שאלות ותשובות למנוע השוואת מחירים ואיכות הלינה

מדוע  hotels.tiulim.net ?

Hotels.tiulim.net  הינו מנוע חיפוש אחד לכל אתרי התיירות המובילים למציאת העסקה המשתלמת ביותר באיכות גבוהה. ביקורות משתמשים ממקורות אמינים בלבד. רכישת חופשה ישירות מאתרי התיירות המובילים בארץ ובעולם

   

אני רוצה לבצע הזמנה

Hotels.tiulim.net   הוא מנוע חיפוש והשוואת מחירי מלונות, אנו איננו מקבלים הזמנות ואיננו מבצעים עסקאות בכרטיסי אשראי.

אנו מחפשים באתרים רבים של הזמנת מלונות כדי לסייע לך למצוא את הדילים במחירים הטובים ביותר למלונות. את ההזמנה אתה מבצע לאחר מכן ישירות באתר הנבחר, אינך יכול להזמין בפועל חדרי מלון באמצעות   Hotels.tiulim.net עצמוו.

השימוש ב Hotels.tiulim.net   הוא חינם ואנו איננו מעלים תעריפים או מוסיפים תשלומים נוספים כלשהם למחירים שאנו מציגים בפניך.

אני רוצה ליצור קשר עם המלון ישירות

כדי לקבל את המענה הטוב והמהיר ביותר, אנו מציעים שתיצור קשר עם המלון ישירות. הודעות דואר אלקטרוני הממוענות למלונות ספציפיים (או לאתרי הזמנות), שיגיעו אל  Hotels.tiulim.net  לא יועברו ליעדן.

אם כבר ביצעת הזמנה באמצעות השירות שלנו, עליך ליצור קשר עם האתר שבו ביצעת את ההזמנה כדי לדון בהזמנה שלך.

השתמשתי בחיפוש  כדי להזמין חדר, אבל אני לא מצליח לזכור באיזה אתר ביצעתי את ההזמנה

מספר עצות מועילות כדי לברר באיזה אתר אינטרנט השתמשת להזמנת המלון:

·         בדוק את תיבת הדואר האלקטרוני שלך - אם הזמנת חדר במלון דרך האינטרנט, נשלחה אליך ככל הנראה הודעת אישור/קבלה. הודעת הדואר המאשרת תכלול את פרטי ההזמנה שלך וכן פרטי קשר.

·         בדוק בדף החשבון של כרטיס האשראי שלך - אם מסיבה כלשהי לא קיבלת הודעת דואר לאישור, אז האפשרות הטובה ביותר שלך תהיה לבדוק בדף החשבון המקוון של כרטיס האשראי שלך וחפש בו את שם האתר או החברה.

·         חזור ועקוב מחדש אחר פעולותיך - היסטוריית הגלישה של הדפדפן שלך עשויה לסייע לך בבירור האתר שבו ביצעת את ההזמנה שלך. חיפוש המלון שלך מחדש ב- Hotels.tiulim.net   עשוי גם הוא לסייע לך לגלות באיזה אתר התבצעה ההזמנה שלך.

אני רוצה לשנות/לבטל את ההזמנה שלי

Hotels.tiulim.net    הוא מנוע חיפוש והשוואת מחירי מלונות, אנו איננו מקבלים הזמנות ואיננו מבצעים עסקאות בכרטיסי אשראי.

אם כבר ביצעת הזמנה באמצעות השירות שלנו, עליך ליצור קשר עם האתר שבו ביצעת את ההזמנה כדי לדון בהזמנה שלך.

האם ניתן להזמין לינה בארץ שלי?

כן. תיירים שמגיעים מחו"ל ומזמינים דרך אתרים בינלאומיים, משלמים משמעותית פחות מתושבי המדינה שמזמינים את אותם המלונות בארץ. חשוב לשים לב שבחלק מהאתרים המחירים המוצגים לא כוללים מע"מ והוא יתווסף בתהליך ההזמנה (לתושבי המקום ובעלי דרכון מקומיים שחיים בחוץ לארץ). לכן , מומלץ לפני ההזמנה לבדוק את המחיר הסופי כולל מע"מ ולהשוות אותו למחירים המוצעים בארץ.