מנוע חיפוש מצוין לתכנון טיול באירופה

goeuro

כתבה: נועה הראל, כתבת לענייני טכנולוגיה תיירותית

לכל מי שחושב לבקר באירופה- GoEuro תסדר לכם את הראש

GoEuro מקנה למשתמשיה את ההזדמנות לחקור את אפשרויות הנסיעה הטובות ביותר בכ- 30,000 יעדים בכל רחבי אירופה. מנוע החיפוש אפילו מאפשר ללקוחות להשוות רכבת, אוטובוס וכרטיסי טיסה עם בחיפוש אחד, דבר שמקל הרבה בתכנון ובהתנהלות בטיול .

השירות מציע כרטיסים לרכבות, לאוטובוסים או למטוסים ב -11 מדינות. השירות נותן למטיילים את היכולת לחבר כמה אפשרויות יחד, ולשקול את השילובים השונים שיסייעו למצוא את האפשרות הטובה ביותר על בסיס מחיר, משך זמן ונוחות. בנוסף, האתר מציג הצעות נוספות עבור מטיילים שאולי ירצו לעצור בדרך ולבקר בעוד מקום נחמד וזול.

כל חברת GoEuro התחילה כאשר בחור בשם Naren Shaam החליט לצאת לאחד מאותם טיולי תרמילאים ארוכים ברחבי אירופה, כמו הרבה סטודנטים ברחבי העולם. פחות או יותר הוא ידע היכן הוא רוצה לבקר, אך ניסיונותיו לתכנן את המסלול הטוב ביותר, למצוא אוטובוס זול, או רכבת נכונה, השאירו אותו מתוסכל מעט ועם הרבה פחות כסף ממה שרצה לבזבז. כך נולד רעיון GoEuro. מהר מאוד הוא התפטר מעבודתו בתחום הפיננסי, ארז את פקלאותיו ועבר לברלין, שם התחיל בהקמת החברה.

היום GoEuro פועלת ב -11 מדינות באירופה ועוד היד נטויה. מדובר כבר בחבורה של למעלה מ- 150 אנשים מ- 32 מדינות שונות, שחולקים את אותו חזון של יצירת כלי אחד שיקבל אותך ויעזור לך בכל מקום באירופה.

GoEuro מאפשרת למשתמש בה קלילות ונוחות לראש עם חיסכון בכיס. נסיעה ומעבר בין מקומות באירופה הופכת לקלה יותר מאשר אי פעם בעבר, גם בתוך מדינה וגם בין מדינות. זה הכלי היחיד שצריך כדי להפיק את מלוא התועלת מהתחבורה האפשרית באירופה ומה שיכול להשפיע משמעותית על ההנאה מהטיול.

אז תתחילו לתכנן: http://www.goeuro.com/

 

חדשות טכנולוגיה בתיירות

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים