חדש בישראל: Tower-Tag משחק מציאות מדומה (VR) מרובה משתתפים!

רשמה וחוותה:שרה פלד

לראשונה בישראל – חברים וקבוצות יכולות לשחק יחד, נגד קבוצה מתחרה באותו משחק – עד ששה שחקנים בו זמנית!

מה זה טאוור-טאג?

בדומה למשחקי לייזר-טאג ולייזר-קווסט שהיו נפוצים בישראל באמצע שנות ה-90, חברי שתי קבוצות משחקים אחת נגד השניה, אך כאן נגמר הדמיון. השחקנים נפרדים מחברי הקבוצה שנמצאים לידם בחדר המשחק, לובשים את קסדות ה-VR, ובפעם הבאה שייפגשו זה יהיה בתוך עולם אחר שם הם הופכים ל"אוואטרים" על לוח משחק מדומה, גדול פי 100 משטח המרחב שבו בפועל הם נמצאים במציאות, עליו הם נלחמים משחק יריות בלייזר, קבוצה נגד קבוצה. המשחק מעודד אסטרטגיה קבוצתית, שיתוף פעולה, שימוש במפות שונות, סיוע בהגנה על שותפים למשחק ועוד.

טאוור-טאג היא רשת עולמית ההולכת ומתפתחת בקצר מסחרר.1Sync  הישראלית מלווה את הפרויקט העולמי משלביו הראשונים שהחלו לפני כשנה והגיעו לבשלות בהשקת גרסת המשחק הרשמית במאי 2018. טאוור-טאג יוצרת הדים בעולם לא רק בגלל החוויה אלא בשל הטכנולוגיה שעומדת מאחוריה, אשר מערבת סנכרון מדויק בין השחקנים (ללא עיכוב בין תגובות השחקנים עד לרגע שבו הם מתקיימות במשחק – LATENCY בשפה המקצועית), שימוש ברובי לייזר מסונכרנים עם פידבק שמדמה רתע של ירייה.

המשחק כולל אסטרטגיה שמכריחה את השחקנים לבצע פעילות גופנית ומכילה אלמנטים של eSports (ספורט אלקטרוני – משולב טכנולוגיה) דבר ההופך את המשחק לתחרותי, עם ניקוד. החוויה האולטימטיבית של קבוצה נגד קבוצה לא הספיקה למפתחים וכבר החודש נפתחה האפשרות לערוך תחרויות בין מדינות בעולם שמפעילות את המשחק ולשחק בטורנירים בינלאומיים – כשהמטרה העיקרית להפוך את טאוור-טאג למשחק eSports שסוחף אליו נבחרות מכל העולם.

הטכנולוגיה שמביאה את טאוור-טאג אל חדרי המשחק מבוססת משקפי מציאות מדומה מסוג HTC VIVE ומחשבים מסדרת LEGION של LENOVO – מחשבי-על עם המהרה (אוברקלוקינג) לרמת ביצוע מקסימאלית. בהתאם לדרישת הלקוחות והקהל, המשחק משתדרג מעת לעת, מקבל אפיונים נוספים ופונקציות חדשות. המשחק מומלץ לגילאי 10 ומעלה וגם קהל בוגר נהנה בו מאוד. 1Sync מדווחים כבר עכשיו שהם עובדים על פיתוח חוויות VR נוספות שמשלבות משחקי אסטרטגיה חברתיים, רבי משתתפים, לבילויים משותפים.

מומלץ מגיל 10 ומעלה.

מתחם 1Sync, רח' המנוף 4 רחובות

שעות הפעילות: כל יום, מ-09:00 ועד 01:00 – בתיאום מראש

טלפון לתיאום: 077-9961616 פרטים נוספים באתר המתחם

אטרקציות מומלצות אטרקציות מומלצות למשפחה tower tag

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות