הייה סוכן נסיעות בעצמך. הצעדים להוזלה משמעותית ואופטימלית של טיולים

הנוסחה פותחה על ידי יאיר בר זוהר, ובאדיבות 24 הקבוצות בפייסבוק שמומלצות לחסכון אלפי שקלים בטיול אחד

רובנו מעדיפים לתכנן בקפידה את הטיול או את החופשה שלנו לפני שאנו יוצאים מפתח הבית. אנו מזמינים מראש את הטיסות ואת המלונות, מרכיבים מסלול טיול מסודר ומחשבים עוד מהבית כמה זה אמור לעלות לנו. חלקנו אף נעזרים בשירותיהם של סוכני נסיעות, שמתכננים ומסדרים את הכול עבורנו.

היום אנחנו רוצים לגלות לכם את הנוסחה האולטימטיבית להוזלת עלויות החופשה או הטיול שלכם. בעולם הטכנולוגי של היום אתם כבר לא צריכים מתווכים, שרק מייקרים את המחירים. היום אתם יכולים לעשות את הכול בעצמכם. אז כיצד תוכלו לחסוך אלפי שקלים בחופשה הבאה שלכם?

גלו את הסוד הכמוס אך הפשוט כיצד להיות סוכן נסיעות עצמוני ללא שום קורס ( בזבוז זמן על קורסים ארוכים וממושכים ויקרים למקצוע שהולך להעלם  בגלל האינטרנט ) , וכל מה שתקראו כאן, מתבסס על ניסיון אישי של 40 שנה בצרכנות ו-17 שנה בתחום התיירות.

מה שחשוב כאן, הוא הסדר שיש לפעול לפיו. האתרים הם משתנים וכל פעם יש אתרים טובים יותר. אני נתתי את האתרים שלפי דעתי המיקצועית הם הטובים ביותר ברגע זה ואולי בעוד זמן מסויים יהיה אתר אחר. אם יש לכם אתרים אחרים, נפלא. אך זיכרו, יש דברים הכרחים שחשוב לעשותם לפי סדר מסויים ואז תקבלו חיסכון אופטימלי.

ניתן למסור ולהעביר הלאה את המאמר הזה לשימושו של כל אדם.

ועכשיו לתכלס, ליהנות ממה שאתם עושים, להרוויח הרבה כסף מהטיולים שלכם באופן עצמאי…………..

שלב ראשון – תדאגו לקבל "Cash Back" על הוצאות הטיול 

חשבתם ש-"קאשבאק" מקבלים רק דרך בנק הפועלים, בנק לאומי? אז הגיע הזמן שתכירו את Ebates, Topcashback! אלו שניים מהאתרים המובילים בתחום ה-"קאשבאק" בעולם והם מציעים "קאשבאק" במגוון עצום של חנויות, ביניהן גם כאלה העוסקות בתחום התיירות. לפני שאתם מתחילים לרכוש ספרים, סיורים, טיסות, מלונות וציוד לקראת הטיול שלכם, כדאי שתעברו ותראו מאילו גורמים תוכלו לקבל את חלק מכספכם חזרה. בד"כ סכום החזר מגיע ל1-15% מהרכישה שלכם, כך שאתם יכולים לחסוך סכום נאה על כל רכישה.

ההרשמה לאתרים אלו קלה ופשוטה, ובד"כ דורשת רק שם, אימייל וסיסמא. אתרי ה-Cash Back עובדים עם החנויות האלו, ומרוויחים אחוזים בכל פעם שאתם קונים דרכם. חלק מהרווח הזה הם חולקים אתכם, כך שגם האתר וגם המשתמש מרוויחים.
 
אז איך תפיקו את המיטב מ-Ebates?

1 – היכנסו והירשמו לאתר – השלב הראשון הוא כמובן להירשם ל-Ebates. ההרשמה קצרה ופשוטה ( בד"כ דורשת רק שם, אימייל וסיסמא ). במהלך ההרשמה תוכלו גם לבחור שובר כספי במתנה, בו תוכלו להשתמש מאוחר יותר לשופינג מקוון באתר.

2 – בחרו במחלקת "Travel & Vacations" (טיולים וחופשות) – כדי להגיע למחלקה, הקליקו על האפשרות "Shop by Department", שמופיעה ממש מתחת ללוגו של האתר מצד שמאל והקליקו על קטגוריית "Travel & Vacations". זה יוביל אתכם לעמוד שבו מופיעים כל השירותים התיירותיים הרלוונטיים, שמציעים לכם "קאשבאק".

3 – עיברו על הרשימה ותראו מה רלוונטי לכם – קיימת רשימה מכובדת של עשרות חנויות וחברות תיירותיות שונות שמציעות "קאשבאק". טעימה קטנה מתוכן:

Booking.com מציעים 2% קאשבאק

CitySightseeing New York מציעים 7.5% קאשבאק

Samsonite מציעים 2.5% קאשבאק

Holiday Inn מציעים 4.5% קאשבאק!

 

קרוזים באתרי פריסליין ואקספדיה 10%-12% קאשבאק!

הנחה נוספת של 6% על קנייה של דרך אתר האם של גרופון ארצות הברית. גם ישראלים יכולים לקנות. והכמות של המבצעים היא גבוהה פי 100

בדקו אם תכננתם לרכוש משהו מאחת מהחברות המוצעות ונצלו את ההזדמנות כדי להחזיר לכם קצת כסף לארנק! זכרו שכל דולר הוא משמעותי!

4 – במקום ללחוץ על "Shop Now", לחצו על שם החברה – לחיצה על "Shop Now" תוביל אתכם לאתר הרשמי של החברה. לעומת זאת, לחיצה על השם של החברה (בירוק) תוביל אתכם לעמוד נוסף ב-Ebates, בו מרוכזים כל ההנחות שיש לאותה חברה להציע. ותופתעו לגלות שקיימות הטבות רבות! חלק מההטבות כרוכות בהכנסת קוד, שאותו תוכלו למצוא ב-Ebates.

אז רגע… איך מקבלים את ההחזר הכספי? בכל פעם שאתם נכנסים לאתר מסוים דרך Ebates, אותו אתר יודע שהופניתם אליו מ-Ebates וברגע שמתבצעת רכישה, החשבון שלכם ב-Ebates מזוכה בסכום המתאים. את הכסף שצברתם ב-Ebates תקבלו כל שלושה חודשים, אלא אם כן תצברו פחות מ-5 דולרים, אז הכסף יועבר לרבעון הבא. ניתן לקבל את הכסף דרך PayPal או בדרכים אחרות. ברוב האתרים יש לחכות זמן מסויים עד שהכסף ניתן למשיכה מהחשבון (המערכת מחכה כדי לבדוק שלא ביטלתם את הרכישה שלכם).

עוד לא נרשמתם ל-Ebates? לחצו כאן.

אז איך תפיקו את המיטב מ- Topcashback?

1 – היכנסו והירשמו לאתר – השלב הראשון הוא כמובן להירשם ל-Topcashback ההרשמה קצרה ופשוטה.

2 – בחרו במחלקת "Travel" (טיולים) – כדי להגיע למחלקה, הקליקו על קטגוריית "Travel". זה יוביל אתכם לעמוד שבו מופיעים כל השירותים התיירותיים הרלוונטיים, שמציעים לכם "קאשבאק".

3 – עיברו על הרשימה ותראו מה רלוונטי לכם – קיימת רשימה מכובדת של עשרות חנויות וחברות תיירותיות שונות שמציעות "קאשבאק". טעימה קטנה מתוכן:

Booking.com מציעים 5% קאשבאק

שיט באמצעות אקספדיה מציעים  עד 7.5% קאשבאק

לונליפלנט מציעים 15% קאשבאק

בדקו אם תכננתם לרכוש משהו מאחת מהחברות המוצעות ונצלו את ההזדמנות כדי להחזיר לכם קצת כסף לארנק! זכרו שכל דולר הוא משמעותי!

4 – לחצו על שם החברה – לחיצה על "Get Cashback Now" תוביל אתכם לאתר הרשמי של החברה.

אז רגע… איך מקבלים את ההחזר הכספי? כנסו לאתר השאלות וכל התשובות נמצאות שם. https://www.topcashback.com/Help

מומלץ להתקין extention של כרום מאותה חברה שיחסוך לכם לחפש את האתרים שנותנים לכם את ההחזר. ברגע שהוא מגלה שיש החזר קופצת לכם מודעה
הטוב ביותר מכל האתרים הוא אתר שהמלצתי לכם בפוסטים הקודמים

שלב שני – ומה קורה אם החברה דורשת מכם לרכוש את המוצר דרך הזכיין?

"אני מנסה להזמין, אבל בחנות הווירטואלית אומרים לי שאני לא יכול, כי אני לא גר ב…" ואז דרך הזכיין אני משלם פי…………….

כן, גם לזה יש פתרון. גופים רבים מספקים שירותים אך ורק לתושבי מדינות מסוימות. כך למשל, חברת נסיעות אמריקאית תסכים למכור לכם שייט רק אם תראה שאתם בעלי כתובת IP אמריקאית. אז איך תשנו את כתובת ה-IP שלכם? פשוט מאד. העבירו את ה-IP שלכם דרך מנהרת VPN ("רשת וירטואלית פרטית"), שם היא תתערבל ותהפוך לכתובת אחרת בשוויץ או בארצות הברית או בכל מקום אחר בעולם. מה שבטוח, אף אחד לא יידע שהמחשב שלכם יושב בישראל. המהלך יעזור גם בהגנה על המחשב שלכם בפני פריצות.

קיימות חברות רבות שמציעות לעזור לכם בשינוי כתובת ה-IP שלכם. המומלצת ביותר בעינינו, שמציעה מערכת טובה וזולה יחסית לאחרות, היא חברת PIA.

רכשו עוד היום את המערכת של PIA, הגנו על עצמכם בפני פורצים והתחילו להזמין מחברות תיירותיות שיושבות בחו"ל – לחצו כאן לכניסה לאתר של PIA.

שלב שלישי – הצטיידו בספרי הטיולים במחירים הטובים

חשבתם לרכוש ספר טיולים על היעד הבא שלכם? לפני שאתם ניגשים לחנות הספרים הקרובה, אנו ממליצים לעשות סיבוב ברשת האינטרנט ולבדוק כמה יעלה לכם להזמין  את ספר הטיולים הרצוי בצורה מקוונת.

אנו ממליצים להסתכל באתר של "Book Deposity", שם נמכרים עשרות ספרים במגוון תחומים, ביניהם גם ספרי טיולים איכותיים של "Lonely Planet", "Insight Guides" ונוספים. והמחירים? נעים בממוצע בין 40 ל-80 שקלים! מחירים שקשה מאד למצוא בארץ. ומה שטוב עוד יותר, הוא שהאתר מספק משלוח חינם למעל ל-160 מדינות, ביניהן ישראל!

כדאי לדעת – אתר "Book Deposity" משתתף בתכנית ה"קאשבאק" של Ebates, כך שבכל קנייה תוכלו לקבל החזר כספי.  להרשמה ל-Ebates, לחצו כאן.

שלב רביעי – מצאו את הטיסות הזולות ביותר בשיטה הבטוחה

"ברור שאנחנו רוצים למצוא את הטיסות הזולות ביותר," אתם וודאי אומרים, "אבל איך עושים את זה?" בסוף הקטע, יש משהו שאני ניסיתי והצליח לי.

כיום קיימות אפליקציות רבות שנועדו לעזור לכם למצוא את הטיסות המשתלמות ביותר מבחינת מחירים. האפליקציות משוות עבורכם את מחירי הטיסות השונות ומציגות בפניכם את הטיסות הזולות ביותר בשוק בכל רגע נתון. הנה לכם שלושה שלבים פשוטים שיעזרו לכם למצוא את הטיסות הזולות ביותר ליעד הבא שלכם:

1 – סרקו את האפשרויות באפליקציית "Kiwi" – האפליקציה מאפשרת לכם לחפש טיסות בטווח נרחב של תאריכים (Anytime) ובטווח נרחב של יעדים (Anywhere), ומוצאת עבורכם את הטיסות הזולות ביותר. ניתן לבחור את היעדים מתוך רשימה או על גבי מפה אינטראקטיבית. תוכלו לרכוש את הכרטיסים, לעשות את הצ'ק אין ולרכוש את הביטוח למקרי ביטול דרך האפליקציה, אך לפני שאתם רוכשים, בצעו עוד שני צעדים פשוטים. מידע נוסף אודות אפליקציית Kiwi תוכלו למצוא בכתבה שלנו – Kiwi לשילוב טיסות והזמנת כרטיסי טיסה, בעברית!

2 – כרגע אני בודק עוד שני אתרים לא רעים וכל יום מפתיעים אותי . במידה ויש לכם גם מסקנות, ידעו אותי

גשו\ לחצו על אתר השוואת טיסות > ג'ט ראדאר

גשו \ לחצו על אתר השוואת טיסות > מומונדו שייך לחברת פרייסליין

היתרון בממונדו או ג'ט ראד, מסתכלים בפעם הראשונה והמחירים בתור בסיס, הם נמוכים. חסרונם כרגע שאתה מופנה לאתרים שלישים שמכרטסים לך והמחיר שראית בממונדו או ג'ט ראדר הוא לא סופי. אין אפשרות צ'ק אין ואין אחריות כלפי הגולש.

3 – עקבו אחר הטיסה שלכם והמתינו למחיר הטוב ביותר – ברגע שמצאתם את הטיסה המועדפת עליכם, עקבו אחריה באמצעות אפליקציית "Hopper". האפליקציה הוכתרה כאפליקציית הטיולים הטובה ביותר לשנת 2015, כך שבכל מקרה כדאי להוריד ולהתנסות בה. מה שמיוחד ב-"Hopper" הוא שהאפליקציה מסוגלת לחזות האם מחיר כרטיס הטיסה ירד או יעלה בתקופה הקרובה. כך, האפליקציה תעזור לכם לקבוע האם כדאי לרכוש את כרטיס הטיסה מיד או לחכות כמה ימים עד שהמחיר יוזל. מידע נוסף אודות אפליקציית "Hopper" תוכלו למצוא בכתבה שלנו – מה כל כך מיוחד באפליקציית הטיסות, Hopper? והשקה חדשה.

4 – עשו "דאבל-צ'ק" – לפני שאתם מבצעים את רכישת הכרטיסים, עשו בדיקה עצמאית משלכם ברשת האינטרנט. חפשו את הטיסה הזולה ביותר ללא עזרתן של האפליקציות. אם מצאתם טיסה זולה יותר מזו שהצלחתם למצוא באמצעות "Kiwi" ו"Hopper", זכיתם! זכרו שהאפליקציות אינן מושלמות.

במקרה ואתם רוצים לבטל כרטיס טיסה מכל סיבה שהיא ( במקרה ויש לכם ביטוח בריאות, ההצעה לא תקפה, כי אפשר לתבוע לבד ), ישנו אתר https://jettaplus.com בתנאי ש:

  1. חברת התעופה מסכימה לעשות חילף שם.
  2. המחיר שהמוכר יהיה נמוך ב 15%-20% מהמחיר לרגע זה ( לא מעניין כמה עלה לכם ).
  3. עמלה של 10% שגובה רק מהמוכר.

על-מנת לוודא כי שאין עיכוב/ביטול טיסה שהזמנתם, ישנו אתר שיעדכן אתכם ישירות למייל  http://www.flyzen.co  

במקרה ואתם מחפשים מציאות לטיסה, אז יש אתר מעולה לחיפוש טיסות במחירים מעולים

רוצים לדעת כמה מקומות פנויים נשארו בטיסה?

וטיפ אחרון וחשוב מניסיון אישי

נוכחתי לדעת שהפרדת טיסות הלוך וחזור מיעדים שונים, וגם מחברות שונות, זולה יותר בחשבון הכללי וגם מאפשרת גמישות. ממליץ לכם לשנות את IP למדינה שבא יש תחרות גדולה. וגם…………חיפוש בבסמארטפונים מוזיל את הטיסה.

שלב חמישי – הזמינו מקום לינה איכותי במחיר משתלם

לאחר שהזמנתם את כרטיסי הטיסה, הגיע הזמן להזמין מקום לינה ביעדכם. גם בתחום זה קיימים שפע של אתרים ואפליקציות שיוכלו לעזור לכם למצוא את המחיר הטוב ביותר.

בחיפוש אחר המחיר הטוב ביותר ברשת האינטרנט, מומלץ לפנות ראשית כל לאתר השוואות ולא לאתר הזמנות. אתר השוואות בתחום הלינות ישווה עבורכם את המחירים באתרי ההזמנות השונים ויציג בפניכם את המחירים הזולים ביותר תוך שניות ספורות! אנו ממליצים במיוחד על שני אתרי השוואות בתחום הלינות, שקיימים גם בשפה העברית:

Hotels-seeker.com – אתר השוואות המציע מאגר של כ-950,000 מקומות לינה מרחבי העולם. האתר סורק באופן מקוון את כל אתרי ההזמנות והמלונות הקיימים בעולם לפי מדינה, עיר ו/או שם מקום הלינה, תאריכי הלינה, מספר הכוכבים, מרחק ממרכז העיר, שירותי תיירות, טווח מחירים, פופולאריות ועוד. המחירים המתקבלים מהחיפוש עדכניים לאותה דקה.

Dealhotelbook.com – אתר השוואות הסורק מאגר עצום של אתרי הזמנות, שאינם משויכים לאותן חברות, ומציג את המחירים הזולים ביותר בכל רגע נתון.

מומלץ להשתמש בשני אתרי ההשוואות (ואפשר גם להמשיך ולחפש באתרים נוספים) על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

זכרו שכדי למצוא את המלונות הטובים במחירים המשתלמים ביותר, מומלץ להזמין את המקומות לפחות חצי שנה מראש. בנוסף, הנה לכם שני טיפים שעשויים להוזיל את מחיר הלינה שלכם:

  • פנייה ישירה למלון – לאחר שמצאתם מחיר טוב, צלצלו או כיתבו למלון, ציינו בפניו את המחיר שמצאתם ותבררו האם יש אפשרות להוזיל את המחיר. אתרי ההזמנות גובים עמלות גבוהות, לכן פעמים רבות הבקשה שלכם עשויה לקבל מענה חיובי. אני אישית משתמש בשיטה זו פעמים רבות. 
  • ביטול או אי ביטול הזמנה –למי שעדיין לא סגור מומלץ להזמין מקומות לינה שמאפשרים לבטל את ההזמנה. קיימים מקומות שמאפשרים ביטול עד יום לפני מועד ההגעה למלון, שזה נהדר! כך, אם תמצאו דיל טוב יותר, תוכלו לבטל את ההזמנה ולהחליף למחיר המשתלם יותר.

אני מציע פתרון אטרקטיבי. במידה וביצעתם הזמנה אם ביטול. חודש לפני הנסיעה, הרי אתם מבצעים ביטוח שכולל החזר על ביטול כתוצאה ממחלה ואו חס וחלילה. לא? ומה שצריך לעשות לבדוק מה ההפרש להזמנה מהאתר ללא דמי ביטול. ההנחה מאד משמעותית ושווה הרבה כסף. אני אישית ביצעתי בשיטה זו וחסכתי לפעמים אלפי שקלים רק לשבוע אחד באותו מלון.

דעה: בקשר לאתרים שבודקים לכם מחירים ומציעים לכם יותר זול. אתם יכולים לבצע לבד במשך 4-6 שניות, עם אתרי השוואות שהם משתמשים לכך ולחסוך עמלה מיותרת.

שלב שישי – הרכיבו את מסלול הטיול שלכם – הזמינו מראש פעילויות, סיורים והסעות וחסכו עשרות שקלים

טוב, אז יש לכם כרטיסי טיסה ומלון. עכשיו כל שנותר לכם לעשות זה להתחיל לתכנן את מסלול הטיול שלכם. לאן תלכו? מה תראו? איפה תאכלו? מה תעשו?

כדי לקבל רעיונות – וגם הצעות מחיר מעולות – היכנסו לאתרי הזמנות בתחום התיירות וסרקו את הדילים הייחודיים המוצעים בהם. בין אתרי ההזמנות המומלצים ביותר בעינינו נמנים:

Viator – אתר שבו מאגר עצום של נותני שירות תיירותיים מיותר מ-500 יעדים ברחבי העולם. תוכלו להזמין דרכו מגוון פעילויות, סיורים, הסעות פרטיות, כרטיסי כניסה לאטרקציות ולהופעות. האתר נרכש על ידי TripAdvisor בשנת 2014 וקיים לעת עתה באנגלית בלבד. חיפוש הפעילויות נעשה לפי מדינה, עיר ותאריכי ביקור.

Guide Tour – מבחר רב של מדריכי טיולים איכותיים במבחר שפות רב.

Travelzoo – אתר שבו מפורסמים למעלה מ-2,000 הצעות ועסקאות שוות בתחום התיירות, שחלות על מגוון מקומות בארצות הברית, קנדה, בריטניה, צרפת, ספרד, אוסטרליה, גרמניה, סין ויפן. תוכלו להזמין כאן חבילות נופש, שייט, כרטיסי כניסה לאטרקציות ולהופעות, טיפולי ספא, ארוחות ומגוון אטרקציות נוספות. באתר תוכלו לסנן את התוצאות לרשימה "ידידותית למשפחה" או לרשימה של "ברגע האחרון". ב-Travelzoo קיימים גם דילים נפלאים על מקומות לינה וטיסות, כך שמומלץ להציץ. למידע נוסף, בקרו בכתבה שלנו – מכירים את Travelzoo? קשה מאד להתחרות בהם.

ZOZI – אתר שמפרסם אלפי שירותים ופעילויות ב-90 מדינות ברחבי העולם, במחירים שווים במיוחד! הפעילויות השונות כוללות סיורים, טעימות בירה, סדנאות וחבילות נופש ייחודיות, שמתאימות להרפתקנים שביניכם, וניתן למיין אותן לפי סגנון ("רגוע"/ "פעיל"/ "מלמד"/ "מרגש") ולפי אוכלוסיית היעד ("יחיד"/ "משפחה"/ "זוג"/ "עם חברים"/ "בקבוצה"). למידע נוסף, בקרו בכתבה שלנו – אז מה שונה ZOZI משאר אתרי ואפליקציות הטיולים?

קיוויטקסי – אתר בינלאומי בתחום שרותי טקסי מ \ ל שדה התעופה לנקודת יעד ( בדרך כלל מ \ ל מקום הלינה  מ \ ל שדה ההתעופה).

מומלץ לעקוב אחר האתרים השונים, כיוון שבכל יום עשויה לצוץ עוד עסקה שווה שלא כדאי לפספס!

בנוסף, כדי לקבל מושג רחב יותר באשר לאטרקציות, לשירותים הציבוריים ולשירותים התיירותיים הקיימים בכל יעד טיול, אתם מוזמנים להיעזר במפה האינטראקטיבית של אתר addyourpoint. ניתן לבחור מבין 250 סוגים של נקודות ציון (אטרקציות, שירותים תיירותיים וציבוריים, תחבורה, לינה, תרבות ועוד), לראות אותן על גבי המפה ולתכנן את מסלול הטיול שלכם בהתאם. מאגר נקודות הציון מתעדכן ומתרחב כל העת, כך שחשוב לזכור שלא כל נקודות הציון שקיימות ביעד מסוים מופיעות על גבי המפה. אך ללא ספק מדובר בכלי שימושי שיוכל לעזור לכם בתכנון הטיול!

שלב שביעי

מידה ואתה טס לחופשה וטיול בחו"ל, אין ספק בכלל שאחד מהשירותים החשובים וההכרחיים ביותר שיש אלו שירותי ביטוח הנסיעות המוצעים לכל נוסע ותייר. רוצה לדעת איך לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל בצורה נכונה ?

חשוב שיהיה כיסוי של חברת לווידס

חשוב שיהיו כיסויים מורחבים טובים ממה שקימים בחברות אחרות. הבסיסי  כיסוי ל- 5 מיליון והמורחב ללא הגבלה

חשוב שיהיה כיסויי עד גיל 66 ללא תוספת מחיר.

חשוב שיהיה אפשר לבטח שנה מראש – מעניק תכנון אופטימלי של טיול. איפה תמצאו בארץ ביטוח מעל שלושה חודשים מראש?  לאחרונה חברת פספורטכארט מישמת עם סוכני תיירות מסוימים לחצי שנה.

לאחר בדיקה של כל הכיסויים של חברות הביטוח ההמלצה היא על חברה אחת worldnomade

מצרף לכם את הקישור הטוב בעולם לביטוח נסיעות לחוץ לארץ

מומלץ לקרוא את האותיות הקטנות

חברות נוספות שממליצות: לונלי פלנט, נשיונל גיאורפי ועוד אתרים ידועים ומוכרים

שלב שמיני – בדקו שיש ברשותכם את כל הציוד הדרוש  

עכשיו כשאתם יודעים פחות או יותר מה אתם מתכננים לעשות במהלך הטיול או החופשה שלכם, אתם יכולים להתחיל לרכוש את הציוד המתאים. הכינו רשימה של הדברים שאתם צריכים לטיול ובצעו את הצעדים הבאים כדי להשיג את הציוד הדרוש במחירים הטובים ביותר:

1 – בדקו מה מציעים בחנויות המקוונות – קיימות חנויות מקוונות רבות שמציעות ציוד למטיילים במחירים שווים במיוחד. חטטו ברשת האינטרנט, עיברו על הקטלוגים ומצאו את הציוד שאתם מעוניינים בו. אנו ממליצים לחפש אחר המחירים הטובים ביותר באתר Aliexpress Travel, ששמים דגש על תחום הטיולים. אך לפני שאתם קונים, רשמו בפניכם את המחירים שמצאתם והתחילו בסקר שוק.

2 – התחילו את הסקר שלכם בזאפ – היכנסו ל-"זאפ" ובדקו כמה עולה הציוד שאתם מחפשים בישראל. אם תגלו שהמחיר בארץ זול יותר, הרווחתם!

3 – קפצו לחנות המטיילים הקרובה לביתכם – אם אתם מעוניינים לראות ולהרגיש באופן מוחשי את הציוד שאתם מתכננים לרכוש, אנו ממליצים לעשות גיחה לחנות המטיילים הקרובה ולבחון את הציוד מקרוב. כדאי לעשות זאת במיוחד כשמדובר ברכישת תרמילים או נעליים, כיוון שגם אם תזמינו את המידה המתאימה, הם לאו דווקא יהיו נוחים לכם. לאחר שתוודאו שהמידה מתאימה ונוחה, תוכלו להמשיך לקניות בחנויות הווירטואליות.

אל תצאו פראיירים: חסכו אלפי שקלים במהלך השייט שלכם וקיראו את 65 מאמרים, למדריך לקבלת תואר מומחה בנושא הקרוזים

חושבים שיש מה להוסיף לנוסחה? צרו עמנו קשר – [email protected] (יאיר).

 למרות שהכותב עשה כל מאמץ להבטיח את הדיוק של הנכתב במאמר, אין הכותב לוקח כל אחריות להשמטות,אי דיוקים או חוסר עקביות אשר ואפשר ויופיעו 

המידע ניתן בחינם תחת ההבנה שאין הכותב מתיימר לתת עצה משפטית או כל הכרוך בכך.

אם נדרש ייעוץ משפטי או כל ייעוץ מקצועי אחר, על הקורא להיוועץ בבעל מקצוע בהתאם.

לכותב לא תהיה חבות או אחריות לכל אדם או ישות אחרת באשר לכל אובדן

או נזק שנגרמו או נגרמו כביכול ישירות או בעקיפין ע"י המידע שניתן כאן.

דעות, המלצות וביקורות חדשות בתיירות חדשות טכנולוגיה בתיירות טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר טיפים, המלצות, עצות, חוקים בתיירות מומלצי האתר, בישראל מומלצי האתר, בעולם מומלצים בתיירות מידע תיירותי שירותי תיירותים מומלצים טיולים, כסף, מחירים זולים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים