקבוצות הבאות 25 קבוצות פייסבוק מומלצות, לחסכון אלפי שקלים בטיול אחד  או לשתף ב 10 קבוצות בפיסבוק ולהמליץ על אתר http://www.hotels-seeker.com

נדרשת הוכחה לצירוף חברים כדי לקבל הצעות אלו.

איך אפשר למצוא טעויות במחירי טיסה? והאם יכבדו אותם?טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים