אביזרי בטיחות בטיול

המלצה הכי טובה היא לקחת איתך מה שהכי נוח לך איתו. זה תלוי במבנה הגוף שלך, בכמות הכסף, ובכמות המסמכים שהנך רוצה להחביא. בכל מקרה ובמידת האפשר חלק את הכסף עם בן\בת הזוג.
נרתיק מתחת לחולצה או המכנסיים
הפריט הראשון קשור לשמירת הכסף והמסמכים (בעיקר דרכון, כרטיסי אשראי וכרטיסי טיסה).הנרתיק עשוי מבד חזק אבל דק כך שלא מגרה את הגוף וגם לא בולט למרחוק. יש כאלה שניתן ללבוש מתחת לחולצה ויש שתפורים כמו נרתיק כתף או נרתיק "המתלבש" על חגורת המכנסיים מקדימה, ונכנס אל תוכם.

גרב לכסף
גרב אלסטית עם שני כיסים לנשיאת כסף ומסמכים העשויה כותנה סופגת זיעה ואינה גורמת לגירויים. כמו כן, היא הכי פחות מורגשת ולא מהווה מטרד.
נרתיק לצוואר
הנרתיק נתלה על הצוואר ומכוסה בחולצה. יש נרתיקים העשויים מכותנה ויש מפלסטיק שאטומים למים. מיועד לימים סגריריים או כשיוצאים לפעילות רטובה ולא רוצים לוותר על המסמכים.

ארנק מחובר
מי שמעדיף יכול לרכוש ארנק רגיל שאליו מחוברת שרשרת דקה וחזקה. את השרשרת מצמידים ללולאות המכנסיים. הכייסים נמנעים לגנוב כאשר שמים מכשול אך לא אומר שלא יגנבו אם משתמשים בכוח.
פיתרון אחר ודומה: לתפור אצל חייט ארנק עם רוכסן בגודל דרכון ממנו יוצאות 2 לולאות להשחלה בחגורת המכנס. את הכיס המושחל שמים בתוך המכנס בחלק הקדמי. כשיש 2 כיסים כאלה, אחד יהיה מעל הכיס הימני של המכנס והשני משמאלו, כך ניתן לחלק את הדרכונים והכספים שרוצים לשמור לשני הכיסים.

חגורת מכנסים
ניתן לאחסן בה רק כסף. איננה מפריעה ויש לה ערך מוסף נוסף שהיא משמשת גם כחגורה.

כל דרך שתבחר לך היא טובה רק יש לוודא שליום הטיול תוציאו סכום כסף קטן כדי שלא בכל פעם שתידרש לשלם תתחיל במלאכת "ההתפשטות" כדי להוציא כסף.

מומלץ  מאד להדפיס מאמר זה.

 

מאת: יאיר בר זוהר

תאריך : 11.01.2006

כל הזכויות שמורות © ליאיר בר זוהר

אין לשנות את התוכן, ללא אישור יאיר בר זוהר

ניתן לשים קישורים לדף זה או להעתיק את התכולה במלואה, תוך כדי ציון שם הכותב וקישור לאתר הראשי http://www.meravwebs.com/tiulim

 

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר מידע תיירותי אביזרי בטיחות, טיולים, טיפים, כללים, עצות, תיירות

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות