אז מה שונה ZOZI משאר אתרי ואפליקציות הטיולים?

אתר ZOZI

כתבה וערכה: נועה הראל. כתבת לעיניני טכנולוגיה

אחד השמות החמים ברשת בתחום אתרי ואפליקציות הטיולים הוא ללא ספק החברה ZOZI. החברה נבחרה כאחת מהחברות המבטיחות לשנים הבאות אז שווה לשים לב ולעקוב. מדובר על  סטארט אפ שהוקם בשנת 2007 על ידי טי.ג'י. סאסאני (TJ Sassani) ודניאל גרונברג (Daniel Gruneberg). חברת ZOZI מחברת סוחרים עם אלה המחפשים חוויות נסיעה באמצעות האינטרנט.

חברת הסטראט אפ ZOZI הקימה אתר טיולים אינפורמטיבי שנותן המון מידע על מקומות טיול, על חבילות נופש ועל פעילויות שקיימות במקום הטיול הנבחר. כמובן, ניתנת גם האפשרות להזמין את כל מה שהאתר מציע באופן מקוון. באתר מפורסמים אלפי עסקים ופעילויות ב90 מדינות שונות. כמעט 5 מיליון אנשים משתמשים ב-  ZOZI והזמינו אלפי פעילויות. הסוחרים משלמים דמי מנוי חודשיים ובתהליך ההזמנה המקוון לקוחות משלמים דמי עסקה סמליים וכך כולם מרוויחים ושמחים.

אתר ZOZI

אתר ZOZI

אז מה שונה ZOZI משאר אתרי ואפליקציות הטיולים?

בחברה החליטו להתמקד לאו דווקא בטיול עצמו אלא בחוויות שניתן להפיק בטיול. כיום, מטיילים מתעניינים פחות ופחות במקום הטיול ויותר בפעילויות ובאטרקציות השונות שניתן לצרוך במקום. כשהחברה התחילה את דרכה, קהל היעד שאליו כיוונו היו ילדי המילניום (כלומר, הילדים שנולדו לאחר שנת 2000), כבר אז הבינו בחברה שהתרבות הולכת למקום של צריכה מקסימלית של חוויה וכך בהחלט קרה. נכון להיום המטייל הממוצע לא מסתפק רק בהגעה ליעד מסוים וליהנות מהנוף או מהמקום עצמו, אלא מחפש לאורך כל הטיול פעילויות שונות כגון: המסעדה הכי טובה בעיר, קורס בישול של אוכל מקומי, סיורים, פעילות גופנית, פעילות אקסטרים ועוד..

על כן ZOZI נותנת למתכנן טיול את האפשרות לראות מה אפשרויותיו ביעד בו הוא מתכנן לטייל עוד לפני שמגיע ליעד ובנוסף מאפשרת לו להזמין מראש פעילויות. כך חוסכת למטייל את הזמן שהוא מבזבז בחיפוש פעילות רק לאחר ההגעה ליעד כמו גם מספקת לו שקט נפשי בידיעה שכבר יש לו מקום בחוויה בה הוא החליט להתנסות.

השימוש באתר ZOZI ידידותי ונוח מאוד. מדובר באתר מזמין מאוד גם מבחינת התוכן המילולי וגם מבחינת התוכן הוויזואלי העשיר והמפתה של מקומות תיירות שונים מסביב לעולם. למרות שנכון להיום באתר רוב החומר הוא על ארצות הברית, אל לשכוח שזאת רק ההתחלה של החברה.. כמו כן באתר יש פינת גורואים מדליקה של מטיילים מקצועיים, הצוות מורכב מכמה אנשי המקצוע המוכשרים ביותר בעולם (לפי האתר), מהרפתקנים נודעים עד לשפים מפורסמים. אתר ZOZI מספק ביקורות, ייעוץ, חוויות ואפילו יכולת לשאול שאלות את צוות האייקונים הללו.

בואו נסכם, החברה עדיין בתחילת דרכה לכן רוב החומר הרלוונטי הוא על ארצות הברית, אך החברה מבטיחה שתהיה התרחבות בתחום המידע. כלומר, למי שנוסע לטיול בארצות הברית האתר יכול להיות בהחלט רלוונטי, האתר יכול לספק לטיול פן חדש ומגניב מלא בחוויות מעניינות. האתר עצמו כיפי לשימוש ובהחלט ניתן לומר שללא ספק ZOZI מעניקה השראה לאנשים לצאת לטייל ולחוות את העולם.

תרמילאי צופה ונהנה

תרמילאי צופה ונהנה

דעות, המלצות וביקורות טיפים והמלצות של מומחים כתבות ורשמים אפליקציה, טיולים

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים