• תַפרִיט
  • תַפרִיט
עיריית רדבידג'

אטרקציות ברובע רדבריג Redbridge בלונדון

דף הבית » אטרקציות ברובע רדבריג Redbridge בלונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

תודה לפייטוש מאתר מלון על התחקיר ומידע

 שמו של הרובע הממוקם בצפון מזרח העיר, נובע משמו של הגשר שהיה בתחומו ובניגוד לגשרים אחרים הוא נבנה מלבנים אדומות ועבר מעל נהר הרודינג באסקס .

חלק מהרובע מכוסה ביער Epping Forest  שתחילתו על פי הממצאים כ- 8000 שנים לפני הספירה.

ברובע עוברות תחנות של המטרו הטיוב, רובם פועלות בקו המרכזי סנטרל פארק לכוון תחנות:

סנרסברוק, סאות, וודפורד,  בקו  אפינג, תחנת  וונסטד, רדברידג, גאנטס היל, ניוברי פארק, בארקינגסייד, פיירלופ והיינולט בקו  היינולט.

אטרקציות ברובע

מגדל העיר  Red bridge Town Hall

יער   Epping Forest

מוזיאון   Red bridge Museum

בקתת הצייד של המלכה  Great Standing

אגם דייג ונופש  Connaught Water

אגם    Connaught Water

Epping Forest, Epping, Essex CM16 – England, UK

הכניסה בחינם

כתובת Epping Forest, Epping, Essex CM16  שכונה   Waltham Forest  רובע   Redbridge

האתר פתוח מהזריחה לשקיעה  

תחבורה: עולים בתחנות ליברפול סטריט, יורדים, Chingford  Loughton   ואפינג

קונוט הוא אגם המים שממוקם ביער אפינג. משמש כנקודה דיג פופולארי באזור נופש, האגם נקרא על שמו של הנסיך ארתור, דוכס קונוט הראשון

יער  Epping Forest

הכניסה בחינם 

האתר פתוח בימי השבוע מזריחה לשקיעה  

תחבורה: עולים בתחנות ליברפול סטריט. יורדים  Chingford Loughton  ואפינג או טיוב קו מרכז מתחנת   Snaresbrook ליער אפינ.ג זמן נסיעה 10 דקות של נסיעה ביער.

היער כולל שטחי עשב, ביצה, נהר, ואגמים. אורך היער כ 18 קילומטרים והוא משתרע בין פורסט גייט שבדרומו של הרובע ועד אפינג שבצפונו של הרובע . רוחב היער 4 קילומטר ממזרח למערב. היער נמצא בין נהר לי לנהר רודינג ומפריד בין לונדון לאקסס.

עד המאה ה 17 נקרא היער. Waltham Fores במאה ה 12 קבע המלך כי לצוד מותר ביער רק לאצולה ופשוטי העם הורשו לרעות צאן ולקושש עצים.  בשנת 1822 העבירה המלכה את החוק וקבעה שהיער ישמש את כל האזרחים. למרות חוק השימור הוכחדו כמעט בעלי החיים ביער.

על מנת לפקח על הצייד, בשנת 1543 נבנה מבנה Great Standing  ליד ציינגפורד ונקרא בקתת הצייד של המלכה אליזבת אשר שופץ בידי המלכה וכיום משמש כמוזיאון.

 במרכז היער ממוקם אגם Connaught Water אשר שוהים בו ובעלי כנף וברווזים המשמש גם לדייג. נדרש רישיון.

כנסיית  Waltham Abbey

כניסה חופשית

שכונה Waltham  רובע   Redbridge

תחבורה לתחנת Waltham Cross  מתחנת ליברפול סטריט בלונדון.

מנזר, כנסייה גדולה וגנים, אשר נבנתה בתקופת מלכותו של המלך קנוט בין השנים 1017-1035.  בחפירות שנערכו בסביבה על פי חלום של אדם נמצא צלב גדול. האגדה מספרת כי 12 השוורים הלבנים אשר היו צריכים להעבירו למנזר גלסטונברי  סחבו אותו לאזור  Waltham שסרבו לזוז ולכן זה היה אות משמים ולכן נבנתה הכנסייה במקום.

הכנסייה הקרויה כנסיית הצלב הקדוש, נבנתה מחדש בשנת 1060 והיוותה מוקד למאמינים אשר זרמו לכנסייה על מנת לקבל ברכה מהמקום. המלך הנרי השמיני החריב מספר רב של מנזרים והכנסייה Waltham  בשנת 1540. לאחר ההרס נותר בה רק אולם התפילה.  המגדל המקורי במזרח הכנסייה נפל בשנת 1552 וחדש נבנה במקומו, על מנת לתמוך בשאר חלקי הכנסייה. באותה עת שופצה הכנסייה בסגנון נורמנדי הוסף מזבח וריהוט.

בשנת 1986 נערכו חפירות מתחת ליסודות על מנת להוסיף מערכת חימום והממצאים שנאספו מוצגים במרתף במוזיאון קטן במרתף כתערוכה של ההיסטוריה של המנזר.

על תקרת הכנסייה מצוירים ציורים שצוירו בידי אדוארד פוינטר שצייר את ארבעת היסודות ושנים עשר המזלות, למרות שכאילו יש בהם רמזים לתורת הנסתר כנגד הנצרות אך זה מוכחש.

 מגדל העיר   Redbridge Town Hall

כניסה חופשית

כתובת 128/142 High Road שכונה Ilford   רובע Redbridge 

טלפון 84783020

מבנה בסגנון ויקטוריאני אשר נפתח לקהל בשנת 1901. המבנה נחלק לשני אולמות וקומות.  קומת הקרקע שימשה את מועצת הרובע. האולם הראשי שימש למטרות רבות כולל לחתונות, ירידים, אסיפות ועוד.האולם הקטן  Lambourne שימש לקונצרטים,אולם ריקודים וכדומה.