מנוע חיפוש הטוב בעולם להשוואת מחירי מלונות

האתר hotels-seeker.com משתף פעולה עם כל אתרי הנסיעות המובילים במטרה ליצור את מנוע החיפוש הגדול בעולם להשוואת מחירי מלונות. hotels-seeker.com מחפש בזמן אמת באתרי הנסיעות המופיעים בהמשך כדי להציג למטיילים את הזמינות ואת חבילות המלונות הטובות ביותר. לאחר מכן, המטיילים עוברים ישירות אל אתרי השותפים על מנת לבצע הזמנה.

הדרך להוזיל בצורה בכל הזמנת מלון: לאחר שבחרתם מלון באתר מסויים שהוא אתר השוואות ( ולא אתר מכירות) קובעים את התאריך. אתם מקבלים הצעות של אתרי מכירות.מכאן מתחילה חוכמת החיפוש שלי מזה שנים וגם זכיתי לאישור של הרבה חברים. מסתבר, שלא תמיד ( לפעמים כן ) הראשון שראיתם הוא הכי זול. אחרי שתכנסו לאתר הראשון ( חובה ), ראו את המחיר של האתר ראשון, צאו ממנו ועיברו לאתר השני והשלישי.

וכי למה? יש באתר מסויים מנגנון חכם ששולח פינגים לבקשה מהמתחרים על אותם נתונים ואז להפתעתכם מתגלה שהאתרים האחרים זולים מאד .אני חסכתי כך על 7 ימים במלון בוטיק מסויים בליסבון, 4100 שקל ( באמיתי ) ובטיול האחרון שלי לטיוואן חסכתי קרוב ל 3000 שקל על 12 ימים במלונות רגילים וטובים במקומות שונים מול אתרים שאתם רואים ומעריצים.
היו עוד חסכונות משמעותיים שנסעתי לחודש בארצות הברית והחסכון היה עצום לכל הטיול.

 

אי-התאמת המחירים

 במקרה של אי התאמת מחירים לרעתכם ( ראו טריק לפתרון הבעיה שלמעלה ), שלחו לנו את הפרטים הבאים, על-מנת לשחזר את התרחיש כי בדרך כללה מחיר רגיל מהצד שלנו. אי-התאמת המחירים הזו שאתם חווים מופעלת ככל הנראה על ידי ההיסטוריה של דפדפן האינטרנט, קובצי ה- cookie, המטמון והתמונות. ברצוננו להציע לך לסגור את כל כרטיסיות הדפדפן ולנקות את היסטוריית הדפדפן שלך. זה יעזור בהצגת המחיר הנכון באתר שלנו, נסו גם לשנות את ה-IP באמצעות PIAVPN

שם המלון ומיקומו_____________________ תאריכי לינה  ______________________

מקום ל ________________________ קישור לדף המלון  ____________________

שם אתר ההזמנות שראית יותר זול  __________________

 

תמונות מסך של הפרש המחיר ו – קישורים / צילומי מסך שנוכל לחקור כראוי את הבעיה. כל מידע נוסף יהיה שימושי עבורנו. אנו מקווים שמידע זה יעזור.

כל ספקי הנסיעות שאיתם אנו עובדים נבדקים בקפידה על ידי הצוות שלנו כדי לוודא שהם בטוחים ואמינים שתוכלו להזמין איתם.

חשוב לדעת כי…….. את המחירים משנים המלונות לפי הצע וביקוש מספר פעמים ביום. לכן חשוב לצלם כולל תאריך ושעת מחשב של החיפוש 

 

יש לשלוח את כל הנתונים המבוקשים אל hotelcomplainment@gmail.com

דואר זה איננו משמש על תלונות אחרות ( טעויות בהזמנה, ביטולים, שינויים וכל בבעייה פיננסית לאחר התשלום ) על אחת מהחברות המפורטות מטה. האתר משמש רק לאי התאמת מחיר על-מנת לשפר את השרות.

כל תלונה אחרת יש לפנות לאתרים הרשומים מטה.

אכסניות מומלצות אכסניות מומלצות בישראל אכסניות מומלצות בעולם כפרי נופש מומלצים בישראל כפרי נופש מומלצים בעולם מומלצי האתר, בישראל מומלצי האתר, בעולם מלונות ופנסיונים מומלצים בישראל מלונות ופנסיונים מומלצים בעולם צימרים מומלצים בישראל צימרים מומלצים בעולם חוות דעת, מחירי לינה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות