• תַפרִיט
 • תַפרִיט

אטרקציות ברובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea), לונדון

דף הבית » אטרקציות ברובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea), לונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 10 דקות

תודה לפייטוש מאתר מלון על המידע והתחקיר

הרובע המלכותי קנזינגטון וצ’לסי נמצא בחלקו המערבי של מרכז העיר לונדון. הוא ממוקם מערבית לסיטי של ווסטמינסטר, בלב לונדון של ימינו. הרובע הוקם בשנת 1965 מאיחודם של הרובע המטרופוליני של קנזינגטון והרובע המטרופוליני של צ’לסי. מאחר שהרובע המטרופוליני של קנזינגטון היה רובע מלכותי, גם הרובע המאוחד הינו רובע מלכותי. רובע זה הוא הצפוף ביותר מבין רובעי בריטניה – 13,244 נפשות לקמ”ר. הרובע מהווה אתר תיירות פופולרי בגלל שיש בו מוזיאונים רבים, אוניברסיטאות רבות ובין היתר גם החנות המפורסת “הרודס” (Harrods).

בין האטרקציות הבולטות ברובע קנזינגטון וצ’לסי :

 • מוזיאון מאדאם טוסו (Madame Tussauds)
 • מוזיאון הצבא הלאומי (National Army Museum)
 • מוזיאון המדע (Science Museum)
 • מוזיאון תולדות הטבע (Natural History Museum)
 • מוזיאון ויקטוריה ואלברט (Victoria and Albert Museum)
 • מועדון הכדורגל צ’לסי (Chelsea Football Club)
 • בית החולים המלכותי צ’לסי (Royal Hospital Chelsea)
 • בית קרלייל (Carlyle’s House)
 • מרכז הפעילויות קנלסייד (Canalside Activity Centre)
 • עולם ההרפתקאות של צ’סינגטון (Chessington World of Advantures)
 • פארק הולנד (Holland Park)

 

מוזיאון מאדאם טוסו (Madame Tussauds)

מאדאם טוסו היא רשת מוזיאונים לבובות שעווה הקרויה על שם מארי טוסו. הסניף הראשי נמצא ברובע קנזינגטון וצ’לסי. המוזיאונים ברשת זו מציגים אישים היסטוריים ומפורסמים בכל תחום שהוא, במטרה להמחיש כיצד נראו ומה עשו, בעזרת בובות השעווה המוצגות בהם.

סניף לונדון מספק 14 אזורים אינטראקטיביים מרגשים וחוויה מדהימה של גיבורי העל של מארוול בסרט ארבע-ממדי. תוכלו ללכת על השטיח האדום עם קייט ווינסלט, או לקרוא תיגר על ספורטאים כמו דייויד בקהאם או לואיס המילטון. התחל את החוויה המלכותית שלך עם קידה בפני המלכה, או נשיקה על לחיו של הנסיך ויליאם.

לאמיצים שביניכם, היפגשו פנים אל פנים עם רוצחים סדרתיים מפחידים בתערוכת SCREAM. הציצו מאחורי הקלעים וראו כיצד נוצרים הפסלים המפורסמים, והירגעו במוניות שלנו כדי לחוות מחדש את ההיסטוריה העשירה של לונדון.

כתובת : דרך מרילבון (Marylebone Road), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : 0871 894 3000

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח כל יום בין 09:30 ל-17:30.

מחיר כניסה : מבוגר – החל מ-28 ליש”ט, ילד – החל מ-22.50 ליש”ט.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת רחוב בייקר (Baker Street), או באמצעות הרכבת לתחנת מרילבון (Marylebone).

 

מוזיאון הצבא הלאומי (National Army Museum)

מוזיאון הצבא הלאומי הוא המוזיאון הראשי של הצבא הבריטי. המוזיאון מהווה בית ליצירות אמנות היסטוריות ואוספים מרהיבים מהתקופה של ימינו. מגוון התערוכות והתצוגות הפנטסטי של המוזיאון מצליח לעורר לחיים את הסיפורים שונים, החפצים וההיסטוריה של הצבא הבריטי.

ממחוכים לתותחים, המוזיאון מתגאה באוסף המקיף והרחב ביותר של חפצים היסטוריים וצבאיים הקשורים לצבא הבריטי מימי הקמתו ועד היום.

מבקרים מכל הגילאים יכולים ליהנות ממגוון תערוכות ייחודיות, גלריות ואירועים במוזיאון, כולל אטרקציות אינטראקטיבית כמו “סוס המלחמה” ואזור רך לילדים קטנים.

כתובת : דרך בית החולים המלכותי (Royal Hospital Road), צ’לסי (Chelsea), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7730 0717

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח כל יום בין 10:00 ל-17:30, פרט ל24-26 בדצמבר ול-1 בינואר.

מחיר כניסה : חינם.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת כיכר סלואן (Sloan Square) וללכת בין 10 ל-15 דקות, באמצעות הרכבת לתחנת ויקטוריה (Victoria) או באמצעות האוטובוס בקו 170 שעוצר בדיוק ליד המוזיאון.

 

מוזיאון המדע (Science Museum)

מוזיאון המדע שברובע רובע קנזינגטון וצ’לסי הוא מוזיאון המדע והטכנולוגיה המתוייר ביותר באירופה. בתצוגה ישנם למעלה מ-15,000 פריטים, כולל פריטים מפורסמים ברמה עולמית כמו קפסולת הפיקוד של מעבורת האפולו 10 והרקטה של סטפנסון (Stephenson’s Rocket). נוסף לכך, במוזיאון ישנה ספרייה ייעודית. עד שנות ה-60 של המאה ה-20 זו הייתה ספריית המדע והטכנולוגיה הלאומית של בריטניה.

המוזיאון נוסד בשנת 1857 מאוסף שהיה מצוי באגודה המלכותית לאומניות ומעודפים שהיו בתערוכה הגדולה. המוזיאון היווה חלק ממוזיאון דרום קנסינגטון, יחד עם מוזיאון ויקטוריה ואלברט. לבסוף הופרד המוזיאון ובשנת 1858 קיבל את השם “מוזיאון הפטנטים”. מאוחר יותר, בשנת 1863, קיבל את השם “מוזיאון משרד הפטנטים”. המוזיאון הכיל רבים מהמוצגים שנמצאים בו כיום. בשנת 1885 פוצל המוזיאון ואחד מחלקיו נקרא “מוזיאון המדע”.

הגלריות האינטראקטיביות של המוזיאון מביאות לחיים עקרונות ודיונים מדעיים עכשוויים. בנוסף, ניתן לחוות טיסה עם החיצים האדומים (Red Arrows) או שיגור לחלל במשימה של מעבורת החלל אפולו בתלת ממד, בסימולטור עם ארבעה ממדים או לצפות בסרט על גבי מסך גבוה יותר מ-4 אוטובוסים דו קומתיים בקולנוע IMAX.

כתובת : מוזיאון המדע (Science Museum), דרך התערוכות (Exhibition Road), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : 0870 8704 868

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח כל יום בין 10:00 ל-18:00.

מחיר כניסה : חינם. הפעילויות הן בתשלום.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת דרום קנזינגטון (South Kensington) או באמצעות הרכבת לתחנת ויקטוריה (Victoria).

 

מוזיאון תולדות הטבע (Natural History Museum)

מוזיאון תולדות הטבע עונה על כל שאלה בתחום הטבע בעולם. זהו מוזיאון ייחודי המוקדש לבריאת העולם, לבעלי החיים, לצמחייה ולתופעות טבע. המוזיאון מזמין אתכם לצאת למסע העוסק בעבר, בהווה ובעתיד של נפלאות הטבע.

לאורך הדרך תוכלו לפגוש את היצורים הכי מדהימים שדרכו על האדמה אי פעם, וחיות שנכחדו מן העולם לפני שנים רבות, לסייר במרכז כדור הארץ, לגעת במינרלים, להיכנס ולצאת מכוכבים רחוקים ברחבי היקום, וללמוד כיצד נוצרו החיות ובני האדם מיצורים זעירים עד לחיים בהווה.

המוזיאון נפתח בשנת 1881, וכיום הוא מחזיק ביותר מ-70 מיליון מוצגים. בתצוגותיו משתמש המוזיאון בטכנולוגיות ההמחשה העדכניות ביותר להמחשה. בין התערוכות הקבועות ניתן לראות את : עולם הדינוזאורים, תורת המינרלים, כיצד נוצרת הצמחייה והתנאים לקיומה, חווית רעידת אדמה והתפרצות הרי געש, סיור מדרגות נעות אל לב כדור הארץ, תערוכות עכבישים, ביקור בתוך ליוויתן כחול ענק ועוד.

מרכז דרווין (The Darwin Centre)

מרכז דרווין (נקרא על שם צ’רלס דרווין) מהווה בית חדש לאוסף המוזיאון הכולל עשרות מיליוני דגימות משומרות, כמו גם אזורי עבודה חדשים לצוות המדעי של המוזיאון, ופעילויות חינוכיות חדשות למבקרים. המרכז נבנה בשני שלבים נפרדים – שני בניינים חדשים הוקמו סמוך לבניין הראשי ווטרהאוס (Waterhouse), וזהו פרויקט הפיתוח המשמעותי ביותר בהיסטוריה של המוזיאון.

בשלב הראשון של מרכז דרווין נמצאים “אוספי הרוח” של מחלקה הזואולוגית – אורגניזמים שהשתמרו באלכוהול. השלב השני נחנך בספטמבר 2008 ונפתח לציבור הרחב בספטמבר 2009. הוא מעוצב בצורת גולם ענק בן שמונה קומות ובו נמצאים האוספים הבוטניים ואוספי האנטומולוגיה – “האוספים היבשים”.

יש הטוענים כי היצור הכי המפורסם במרכז הוא דיונון ענק בארוך 8.62 מטרים, שנקרא בשם החיבה ארצ’י (Archie).

כתובת : דרך קרומוול (Cromwell Road), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7942 5000

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח בימים שני עד ראשון בין 10:00 ל-17:50, פרט ל24-26 בדצמבר. הכניסה מתאפשרת עד השעה 17:30.

מחיר כניסה : חינם.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת דרום קנזינגטון (South Kensington), או באמצעות הרכבת לתחנות ויקטוריה (Victoria) או פדינגטון (Paddington). המוזיאון נמצא מצדה הצפוני של דרך קרומוול, לכן לאחר היציאה מתחנון דרום קנזינגטון יש לעבור במנהרה לצד השני.

 

מוזיאון ויקטוריה ואלברט (Victoria and Albert Museum)

מוזיאון ויקטוריה ואלברט מתמחה בעיצוב מוצרים, הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונלית. המוזיאון הוקם בשנת 1852 ונקרא בשם “מוזיאון דרום קנסינגטון”, בתור המשך לתערוכה גדולה שנערכה בלונדון בשנת 1851, ביוזמת הנסיך אלברט (בעלה של המלכה ויקטוריה). בשנת 1899 שונה שמו ל”מוזיאון ויקטוריה ואלברט” והוא נקרא כך עד היום. בניין המוזיאון נבנה בסגנון אדוארדיאני וויקטוריאני, יש בו 145 הגלריות שלו ששטחן הכולל 45,000 מ”ר, ומוצגים בו כארבעה מיליון פריטים.

בין המוצגים החשובים שניתן לראות במוזיאון נמצאות שתי חצרות מקורות הקרויות “חצרות היציקות”, ובהן יש ארונות קבורה בגודל טבעי ויציקות גבס של פסלים. היציקה המפורסמת ביותר עמוד טריאנוס שנחתך לשתיים בגלל גובהו הרב. היציקות הובאו ללונדון כדי שאמנים אנגליים ילמדו מיציקות המבנים והפסלים, שרובם הגיעו מרומא ויוון, וכך מוצרים המיוצרים באנגליה יושפעו מסגנון האמנות הקלאסי.

למוצגים אלה חשיבות רבה כיום, מכיוון שבמקרים רבים, כמו במקרה של עמוד טריאנוס למשל, ניזוקו היצירות המקוריות עם הזמן, כך שהמקום היחיד בעולם בו ניתן לראות את המוצגים הללו כפי שהם היו באמצע המאה ה-18 הוא במוזיאון ויקטוריה ואלברט.

כתובת : דרך קרומוול (Cromwell Road), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7942 2000

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח כל יום בין 10:00 ל-17:45. בימי שישי המוזיאון נסגר בשעה 22:00.

מחיר כניסה : חינם.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנות דרום קנזינגטון (South Kensington) ונייטסברידג’ (Knightsbridge), או באמצעות הרכבת לתחנת ויקטוריה (Victoria). המוזיאון נמצא מצדה הצפוני של דרך קרומוול, לכן לאחר היציאה מתחנון דרום קנזינגטון יש לעבור במנהרה לצד השני.

 

מועדון הכדורגל צ’לסי (Chelsea Football Club)

בקרו במוזיאון מועדון הכדורגל צ’לסי וצאו לסיור אינטראקטיבי בלתי נשכח של ההצלחות, הרגשות, המראות והקולות שתרמו לאחד הסיפורים המרתקים ביותר בכדורגל. שלב את הביקור עם סיור בסטמפורד ברידג’ (Stamford Bridge), אצטדיון הבית של המועדון. הסיור שאסור לפספס מציע מסע מרתק מאחורי הקלעים באחד מאצטדיוני הכדורגל הגדולים ביותר בעולם. אפשר אפילו לערוך מסיבת יום הולדת לילדים בסטמפורד הברידג’. מסיבות יום ההולדת כוללות סיור פרטי מאחורי הקלעים של האצטדיון, הזמנות למשחקיה של צ’לסי, תעודה ומתנה מיוחדת.

כתובת : מועדון הכדורגל צ’לסי (Chelsea Football Club), סטמפורד ברידג’ (Stamford Bridge), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : 0871 984 1955

זמני פתיחה : סיורים מתקיימים בימים שני עד ראשון בין 10:00 ל-15:00 (כל חצי שעה). המוזיאון פתוח בימים שני עד ראשון בין 09:30 ל-17:00. הכניסה אפשרית עד השעה 16:00.

מחיר כניסה : מבוגר – 18 ליש”ט לכרטיס, ילד – 12 ליש”ט לכרטיס, משפחה – 54 ליש”ט לכרטיס.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת פולהאם ברודווי (Fulham Broadway). האצטדיון נמצא במרחק דקה הליכה מהתחנה.

 

בית החולים המלכותי צ’לסי (Royal Hospital Chelsea)

בית החולים המלכותי צ’לסי הוא בית אבות ובית טיפול לכ-300 חיילים בריטיים שאינם מסוגלים לתפקד יותר עקב פציעה או הזדקנות. זהו בית חולים אמתי במלוא המובן המקורי של המילה בשפה האנגלית (Hospital) – כלומר, מקום שבו התקיימה הכנסת אורחים. התושבים בבית החולים המלכותי מכונים “אין-פנסיונרים”.

בית החולים נבנה על ידי סר כריסטופר רן (Sir Christopher Wren). הקפלה, האולם הגדול ורחבת הדמויות מהווה עניין מיוחד. אדמות בית החולים היפות נפתחות לקהל הרחב מדי יום למעט במהלך חודשי תערוכת פרחים של צ’לסי (מאי ויוני). במרכזה של רחבת הדמויות נמצא פסלו של המייסד, המלך צ’רלס השני, שהונח עם פתיחת בית החולים בשנת 1692. בבית החולים יש מוזיאון וחנות מזכרות.

כתובת : דרך בית החולים המלכותי (Royal Hospital Road), צ’לסי (Chelsea), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7881 5204

זמני פתיחה : בית החולים פתוח כל יום בין 10:00 ל-12:00 ובין 14:00 ל-16:00, פרט לימי ראשון בין החודשים אוקטובר ומרץ.

מחיר כניסה : חינם. יש אפשרות לסיור מודרך בתשלום.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת דרום קנזינגטון (South Kensington). יש ללכת לאורך רחוב סלואן (Sloane) עד ההצטלבות עם דרך בית החולים המלכותי ולפנות ימינה.

 

בית קרלייל (Carlyle’s House)

בית קרלייל היה הבית שנרכש על ידי ההיסטוריון והפילוסוף תומס קרלייל (Thomas Carlyle) ואשתו ג’יין וולש קרלייל (Jane Welsh Carlyle), לאחר שהתגוררו בסקוטלנד. הבניין נבנה בשנת 1708, ונמצא כיום בבעלות הקרן הלאומית.

הבית הוא בית גאורגי מדורג טיפוסי, צנוע ונוח שבו התגוררה משפחת קרלייל עם משרת אחד וכלבה של ג’יין, נרו (Nero). הבית נפתח לציבור בשנת 1895, רק ארבע עשרה שנים לאחר מותו של קרלייל והוא נשמר במצב בו היה כאשר המשפחה גרה שם. זוהי דוגמה טובה לבית ויקטוריאני מהמעמד הבינוני הודות למאמצים שנעשו לשמר חלק גדול מהריהוט המקורי שהיה בבעלות משפחת קרלייל. הוא מכיל כמה מספריו של קרלייל, תמונות וחפצים אישיים, יחד עם אוספים של דיוקני אמנים כמו ג’יימס אבוט מקניל ויסלר (James Abbott McNeil Whistler) והלן אלינגהם (Helen Allingham), ומזכרות שנאספו על ידי המעריצים שלהם.

הבית בנוי מארבע קומות : קומת מרתף שבה נמצא המטבח, קומת הקרקע שבה היה הסלון, הקומה הראשונה שבה היו חדר הציור\הספרייה וחדר השינה של ג’יין, הקומה השנייה שהייתה חדר השינה של תומאס וכיום היא מקום מגוריו של אב הבית, ועליית הגג שהוסבה לחדר לימוד בניסיון להרחיק את קרלייל מרעש הרחוב. יש לו גן מוקף חומה קטנה שנשמר כפי שהיה כאשר תומאס וג’יין גרו שם, ועץ התאנה עדיין מייצר פירות.

כתובת : רחוב צ’יין (Cheyne Row) מספר 24, רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7352 7087

זמני פתיחה : הבית פתוח בין ה-7 במרץ ל-4 בנובמבר בימי רביעי עד ראשון בין 11:00 ל-17:00. הכניסה אפשרית עד השעה 16:30.

מחיר כניסה : מבוגר – 5.10 ליש”ט לכרטיס, ילד – 2.60 ליש”ט לכרטיס, משפחה – 12.80 ליש”ט לכרטיס.

דרכי הגעה : לכו לאורך דרך המלך (Kings Road) עד רחוב אוקלי (Oakley). המשיכו ללכת ברחוב אוקלי וקחו את הפניה הראשונה ימינה לרחוב צ’יין העליון ופנו שמאלה לרחוב צ’יין.

 

מרכז הפעילויות קנלסייד (Canalside Activity Centre)

מרכז הפעילות קנלסייד הוא מועדון נוער שמטרתו לפתח אנשים צעירים באמצעות חינוך חברתי ופעילויות הרפתקניות. צוות המרכז מורכב מאנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים.

כתובת : צפון קנזינגטון (North Kensington), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 8968 4500

זמני פתיחה : המרכז פתוח בימים שלישי עד חמישי בין 16:30 ל-19:30 ובימי שבת בין 11:00 ל-16:30.

מחיר כניסה : בין 2 ל-4 ליש”ט לכרטיס.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנות קנסל גרין (Kensal Green) ולאדברוק גרוב (Ladbroke Grove). המרכז נמצא במרחק 10 דקות הליכה.

 

עולם ההרפתקאות של צ’סינגטון (Chessington World of Advantures)

עולם ההרפתקאות של צ’סינגטון הוא פארק שעשועים, גן חיות ומלון ב רובע קנזינגטון וצ’לסי. הוא נמצא 19 קילומטרים דרומית למרכז לונדון. במקור נפתח הפארק בתור גן החיות של צ’סינגטון בשנת 1931, ופארק השעשועים נפתח לצדו בשנת 1987. בשנת 2010 ביקרו בפארק 1.4 מיליון בני אדם.

בפארק תוכלו לפגוש דרקונים, לנסוע על רכבות הרים ופשוט ליהנות מהחיים. בפארק השעשועים יש מתקנים שמתאימים לכולם, גן חיות לילדים ומרכז תת ימי.

כתובת : דרך לת’רהאד (Leatherhead Road), רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : 0870 4447777

זמני פתיחה : בחודשי הקיץ הפארק פתוח בין 10:00 ל-18:00 בחודשי החורף בין 10:00 ל-15:00. הזמנים עלולים להשתנות לכן מומלץ לבדוק לפני ההגעה.

מחיר כניסה : מבוגר – החל מ-43.20 ליש”ט, ילד – החל מ-30 ליש”ט.

דרכי הגעה : יש להגיע לתחנה צ’סינגטון דרום (Chessington South), לפנות ימינה וללכת עד סוף הדרך. לאחר מכן יש לפנות שמאלה לרחוב הראשי ולהמשיך ללכת מספר דקות.

 

פארק הולנד (Holland Park)

פארק הולנד נחשב לאחד מהפארקים הרומנטיים והשקטים ביותר במערב לונדון. החצי הצפוני של הפארק הוא יער פראי למחצה, החלק המרכזי סביב הריסות בית הולנד הוא רשמי יותר עם ​​כמה אזורי גנים, והחלק הדרומי משמש לספורט.

בפארק יש פרדס תפוזים, סט שחמט ענק, מגרש קריקט, מגרשי טניס, גינה יפנית, אכסנית נוער, אחד ממגרשי הילדים הטובים ביותר בלונדון, סנאים וטווסים מרשימים.

כתובת : רובע קנזינגטון וצ’לסי (Kensington and Chelsea).

טלפון : +44 20 7602 2226

זמני פתיחה : המוזיאון פתוח בכל ימי השבוע.

מחיר כניסה : חינם.

דרכי הגעה : ניתן להגיע באמצעות הרכבת התחתית לתחנת פארק הולנד (Holland Park).

כלי עזר לתיכנון טיול

לפני כל פעולה מסחרית. מומלץ למחוק קוקייס (המרגלים שהחברות שותלות לכם במחשב) כאן יש הסבר מדויק איך למחוק קוקייס במערכות הפעלה עיקריות:
איך למחוק קוקיס באנדרואיד
איך למחוק קוקיס באיפון

לזכור, כל פעם שעוברים לאתרים אחרים או שחוזרים לאתרים שהייתם. יש לבצע ניקוי היסטוריה וקוקיס

הסתרתIP   למנוע זיהוי מיקומך בגלובוס PIAVPN. מומלץ שבגלישה שלכם, תשתמשו בתוכנה שמסתירה את IP שלכם ומציגה מיקום אחר (שנו מידי פעם למדינות עולם שלישי, בריטניה, איטליה, גרמניה, צרפת, ארצות הברית),

 The Book Depository for Traveler היא חנות לממכר ספרים באינטרנט, הממוקמת בבריטניה, ומציעה משלוח חינם למעל ל-160 מדינות, בהן ישראל. החברה הוקמה על ידי עובדי Amazon

לפני בחירת הטיסה מומלץ לקרוא מאמר ולהפנים המדריך המושלם למציאת טיסות זולות. מידע, טיפים והמלצות

קיווי – כרטוס של טיסות. כאן יש אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא סופי!! ואין הפנייה לשום גורם שלישי. נמצא במערכת אמדאוס של סוכני הנסיעות.

AIRHELP אתר תביעות מוביל שמתמחה כנגד חברות תעופה שביטלו או אחרו בטיסה. סיכויי הצלחה גבוהים. הומלץ על-ידי עיתונים כלכליים ידועים

השכרת רכב > קיק (QEEQ) לשעבר EasyRentCars  שהיא אחת מפלטפורמות השכרת הרכב המקוונות הצומחות ביותר בעולם, ומציגה למעלה מ -7 מיליון מכוניות להשכרה בכ -200 מדינות צמיחתם המהירה וההכרה הגלובלית ההולכת וגוברת הודגמה על ידי מועמדות לפרסי הנסיעות העולמיים 2019

EATWITH שהיא הקהילה הגדולה בעולם לחוויות קולינריות ייחודיות בהובלת מארחים ייחודיים, ביותר מ -130 מדינות. עם שיעורי בישול וסדנאות.

תחבורה ציבורית בין ערים ומדינות (באירופה) – חיפוש אופטימלי מנקודה לנקודה. משווה מחירים לאוטובוסים, רכבות וטיסות טיסות פנימיות במחיר מוזל. במקרה של שילוב נעשה בדיקת אופטימיזציה.

שירות הזמנות מקוון לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים ואופניים בכל רחבי העולם

שירותי תיירות מובילים בעולם: הסעות מ\ל מלונות\שדות תעופה, סיורים וטיולים, כרטיסי כניסה לאתרים, עקיפת תורים, כרטיסי הנחות למסעדות.

Ticketmaster   TicketNetwork הבורסות הכי גדולות בעולם לכרטיסי כניסה לאירועי ספורט, תיאטרון וקונצרטים ברחבי העולם.

טריפאדוויזור – אתר הנסיעות הגדול בעולם

השוואת מחירים לכל סוגי הלינות באתר שסורק את כל האתרים ורשתות לפי פרמטרים וחוות דעת החשובים לגולש. אני ממליץ תמיד לבחור במרכז העיר, דרוג 8-10, 3-5 כוכבים, וויפי חינם ואם יש לכם פרמטרים חשובים לסינון אז להכניס. שמתקבלת הרשימה, מומלץ לבחור את האתר שיש לו מספר חווות דעת הגדול ביותר. כי יש שוני מ 10 חוות דעת של ציון 9.8 מ 13,000 חוות דעת לציון 8.5

הערות חשובות ביותר

הערה: בכל יום אפשר לבקר בין 2-3 מקומות, אני שמתי לפעמים יותר ואתה תבחר לך את המקום המתאים לך ו\או תוסיף ימים לטיול

אין המחבר נושאים באחריות לכבישים, לדרכים, לשבילים ולשילוט ולכל סימון אחר וכן שינויים שיכולו בשטח. כמו כן, המחבר אינו לוקח על עצמו אחריות על כל נזק, פגיעה או אי נוחות שנגרמת למטייל כלשהו בגלל השימוש במידע שקיבלת.

בהכנת מידע זה הושקעו מאמצים רבים ולכן אין להעתיק, להעביר בכל שיטות העברת המידע הקיימים (פקס, אינטרנט וכן ברשתות שיתופיות להעברת קבצים), שימוש מסחרי. אלא ברשות ובכתב של המחבר

במאמר הושקעו שעות של עבודה ויתכנו שגיאות או אי-דיוקים, אז אם יש לכם, הערות, הארות, תוספות. אתם מוזמנים לשלוח בצור קשר

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.