• תַפרִיט
  • תַפרִיט
בית העירייה של רובע אילינג

אטרקציות ובילויים ברובע אילינג בלונדון

דף הבית » אטרקציות ובילויים ברובע אילינג בלונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

תודה לפייטוש מאתר מלון על התחקיר ומידע

רובע אילינג מכונה גם המלכה של  Suburbs .

הרובע ממוקם בחלקה המערבי של העיר, בעברו היה אזור חקלאי, ברובע: האוניברסיטה Thames Valley University  אולפני צילום סרטים, חנויות, מקומות בילוי ביום ובלילה.

 האוכלוסייה שהתגוררה באזור היו האירים, אך בשנים האחרונות נכנסו לשכונה תושבים ממוצא פולני. כמעט רבע מהתושבים ממוצא דרום אסיה לצד אוכלוסייה גדולה מהאיים הקריביים ואפריקה, וקהילה סינית גדולה.

פסטיבלים: בקיץ נערך במקום פסטיבל שנתי פסטיבל הקיץ  Ealing הכולל גם את פסטיבל הקומדיה  Ealing   פסטיבל הגאז  Ealing   ופסטיבל האופרה בפארק.

פארקים ברובע: פארק מוזיאון  Gunnersbury   

מוזיאונים ברובע: מוזיאון  Ealing   

כנסיות ברובע: הכנסייה  הבפטיסטית  Haven Green Baptist Church, הכנסייה הפולנית Polish Roman Catholic Church כנסיית   St. Andrews United Reform Church   

תיאטרון ברובע: התיאטרון הקהילתי Questors  

קניות ברובע: שוק חקלאי  farmers market Ealing  

בילוי ברובע: גן חיות קטן ברנט  Lodge,  

מבנים מיוחדים ברובע: בית העיריה, מגדל שעון

מוזיאון  אילינג המקומי  Ealing Local History Centre

כתובת: 103Ealing Broadway Centre, The Broadway    רובע Ealing :

טלפון 88258194

פתח: יום שני 09:00-17:00 פגישות בלבד נא להתקשר מראש, שלישי, רביעי, שישי ושבת 09:00-17:00.

המוזיאון מציג את המורשת של תושבי המקום המוזיאון מנסה בתרשים פיתוח וצמיחה של הרובע. מתחילתו של היישוב, דרכם של תושביו מהעבר עד היום עד היום. האוסף פתוח לציבור במשך כל ימות השנה.

מוזיאון ופארק גונרסבורי  Gunnersbury Park Museum

הכניסה בחינם, נגישות לנכים.

כתובת:  Popes Lane  רובע  Hounslow ורובעEaling

המוזיאון פתוח בחודשים אפריל אוקטובר בשעות 11:00-17:00, בחורף סגירה 15:30.

טלפון לתאום 89921612

תחבורה: תחנת מטרו Acton Town  בקו    Piccaddilly  או המחוז, אוטובוסE3.

אחד מביתם של משפחת רוטשילד שנבנה בשנת 1835 נפתח לציבור.  במוזיאון שנפתח בשנת 1929 ניתן לראות את ההיסטוריה של המחוז, ממצאים ארכיאולוגיים שנתגלו באזור, כלי בית וחפצים ששימשו לפעילות יומית, רהיטים, תמונות ומידע כתוב לאזור.

 גינות הבית כוללים גם מגרש טניס, אגם, מגרשי כדור רגל וקריקט.  במבנה המשמש כמוזיאון קיימות תערוכות קבועות ותערוכות מתחלפות.

 בפארק חממה ואגם בצורת פרסה, בקצה המזרחי ממוקם בית מרחץ שנבנה בידי הנסיכה אמיליה.  בית הסירות מעין מגדל, בית המקדש הקטן על גדות הנחל.

מגדל שעון  Acton Town Hall

כתובת: The Uxbridge RoadHigh Street שכונה Acton Town Centre רובע:  Islington

השעון נבנה בשנת 1930 על מגדל בית העירייה של  Acton.

פארק    Walpole Park

הכניסה בחינם  

כתובתMattock Lane:   רובע Ealing

האתר פתוח מזריחה לשקיעה

תחבורה:  ברכבת תחנת רכבת  Nearest  הלאומי הוא אילינג ברודווי, אשר מחבר גם הן את הקו המרכזי של קו המחוז של הרכבת התחתית של לונדון. דרום לתחנת אילינג בטיוב הוא הקרוב ביותר על קו פיקדילי. קווי אוטובוס מס 65 לתחנת אילינג הירוק; או 83, 112, 207, 297, 427, 607, E1, E2, E7, E8, E9, E10, E11 לתחנת  אילינג ברודווי.  

פארק שנוצר בשנת 1804 וכלל חומה וגן ורדים, משטחי דשא גדולים לפעילות ספורט, אגם Pitzhanger עם מזרקה שתי בריכות נוי ומעיין, חורשות עצים. בקיץ משמש אכסניה לפסטיבלי מוזיקה וקומדיה.

 על השטח בחלק הדרום מזרחי בנוי ארמון אשר משמש את הפסטיבלים ומשמש מוזיאון  Pitzhanger    Museum and Gallery וגלריה לאומנות. בגינות מסתובבים בעלי כנף וחיות בר.

שוק תוצרת חקלאית  Acton Farmers Market

כתובת: Public square on Acton High Street King Street   רובע.   Ealing, השוק פתוח ביום שבת בשעות 09:00-13:00, תחבורה:  תחנות טיוב  Acton Town,  Ealing Common.

שוק תוצרת חקלאית  Ealing Farmers Market

שוק תוצרת חקלאית  Ealing Farmers Market  כתובת  Leeland Road, West Ealing,  רובע  Ealing השוק פתוח ביום שבת בשעות 09:00-13:00, תחבורה: קווי אוטובוס 207, 607, 208, E8, 83, טיוב  Ealing     Broadway  להמשיך באוטובוס.רכבת West Ealing

שינוי גודל גופנים
ניגודיות