• תַפרִיט
 • תַפרִיט

אטרקציות ברובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham), לונדון

דף הבית » אטרקציות ברובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham), לונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 6 דקות

תודה לפייטוש מאתר מלון על התחקיר ומידע

הרובע קיבל את שמו החדש בשנות השמונים. בעברו היה הרובע שכונה של אזרחים שהתפנו מאזורי העוני של העיר על מנת לשפר את מעמדם בחברה. בתי חרושת סיפקו לתושבי הרובע עבודה, ומשנסגרו חלק גדול מן המפעלים הפך הרובע למקום המגורים החדש של מעמד הביניים. ברובע בארקינג היה בעבר נמל דיג חשוב עד לבניית מסילות הברזל במאה ה-19, אשר גרמו להקמת מפעלים ולשינוי הפעילות הכלכלית העיקרית לייצור. ברובע נבנתה תחנת כוח ענקית שפעלה בשנים 1925-1981, ונפתחו כ-25 פארקים וגנים בשטחים  ציבוריים. פיתוח הרובע כלל  את אזור דאגנהאם העתיק, פארק פארסלוז ((Parsloes, פארק מייסברוק ((Mayesbrook ועוד.

האטרקציות הבולטות ברובע בארקינג ודגנהאם הן :

 • גשר לונדון (London Tower Bridge)
 • מוזיאון המלחמה המלכותי ברובע דגנהאם Dagenham Imperial War Museum))
 • מגדל העוצר (Curfew Tower)
 • הפארק המרכזי דגנהאם (Dagenham Central Park)
 • פארק בארקינג (Barking Park)
 • פסל בובי מור (The Bobby Moore Statue)
 • אחוזת איסטבורי (Eastbury Manor House)
 • אחוזת ריינהאם (Rainham Hall)
 • מגדל השעון של ריינהאם (Rainham Clocktower)
 • אכסניית ריינהאם בל (Rainham Bell Inn)
 • כנסיית ריינהאם (Rainham Church)
 • כנסיית סנט מרגרט St Margaret’s church))
 • כנסיית סנט פיטר וסנט פול (Church of St Peter and St Paul)

גשר לונדון ((London Tower Bridge

גשר לונדון הוקם בשנת 1886, והיה הגשר הראשון שהוקם מעל נהר התמזה למעבר כלי רכב ואנשים, בצורה שאפשרה לאניות לעבור מתחתיו. לגשר שני מפלסים, כאשר התחתון משמש כמפלס התעבורה ונפתח למעבר האניות, בעוד הגשר העליון משמש למעבר הולכי רגל גם בזמן מעבר האניות. במגדל הגשר הדרומי נמצא עד היום מנוע הקיטור אשר שימש בעבר את מערכת ההרמה של שני חצאי הגשר בעת הרמתו למעבר אניות וניתן לסייר באתר ולראותו. בקצה המגדלים ממוקמת מרפסת תצפית לצפייה על גגות העיר ונופיה המרהיבים. שני המגדלים נגישים לנכים, מותקנות מעליות, ובמרפסת התצפית מתקנים מיוחדים לשימושם. הכניסה בתשלום, ילדים מתחת לגיל 5 יכולים להיכנס חינם.

כתובת : רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 74033761

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות המטרו או בקווי האוטובוס 15, 25, 40, 42, 47, 78, 100,D1 P11.

זמני פתיחה : הגשר פתוח לתצפית בכל ימי השבוע בשעות 09:30-18:00.בחודשים אפריל – ספטמבר בשעה 10:00.

 

מוזיאון המלחמה המלכותי בדגנהאם Dagenham Imperial War Museum

למוזיאון המלחמה המלכותי ישנם חמישה סניפים ברחבי אנגליה, שלושה מהם ממוקמים בלונדון. אוספי המוזיאון כוללים מסמכים מדיניים, צילומים וסרטים, הקלטות היסטוריות, דוגמאות של כלי לחימה, כלי רכב, מטוסים שונים ועוד. הסניף שנמצא ברובע דגנהאם מייצג את חיל האוויר האמריקאי, וכולל שבעה מבנים של כלי מלחמה, ציוד צבאי, כלי טיס, רכבים משוריינים וטנקים, ארטילריה וכלי מלחמה מרתקים נוספים. במוזיאון ישנו בית קפה מושלם להפסקות בין תערוכה לתערוכה. הכניסה למוזיאון היא בחינם, פרט לתערוכות מתחלפות, עליהן יש לשלם בנפרד. המוזיאון נגיש לנכים וניתן להיכנס עם כלבי נחייה.

כתובת : דרך למבת’ (Lambeth Road), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 74165320

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנות Lambeth North, Elephant או  Castle, או באמצעות הרכבת לתחנות Waterloo, Elephant  או Castle.

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח שבעה ימים בשבוע, למעט 24-26 דצמבר, בין השעות 10:00-18:00.

 

מגדל העוצר (Curfew Tower)

המגדל נבנה בשנת 1370 והוא החלק היחיד ששרד ממנזר בארקינג. הוא שימש כשער המזרחי של המנזר לכיוון החצר. המגדל כולל צלב שנוסף לו במאה ה-13.הוא מכיל את הקפלה של הצלב הקדוש, ושמו ניתן לו בגלל צלב האבן שעל הקיר המזרחי, אשר שימש כנקודת עלייה לרגל. המגדל הוא אחד משלושה שערים לכניסה למנזר. בשנת 1955 בוצעו תיקונים על חלונות המגדל, נפתחו שני חלונות שהיו אטומים באבנים והוכנסו שולחן מזבח וכסאות. ליד המגדל נמצאים שרידי המנזר. בשנת 2005 נערכו תיקונים דחופים, על מנת לאבטח ולשמר את המגדל כולל חיזוקים למען הדורות הבאים. הגג הוחלף, המדרגות תוקנו, הציוד והריהוט שופצו, כולל הקפלה עצמה.

כתובת : רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

 

הפארק המרכזי דגנהאם (Dagenham Central Park)

הפארק המרכזי דגנהאם הוא פארק המשתרע על פני שטח גדול ויש בו מספר רב מאוד של מתקנים. בפארק ישנו גן זיכרון ואנדרטה לכלל האנשים והחיילים שסבלו רדיפות ומות במלחמה. ניתן לשחק במתקנים השונים ,ביניהם מגרשי רוגבי, גולף, כדורסל, כדורגל וטניס, לטייל במסלולי ההליכה ולרכב במסלולי הרכיבה הייעודיים. במקום ישנן נקודות בהן ניתן לערוך פיקניקים או סתם לברוח למנוחה מההמולה. הכניסה לפארק היא חופשית, ללא תשלום.

כתובת : דרך ריינהאם הצפונית (Rainham Road North), דגנהאם ((Dagenham, אסקס (Essex), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 85954155

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת לתחנת ריינהאם (Rainham), או באוטובוס, בקווים 175, 103 ו-174.

זמני פתיחה : הפארק פתוח בכל ימות השנה מהזריחה ועד השקיעה. בחודשים אוקטובר-מרץ הפארק פתוח בסופי שבוע בלבד.

 

פארק בארקינג (Barking Park)

הפארק נפתח בשנת 1889, במרכז הפארק ישנו אגם ארוך המכונה על ידי התושבים “הנהר”. בנוסף ישנם שדרות עצים משטחי דשא, מגרשי משחק לילדים, מסלולי רכיבה והליכה. בעברו הדרומי של האגם ישנם מתקני שייט, ובגן הממוקם בקצה הצפוני של הפארק מתקיימים אירועים ופעילויות רבות. בפארק פועלת רכבת קלה. הרכבת מתחילה את מסלול נסיעתה מהשערים המרכזיים ומגיעה לאזור השייט באגם. ימי פעילותה הם שבת וראשון מחג הפסחא עד סוף ספטמבר בשעות 10:00-16:00 ,תלוי במזג האוויר. הכניסה לפארק היא חופשית, ללא תשלום.

כתובת : דרך לונגברידג’ (Longbridge Road), בארקינג (Barking), אסקס (Essex), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנות Overground ו- National Rail.

זמני פתיחה : הפארק פתוח כל יום.

 

פסל בובי מור (The Bobby Moore Statue)

פסל ברונזה המתאר את שחקן הכדורגל האגדי בובי מור. הפסל ממוקם בחזית האצטדיון של קבוצת ווסטהאם יונטייד, בובי מור היה קפטן  נבחרת אנגליה שזכתה בגביע העולמי בשנת 1966. גובהו 5 מטר ומשקלו 4 טון. פסל נוסף של השחקן מוצב בכניסה למגרש וומבלי. גובהו 20 מטר.

כתובת : מועדון הכדורגל ווסטהאם יונייטד (West Ham United Football Club), רחוב גרין (Greet Street), פארק אפטון (Upton Park), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

 

אחוזת איסטבורי (Eastbury Manor House)

האחוזה הוקמה במאה ה-16 על ידי סוחר עשיר בשם קלמנט סיסלי ((Clement Sisley. השטח עליו היא הוקמה היה מבודד ומוקף ביצות. בשנת 1918 עברה האחוזה שיפוץ כללי לאחר שמצבה נהיה גרוע מאוד. מסביב לאחוזה ישנם גן וחומה, על קירותיה ציורי קיר מתקופת הקמתה, ותערוכת קבע המספרת את סיפור הבית וסביבתו. הכניסה בתשלום.

כתובת : כיכר איסטבורי (Eastbury Square), שכונת בארקינג (Barking), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 87241002

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות האוטובוס בקווים 368,287, באמצעות הרכבת לתחנת בארקינג, או באמצעות הרכבת התחתית לתחנת אפני (Upney).

זמני פתיחה : האחוזה פתוחה לקהל הרחב בימים שני ושלישי הראשונים והשניים של כל חודש, בין השעות 10:00-16:00.

 

אחוזת ריינהאם (Rainham Hall)

בית הבנוי בסגנון גיאורגי עם אלמנטים הולנדים, מרפסת עם מעקה מגולף, דלת כניסה עם ריבועי זכוכית אומנותית, שער ברזל מגולף בכניסה לחצר, לבנים אדומות וכרכובים בין קומה לקומה. הבית מוקף כולו על ידי גן יפיפה. הבית נבנה בשנת 1729 בעבור סוחר, זהו מבנה מפואר בן שלוש קומות ומרתף. הכניסה בתשלום.

כתובת : רחוב האוורינג (Havering), שכונת ריינהאם (Rainham), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 77994552

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת והמטרו לתחנת ריינאהם.

זמני פתיחה : האחוזה פתוחה בימי שבת בשעות 14:00-17:00.

 

מגדל השעון של ריינהאם (Rainham Clocktower)

מגדל השעון עומד במרכז הכפר מול הכנסייה, הוא הוקם בשנת 1921 לזכר הנופלים במלחמת העולם הראשונה, על ידי סר פרנסיס ויטמור (Sir Francis Whitmore). על השעון ישנם ציורים של שלושה פרצופים.

כתובת : ברודווי (The Broadway), שכונת ריינהאם (Rainham), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת לתחנות Purfleet או Rainham.

 

אכסניית ריינהאם בל (Rainham Bell Inn)

פאב ידידותי שמגיש אוכל מקומי, ממוקם בריינהאם שבאסקס ליד מגדל השעון ונמצא במרחק הליכה מתחנת הרכבת. האכסניה משלבת אוכל ברמה גבוהה עם הסדרי לינה יוקרתיים בסגנון שכל האורחים אוהבים. ישנם 30 מקומות חנייה לאורחים, גנים יפיפיים ובעיקר הרבה מה לעשות. המקום מאכלס מספר מצומצם של אנשים ונותן את השירות הטוב ביותר.

כתובת : שכונת ריינהאם (Rainham), אסקס (Essex), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 708525496

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת לתחנת ריינהאם.

זמני פתיחה : האכסניה פתוחה בכל יום בין השעות 11:00-23:00.

 

כנסיית ריינהאם (Rainham Church)

במהלך שיפוץ הכנסייה נתגלו במקום ממצאים ארכיאולוגים עתיקים במיוחד מהתקופה הרומית. בתוך הכנסייה צומח עץ בן 1400 שנה, זהו עץ טקסוס מפואר אשר ניצב ממש בתוך בניין הכנסייה. ליד הכנסייה ישנם שני בתי קברות עם אבני מצבות עתיקים, מגדל השעון עומד במרכז הכפר מול הכנסייה.

כתובת : שכונת ריינהאם (Rainham), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת לתחנת ריינהאם.

זמני פתיחה : הכנסייה פתוחה כל יום.

 

כנסיית סנט מרגרט St Margaret’s church))

מגדל הכנסייה משתרע לגובה של 72 מטרים, ועליו שמונה פעמונים. המגדל עבר מספר שיפוצים כאשר האחרון מהם בוצע בשנת 1837. ליד הכנסייה ישנו בית קברות, ובמוזיאון הכנסייה יש ספר ובו תיאור מפורט של כל מצבה ופרטיה במידה והניסוח היה קריא באותה עת. למרבה הצער מספר לא מבוטל של קברים נפגם או הידרדר כל כך במשך השנים, בעיקר עקב בליה, ולכן היה צריך להסירם כדי להבטיח את שלומם של מבקרי הכנסייה.

כתובת : ברודווי (The Broadway), בארקינג (Barking), אסקס (Essex), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

טלפון : 85942932

זמני פתיחה : הכנסייה פתוחה כל יום.

 

כנסיית סנט פיטר וסנט פול (Church of St Peter and St Paul)

הכנסייה ידועה גם בשם כנסיית פלך דגנהאם. בשטח הכנסייה ישנו גן שבו הטבע משגשג, אך הדגש הוא על פרחי הנוי והשיחים. ישנם מינים רבים של שיחים ופרחים ביניהם לבנדר, רוזמרין וורדים. בקרבת מקום לכנסייה נמצא בית קברות מטופח שנסגר לקבורה בשנת 1990. לא ברור במדויק מתי הוקמה הכנסייה אך מעריכים שבמאה ה-12. הקמת הכנסייה נועדה לספק את צרכי הקהילה, פועלי החוות והדייגים המקומיים. בשל קרבתה למנזר משערים שהיא הוקמה על חורבות כנסייה אחרת. הקפלה בנויה בסגנון המאה ה-15. בשנת 1777 קרס המגדל וגרם נזק למבנה, לכן היה צורך לשקם את הכנסייה. בשנת 1800 קרס המגדל פעם נוספת והכנסייה שוקמה בשנית. בשנת 1877 שופצה הכנסייה, הונמכה הרצפה והוחלף העוגב. במהלך השיפוץ נתגלה שלד אדם לבוש בשריון ושלד של סוס, ושרידיהם נקברו מחדש. בשנת 1938 נעשו שינויים מודרניים והוכנסו קווי חשמל ומים בנוסף לשיקום. בשנת 1804 נוספו ששה פעמונים לכנסייה שאף שופצו בשנת 1938.

כתובת : רומפורד (Romford), נתיב גובינס (Gubbins Lane), רובע בארקינג ודגנהאם (Barking and Dagenham).

 

מלונות מומלצים ואיכותיים בלונדון, במחירים הזולים ביותר ברגע זה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות