אגודה תיירות חושבת לטווח רחוק. שרות חדש!!

 בתקופה קשה זו, פלטפורמת התיירות Agoda  השיקה שירות חדש המאפשר לתיירים לשריין חדרי אירוח לשהייה של יותר מ- 30 יום בהזמנה אחת

אגודה, פלטפורמת התיירות מאסיה מקבוצת Booking, החלה להציע מלונות ובתים לשהייה ממושכת של למעלה מ- 30 יום, זאת על מנת לתת מענה לביקוש ההולך וגדל להשכרת חדרי אירוח ובתים לשהייה ממושכת. האפשרות החדשה, המאפשרת לתיירים להזמין חדרי אירוח לשהייה ממושכת הנעה בין 30 ל- 90 יום, זמינה כעת במנוע החיפוש לבתים ומלונות של אגודה.

אגודה משפרת בעקביות את היצע השירותים הזמינים בפלטפורמה שלה במטרה לתת מענה לצרכים המשתנים של התיירים. יותר ויותר תיירים מבקשים לאחרונה פתרונות מגורים לטווח ארוך ממגוון סיבות כגון תיירות, רילוקיישן בעבודה, או ביצוע פרויקטים ומשימות בחו"ל. השירות החדש של אגודה לשהייה ממושכת מאפשר לבעלי בתים ומלונות ליהנות ממגמה זו, במיוחד בעונות בהן התיירות נחלשת, ומסייעת להם למקסם את התפוסה ולטפל במספר קטן יותר של לקוחות. 

"הפופולריות ההולכת וגדלה של שירות Agoda Homes מניעה אותנו לחפש אמצעים לשיפור התפוסה בקרב שותפי התיירות שלנו, ולהמציא שירותים חדשים היוצרים הכנסות נוספות ומשפרים את החוויה של לקוחותינו", אמר דייוויד סלמון, מנהל מוצר ב- Agoda Homes. "אנו מבחינים שיותר ויותר תיירים מחברים יחדיו מספר חופשות ונאלצים להזמין את אותו חדר אירוח מספר פעמים לאורך תקופה ממושכת. שירות חדש זה יקל על תיירים להזמין חדרי אירוח לזמן ממושך. באמצעות מחקרים ובדיקות שערכנו על גבי הפלטפורמה שלנו, אנו יודעים שתיירים וספקי חדרי אירוח ומלונות מעוניינים בפלטפורמה נוחה ואינטואיטיבית להזמנות לזמן ממושך. אנו נמשיך לבחון ולשפר את השירות, ואף נציע אותו בעתיד בנכסים אחרים הזמינים בפלטפורמה שלנו. בכוונתנו להשיק שירות זה בקרוב גם באפליקציה שלנו".  

למידע נוסף:אגודה, בקישור לרישום בתים. 

 

אודות אגודה (Agoda)

פלטפורמת הנסיעות הדיגיטלית  Agoda נוסדה כחברת סטארט אפ בסינגפור בשנת 2005. כיום היא מציעה למעלה מ- 2.6 מיליון מקומות אירוח ביותר מ- 200 מדינות בעולם, ומעניקה למטיילים גישה קלה למגוון רחב של מלונות יוקרה לצד מלונות זולים, דירות, בתים ווילות בהתאם לתקציב ומטרת הנסיעה.

מידע תיירותי אגודה

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות