איך לבחור כלי לאיתור מתח חשמלי בקיר

אם אתה צריך למצוא את החוטים בתוך הקירות שלך, סביר להניח שתרצה דרך לא פולשנית לחפש אותם. אחרי הכל, בלי שיט, אתה פשוט דופק חורים מכוערים דרך קיר הגבס\בטון שלך בניסיון עם אפשרות לפגוע בחוטי החשמל שלך. במקום זאת, יש דרך טובה יותר: בעזרת הכלים והטכניקות הנכונים, אתה יכול לאתר או לעקוב אחר החיווט שלך מבלי לפגוע בקירות שלך.

מעקב אחר חיווט חשמלי בקירות יכול להיות מסובך, והוא כרוך ביותר מחיפוש אחר החוטים עצמם. כדי להבין היכן נמצאים החוטים בדיוק, תחפש את השקעים והמכשירים שכל חוט מתחבר אליהם. תוכלו גם להבין איזה על איזה קטע הוא בחיווט הבית.

הידיעה היכן החוטים שלך יכולה לעזור לך לבצע תיקונים, לתכנן פרויקטים לשיפור הבית ואפילו להפוך את ביתך לבטוח יותר. על ידי ידיעה אילו שקעים נמצאים באילו מעגלים, אתה יכול להחליט היכן לחבר מכשירי חשמל. אם ברצונך להפעיל חוטים חדשים למערכת קולנוע ביתית או אלקטרוניקה. הידיעה על מיקומי החוטים הנוכחיים שלך יכולה לסייע בהקטנת הפרעות החשמל, מה שיכול להוריד את איכות התמונה והצליל שלך. פריצת חוטי חשמל עלולה לפגוע בביתכם ולגרום להתחשמלות, פציעה קשה ואו מוות.

 

כלים הדרושים למעקב אחר חיווט חשמל בקירות

אתה יכול להשתמש במגוון כלים למעקב אחר חיווט חשמלי בקירות שלך, וכמה מהכלים שכבר יש לך עשויים לעזור לך בפרויקט שלך. כלי אחד כזה הוא מאתר מגנטי המזהה את המתכת שבקיר. מגלה אלקטרוני מייצר שדה חשמלי קטן, המשתנה כאשר הוא מגיע לאזור צפוף יותר של הקיר – כמו האזור שמעל החוט. המעגלים  מזהים שינוי זה ומאפשרים לך לדעת באמצעות אור או צליל.

גלאי מתח מועילים, ברגע שמוצאים את החוטים שלך – הם מאפשרים לך לבדוק אם החוטים חיים. בודק מעגלי ניאון, היא כלי זול המשמש לצורך איתור מתח. אפשרות נוספת היא גלאי מתח עם אזעקה שמע. מחוללי צלילים משמיעים צליל כאשר הם מוצאים חוט חי.

אתה יכול גם לקנות נותבי מעגלים וחוטים המיוצרים במיוחד לצורך איתור חיווט חשמלי מאחורי קירות ומתחת לאדמה. כלים אלה נוטים להיות יקרים, אם כי, מה שהופך אותם למתאימים ביותר לאנשי מקצוע ולאנשים המתכננים לבצע עבודות חיווט רבות.

מעקב אחר חיווט חשמלי יכול להיות מסובך ומעורב.

 

גלאי וטסטר מתח באמזון גרמניה

גלאי מתח בעליאקספרס

טסטר מתח בעליאקספרס

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד גלאי מתח, מדריך קנייה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות