אגמים וטירות של הרמות הסקוטיות המערביות בסיור יום בקבוצות קטנות מאדינבורו

 

תבלו יום מלא חוויות באגמים, מפרצים ובטירות המלכותיות של סקוטלנד בסיור זה אל הרמות הסקוטיות המערביות, תנו לנוף הדרמטי להדהים אתכם. תראו את המיקום בו צולמה סדרת "הגביע הקדוש" של מונטי פייתון בטירת דון, תגלו את חורבות טירת קילצ'ורן, תתפעלו מטירת סטירלינג המפוארת ותיהנו מנוף על האגמים האינסופיים של סקוטלנד, כולל לוך לומונד הרגוע. תשמעו מהמדריך שלכם לאורך כל היום, סיפורים על יריבויות בין השבטים העתיקים, מסעות הגבורה והמורשת המלכותית. מספר המשתתפים מוגבל ל-16 על מנת להבטיח לכם חוויה מותאמת אישית.

עיקרי הדברים

  • טיול יום (מנקודה א' לנקודה ב')
  • קבוצה קטנה המבטיחה שירות אישי
  • מדריך אינפורמטיבי, ידידותי ומקצועי
  • אישור מידי
  • איסוף מנקודת מפגש מרכזית

תעלו על מיניוואן מפואר עם 16 מקומות ישיבה במרכז אדינבורו בבוקר ותתכוננו לצאת למסע ברמות סקוטלנד. בתחילת הנסיעה מערבה, תעצרו לצלם כמה תמונות בטירת סטירלינג, שפעם הייתה ידועה בשם "המפתח לסקוטלנד". במיקום זה ויליאם וולאס – שהונצח על ידי מל גיבסון בסרט "לב אמיץ" – הביס את הצבא האנגלי בשנת 1297.

לאחר מכן, המשיכו אל המעוז המדהים של טירת דון מתקופת ימי הביניים. הטירה נבנתה עבור הדוכס מאולבני יותר מ-600 שנה אחורה, הטירה עדיין במצב יוצא דופן. יכול להיות שתזהו אותה מהסרט המפורסם "מונטי פייתון והגביע הקדוש" או מסדרת הטלוויזיה שיצאה לאחרונה "אאוטלנדר", שמבוססת על הספרים של דיאנה גבלדון.

תתקדמו הלאה מהחוות החקלאיות המתגלגלות ליערות הפרועים ולהרים הדרמטיים ברמות סקוטלנד. תוכלו לשמוע את הסיפור של "רובין הוד הסקוטי" בבראס מבאלקהידר, מקום מנוחתו האחרון של פוער החוק רוב רוי מקגרגור. תנו לרוח לשאת אתכם דרך הרי ברידלביין, תעצרו לארוחת צהריים (על חשבונכם), ולאחר מכן, תגיעו לחורבות המפוארות של טירת קילצ'ורן שיושבת על לוך אוה.

תמשיכו את הטיול שלכם דרך קמפבל, תבקרו בעיירה הציורית אינברראי הממוקמת על חופי לוך פיין, שם תוכלו לבקר בטירת אינברראי מהמאה ה-18 (פתוח מאפריל עד אוקטובר בלבד), ביתו של הדוכס מארגיל.

בהמשך המסע תטפסו במעלה האלפים התלולים של ארוחאר לנקודת תצפית פנטסטית בשם "תנוח ותהיה אסיר תודה," תוכלו ללמוד על המשמעות מאחורי השם מהמדריך שלכם. מכאן, תלכו סביב לוך לונג עד לוך לומונד, האגם הגדול ביותר בסקוטלנד. תעצרו בכפר לוס בשביל הנופים המדהימים על פני המים. תחזרו לאדינבורו בערב.

לפרטים נוספים על אגמים וטירות של הרמות הסקוטיות המערביות בסיור יום בקבוצות קטנות מאדינבורג, תמחור וביטולים

סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות סקוטלנד סקוטלנד

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות