אודות יאיר טיולים

יאיר טיולים (ידוע גם כאתר "טיולים.נט") הינו אתר אינטרנט ישראלי העוסק במידע בתחום התיירות, הפנאי והנופש למטייל העצמאי בישראל ובעולם. תכלית האתר לקדם אזורי תיירות ולעזור למטיילים עצמאיים לצמצם את הוצאות הטיול שלהם, בחינם.

האתר הוקם על ידי יאיר בר זוהר, מידען תיירות, בשנת 2001, תחת כתובת אחרת. לאחר מכן, הצטרף אליו ארז ניניו. האתר בכתובתו הנוכחית נפתח בשנת 2008.

 

יאיר טיולים ביצע לאורך השנים שיתופי פעולה רבים עם מספר גורמים מתחום התיירות והפנאי, ביניהם אלעל, CNN, רשת מלונות פתאל , חברת טיולים רימון, "תרבותו" , ו- hotelscombined . בנוסף על שיתופי הפעולה, האתר אחראי על שני אתרים נוספים בתחום התיירות: Deal Hotel Book ו-Add Your Point.

באתר יש כ-3000 מאמרי תוכן. כל יום מוכנסים מאמרי תוכן. מדי חודש צופים באתר למעלה מ-180,000 גולשים יוניקים איכותיים (מהמעמד הבינוני ומעלה), וזמן השהייה הממוצע הוא מעל ל-3 דקות.  אחוזי הנטישה מהאתר הם מהנמוכים ברשת, כ-2.1 אחוזים בלבד. במנועי החיפוש מורגשת נוכחות פעילה של האתר (לעיתים, בחיפוש מילות מפתח נפוצות, מופיע בשבעת המקומות הראשונים).

בחודש הקרוב האתר יזכה לחשיפה נוספת של בנק גדול בישראל שישלח מידע של אתר טיולים לכל לקוחותיו המנויים על ניוזלטר

נציג אתר טיולים מופיע מידי פעם בחדשות המרכזיות או ובתכניות צרכנות בערוץ 10 וערוץ 2 כבר סמכא בתחום צרכנות תיירותית. כמו כן הייתה פינת טיולים של 13 תוכניות עם ערוץ אחד ( בשיתוף עם ריבי טל, כתבת התרבות ).

צוות האתר

יאיר בר זוהר, מייסד ומנהל אתר יאיר טיולים, מעורב בכל הנעשה באתר.

טרם פתיחת אתר יאיר טיולים, יאיר כתב תוכן ב-nrg תיירות ושימש כמנהל פורום טיולים של אתר מאקו. בנוסף, היה שותף ל-13 פינות טיולים בערוץ הראשון.

מלבד יאיר בר זוהר, לאתר שיבעה כתבי תיירות: ליאור קן-לי (עורכת האתר), עידו ענבר, נטלי שוחט,  אביטל ענבר, נגוהה שפרלינג, נועה הראל, שרה פלד, דנה ברגר ופייגי וסרשטיין

תכני האתר

האתר מספק לגולשים מידע שימושי רב, מעל ל-3010 תכנים (נכון לרגע זה).התכנים שאנו מפרסמים באתר כתובים ברמה הגבוהה ביותר ובצורה שגורמת לגולשים לרצות לצאת מהבית ולהתחיל לטייל. אנו משלבים באתר גם תכני מולטימדיה רבים, שמוסיפים ערך מוסף לקוראים. מדובר בתוצר של 15 שנות ניסיון נרכש והוא שונה מאד מאתרי מידע אחרים. האתר שוקד כל יום ביוזמות ובשותפויות חדשות על-מנת לעזור למטייל לעשות את הטיול האופטימלי.

מדריכים מפורטים על מדינות וערים – עשרות מדריכים, הכוללים מידע אודות דרכי הגעה ליעד, מטבע מקומי, תחבורה ציבורית ביעד, אטרקציות מובילות, מסעדות מומלצות, מקומות בילוי מומלצים ועוד.

 • מסלולי טיול במגוון יעדים – בין היתר גם מסלולי טיול לפי נושא, מסלולי טיול של מספר ימים.
 • ריכוזי אירועים ופסטיבלים – לפי חודש או מועד.
 • טיפים להוזלת מחירי טיסות ולינות.
 • חוות דעת על מלונות ומסעדות.

האתר הוא אתר חינמי. הקידום והפרסום בו חינם. במידה ונדרש כתיבת מידע. התשלום לכותבים בלבד!!

קישורים חיצוניים

 

הערות שוליים

 1.  קידום של סדרות טיולים של CNN באתר יאיר טיולים, לדוגמה: טיול התרמילאים שהוליד את Airbnb- כתבת CNN סדרות טיולים של CNN
 2.  עבור רשת פתאל נבנו עשרות מסלולי טיולים סביב המלונות שלהם. מסלול טיול המשלב נסיעה ברכב והליכה רגלית בנחל הבשורמסלול טיול בנחל זוהר
 3.  מסלול טיול שנכתבו מתוך עשרות כתבות בשיתוף עם "תרבותו", המדריך השלם למטייל בצפון קוריאה,  המדריך השלם למטייל בעיר סנט פטרסבורג (Saint Petrsburg), רוסיה.
 4. אתר השוואת מחירי לינה משותף עם hotelscombined
 5. כתבות של יאיר בר זוהר באתר nrg תיירות
 6.  עבור AIG נבנו מסלולי טיול ב"שביל ישראל". לדוגמה:  נחל ברק והר כיפה – מקטע מספר 53 בשביל ישראל.
 7.  עבור אלעל נבנו מסלולי טיול ביעדי נחיתה. לדוגמה: מסלול טיול מומלץ – יומיים באמסטרדם לכל המשפחה.
 8.  עבור סולו איטליה נבנו מסלולי טיול. לדוגמה: צפון איטליה לילדים: טיול כוכב באזור אגם גארדה.

 

ואיך נוכל לשתף פעולה?

קיימות מספר דרכים בהן תוכלו לשתף עמנו פעולה:

 • מימון מאמרי תוכן –אנו מפרסמים עשרות מאמרי תוכן מדי חודש ותמיד שמחים לקבל עזרה במימון עלויות הכתיבה וההפקה. אתם, כמובן, תזכו בקרדיט בתחילת המאמר והקידום חינם.
 • פרסום באתר –אם ברצונכם לשווק את העסק שלכם, קיימת אפשרות לפרסם באנרים יעודיים ואו דפי נחיתה באתר שלנו (בתשלום) ו/או לפרסם הודעות עיתונאיות בנושא שתרצו לשווק (בתשלום). התשלום , נמסר ישירות לכותבים באתר טיולים.
 • ספרים אלקטרוניים –בחודש האחרון התחלנו בפיתוח של ספרים אלקטרוניים בתחום התיירות. קיימת אפשרות להשתתף במימון הספרים ובתמורה לזכות בקרדיט, או להוסיף פרסומות בספר (בתשלום). בנוסף, אם קיים צורך, נשמח להפיק עבורכם ספר אלקטרוני מותאם אישית לצרככם (בתשלום). התשלום מגיע לעורך הספרים.
 • כתבות על אירועי השקה או השתתפות בסיורים \ טיולים. ללא עלות . האתר דיווח על טיול של 14 יום ברפובליקה הדומיניקנית ( הזמנת משרד התיירות ), האתר דיווח כתבה על קרוז שנעשו בחברה אחרת ועוד


לידיעה,

האתר משמש למידע בלבד . בעל האתר איננו אחראי על טעויות.

בעל האתר איננו סוכן נסיעות ולא יועץ טיולים. מתעסק במידענות

להירשם לרשימת התפוצה של אתר טיולים


Save on your hotel - www.hotelscombined.com

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים