• תַפרִיט
  • תַפרִיט

איך לבחור כיסא לקמפינג

דף הבית » איך לבחור כיסא לקמפינג

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

לאחר יום מלא הרפתקאות הרחק מהמחנה וטיולים, מחפשים מקום נוח שאפשר להתרווח בה. מתכנני הכסאות, די התפרעו בשנים האחרונות, כך שיש לכם אופציות רבות לבחור בכיסא שתוכלו לנוח בו, לאחר יום עמוס.

כשרוצים לבחור בכיסא לקמפינג, מומלץ לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

  1. עם סיום השימוש, עבור תרמילאים, המשקל וגודל האריזה הם מרכיבי המפתח. כשעורכים קמפינג באיזורים כפריים, הנוחות היא הדבר החשוב ביותר.
  2. הגודל/הגובה: אם מחפשים כיסא מרווח, ככל שהוא גדול יותר, כך זה גם יותר טוב. כסאות נמוכים מתאימים לשטחים לא אחידים או חוליים, כסאות גבוהים קלים יותר כדי לשבת ולקום מהם.
  3. העדפות העיצוב: האפשרויות כוללות מגוון של כסאות קלאסיים, כיסא בעל שתי רגליים, שלוש רגליים, כיסא נדנדה, כיסא משופע ועוד. אם ראיתם כיסא חדשני שסקרן אתכם, מומלץ קודם לנסות ולבדוק איך מרגישים כשיושבים עליו, לפני שאתם רוכשים אותו.

תרמילאים בקמפינג

כסאות לתרמילאים שנוסעים למקומות מרוחקים זה מותרות. לכן, המשקל וגודל האריזה הם החשובים ביותר. אם רוצים להתפנק, צריך להחליט כמה משקל מוכנים להוסיף לאריזה, ואם יש מספיק מקום כדי להציב את הכיסא, ואפילו מחוץ לאריזה. אפשר למצוא גם רשימה הכוללת :

כסאות קמפינג באמזון

כסאות קמפינג בלאסטפרייס

כסאות קמפינג בעליאקספרס

כסאות קמפינג ב KSP

כסאות קמפינג בעליבאבא

כסאות קמפינג בוואלה שופ

כסאות קמפינג בגרופון

כסאות קמפינג לנשיאה במכוניות

אין כלל שאומר שכיסא שרוכשים נועד בעיקר לתרמילאים ואי אפשר להכפיל אותו מבחינת הגודל. וממילא כשיוצאים לטיול ברכב, המכונית עושה את העבודה הקשה, כך שתוכלו לבחור כיסא פרימיום גדול ויוקרתי על פי רצונכם.

סגנונות של כסאות קמפינג:

כסאות קמפינג קלאסיים: כיסאות כאלה באים עם 4 רגליים (רחבים בהתאם, ובעלי בסיס יציב), יחד עם גב ישר ומושב שטוח. הם זולים, יציבים ובדרך כלל גבוהים מספיק כדי שאפשר לשבת ולקום בקלות.

כסאות נמוכים: טובים לקרקע חולית או לא חלקה, מאחר והם פחות מושפעים משיפועים מאשר כסאות גבוהים יותר. כמו כן, זוהי אופציה מצויינת לקונצרטים שנערכים מתחת לשמים, ויש להם גובה מוגבל מבחינת הגב.

כסאות נדנדה: אפשר להתנדנד בהם ולשבת בשיפוע שזהו שילוב טבעי, ובמיוחד למי שמחפש צורה כזאת. הסגנונות הללו פועלים בצורה הטובה ביותר על קרקע אחידה.

כסאות תלויים: עליהם משלמים קצת יותר בזכות העיצוב החדש שלהם, כשהכיסא תלוי ומסתובב מתוך מסגרת שמאפשרת להתנדנד קצת, ואין צורך לחשוש מפני קרקע לא אחידה, מאחר והכיסא תלוי.

כיסאות “סקופ“: (בצורה כדורית) זהו מונח קליט לכיסאות שאין להם גב בצורה מובהקת ומושב, ורבים מהם מהווים פשרה ומעניקים נוחות מירבית של כיסא בעל משקל קל לקמפינג.

כסאות תלת רגליים: הפשוטים ביותר הם שרפרפים לקמפינג; לאחרים יש גם מושב וגם גב, ששוקלים פחות ממקביליהם בעלי 4 הרגליים, אך הם לא יציבים באותה מידה.

כיסאות עם 2 רגליים: כיסאות בעיצוב כזה, הם טעם נרכש, אך עם זאת, יש להם את המעריצים שלהם. כפות הרגליים פועלות כמו רגליים קדמיות של הכיסא, מה שחוסך במשקל, ומאפשר להתנדנד קצת. עם זאת, עלולים להתהפך אחורה אם בועטים יותר מדי לאחור.

כסאות נוספים לקמפינג שאפשר לקחת בחשבון:

  • החומרים: בדרך כלל המחיר משקף את איכות החומרים הן מבחינת המסגרת והן הבדים. כיסאות לתרמילאים עשויים לכלול מרכיבים מאד קלים.
  • קיבולת: לא כל הכיסאות יכולים לשאת את אותו משקל גוף, לכן מומלץ קודם לבדוק את הכיסא, אם משקלכם גבוה.
  • תוספות: מחזיקי כוסות, משענת לרגל, רפידות לראש ולמותניים, לוחות רשת נושמים ועוד, יכולים לשפר את הנוחות.
  • מורכבות: את חלק מהכיסאות, אפשר פשוט לפתוח ולהתיישב. כיסאות אחרים בדרך כלל יכולים לבוא עם חיבורים רבים, ויתכן שייקח קצת זמן עד שאפשר יהיה לשבת עליהם.

 הדפסה חכמה