• תַפרִיט
  • תַפרִיט

מדריך לבחירה וקניית מכנסי טיול איכותיים

דף הבית » מדריך לבחירה וקניית מכנסי טיול איכותיים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

 

קרדיט לתמונה ראשית  Pexels  Pixabay 

כיום ישנם מספר מותגים למכנסי טיולים בשוק עם עיצובים משתנים ומאפיינים שגורמים למכנסיים להיות שונים אחד מהשני באופן מובהק. באותו הזמן, לקונים עצמם יש צרכים שונים, טעם שונה והעדפות שונות. מטרת המאמר הזה היא לעזור לקונים להתאים את המאפייני המותג בצורה טובה ביותר לצרכים שלהם. זה מצופה שכאשר הקונים בוחרים מכנסי סקי על בסיס הצרכים שלהם, הם יכולים למקסם את שביעות רצונם לקבל תמורה הולמת לכספם. המכנסים במאמר זה נבדקו בצורה שסיפקה תיאור מעמיק ומסייע והשוואתי בין מספר מותגים על מנת לאפשר לקונים לבחור בקלות את המותגים שמתאימים לצרכיהם הספציפיים.

מכנסים לטיולים מאמזון

סוגי מכנסיים

בעוד שמכנסי טיולים נכנסים למספר קטגוריות על בסיס העיצוב, כל אחד מהם מתאים למספר פעילויות ספורט מטיפוס הרים, טיולים, טרקים ועד להרפתקאה חברתית יותר כמו טיולים במכונית. אחד המאפיינים הבסיסיים שמחלקים מכנסי הליכה לשני מעמדות נרחבות היא הגמישות. בעוד שניתן להמיר מכנסי טיולים למכנסים קצרים (שורטס) פשוט על ידי רוכסן, אחרים יכולים להתגלגל מעלה על ידי קפריז (סטרץ’), אחרין הם פשוט מכנסים רגילים שמגיעים קצרים או ארוכים. יש דעות שונות לטיילים לגבי העדפותיהם בנוגע לאילו מכנסיים הם הטובים ביותר כמובן בגלל שהעדפות הן אישיות לכל אחד. עם הבנת עובדה זו, נמנענו מלבחור את המותג הטוב ביותר מאחרים ובמקום זה התמקדנו על מתן פרטים רלוונטיים הכוללים את היתרונות והחסרונות של כל מותג. וכך משאירים את הבחירה בידיים שלכם.

מכנסיים סטנדרטיים

מכנסיים עם עם רצועות בד ארוכות העשויים מבדים שאלייהם מכניסים את הרגליים כל הדרך עד הקרסוליים, עם השארת פתח באזור המותנים על מנת להחזיק אותם, זו בדיוק ההגדרה למכנסיים סטנדרטיים. למרות זאת, הם לרוב נתפסים כמיושנים אופנתית ואינם מותאמים להענקת נוחות מאחר שכן להם סגנון נושם או מערכת לקיפול המכנסיים כשצריך או טוב יותר העלאת השרוול באמצעות הקפריז (סטרץ’) המאפשר לרגל לנשום, הם עדיין מספקים הגנה בסיסית נגד הצמחים או סלעים והגנה על העור מפני חשיפה לשמש, לרוח ובכך לספק חום.

מכנסיים מתפרקים

מכנסיים מתפרקים מציעים גמישות להנאת המטייל. בעזרת עיצוב המאפשר את ההמרה עם רוכסן על כל רגל, מכנסיים ארוכים סטנדרטיים יכולים לעבור למכנסיים קצרים על ידי הסרת החלק התחתון של המכנסיים עם הרוכסן. עם תכונה זו אתם תוכלו לרכוס את השכבה הארוכה לערבים קרים כדי לבודד את עצמם בזמן טיול לילי או לרכוס את החלק התחתון על מנת לשטוף אותם כשהם מתלכלכים מבלי שתצטרכו לפשוט את המכנסיים או שתסירו את החלק התחתון כדי שתוכלו לאוורר את הרגליים וכדומה. מצד שני, רבים טוענים שההקפדה על המרת המכנסיים יכולה להרגיז מאחר שהחלק התחתון נשאר במקומו כל הזמן או שנשאר ארוז בתיק כל הזמן, בגלל שהלחץ הסובב סביב לקיחתם של החלקים התחתונים והחזרת למכנסיים מצריכה להוריד ולשים כל הזמן. יותר מכך, מכנסיים מתפרקים לעיתים אינם נחוצים כאשר למטיילים יש מספר רב של מצבים שבהם הם צריכים להוריד את החלק התחתון או להפך במטרה של פעילות ספורטיבית מאחר כמו הליכה ומתרגלים ללבוש מכנסיים ארוכים או קצרים. אחד החסרונות הגדולים ביותר במכנסיים מתפרקים הוא שהחלקים המתפרקים מוסיפים משקל למכנסיים. הרוכסנים מוסיפים קצת משקל למכנסיים המתפרקים מה שגורם להם לשקול יותר ממכנסי רוח או מכנסים קלילים יותר לטיולים וספורט. זה מבטל את תוכנת הרב פונקציונלית של המכנסיים. עוד תחום אפור לסוג זה הוא שתכנון המכנסיים שבהם הרוכסן מעוצב כך הוא מחבק את הירך בצורה צפופה, ובמקרים מסוימים יש רוכסן בתחתית המכנסיים הקצרים (שורטס).

מכנסיים מתגלגלים

כחלופה למכנסיים המתפרקים עם הרוכסן, הרבה מכנסיי טיולים מגיעים עם האפשרות של לגלגל את המכנסיים ולקשור אותם בעזרת כפתורים לתוך הקפריז. למרות שניתן לעשות זאת עם כל סוג של מכנסיים על ידי הוספת כמה קיפולים לחפתים, למכנסיים המתגלגלים יש תכונה של להחזיר את הקיפול למעלה טוב יותר. הכפתור כלפי מעלה של המכנסיים המתגלגלים מאפשר לתחושת קירור באזור החשוף של הרגל ברגע שחושפים אותו בטמפרטורות חמות. בנוסף, זה לא מוסיף משקל רב. עם הכפתורים למעלה והמכנסיים מגולגלים במקומם, זה מושלם עבור מעברי נהר.

מה צריך לבדוק?

העדפות אישיות, במהלך טיול או הליכה הם גורמים בולטים שמטיילים לוקחים בחשבון כאשר מחליטים על סוג המכנסיים שהם בוחרים. למרות זאת, כאשר למטייל יש את הרצון ללכת על טיולים ארוכים יותר, שינויים בטמפרטורות ויכולת הגנה נגד תנאי מזג האוויר קשים הם בדרך כלל הגורם המרכזי לבחירה.

כאשר בוחרים מכנסי טיולים, אחד הדברים שחייבים לבדוק הוא יכולת העמידות של המבנה המכנסיים. תפרים כפולים הם גורם שמחזק את העמידות של מכנסי טיולים וזה חשוב שאתם תבדקו את התפרים הכפולים באזור לחץ של המכנסיים כמו באזור הכיסים ולרכז בחזרה את התגבור החוזק של התפרים הללו. התפר הפנימי עוזרים למכנסי הטיולים לעמוד בלחץ של התנועה בזמן הטיול ופעילות ספורטיבית כמו טיפוס, כריעה או אפילו צעדים ארוכים. מעבר לעמידות אתה חייב לבדוק שמכנסי הטיולים עשויים מבד שידחה לחות ועמיד מפני קריעות למקרה שתתקע בחוץ בגשם. בד סינטטי טיפוסי הוא עמיד בפני מים והוא חומר אידיאלי עבור לבוש לטיולים במיוחד מצבי מזג האוויר קשים.

 לסיום

נוחות ופרקטיות הם גורמים חיוניים למכנסי טיולים טובים, זה מומלץ לנסות את מכנסי הטיולים במצבים שונים הכוללים עמידה, ישיבה וכריעה על מנת לבחון אם הם מתאימים ונוחים על גופכם. מכנסי טיולים אידיאליים צריכים להיות טובים, נוחים, מתאימים ולא לחוצים מידי או משוחררים מידי. אם המכנסיים לא נוחים בכל אחד מתנוחות הללו, כדאי למצוא מידה או סגנון. למטרות פרקטיות, מכנסי טיולים עם הרבה כיסים ושלפחות לשניים מהם יש רוכסנים או לחצנים לסגירה צריכים להיות נכס.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם