איך אפשר למצוא טעויות במחירי טיסה? והאם יכבדו אותם?

מציאת טעויות מחירי טיסה דורשת מאדם רגיל שלא מתמצא, הרבה מזל. או שישמע אליהם בחדשות או בקבוצות הפייסבוק ואז שיגיע אליהם עשוי להיות מאוחר מידי. אתר tiulim.net פיתח שיטה למצוא טעויות אלו. הבעיה שרוב הטעויות קשורות בטיסות בין אירופה ואמריקה ורובם לא נמצאים מתל אביב וחבל. אבל, ניתן לנצל את ולמצוא בהם מחירים זולים משדות תעופה כאלו שזול יחסית להגיע אליהם מהארץ .למשל: אתונה, רומא ואו כל יעד אחר ולצרף אותם לטיסות הזולות שנמצאו.

דוגמא

למשל, גילינו שנמצאה טיסה מגרמניה לניו יורק ב 100 דולר לטיסת הלוך ושוב במקום 600$. במחיר כזה שווה לצרף טיסה ליעד בגרמניה מישראל ומשם להמשיך לניו יורק. ואפילו לשהות יום יומיים בגרמניה לפני ואו אחרי הטיסה.

מידי פעם, אני מכניס מידע על הטעויות בקבוצת הפייסבוק מידע ומבצעים סודיים לטיסות.

איך מגלים את הטעות?

כל כך פשוט, לחפש בעצמכם בעזרת מנוע החיפוש flights-seeker.com. במנוע החיפוש הזה אפשר לראות מחירים של טיסות מתל אביב או מיעדים שונים בעולם למקום מסוים  או כל יעד ( ANY PLACE)  באופן שבועי חודשי ואף למעלה מכך ולציין משך השהייה שלכם. ואז אתם עשויים לראות חריגה משמעותית מהמחיר הנורמלי לאותה תקופה. כל חריגה כזו יכולה להיות חשודה כמחיר שניתן בטעות ויכולה להוליך אותנו לפעולה.

אם תראו שהטיסות במהלך החודש עולות יותר מ600$ ( לדוגמא) וטיסה אחת תמצאו ב 100$, כנראה שיש טעות או מבצע ייחודי.

 

האם חברות התעופה מכבדים מחירי טיסה שפורסמו  עם טעות?

במידה וחברת התעופה תעלה על הטעות במהרה, יש סיכוי שהם יאשרו את ההזמנה ורק מתוך הרצון לשמור על השם והאמון בהם.

אני לא הייתי מסתכן ומזמין מחברות שהם צדדים שלישיים ואשר אינם מכרטסים את כרטיס הטיסה. רוב האתרים והידועים מבינהם לא לוקחים אחריות. זיכרו, שחברות התעופה הרציניות מגינות על עצמם בנוסח ט.ל.ח ( טעות לעולם חוזרת – חוק מאפשר לחברות התעופה לבטל טיסות בגלל טעות במחיר).

מה שאני הייתי עושה, הייתי נכנס לאתר חברת התעופה, ומזמין ישירות משם. או, מאתר שמבטיח אחריות באופן מוצהר. למשל אתר קיווי או flights-seeker.com שגם מכרטס באישור חברות התעופה.

אחרי שתקבלו אישור סופי מחברות התעופה, יש סיכוי שלא יבטלו את הכרטיסים. גם אם הטיסה לא תכובד, לא הפסדתם כלום. חברות רציניות יחזירו לכם את הכסף ששילמתם ואולי יוסיפו פיצוי מסוים בגלל אי הנעימות. אם הטיסה בוטלה קרוב לזמן שהזמנתם, אין מה לעשות בנידון.

=

עצה ידידותית

הזמנתם טיסה עם מחיר לא הגיוני, חכו כמה ימים לפני שאתם מזמינים מלונות, או להזמין את המלונות דרך אתר ההשואות hotels-seeker.com ולחפש לינות עם אפשרות לביטול בחינם. אם עבר זמן סביר מההזמנה וקיבלתם כרטיס טיסה, אפשר להיות רגוע ולהמשיך הלאה בהזמנת שאר שרותי תיירות הנוספים של החופשה שלכם.

הצהרה : כותב המאמר אינו לוקח אחריות על טעויות ואי כיבוד הזמנת כרטיסי הטיסה 

איך לנצל טיסה עם קונקשיין לכמה טיולים נוספים? והצעה מעניינת

מידע תיירותי טיסות בזול

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות