חדשות בתחום התיירות נכון לחודש נובמבר 2018

מומלץ להיעזר בגוגל תרגום בהפנייה לשפות זרות.

מומלץ לגלגל עד סוף הדף על-מנת לצפות בכל החדשות.

11.11.2018

גישה נוחה יותר לערי המפרץ של הונג קונג

גם לקוחות הטסים מתל אביב יוכלו לבחור את ההעברה המתאימה להם בחיבור לטיסה בקו תל אביב – הונג קונג

חברת התעופה קתאי פסיפיק, המדורגת ברשימת חברות התעופה הטובות בעולם, חתמה על הסכם קוד שייר עם חברת התחבורה Chu Kong. במסגרת שיתוף הפעולה תאפשר ללקוחותיה להנות מנסיעות המשך במעבורות בגישה נוחה לשבע ערים באזור מפרץ GBA, סין.

שיתוף הפעולה בין קתאי פסיפיק לבין Chu Kung, אשר יוצא לדרך בימים אלו, יכלול העברת נוסעים בין שדה התעופה הבינלאומי של הונג קונג (HKIA) לנמלי מפרץ GBA הבאים: Humen, Lianhuashan, Nansha, Shekou, Fuyong, Zhongshan ו- Zhuhai.

בנוסף לטיסות הישירות בין הונג קונג לגואנגזו ולרשת הנרחבת של חיבורי כביש ומעבורות למקאו ולפרובינציית גואנגדונג, הסכם הקוד שייר החדש משפר את הקישוריות ליעדים אטרקטיביים אלו ומספק מסע וחוויה חלקה לנוסעים.

במהלך השקת השלב הראשוני, לקוחות קתאי פסיפיק באוסטרליה, קנדה, ניו זילנד, סינגפור וארה”ב כבר יכולים להזמין את השירות דרך מערכות ההזמנות של הסוכנים או מנוע ההזמנות של חברת התעופה, ובהדרגה בשבועות הקרובים זה יהיה זמין במערכות גם ללקוחות הטסים מתל אביב כך שיוכלו לבחור את ההעברה המתאימה להם בחיבור לטיסה מתל אביב להונג קונג או לטיסה מהונג קונג לתל אביב.

כבר היום לקוחות ישראלים שטסים עם קתאי פסיפיק להונג קונג ומזמינים את השירות דרך אתר האינטרנט של חברתChu Kong  נהנים מהעברת הכבודה והאפשרות לבצע טרנזיט בשדה התעופה בהונג קונג.

פול לו, סמנכ”ל המסחר וקשרי הלקוחות בקתאי פסיפיק, מציין כי “הסכם הקוד שייר יספק ללקוחותינו אפשרויות בחירה רבות יותר, יגביר את טביעת הרגל של קתאי פסיפיק באזור המפרץ ויאפשר קישוריות חלקה בין מרכזי פיננסיים, מסחריים ותחבורה של אזור מפרץ”.

*** חברת התעופה קתאי פסיפיק שבסיסה בהונג קונג מחזיקה צי מטוסים חדיש ומתקדם ומפעילה ממרץ 2017 טיסות ישירות בקו תל אביב- הונג קונג באמצעות מטוס האיירבוס A350 החדש, עם חיבורי המשך נוחים ל-75 יעדים באסיה והפסיפיק מתוכם 25 יעדים בסין, 6 יעדים באוסטרליה ו- 6 יעדים ביפן.

גיליתם טעות? ידוע לכם על חדשות נוספות שעשויות לעניין את המטיילים, עדכנו אותי בפרטי!!!

ריכוז רשימת הקבוצות שיש לי בפייסבוק> 24 קבוצות פייסבוק מומלצות, לחסכון אלפי שקלים

ריכוז מבצעי תיירות ייחודיים בישראל ובעולם

עדכונים חשובים באתר טיולים

 

תגיות: חדשות and תיירות.

מחפשים נותני שרותי תיירות מהטובים בעולם

Viator

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות תיירותית, פנאי ונופש, בתור תחביב אישי, במשך 15 שנה.
האתר משמש למידע אישי בלבד ואיננו אתר מסחרי.

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים