• תַפרִיט
 • תַפרִיט

אטרקציות, מסלולי טיולים ובילויים המומלצים למטייל באילת

דף הבית » אטרקציות, מסלולי טיולים ובילויים המומלצים למטייל באילת

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 18 דקות

התמונה  מתוך אתר פיקיוויקי

ערכה: ליאור קן-לי

מעודכן: 14.11.2016

אילת, שהוקמה בשנת 1952, נמצאת בנקודה הדרומית ביותר בישראל ונחשבת ליעד תיירותי מוביל בארץ. בעיר תוכלו למצוא דברים רבים שלא ניתן למצוא באף נקודה אחרת על פני מפת ארצנו. מרקם הנוף הייחודי, הריחוק ממרכז הארץ, אווירת החופש, השמש המחייכת בכל ימות השנה והמע”מ שלא חל עליכם בזמן הבילוי בעיר – כולם הופכים את הביקור באילת לחוויה בלתי נשכחת. במדריך השלם למטייל באילת והסביבה תמצאו את כל המידע על האטרקציות, מרכזי הקניות, המסעדות, מקומות הבילוי והפעילויות המומלצות בעיר.

אילת – היסטוריה על קצה המזלג

בתחילתה, אילת נקראה “אום אל רשרש”. בתקופת המנדט הבריטי בארץ ישראל, הוקמה תחנת משטרה בריטית באילת. היום, תוכלו למצוא את השחזור של התחנה ברחבת “אום אל רשרש”, בסמוך לקניון “מול הים”. תחנת המשטרה נכבשה על ידי צה”ל ב-10 במרץ 1949, במהלך מבצע עובדה. הנפת דגל הדיו בסמוך לתחנת המשטרה הכבושה ציינה את סיומה של מלחמת העצמאות. בשנת 1952 הכריזו על הקמת היישוב אילת.

בראשיתה, אילת הייתה מאוכלסת בעיקר על ידי עובדי נמל, אנשי צבא ואסירים משוחררים. זאת, בשל הריחוק הרב של אילת מאזורים אחרים במדינה. אילת החלה להתפתח רק אחרי מבצע קדש, שהתקיים בשנת 1956. וגם אז, תושבים רבים החליטו לעזוב את העיר בשנות ה-60 בשל יוקר המחייה.

עם הנסיגה הישראלית מסיני והסכם השלום עם מצרים, העיר החלה להתפתח מבחינה תיירותית והוקמו בה מקומות לינה רבים. אולם, תיירים רבים בחרו שלא להגיע למקומות הלינה, בשל מחירי הלינה הגבוהים ולכן הוחלט בשנת 1985 לפטור את אילת ממע”מ וממיסים נוספים. צעד זה הוביל לפריחתה של אילת מבחינה תיירותית ומבחינת הסחר החופשי.

אילת – איך מגיעים?

ברכב – אם אתם מגיעים בקבוצה גדולה, הדרך המומלצת ביותר להגיע היא באמצעות רכב פרטי.  אם אתם מגיעים מתל אביב, משך הנסיעה הוא בין ארבע לחמש שעות.

באוטובוס – “אגד” מפעילה קווים לאילת ממגוון נקודות בארץ. קיימים גם קוויים ליליים. רוב האוטובוסים עושים הפסקה אחת לאורך הדרך. משך הנסיעה מתל אביב הוא קרוב לשש שעות.

בטיסה – הטיסה מתל אביב אורכת כשעה. אין חובה לתפוס מונית משדה התעופה, שכן הוא ממוקם במרכז העיר. שימו לב שמחירי הטיסות בימי שבת לרוב נמוכים משמעותית מהמחירים בשאר ימי השבוע, בייחוד בתקופת הקיץ. כדאי שתכירו: בשנים הקרובות שדה התעופה באילת צפוי לעבור מיקום לאזור בית אורה, מרחק של כ-20 דקות נסיעה מאילת, ולהפוך לנמל תעופה בינלאומי.

אילת – פסטיבלים מרכזיים

ג’אז בים האדום – זהו הפסטיבל הוותיק והיוקרתי ביותר באילת, שנחשב לאחד מפסטיבלי המוזיקה הגדולים בעיר. הפסטיבל מתקיים מדי קיץ. לפרטים נוספים, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של פסטיבל ג’אז בים האדום.

מסלולי טיול באזור אילת

יום האהבה באילת

אילת מנקודת מבט קצת אחרת – שביל סובב אילת על אופניים

מסלול טיול בקניון עדה

מסלול טיול סובב תמנע

מסלול טיול בהר חיזקיהו

מסלול טיול בקניון האדום

מסלול טיול בקניון שחורת

מסלולי טיול בעמק האדום

מסלול טיול בהר אמיר, בנגב

מסלול טיול בנחל ובקניון ברק

מסלול טיול מהר ברך לנחל בוטם

מסלול טיול, מהר ברך לעמודי שלמה

מסלול טיול במכתש הגדול ובמצפה רמון

מסלול טיול מעמודי שלמה אל אגם תמנע

יום של טיול להכרת בעלי החיים בערבה.

מסלול טיול בהר הנגב. להתחיל מבראשית

מסלול טיול בקשת הגדולה בפארק תמנע

יום של טיול להכרת בעלי החיים בערבה

בדרך לאילת וחזרה: טיול בין יישובי הערבה

מסלול טיול במלכודת הנמרים בפארק תמנע

פארק תמנע. מידע כללי ומסלולי טיול מומלצים

מסלול טיול מנחל רחם לקניון שחורת. שביל ישראל

מסלול טיול ממכרות העתיקים לגבעת העבדים בתמנע

אילת מנקודת מבט קצת אחרת – שביל סובב אילת על אופניים

מסלול טיול בפארק תימנע. הפטרייה, מכרות עתיקים וקשת ציורי מרכבות

הצעות מיוחדות למבקרים באילת

תיירות נגישה בעיר הנופש הדרומית אילת

ישנו ציבור גדול בישראל שהינו ציבור המטיילים בעלי המוגבלויות אשר בנוסף לפרמטרים הסטנדרטיים שקובעים את החופשה, צריכים וחייבים את האלטרנטיבות שלהם בשביל להסתדר וליהנות בחופשה כמו כל אחד אחר.

תיירות נגישה על קצה המזלג

על פי ערך תיירות נגישה בויקפדיה, “התיירות הנגישה הינה תיירות שמאפשרת לכל אדם בעלי צרכי נגישות לתפקד בצורה עצמאית ומלאה תוך שיוון מלא בעת צריכת החופשה ואספקת המוצר התיירותי”.

לצערנו הרב עדיין לא מעט מהמקומות התיירותיים בארץ ישראל אינם יכולים לקבל ולספק תיירות נגישה לצרכנים בעלי המוגבלויות, כאשר בשונה משאר העולם ובעיקר מיעדי אירופה וארצות הברית, ניתן לראות התפתחות והתקדמות משמעותית בכל הנוגע לפיתוח התיירות הנגישה.

על פי הרשות האירופאית לתיירות נגישה ENAT, ישנם מספר הגדרות ברורות הכתובות שחור על גבי לבן, המבהירות בצורה חד משמעית את כל הנושא לעומק, כגון:

 • מערכות הזמנה אינטרנטיות וצריכת שירותי תיירות לציבור הנגישים.
 • אמצעי תחבורה.
 • שירות הניתן על ידי צוות המבין ומתמחה בכל הקשור לתיירות נגישה.
 • פעילויות ואטרקציות הפועלות לשירותם של ציבור הנכים והמוגבלויות, ללא מכשולים החל מתשתיות ומתקנים.

כפי שציינו, במאמר זה נבצע סקירה נרחבת של כל הנושא של תיירות נגישה באילת והכיצד ניתן ליהנות ולהיות מסופקים הרבה יותר מחוויות האירוח והשירות בעיר.

אז להלן מספר נקודות ציון לנוחיותכם…

תחבורה וניידות נגישה בעיר אילת

על פי ערך תחבורה נגישה בוויקפדיה, התחבורה הנגישה הינה מידת ההתאמה של התחבורה לאלו בעלי המוגבלויות והליקויים, כאשר בדרך בכל הקשור לתחבורה וניידות ישנו הצורך לסיוע בעזרת ציוד טכנולוגי החל מכיסאות גלגלים, תוכנות הקראה וכדומה.

אחד מהדברים המשמעותיים והחשובים ביותר בכל הקשור בצורה כזו או אחרת לתיירות נגישה בעיר אילת זה בלי שום ספק הנושא של תחבורה וניידות, גם בחלק זה ניתן לפרק את הנושא למספר חלקים, והם:

 • טיסות לאילת – כיום זוהי אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר להגיע לבירת הנופש של הדרום, כל חברות התעופה (ארקיע, ישראייר ואל על תומכות ומספקות אפשרות להטסת נופשים ומטיילים בעלי מוגבלויות ונגישות.
 • תחבורה ציבורית – הניידות בתוך העיר אילת אפשרית בעזרת אוטובוסים התומכים בכל האבזור לציבור הנגישים וכמו כן מוניות פרטיות, ישנם מוניות בעיר המתאימות לציבור הנגישים כאשר יש צורך בהזמנה מראש למונית שכזו, בשונה משאר המוניות הפועלות 24 שעות ביממה בעיר.

ההגעה לעיר בצורה נוחה וקלה והניידות בתוך פנים העיר זהו דבר שלא פחות חשובה מבחירת המלון ומהאטרקציה בה תבקר במהלך השהייה.

מלונות נגישים באילת

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל הקשור לתיירות נגישה בעיר אילת, אלו בתי המלון שבהם לנים ומתארחים הנופשים, כיום ישנם מספר מלונות בודדים אשר תומכים בציבור הנופשים והמטיילים הנגישים, והם:

 • מלון רויאל גארדן – השייך לרשת ישרוטל המפעיל 11 חדרים נגישים.
 • מלון רויאל ביץ – השייך גם הוא לרשת ישרוטל בו ניתן למצוא 4 חדרים נגישים.
 • מלון ספורט – המפעיל 3 חדרים נגישים.
 • מלון אגמים – בו ניתן למצוא 5 מלונות נגישים.
 • מלון הנסיכה – המפעיל לנוחיות ציבור הנופשים 7 חדרים נגישים.
 • מלון דן אילת – בו ניתן למצוא 4 חדרים נגישים.
 • מלונות רשת פתאל – בכל בתי המלון של רשת מלונות פתאל באילת ובשאר יעדי התיירות בארץ ישראל, ניתן למצוא חדרים המותאמים לאוכלוסיית הנופשים והמטיילים הנגישים.

חשוב לזכור ולדעת…

לפני שאתם סוגרים לעצמכם חופשה מהחיים ומחליטים לנסוע לחופשה באילת, מוטב לבצע בדיקה אל מול סוכן הנסיעות או מרכז ההזמנות של בית המלון על זמינות החדרים.

כפי שלבטח שמתם לב מספר החדרים הנגישים בכל בית מלון באילת הוא די מצומצם ובמרבית המקרים יש לבצע הזמנה זמן רב מראש בשביל לקבל את החדרים, כמו כן חשוב לציין שאין תוספת תשלום על חדרים אלו.

כמו כן אלו המגיעים לחופשה באילת עם רכבם הפרטי, יכולים ליהנות בכל מלון ובכל אזור מחניות נכים מסומנות הנמצאות ליד כל בית מלון ובכל חלקי העיר.

לבטח אתם שואלים את עצמכם מה כל כך מיוחד במלונות הנגישים באילת…? אז ככה,

 • חדרים – בדרך כלל הדבר החשוב ביותר לבעלי מוגבלויות ונגישות הם חדרי בית המלון, כאשר במרבית מהמלונות המכבדים את עצמם, ניתן למצוא בחדרים אפשרות תמרון קלה יותר לאלו בעלי כסאות הגלגלים, כמו כן במרבית החדרים של בתי המלון בארץ ובאילת בפרט ניתן למצוא מיטות גבוהות, מכשירי תאורה מיוחדים וטלפון המיועדים לכבדי שמיעה.
 • מרכז ספא – לא מעט מציבור המטיילים והנופשים בעלי הנגישות המגיעים לנפוש בעיר אילת מגיעים בשביל ליהנות ממרכזי הספא של בתי המלון, מרכזי הספא בכל המלונות ערוכים לקלוט ולקבל את קהל הלקוחות בעלי הנגישות.
 • בריכת שחייה – כמעט בכל בית מלון המתאים לציבור הנופשים הנגישים ניתן למצוא כסא מיוחד שבעזרתו ניתן לרדת למי הבריכה, רבים יזהו אותו בעזרת העי מנואלה המיוחדת שמסובבים ומורידים את הכסא למים, השימוש בכסא הנ”ל הינו לאלו שאינם מסוגלים לרדת בכוחות עצמם לבריכה ולא לשימוש קהל האורחים.

 –

אטרקציות ופעילויות נגישות

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל חופשה הם האטרקציות והפעילויות הקיימות באותו יעד תיירות, אילת כידוע לכולנו הינה עיר נופש המתבססת על תיירות, וכמובן שניתן למצוא מספר אטרקציות ופעילויות המתאימים לציבור בעלי המוגבלויות והנגישות, כגון:

 • חופי ים נגישים – ישנם מספר חופי ים הנותנים מענה לציבור הנופשים הנגישים, והם: חוף השחפים, חוף הזהב, חוף פפאיה וחוף ריף הדולפינים.
 • חוות התבלינים – אטרקציה הפועלת באזור בחלקה הצפוני של אילת, המקום מפעיל חניית נכים מסומנת, דלתות נגישות ורחבות, מערכות הגברה לליקוי שמיעה, כסאות ניידים וכדומה.
 • פארק תמנע – במקום ניתן למצוא חניית נכים מסומנת, קופה נגישה לרכישת כרטיסים ישירות מהרכב, מסלולים המיועדים לאלו המגיעים למקום עם כסא גלגלים.
 • חי בר יטבתה – חניית נכים, כניסה ויציאה רחבה המתאימה לאלו המגיעים עם כסא גלגלים.

כמו כן ישנם אטרקציות נוספות הפועלות באילת ונותנות מענה לציבור הנופשים והמטיילים בעלי המוגבלויות והנגישים, כגון: עיר המלאכים, האיימקס, ריף הדולפינים, תיאטרון ישרוטל בו ניתן לצפות בהופעות WOW  מבית ישרוטל, החמם התורכי של אילת הממוקם בחלקו הצפוני, מרכז הקרח שנחנך בשנת 2012 ועוד רבים וטובים הפועלים מדי יום ביומו לנוחיות האורחים, הנופשים והמטיילים המגיעים לבקר בעיר הנופש הדרומית אילת.

אטרקציות מומלצות באילת והסביבה

חמשת האטרקציות הגדולות

שמורת האלמוגים אילת – שמורת האלמוגים שבמפרץ אילת היא מהשמורות התת ימיות הידועות בעולם. ליבה של השמורה היא שונית האלמוגים היפיפייה אשר משתרעת לאורך של כ-1200 מטרים במקביל לחוף מפרץ אילת. זכרו שפגיעה באחד ממרכיביה של השונית באילת עלולה להביא לפגיעה מערכתית. אל תשליכו זבל אל תוך השונית, אל תדרכו על האלמוגים השונים ואל תיקחו חלקים מהשונית למזכרת. כך, נוכל לשמור על השונית באילת יפה כפי שהיא. ניתן להשכיר במקום ציוד שנירקול ולשחות בין האלמוגים השונים. שימו לב שלא קיימים שירותי הצלה בחוף שמורת האלמוגים.

הכניסה לחוף כרוכה בתשלום, בניגוד לחופים אחרים באילת.

המחיר: סביר.

שעות הפתיחה: בקיץ בימי ראשון עד חמישי ובימי שבת בין השעות 9:00-18:00, בימי שישי ובערבי חג בין השעות 9:00-17:00. בחורף בימי ראשון עד חמישי ובימי שבת בין השעות 9:00-17:00, בימי שישי ובערבי חג בין השעות 9:00-16:00.

איך מגיעים? סעו לכיוון הגבול עם מצרים (טאבה) ומצאו את השמורה מול בית ספר שדה, קצת אחרי מרינה חוף אלמוג

ריף הדולפינים – ריף הדולפינים הייחודי יספק לכם חוויית צפייה קסומה בדולפינים מסוג “אף הבקבוק” בסביבתם הטבעית, כשהם חיים את חייהם בהרמוניה ומנהלים שגרת חיים מרתקת. אתם מוזמנים להתענג על מופעי ראווה מלהיבים ועל האפשרות להאכיל את הדולפינים. אם אתם מעוניינים, תוכלו לשחות או לצלול בחברתם וליהנות מחוויה שכולה טבע. שימו לב שהשחייה עם הדולפינים היא מגיל עשר ומעלה והצלילה, מגיל שמונה ומעלה. ריף הדולפינים מנוהל בכבוד מלא כלפי הדולפינים ואורח חייהם, כשהם חופשיים לבחור האם ברצונם לשהות בסביבת המבקרים וזוכים לתנאים פיזיים מעולים, כמו גם ליחס אישי, חם ואוהד מצד כל אנשי הצוות באתר.

בזמן הביקור בריף הדולפינים, תוכלו ליהנות גם מ“סתלבט על המים”. ב”סתלבט על המים” תוכלו לשהות בבריכות מים ים, בבריכות מים רכים ובבכירות מי מלח, כולן מחוממות ומיועדת להרגיע אתכם. שעות הפעילות של האטרקציה: בימי שני עד שבת בין השעות 9:00-23:30. יש להזמין כרטיסים מראש דרך אתר האינטרנט הרשמי של ריף הדולפינים.

דגשים חשובים: הרחצה בחוף הינה ללא מציל. לא ניתן להכניס לאתר אוכל ובעלי חיים.

המחיר: יקר. מחיר כניסה מסובסד לחיילים, לפנסיונרים, לסטודנטים, לנכים ולקבוצות. ההנחה תקפה בהצגת תעודה מזהה מתאימה בלבד.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 9:00-17:00 למעט יום כיפור ויום הזיכרון לחללי מערכות ישראל.

איך מגיעים? סעו לכיוון הגבול עם מצרים (טאבה), חלפו על פני הנמל ותגיעו אל ריף הדולפינים. משך הנסיעה ממרכז העיר הוא כ-10 דקות.

חוות הגמלים – בחווה תוכלו למצוא לא רק גמלים, אלא גם פינת חי הכוללת עזים, חמורים, כבשים, תרנגולות, ברווזים, טווסים ותוכים שונים. אבל האטרקציה המובילה בחוות הגמלים היא כמובן טיולי הגמלים. שעות הטיול משתנות בהתאם למסלול הטיול. למשפחות, אנו ממליצים על “טיול לכל המשפחה”, שאורכו כשעה וחצי. קיימת אפשרות גם להשתתף בטיולי כרכרות המובלות על ידי אתונות. בכל מקרה, יש לקבוע את שעות הפעילות מראש עם הצוות בחוות הגמלים (08-6370022(.

אם אתם רוצים לאכול את ארוחת הבוקר או הצהריים שלכם באווירה מדברית, אתם יכולים להביא אתכם גם סלסילת פיקניק ולשבת באחד מהאזורים המוצלים בחווה.

פארק החבלים בחוות הגמלים  – בשנת 2012 הוקם פארק חבלים ענק בסמוך לחוות הגמלים. זהו פארק החבלים הגדול מסוגו בארץ. המסלול כולל ארבעה מסלולים בדרגות קושי שונות. הפעילות מיועדת לאנשים שגובהם 1.20 מטרים ומעלה. מומלץ לבקר בפארק החבלים במשך שעה לפחות. פארק החבלים פתוח בקיץ בין השעות 16:00-21:00 (עלייה אחרונה בשעה 18:45) ובחורף בין השעות 10:00-18:00 (עלייה אחרונה לפארק בשעה 15:45). הפארק סגור בימי ראשון.

המחיר: יקר.

שעות הפתיחה של חוות הגמלים: בקיץ בין השעות 8:30-13:00 ובין השעות 15:30-21:00; בחורף בין השעות 8:30-19:00. החווה פתוחה בימי ראשון רק בתיאום מראש.

איך מגיעים? סעו לכיוון הגבול הדרומי שלנו עם מצרים, חלפו על פני ריף הדולפינים ופנו ימינה אל דרך העפר “דרך נחל שלמה”, ממש לפני מרינה חוף אלמוג. משך הנסיעה ממרכז העיר הוא כ-15 דקות.

המצפה התת ימי – אחת מהאטרקציות המובילות בעיר, המאפשרות לכם לראות מקרוב את בעלי החיים שחיים בים סוף. כשאתם מבקרים באטרקציה, אל תשכחו לעשות את דרככם על פני הגשר, אל המצפה התת ימי עצמו, שהינו המבנה הלבן שנמצא בים. שם, תוכלו לרדת במדרגות ספירליות אל מתחת לפני הים ולראות את השונית בסביבתה הטבעית. בנוסף, מומלץ להזמין כרטיסים לסרט באושנריום. הסרטים משתנים מעת לעת ולוקחים אתכם כל פעם למסע מרתק אל תוך סוגיה תת מימית. המושבים באושנריום זזים בהתאם למתרחש בסרט. בשעות שונות לאורך היום תוכלו גם לצפות בהאכלות של בעלי החיים השונים במצפה.

לאחרונה הוקמה במצפה אטרקציה חדשה ומיוחדת במינה בישראל – “עולם הכרישים”. זהו מתחם ענק שמוקדש כולו לכרישים, בו תוכלו למצוא 20 מינים שונים של כרישים, שחלקם מגיעים לאורך של עד 4 מטרים. גולת הכותרת של “עולם הכרישים” היא המנהרה השקופה, בה תוכלו ללכת ולראות את הכרישים ובעלי החיים האחרים “מרחפים” מעליכם.

המחיר: יקר. מומלץ לרכוש כרטיסים דרך אתר האינטרנט הרשמי על מנת לזכות בהטבות.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 8:30-16:00.

איך מגיעים? סעו לכיוון גבול מצרים (טאבה), עברו את שמורת האלמוגים ותגיעו אל המצפה התת ימי. משך הנסיעה ממרכז העיר הוא כ-15 דקות.

האתר הרשמי: המצפה התת ימי.

פארק האתגרים “טופ 94” – מתחם ענק מלאה בפעילויות אתגריות לכל המשפחה. בזמן ביקורכם, תוכלו לנסות לטפס את כל הדרך מעלה, אל ראש צוק הטיפוס המתנשא לגובה של 19 מטרים, או לפנות אל אזור קירות הטיפוס הפשוטים יותר, שמתנשאים לגובה של עד 9 מטרים ומתאימים לכל הרמות ולכל הגילאים. מלבד קירות טיפוס, תוכלו למצוא במתחם פארק חבלים, מתקני בולדרינג ומדרגות, מתחם חץ וקשת, מתקן מקפצה ייחודי שיבחן את מידת האומץ שלכם ולחובבי האקסטרים שביניכם, אומגה וסנפלינג מלהיבים במיוחד. אם אתם מגיעים בקבוצה גדולה, תוכלו לקבוע להיכנס יחדיו למתחם הפיינטבול של “טופ 94”. אל תשכחו להגיע בנעליים סגורות.

דבר העורכת: אחת מהאטרקציות המאתגרות והמהנות ביותר בסביבה.

המחיר: סביר עד יקר. תלוי במסלול שתבחרו.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 10:00-21:00, ימי שישי בין השעות 10:00-17:00, ימי שבת בין השעות 10:00-20:00.

איך מגיעים? הפארק נמצא מחוץ לאילת, באזור התעשייה שחורת, במרחק כ-10 דקות נסיעה ממרכז העיר. הכתובת: רחוב השרברב 1.

האתר הרשמי: פארק האתגרים “טופ 94”.

אטרקציות נוספות לכל המשפחה

פארק הצפרות אילת – פארק קסום שהוקם במטרה לדאוג לציפורים הנודדות המגיעות לאזור. אילת משמשת כאחת מתחנות המעבר החשובות בעולם עבור הציפורים הנודדות, שכן היא הגשר היבשתי היחיד המחבר בין אירופה, אסיה ואפריקה. המשימה הבאה של הציפורים שמגיעות לאילת היא לחצות את מדבר הסהרה. בזמן הביקור בפארק תוכלו להלך לאורך שביל ההליכה המעגלי ולצפות בציפורים מנקודות התצפית המסוככות השונות. זהו מקום נהדר לערוך בו פיקניק. אם ברצונכם לקבוע סיור מודרך בפארק, אנא צרו קשר דרך הטלפון 050-7671290.

המחיר: חינם אם מבקרים ללא הדרכה.

שעות הפתיחה: 24 שעות ביממה.

איך מגיעים? הפארק נמצא מחוץ לאילת. כדי להגיע, צאו מאילת צפונה ופנו בכיכר השנייה ימינה. סעו לכיוון הגבול עם ירדן, אך המשיכו עם הכביש המתעקל ימינה. משם, עלו על כביש עפר, שמלווה בדגלים של פארק הצפרות, והמשיכו בו עד הגעתכם אל הפארק.

האתר הרשמי: פארק הצפרות אילת.

מצלול ז’ול ורן מצפה תת ימי הממוקם בקרקעית ספינת תיירים. בזמן השייט, תיחשפו לדגים שונים ולאלמוגים ססגוניים. יש לתאם הגעה מראש דרך הטלפון 08-6333666.

המחיר: יקר.

שעות פעילות: הספינה מפליגה מדי יום מלבד ימים ראשון וחמישי בשעות 11:00, 13:00 ו-15:00.

שעות פתיחה משמונה וחצי בבוקר ועד עשר בלילה.

איך מגיעים? הספינה מפליגה מהכתובת בית הגשר 11.

הגן הבוטני אילת – קשה לכם להאמין שקיים מקום ירוק באילת המדברית? ובכן, אנו ממליצים לכם לבקר בגן הבוטני באילת, כדי לראות במו עיניכם את הצמחים המקומיים והטרופיים השונים שצומחים בכניסה לעיר. הצמחים גדלים באדמה המדברית, שמחוזקת במצע קומפוסט, ומאורגנים על פני טרסות. שבילי הגן עוברים בין הטרסות ולצד הנחל הזורם באזור. פה ושם תוכלו גם לעצור, להתיישב על אחד מהספסלים שבגן ופשוט ליהנות מהיופי ומהשקט. אם תרצו, תוכלו גם לרכוש צמח או פרח במשתלה המקומית.

המחיר: סביר.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-19:00, ימי שישי וערבי חג בין השעות 8:30-15:00 וימי שבת וחג בין השעות 9:30-15:00.

איך מגיעים? הגן ממוקם בקרבת הכניסה הצפונית לעיר. אם אתם מגיעים מהעיר אילת, סעו צפונה עד לכיכר הכניסה לעיר ותפנו בה שמאלה, אל “הכביש העוקף”. תפנו ימינה בתחנת הדלק פז ותמשיכו לנסוע על הכביש כ-200 מטרים עד הכניסה לגן.

האתר הרשמי: הגן הבוטני אילת.

עולם הקרח (Ice Space) – מתחם קטן, בו מיצגים שונים ומרהיבים עשויים מקרח. במתחם תמצאו בר עשוי מקרח, בו תוכלו לרכוש משקאות אלכוהוליים ושתייה קלה. הילדים שבחבורה יוכלו להתגלש במגלשת הקרח שבמתחם. לפני כניסתכם למתחם, תקבלו ביגוד חם במיוחד, שאמור להגן עליכם מפני הקור הגדול שבפנים. מומלץ בכל אופן לא להביא תינוקות למתחם.

דבר העורכת: הביגוד החם אומנם עוזר בהתחלה, אבל אחרי כחצי שעה הקור מצליח לכרסם פנימה.

המחיר: יקר.

שעות הפתיחה: ימי ראשון בין השעות 17:00-24:00; ימי שני עד שבת בין השעות 10:00 בבוקר ועד 2:00 בלילה.

איך מגיעים? המתחם ממוקם בראש בית הספירל שבצמוד לגשר המרכזי בטיילת.

ספירל פארק אילת – מתחם שעשועים מבית היוצר של ה”אייס פייס”.  במתחם תוכלו למצוא שלושה מתקנים: (1) “מגדל נפילה”, שלוקח אתכם מעלה לגובה של 12 מטרים, נותן לכם אפשרות ליהנות מהנוף ואז מפיל אתכם מטה, (2) “קרוסלה משוגעת”, שמסתובבת סביב עצמה ו”מתעופפת” לצדדים בגובה של 11 מטרים ו-(3) “קרוסלת סוסים” יפה, שמתפקדת כמו כל קרוסלה שגרתית. שימו לב ששני המתקנים הראשונים מציבים דרישות גובה כדי להיכנס.

המחיר: סביר.

שעות הפתיחה: ימי ראשון בין השעות 17:00-0:00, ימי שני עד שבת בין השעות 10:00-0:00.

איך מגיעים? נמצא בסמוך ל”אייס ספייס”, בכתובת התורן 2.

האתר הרשמי: ספירל פארק אילת.

טרמפולינה אילת – בסמוך ל”כדור” המפורסם של אילת, תמצאו את הטרמפולינה הזו, עליה ילדיכם יוכלו לקפץ לגובה של כשני מטרים. המתקן כולל אמצעי בטיחות. הכניסה היא לילדים מגיל שלוש ומעלה. ניתן ליצור קשר עם האטרקציה בטלפון: 08-6481891.

שעות הפעילות: מדי יום החל מהשעה 18:00 בערב ועד 2:00 בלילה.

איך מגיעים? הטרמפולינה ממוקמת בטיילת, לצד “הכדור המעופף”, בכתובת: פעמי השלום 20.

אטרקציות נוספות לבני נוער

יניב פיירבול (הכדור המעופף) – ללא ספק האטרקציה הבולטת ביותר בקו הרקיע של העיר. תיכנסו אל תוך כדור הניצב בין שני עמודים וחכו שהוא יקפוץ מעלה, לגובה של כ-80 מטרים. אטרקציה המיועדת לאמיצים בלבד.

שעות הפעילות: 24 שעות ביממה.

איך מגיעים? תוכלו למצוא את “הכדור” סמוך לבניין הספירל ולגשר המרכזי של הטיילת.

צרו קשר בטלפון: 08-6370955.

https://www.youtube.com/watch?v=g-rVr1uwsxE

נייטמר (Nightmare) – מבוך אימה מלא באפקטים מצמררים ובסיוטים. האטרקציה לא מומלצת לחולי אפילפסיה, לנשים בהריון או לבעלי מחלות לב.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 18:00-3:00.

איך מגיעים? האטרקציה ממוקמת מול הכניסה של האיימקס, מהעבר השני של הכביש, צמוד למלון קלאב הוטל. ניתן להגיע ברגל מקניון “מול הים”. הכתובת: דרך יותם 1/א.

האתר הרשמי: נייטמר.

Darknessאם לא הספיק לכם ה-“נייטמר”, אתם יכולים לנסות גם את מבוך האימה הזה, שמשולבים בו מספר רב של אלמנטים מפחידים. זמן השהייה באטרקציה הוא כ-15 דקות. ילדים מתחת לגיל 12 מורשים להיכנס אך ורק בליווי מבוגר. האטרקציה לא מומלצת לחולי אפילפסיה, לנשים בהריון ולבעלי מחלות לב.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי החל מ-18:00 ועד 2:00 לפנות בוקר, ימי שישי בין השעות 11:00-16:00 וימי שבת החל מ-20:00 ועד 2:00 לפנות בוקר.

איך מגיעים? האטרקציה ממוקמת ברחוב התמרים 2, סמוך לשדה התעופה ולבנק “דיסקונט”.

האתר הרשמי: Darkness.

https://www.youtube.com/watch?v=1LoJnnAuoQQ

אטרקציות נוספות

מוזיאון העיר אילת – מוזיאון המציג את ההיסטוריה של העיר אילת. במהלך הסיור במוזיאון תיחשפו למיצגים בנושא המים, המלח והחשמל ובמיצגים העוסקים בהתפתחותה של העיר. התצוגה המעניינת ביותר במוזיאון עוסקת בטבע באילת ובסביבתה.

דבר העורכת: בקרו כאן רק אם אין לכם משהו אחר לעשות.  

המחיר: זול.

שעות הפתיחה: ימי שני עד חמישי בין השעות 10:00-20:0, ימי שישי וערבי חג בין השעות 10:00-14:00 וימי שבת בין השעות 12:00-20:00.

איך מגיעים? המוזיאון ממוקם במרחק הליכה קצר מקניון “מול הים”, בצמוד לכיכר המרכזית של העיר ולאיימקס.

האתר הרשמי: מוזיאון העיר אילת.

חופי ים מומלצים

אחד מהבילויים האהובים על המקומיים ועל הנופשים באילת הוא הבילוי על שפת הים. יושבים על כיסא נוח או על מחצלת, גומעים את הנוף המהמם של הים ופשוט נרגעים, או אם רוצים, נכנסים לתוך המים ומתקררים בימי הקיץ החמים. קיימים מספר רב של חופים באילת, כשהמרכזיים שבהם הם:

 • חוף המגדלור – החוף נקרא על שם המגדלור שניצב מעברו השני של הכביש. זהו חוף שקט לרוב, שממוקם בקצה הדרומי של אילת, קרוב למעבר הגבול טאבה. בחוף פועל מטבח ובר משקאות, שפתוחים עד לפנות בוקר. מעבר לכביש, תוכלו למצוא גם שני מועדוני צלילה: “סנובה” ו-“כפר הצוללים” (עליהם תוכלו לקרוא פירוט בהמשך, תחת הקטגוריה “פעילויות מומלצות באילת והסביבה – צלילה”). הכניסה לחוף אינה כרוכה בתשלום.

שירותי הצלה: ללא.

שירותים ומקלחות: קיימים.

השכרת ציוד בחוף: ניתן לשכור שנורקלים, משקפות, מזרני ים ועוד.

איפה? ממוקם בסמוך למכון הבין-אוניברסיטאי, במרחק של כשני קילומטרים ממעבר הגבול טאבה.

 –

 • פארק אבניו ביץ’ – לשעבר “חוף ציון”. תוכלו ליהנות כאן ממיטות שיזוף ומכיסאות נוחים. בנוסף, קיים בחוף מטבח ובר משקאות גדול, שמציע מגוון רחב של מאכלים ומשקאות מכל הסוגים. בערבי שישי, תוכלו להגיע אל החוף כדי לרקוד לצלילי מוזיקת סלסה מסעירה. הכניסה לחוף אינה כרוכה בתשלום.

שירותי הצלה: ללא.

שירותים: קיימים.

איפה? במרחק של כדקה הליכה מקניון “מול הים”, מול רחבת הכניסה לטיילת.

האתר הרשמי: פארק אבניו ביץ’.

 • חוף הויליג’ – חוף המיועד לקהל הצעירים והצעירים בנפשם. בחוף תוכלו למצוא מיטות שיזוף נוחות, רפסודות שיזוף על המים, שמשיות, מתחם כדורעף ומסעדה. אם תחליטו להגיע אל החוף בלילה, תוכלו ליהנות מבר משקאות, מוזיקה טובה ומסיבות חוף מהטובות בישראל. הכניסה לחוף אינה כרוכה בתשלום.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מ-8:00 בבוקר ועד 3:00 לפנות בוקר.

שירותי הצלה: ללא.

שירותים ומקלחות: קיימים.

איפה? החוף ממוקם בסמוך לחוף אלמוג, מול הכיכר.

האתר הרשמי: חוף הויליג’.

 • חוף חנניה – חוף מסודר, בו פועל מועדון הספורט הימי הגדול בישראל (תוכלו לקרוא פירוט אודות המועדון בהמשך, תחת הקטגוריה “פעילויות מומלצות באילת והסביבה – ספורט אקסטרים ימי”). בחוף תוכלו ליהנות ממיטות שיזוף, משמשיות וממגרש כדורעף. במקרה הצורך, תוכלו לפנות לתחנת עזרה ראשונה שפועלת בחוף.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 8:00-16:00.

שירותי הצלה: קיימים.

מקלחות: קיימות.

איפה? במדינה הצפונית, מאחורי הספירל.

האתר הרשמי: חוף חנניה.

 –

 • חוף מפרץ השמש – זהו אחד מהחופים הטבעיים האחרונים שנותרו באילת. תוכלו למצוא בו מספר שמשיות, אך מעבר לכך, תמצאו בו רק חול בתולי. רבים מהאנשים אינם מגיעים לחוף זה ולכן תוכלו ליהנות מחוף שהוא כמעט לגמרי שלכם. שימו לב שהחוף אינו מואר בערב.

שירותי הצלה: ללא.

שירותים ומקלחות: לא קיימים, ניתן למצוא שירותים ומקלחות בחוף הדתיים הסמוך.

איפה? בסופה של טיילת מלון דן, בחוף הצפוני, אחרי גשר קטן להולכי רגל. ניתן להגיע עם הרכב ולחנות בחניית החול הגדולה הקיימת מול החוף.

חופים נוספים שקיימים באילת הם: חוף רימונים (מול “מלון רימונים” בטיילת), חוף מלון דן  (מול “מלון דן”), חוף הזהב (בטיילת מלון דן), חוף הדקל (בין בסיס חיל הים לנמל), חוף הנסיכה (מול “מלון הנסיכה”, ממש לפני גבול טאבה), חוף רויאל ביץ’ (בצמוד לטייל “מלון רויאל ביץ'”), חוף חברת החשמל (בין בסיס חיל הים לחוף הדקל) וחוף הדתיים (אחרי חוף מפרץ השמש, ברצועת החוף הצפונית).

מרכזי הקניות המובילים באילת

האייס-מול (Ice Mall) – מרכז קניות ייחודי, שהוקם בעיר בשנת 2012 ונבנה בצורה עגולה. הכיפה של האייס-מול נראית ממרחקים ועוצבה על ידי מיטב האדריכלים בארץ ובחו”ל. בקניון תוכלו למצוא מספר רב של חנויות יוקרתיות, ביניהן חנות המותג “Nici” והמותג “הלו קיטי”. אם אתם מחפשים אחר בגדים במחירים ללא מע”מ, תמצאו בקניון שלל חנויות אופנה, ביניהן “קסטרו”, “רנואר”, “Timberland” ו-“Billa Bong”. למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של האייס-מול.

שעות הפתיחה של הקניון: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 9:30-23:00, ימי שישי וערבי חג בין השעות 9:30-22:00, ימי שבת וחג בין השעות 9:30-23:00. ביולי-אוגוסט הקניון פתוח עד שעות מאוחרות יותר: בימי ראשון עד חמישי ובימי שבת ובחגים בין השעות 9:30-24:00 ובימי שישי וערבי חג בין השעות 9:30-23:00.

איך מגיעים לקניון? הקניון נמצא בסמוך ללגונה המזרחית של אילת ולחוף הצפוני.

באייס-מול תוכלו למצוא לא רק חנויות, אלא גם מגוון אטרקציות לכל המשפחה:

 • החלקה על הקרח – משטח החלקה ענק בלב הקניון. הכניסה למשטח ההחלקה היא מגיל 6 ומעלה. האטרקציה מספקת נעלי החלקה. ההחלקה בתשלום. מספר פעמים במהלך היום, מתקיימים מופעים מקצועיים על משטח ההחלקה.
 • משחקי בבילון אילת – מתחם ענק המוקדש כולו למשחקי וידאו, סימולטורים, שולחנות משחק, מתקני שעשועים ואטרקציות מהנות במיוחד. בין היתר, הילדים יוכלו לנהוג במכוניות מתנגשות, לרכב בקרוסלה ולשחק הוקי קרח. אם אתם מגיעים עם פעוטות, קיימת קומה שלמה המיועדת רק להם. ניתן לצבור נקודות, שבאמצעותן ניתן להשיג פרסים.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 10:00-0:00.

איפה? בקומה השנייה של הקניון. תזהו את המקום על פי האורות הצבעוניים המהבהבים שבוקעים ממנו.

האתר הרשמי: משחקי בבילון אילת.

 • רכבת הקרח – רכבת לקטנטנים, העושה את דרכה לאורך שדרת החנויות.
 • מגוון סימולטורים.

קניון מול הים – אחד מהקניונים הוותיקים באילת, שכולל בתוכו מספר רב של חנויות ומסעדות. הקניון מתפרש על פני שלוש קומות. בקומה התחתונה תוכלו למצוא חנויות כמו “זארה”, “סטימצקי” ו-“אפרודיטה”, בקומת הכניסה תוכלו למצוא חנויות כמו “טאוס”, “צומת ספרים” ו-“הודיס” ובקומה העליונה חנויות כמו “רנואר”, “קסטרו” ו-“באג”.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 9:30-24:00, ימי שישי החל מ-9:00 ועד שעה לפני כניסת שבת, וימי שבת החל משעה אחרי צאת שבת ועד 24:00.

איך מגיעים? הקניון נמצא בסמוך לכיכר המרכזית של העיר, ליד “דה מקס אילת”, בקצה הדרומי של הטיילת.

האתר הרשמי: קניון מול הים.

מתחם ביג אילת – מתחם חנויות ענק, הממוקם בסמוך לכניסה הצפונית לעיר. תוכלו למצוא במתחם מספר רב של חנויות, ביניהן Pull & Bear, “רנואר”, “קסטרו”, “תמנון”, “נייקי עודפים” ו-“סטימצקי”. לאחרונה נוספו למתחם גם מספר רב של מסעדות, שמתווספות לסניף “ארומה” הוותיק.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 9:30-21:30, ימי שישי בין השעות 9:00-15:00. בשבת, החנויות נפתחות חצי שעה אחרי צאת שבת עד לשעה 22:30.

איך מגיעים? אם אתם מגיעים מכיכר הכניסה לעיר, פנו אל “הכביש העוקף”, תחלפו על פני תחנת הדלק פז ופנו שמאלה אל רחוב “הסוור”. המשיכו בכביש זה עד לכיכר, שם תפנו שמאלה ומיד לאחר מכן, ימינה. המשיכו בכביש זה עד לכניסה לביג.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מתחם ביג אילת.

 –

מסעדות מומלצות באילת

קפה אופטימי – מסעדה איטלקית חלבית אהובה במיוחד על האילתים. במסעדה תמצאו תפריט מגוון הכולל, בין היתר, טוסטים, כריכים, סלטים ופסטות שונות. מיקום המסעדה מצוין – ממש הכניסה הדרומית לטיילת!

המחירים: סבירים.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מ-9:00 בבוקר ועד 2:00 לפנות בוקר.

הכתובת: מרכז פנינת אילת, במרחק הליכה קצרצר מקניון “מול הים”.

האתר הרשמי: קפה אופטימי.

קפה קפה אייס-מול – סניף כשר למהדרין בד”צ של “קפה קפה” בקניון האייס-מול. מסעדה חלבית נהדרת, שמגישה מגוון מנות, ביניהן טוסטים, פסטות, מרקים, דגים וכמובן, קינוחים.

המחירים: סבירים.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 9:30-24:00, ימי שישי החל מ-8:00 בבוקר ועד שעתיים לפני כניסת שבת, מוצאי שבת החל משעה אחרי צאת שבת ועד אחרון הלקוחות.

הכתובת: האייס-מול, קומה תחתונה.

ברביס – אם אתם בעניין של המבורגרים, תשכחו מכל מה שהכרתם. “ברביס” תספק לכם את ההמבורגרים הטובים בעיר, אם לא בארץ כולה. בתפריט תמצאו מגוון רחב של המבורגרים, חלקם אקזוטיים ממש, ותוספות שונות. אנו ממליצים במיוחד על פרחי הכרובית בציפוי פריך בליווי מטבלים. אם אתם מגיעים עם חברים, אתם יכולים לשבת בחוץ ולצפות יחדיו במשחקי כדורגל המוקרנים על המסך הענק שבחצר. מומלץ להזמין מקום בטלפון: 053-9442719.

המחירים: סבירים.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מהשעה 12:00 ועד 2:00 לפנות בוקר.

הכתובת: פארק אופירה.

האתר הרשמי: ברביס.

ללו – מסעדה משפחתית שמתמחה בבישולים מרוקאיים. המסעדה מגישה, בין היתר, קוסקוס, קציצות בשר, מגוון סלטים, דגים ולחם לבן טרי.

המחירים: סבירים.

שעות הפתיחה: ימי ראשון עד חמישי בין השעות 12:00-17:00.

הכתובת: החורב 259.

האתר הרשמי: ללו.

המפלט האחרון – מסעדת דגים ופירות ים מובילה בעיר, שמספקת גם תצפית נהדרת על מעגן הסירות במרינת חוף אלמוג.

המחירים: יקרים.

שעות הפתיחה: מדי יום בין השעות 12:30-23:00.

הכתובת: חוף אלמוג, בצמוד למועדון הצלילה “מרינה דייוורס”.

האתר הרשמי: המפלט האחרון.

מקומות מומלצים לבילוי לילי באילת

מאנקיס אילת – אחד מהפאבים הוותיקים בעיר, שמציע מבחר עשיר של פריטי מזון, שתייה קלה ואלכוהול. בנוסף, קיימת רחבת ריקודים גדולה שבה תוכלו לרקוד לצלילי מוזיקה איכותית. מדי פעם, מגיעים לפאב אמנים מחוץ לארץ ובערבים שבהם מתקיימים משחקי ספורט חשובים, ניתן לצפות במשחקים על גבי המסכים הגדולים של המקום. אם תרצו לצאת לנשום קצת אוויר, תוכלו לראות ממולכם את הים היפה. מעשנים יוכלו למצוא גם פינת עישון.

שעות הפתיחה: החל מ-21:00 ועד הלקוח האחרון.

הכתובת: רויאל ביץ’.

האתר הרשמי: מאנקיס אילת.

פאדיס אילת – אחד מהפאבים הגדולים בעיר, המעוצב בסגנון אירי. הפאב מגיש כארבעים סוגי וויסקי וחמישה עשר סוגי בירה מהחבית, לצד תפריט מלא במאכלים איריים. תוכלו למצוא בפאב גם שולחנות סנוקר ולצפות במשחקי כדורגל משמעותיים על גבי המסכים שבפאב.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מהשעה 12:00 ועד 4:00 לפנות בוקר.

הכתובת: יותם 1.

האתר הרשמי: פאדיס אילת.

 –

מייקס פלייס אילת – סניף של רשת הברים המצליחה. בבר תוכלו לצפות בהופעות של הרכבים מקומיים ולהזמין מגוון מנות ומשקאות איכותיים. בבר קיים גם שולחן ביליארד ומשחקי ספורט מרכזיים מוקרנים על גבי המסכים של הבר. מחוץ לבר, תוכלו לתצפת על המרינה היפה.

שעות הפתיחה: החל מ-11:00 בבוקר ועד הלקוח האחרון.

הכתובת: הים 1.

האתר הרשמי: מייקס פלייס אילת.

ביטלס אילת – דאנס בר הנחשב לאחד מהברים האהובים בעיר. בבר משמיעים מוזיקה טובה ומגישים מנות ומשקאות איכותיים. כל יום בשבוע מוקדש לסגנון אחר של מוזיקה.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מהשעה 20:00 ועד 4:00 לפנות בוקר.

כתובת: יותם 1.

האתר הרשמי: ביטלס אילת.

בבוג’י אילת – פאב אותנטי באווירה של פעם, שנחשב לאחד מהפאבים הטובים בעיר. הבר מציע מגוון איכותי של אלכוהול. אוהבי הספורט שביניכם יוכלו לצפות במשחקים החשובים על גבי המסכים שבבר. בנוסף, תוכלו לשחק בשולחן פול ולהאזין למוזיקה הטובה, שהינה בעיקרה מוזיקת רוק בלועזית ובעברית. מדי פעם, תוכלו ליהנות גם מהופעות חיות. הכניסה מגיל 20 ומעלה.

שעות הפתיחה: מדי יום החל מהשעה 22:00 ועד הלקוח האחרון.

הכתובת: יותם 1.

פעילויות מומלצות באילת והסביבה

מופע WOWצפו במופע המרהיב של חנוך רוזן, שמשלב רקדנים, אקרובטים, לוליינים ואמנים שונים המגיעים מרחבי העולם ויוצרים יחדיו חוויה תיאטרלית מדהימה ביופייה. התפאורה המתחלפת, התלבושות המיוחדות, המוזיקה הנהדרת והתאורה החדשנית – כולם תורמים למופע המהפנט.

יש לרכוש כרטיסים מבעוד מועד דרך הטלפון: 08-6386701. לפרטים נוספים, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מופע WOW.

איפה? המופע מתקיים במלון רויאל גרדן של חברת ישרוטל.

מופע המזרקה המוזיקלית בואו לצפות במזרקה המוזיקלית הגדולה בארץ! במהלך המופע, שנמשך כ-20 דקות, תיהנו ממספר רב של פסקולים של שירים מוכרים ואהובים, מצבעים מהממים ומהמזרקות הנפלאות, שמזנקות לגבהים של עד 30 מטרים בהתאם לקצב המוזיקה.

מתי? המופע מתקיים בימי שלישי, חמישי, שישי ושבת בשעות 20:00, 21:00 ו-22:00.

איפה? המזרקה ממוקמת בגן בנימין, בסמוך למוזיאון העיר אילת.

עשרות פעילויות תיירותיות באילת

מקומות לינה מומלצים באילת ובסביבה

העושר באטרקציות ובמקומות בילוי מביא לנהירה המונית של תיירים אל העיר. מקומות הלינה בעיר תמיד מלאים, כך שמומלץ להזמין מקום במלונות זמן רב מראש.

יעדי לינה פופולריים באילת – השוואת מחירים

לינה לפי חיתוכים פופולרים באילת

אינטרנט אלחוטי (67) ליד הים/חוף (36) ספא/מרגוע (25) משפחה (38) חניה (69) בריכת שחיה תחת כיפת השמיים (51)  מרכז בריאות וספא (25)   רומנטיקה / ירח דבש (15)  חדרי משפחה (56)

רשימת מלונות מומלצים בעבורכם באילת

מלונות דירות מומלצים באילת


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות