• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקנייה של אופה לחם ביתי מקצועי ואיכותי

דף הבית » מדריך לבחירה וקנייה של אופה לחם ביתי מקצועי ואיכותי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

הכנת לחם לבד עם אופה לחם היא משימה מהירה, קלה וחסכונית, ולא צריך ידע מיוחד כדי להשתמש בו. אפשר לרכוש אופה לחם בחנויות ובאינטרנט בטווח מחירים שנע בין נמוך לגבוה. להלן כמה עצות לגבי הבחירה המתאימה לכם.

הפרטים המעשיים העיקריים לקניית אופה לחם

הערכת כמות הלחם שצורכים. חלק מאופי הלחם יכולים לאפות עד חצי קילו של לחם, אך גדולים יותר יכולים גם להגיע לאפיית לחם במשקל 2 ק”ג ויותר.

מקום ההצבה במטבח. אופה לחם הוא בגודל די גדול, כך שצריך להבטיח שיש מספיק מרחב כדי להניח אותו במטבח. אם אין, אז למצוא לו מקום אחסון.

התאמת אופה הלחם לריהוט במטבח. רוב אופי הלחם מגיעים בצבע שחור או לבן, אך אפשר למצוא גם אופי לחם מסטיינלס סטיל בצבעים נוספים.

צורת הלחם. בדרך כלל צורת הלחם מלבנית, אך אפשר לאפות גם לחמים עגולים או מרובעים.

אחריות. תעודת אחריות טובה של המוצר, יכולה להיות למשך כמה שנים ואף לספק תיקונים במחיר זול או אפילו חינם.

אופה לחם עם תבנית נשלפת. מומלץ. זה מקל על הניקוי, ואפשר להניחה פשוט בכיור, במקום לנקות את האופה עצמו.

חיפוש אופי לחם עם מאפיינים מיוחדים

כדאי להחליט מראש אם צריכים אופה לחם עם אופציות להתחלה מאוחרת. זהו מאפיין שיכול להתאים אם רוצים לשים את המרכיבים לפני הפעולה, ולקבל לחם טרי כשמגיעים הביתה. עם זאת, אי אפשר להשתמש באופציה הזאת במתכונים המכילים חלב או ביצים.

שמירה על חום המוצר המוגמר. זה יכול לבוא במקום או כתוספת לאופציית התחלת הפעולה המאוחרת, מאחר וזה שומר על חום הלחם ועל טריותו, עד שמגיעים הביתה.

קריאת  האופציות לגבי פריטים מיוחדים. חלק מאופי הלחם יכולים לערבב בצק פיצה או לחמניות קינמון. יש גם אופי לחם שמאפשרים הוספתם של פירות או אגוזים בסוגים שונים של לחמים.

אופה לחם שיכול להכין לחם ללא גלוטן אם נחוץ. בין אם רגישים לגלוטן או מנסים להפחית את צריכתו, מומלץ לקרוא את ההוראות כדי לדעת שהאופציה הזאת קיימת.

אופה לחם עם חלון צפיה. מאפשר לבדוק את התקדמות אפיית הלחם.

דגמים עם אפשרות הודעה על הוספתם של מרכיבים נוספים. חלק מהדגמים מודיעים מתי אפשר להוסיף ללחם תוספות כגון: פירות, אגוזים או שוקולד צ’יפס.

היכן מוכרים אופה לחם?

אופה לחם  ב KSP


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם