שיטה חדשה להורדת מחירי הטיסות שתחסוך לכם כסף רב

בכ- 70% מהטיסות יורד מחיר הטיסה לאחר רכישת הכרטיס, אולם מרבית האנשים אינם בודקים את מחיר הטיסה לאחר רכישת הכרטיס ואינם מודעים לכך שהם יכולים להוזיל אותו, גם אחרי הרכישה.

alternatives (1) (Custom)

 

FairFly באה לפתור בעיה זו ולהתגבר על הקוד הלא פתור של מחירי הטיסות. FairFly היא אפליקצייה צרכנית בתחום התיירות, המאפשרת להוזיל את עלויות הטיסה או למצוא טיסה טובה יותר, לאחר הזמנת הטיסה. FairFly מספקת את השירות מרגע רכישת הכרטיס על ידי הלקוח, דרך מציאת האלטרנטיבה המועדפת ועד ביצוע החלפת הכרטיס עבורו, כשהיא לוקחת בחשבון את עלות ביטול הכרטיס. אפליקציית FairFly דואגת שהצרכן יקבל את העיסקה המשתלמת ביותר לכרטיס הטיסה מרגע רכישתו. (www.fairfly.com)

כיצד FairFly עובדת?

לאחר שרכש כרטיס טיסה, הצרכן מוריד את אפליקציית FairFly לסמארטפון, שולח את אישור הזמנת הטיסה ל-FairFly ומרגע זה, FairFly עובדת בשבילו ועוקבת אחר מחיר הכרטיס. כשתמצא כרטיס זול יותר (לאחר חישוב דמי הביטול) לאותה הטיסה בדיוק או אלטרנטיבה דומה יקבל הצרכן התראה. במקרה זה יוכל לבצע את ההחלפה בעצמו מול מי שרכש ממנו את הכרטיסים, או להשתמש בשירותי FairFly שתבצע את ההחלפה עבורו (בחינם), וליהנות מקבלת ההפרש חזרה.FairFly  הינו שירות אובייקטיבי. ניתן להפיק ערך מיטבי מהשירות בטיסות ליעדים רחוקים ובמחלקת עסקים. השירות אינו מתאים לטיסות שהן Non-refundable.

מייסדי החברה הינם אביאל סימן-טוב, גילי ליכטמן ועמי גולדנברג, בוגרי תכנית Zell ליזמות מהמרכז הבינתחומי הרצליה. המייסד הרביעי של FairFly והמשקיע ראשון הוא אורי לוין, יזם משותף ולשעבר נשיא Waze.

שווה לציין שניתן לחסוך מאות ולפעמים גם אלפי דולרים בעזרת FairFly על אותה הטיסה בדיוק! רק לפני שבוע, אחד ממשתמשי FairFly חסך $1,200 על זוג כרטיסים במחלקת עסקים ונשאר עם בדיוק אותה ההזמנה שהזמין במקור.

mytrips (3) (1) (Custom)

להורדת האפליקציה בחינם:

אייפון: http://apple.co/1BII9QO
אנדרואיד: http://bit.ly/1GcfMv9

לנוחיותך, הנה הלינקים הרלוונטיים למידע נוסף על החברה/שירות:

אתר: http://www.fairfly.com/

פייסבוק: https://www.facebook.com/fairflyme

———————————————————————-

יש לך שאלות? צור קשר  [email protected]

טיפים והמלצות של מומחים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים