מסלול טיול של יום, מליסבון לסינטרה וקסקאיס, בקבוצה קטנה

תחוו את היופי ההיסטורי הטבעי של פורטוגל במהלך טיול יום בקבוצה קטנה מליסבון סינטרה וקסקאיס. במרחק שעות ספורות בלבד מעיר הבירה של פורטוגל, סינטרה היא מקום קסום שבו אדם וטבע מתקיימים בהרמוניה מושלמת. צאו לגלות מערות ושבילים סודיים בפארק פנא, להעריך את פלאי הטבע של פארק הטבע סינטרה ואת צוקי רוקה קייפ, ולבקר בארמון הנשיאות  של פנא. תוכלו ליהנות מנסיעה עם נופים מדהימים לאורך החוף האטלנטי, ולעצור בחוף קסקאיס. תוכלו לצאת להסתובב בעיר ובמפרץ קסקאיס.

 

עיקרי הדברים

  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • איסוף מנקודת מפגש במיקום מרכזי
  • סיור מקיף באוטובוס / עם מדריך

במרחק נסיעה קצרה מאוד מליסבון נמצאות הערים היפות סינטרה וקסקאיס. מומלץ להתחיל את הסיור בסינטרה. בקרו בפארק פנא, שבו תהיו מופתעים ממגוון של שבילים, עצים וצמחים אחרים. תלכו לכס המלכה וצפו בנוף המדהים על הארמון הלאומי פאלאסיו דה פנא והאוקיינוס האטלנטי.

לאחר מכן, תנו לעצמם להרגיש כמו מלכים פורטוגזיים בכניסתכם לארמון הנשיאותי הרומנטי של םנא בראש הר סינטרה. תראו את טריטון הגדול, השומר של הארמון, בהשראת האמנות המאנאולינית. בתוך הארמון, הקדישו תשומת לב לפרטים בחדרי השינה של המלך והמלכה ובחדר הערבי.

תצאו מהארמון בעקבות המדריך שלכם למרכז ההסטורי של סינטרה, שבו יהיה לכם זמן חופשי לחקור את העיר, לבקר בארמון הלאומי של סינטרה (בו בני המלוכה הפורטוגזים של המאה ה-15 וה-16 נהגו לבלות את חודשי הקיץ) או תאכלו משהו (על חשבונכם). לקינוח, נסו את טראווסריו או גואיז'דה, שני מאפים מקומיים טעימים.

לאחר מכן, תראו את הנוף של פארק הטבע של סינטרה, כאשר אתם עוברים את קווינטה דה רגאליירה, ארמון סטאיס וארמון מנסרטה. נצלו את ההזדמנות להצטלם על הצוקים של רוקה קייפ (קאבו דה רוקה), הנקודה המערבית ביותר באירופה, ולבקר בגן העדן של הגולש, חוף גוינצ'ו. תעברו את הצוק של פי הגיהנום (בוקה דו אינפרנו), לפני שאתם עוצרים למתוח רגליים לאורך מפרץ קסקאיס.

צאו לשוטט במרכז קסקאיס, כפר דייגים לשעבר והיום, נקודת נופש פופולרית. לכו בעקבות המדריך שלכם דרך סמטאות צרות לראות את הבתים הלבנים הפורטוגזיים המסורתיים או תיהנו מקצת זמן מנוחה על החוף.

בנסיעה חזרה לליסבון שבה הסיור שלכם מסתכם, תספגו את הנופים הציוריים לאורך החוף האטלנטי בעיירת אסטוריל.

למידע נוסף על טיול יום מליסבון לסינטרה וקסקאיס בקבוצות קטנות, תמחור וביטולים.

מידע תיירותי ליסבון, סינטרה, קסקאיס

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות