• תַפרִיט
 • תַפרִיט

איך לבחור, כמה עולה ומה כלול במחירי קרוז?

דף הבית » איך לבחור, כמה עולה ומה כלול במחירי קרוז?

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 8 דקות

במאמר זה, תקבלו מיידע איך מחשבים את עלות הקרוז, כולל כל העלויות נסתרות של הקרוז.

גם למזמינים בפעם הראשונה בחייהם וגם לאלה שלא אוהבים הכל כלול או ספינות יוקרה ירצו לדעת כמה עולה קרוז? מה כלול במחירי קרוז?

קשה מאד לענות על שאלות אלה כלאחר יד. יש כל כך הרבה מרכיבים שמשפיעים על תמחור הקרוז. כדי להשוות את מחירי הקרוז ולקבוע את הזול ביותר, צריך לראות בדיוק כמה עולה קרוז לאדם, עם תאריכי הקרוז.

יש כאלה הטוענים כי זה לא תא אלה חדר. המילה תא אולי לא מתאימה לחדר המקסים שמקבלים ברוב החברות. אך הכתבה נצמדת למה שכותבים באתרים הרשמיים

מומלץ לקרוא גם את המאמר > המלצות איך לבחור תא או חדר הטוב ביותר באוניית הקרוזים

כאשר אתה מכין תקציב לקרוז, יש לזכור:

תצטרך לשלם עבור המסע עצמו. בדרך כלל, עסקאות הקרוז כוללים ארוחות בחדר אוכל או במזנון בופה וגם את הבידור אשר מפורסם בעלונים שמקבלים מידי יום.

אם אתה מתכוון גם לקחת משקאות (בעיקר אלכוהול), טיולים לחוף, טיפולי ספא וטיפים. אז כלל אצבע מניסיון, יש להוסיף כ-50% ממחיר השייט ששולם. למשל, שילמת 1000$ לאדם לקרוז, קח בחשבון תוספת של לקרוז 500$ נוספים.

ובאמת כמה עולה הקרוז? 

כפי שתראו, צריך “תואר שני בתעשיה ניהול” כדי לבחור את התא הרצוי “.

אבל אחרי שתקרא את המאמר, תהיה פרופסור של הקרוזים  :-D.

מחיר הקרוז נקבע על ידי גורמים משתנים, כולל:

 1. עלות קרוז תלוי בעיקר על סוג של חופשה אתה מחפש. ראה מאמר שכתבנו איזה סוג של קרוז הוא המתאים לך?
 2. לאן אתה שט?
 3. מהו הזמן של השנה שאתה בוחר עבור הקרוז? ביבשות שונות עונת השיא היא שונה לחלוטין וגם יקרה יותר ולכן אין עונה ספציפית להפלגות. למשל: שאצלנו חורף, באזור קו המשווה ובחצי הכדור הדרומי זאת העונה החמה. שיא עונת ההפלגות באירופה הוא הקיץ.  ולכן הזמן הרצוי מבחינת עלות לתועלת הם בקצוות העונה, ששם יש סיכוי שלא יהיה מזג אוויר קשה, סוער ובעייתי.
 4. איפה אתה גר? מחירים שונים לתושבי מדינות שונות. אפליה מכוונת שניתן להתגבר עליה.
 5. כמה זמן אתה רוצה לשוט בקרוז. החל מיומיים ועד לחודשים. רוב הקרוזים שנעשים בפועל הם בין 7-10 ימי הפלגה.
 6. כמה מהר אתה משלם עבור ההזמנה?
 7. באיזו סוכנות היית בוחר להזמין? יש סוכנויות ענקיות עם מבצעים יחודיים
 8. איזה חברת שייט?
 9. איזו ספינה? יש זולים מאוד, זול, ומאוד יקר.
 10. גודל הספינה. ספינות גדולות הן יציבות מאוד, ולכן הסיכוי קטן לחלות במחלת ים וגם מגוון גדול של פעילויות שאין בספינות קטנות. הספינות הקטנות מיועד להרפתקאנים ומאפשר נגישות יתרה לאשורים קטנים וגם אינטימיות ושירות אישי.
 11. מהם סוגי התאים היית בוחר? החדר הקטן ביותר, ללא חלון מבחוץ, חדר עם חלון עגול עם נוף החוצה (לעתים קרובות בגודל דומה לתא בתוך או קצת יותר גדול) הידוע גם בשם Oceanview, חדר המציע מרפסת המאפשר לך לצאת החוצה מבלי לעלות לסיפון הציבורי, תא גדול, לעתים קרובות עם מגורים נפרדים אזורי שינה, וכן מגוון רחב של שירותים נוספים.
 12. כמה נוסעים היו חולקים את התא איתך? תפוסת תא: התעריפים המפורסמים, מבוססים על זה ששני אנשים שוהים בתא. אם אתה רוצה לנסוע לבד בתא, תצטרך לשלם את מלוא המחיר של חדר. כאשר אתה משתף עם אדם שלישי / רביעי (ילדים על מיטות נפתחות), צריך להוסיף לתמחור יותר מאשר אם הייתם שניים.
 13. באיזו קומה של הספינה. בספינות הגדולות המקומות הזולים הם בקומות התחתונות, בקומת סירות ההצלה, ובקומות שמעל ומתחת למשטחים ציבורים רועשים.
 14. מיקום התא ביחס לאונייה. בקצוות האנייה המחיר זול יותר מאשר באמצע וגם תא סמוך חדר המכונות. התאים המבוקשים ביותר הם בקומות הגבוהות עם נוף לים (סכנה מחלת ים) פי דעת רוב המטיילים מומלץ לבחור חדר פנימי או חיצוני באחת מהקומות האמצעיות וזה במחיר סביר. מהו המיקום הכי טוב של תא השינה בספינת הקרוזים?
 15. בן כמה אתה? בחברות מסוימות יש הנחות פנסיונר החל מגיל 55.
 16. מה גיל ילדיך?  בחברות מסוימות הילדים בחינם או בתוספת נמוכה.
 17. מה הם חבילות שנוספו לשייט.
 18. האם יש הצעות קידום מכירות (PROMO) בעת ביצוע ההזמנה?
 19. המיסים והעמלות אינם נכללים בדרך כלל במחיר שבו מוצגת הפלגה – התוספת בדרך כלל 3%-5%.
 20. היטל הדלק? כאשר מחירי הדלק עולים, גובים תוספת מסוימת ליום, לאדם. לכיסוי עלויות הדלק.
 21. טיסה הלוך וחזור לתחנת היעד. אם צריך. תשלום בנפרד.
 22. שהייה במלון יום או יומיים לפני ואו אחרי השייט. מומלץ ואפילו חובה לפני ההפלגה. תשלום בנפרד.
 23. הסעה ל\מ יעד ההפלגה הראשון והאחרון.

שגיאות ואו טעויות שאסור לעשות כאשר יוצאים לקרוז

האם יש דרך לצמצם את ההוצאות לחופשה ולשמור אותם בתוך התקציב?

 בוודאי. אבל צריך אופי לעשות תקציב חופשה, ואז לנסות לדבוק בה. למשל בסיורי חוף, להשתמש במפעילים חיצוניים. להסתפק בשתייה הרגילה ולהימנע מספא.

אבל יש גם כאלה שיגידו לעצמם “חיים פעם אחת”.

צ’ופרים בקרוזים

יש סוכנויות ואתרים שנותנים בונוסים לקונים דרכם. החל משתייה ללא הגבלה, אינטרנט חינם או כרטיסים בשווי מסוים לבזבוזים על האונייה.

ירידות מחירים בקרוז

מחירי השייט משתנים בדיוק כמו במחירי טיסה. הם יכולים להשתנות כל יום, הכל נתון להציע וביקוש. באופן כללי, אתה תמצא את התעריפים הנמוכים ידי ההזמנה מוקדמת (שמונה חודשים או יותר, לפני ההפלגה) או שבועיים עד שישה שבועות לפני היציאה. מחיר הקרוז עשוי לרדת רק לאחר התשלום האחרון שלכם (כחודשיים לפני הפלגה). אבל, מאד מסוכן לעשות זאת עם קטגוריית תא מאד פופולארית ששם הסיכוי שהמחיר דווקא יעלה.

Guarantee cabins -שם טריקי ומתוחכם שיש לשים לב!!!

בשיטה זו יש מחירים זולים יחסית בתמחור. זהו טריקי טריק של חברות השייט עם סיכון מסוים. אתה מזמין רק סוג של חדר. ללא ידיעת מיקום התא האמיתי שלן. אתה יודע עליו רק שאתה מבצע את הצ’ק אין.

שימו לב לדבר שיווקי מתוחכם מצחיק (מלכודת דבש). השם גרנטי לדבר שהוא לא גרנטי (למעט הקטגוריה).

לנוסע מובטח תא בקטגוריה שבחרת, ללא ידיעת מיקומו בספינה עד לרגע ביצוע הצ’ק אין.  אבל, תמיד יש את האפשרות של שדרוג. הסיכון האמיתי פשוט, אתה מוותר על ההזדמנות לבחור את המיקום המדויק שלך – באמצע, סיפון גבוה, סיפון נמוך ועוד. אם אתה לא מקבל שדרוג, אתה עלול בסופו של דבר לקבל את התא המוזר שאף אחד לא רוצה, או תחת סיפון (ציבורי) רועש או רחוק מן המעלית.

אני מציע למי שלא איכפת איפה התא שלו, לבחור את הקטגוריה הכי נמוכה. ואז לעשות את שיטת Guarantee cabins

ביטול קרוז

בדרך כלל משלמים על החשבון של הקרוז כעד 15% מהמחיר. ברוב החברות אפשר לבטל את ההזמנה עד 90 יום לפני מועד תחילת הקרוז והכסף מוחזר במלואו. לאחר מכן, ככל שמועד תחילת ההפלגה מתקרב סכום ההחזר קטן. יש הגיון לקנסות הגבוהים משום שקשה למלא את החדרים וחברות השייט צריכות להגן מפני הפסדים צפויים.

יש חברות שיט שמציעות לרכוש ביטוח להפחתת דמי ביטול. כמו-כן, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח נסיעה מורחבת, כמה שיותר מוקדם.

משום מה, כרגע בישראל יש חוקים אחרים. הסוכנים והאתרים, גובים דמי טיפול בין 50$-100$ שאינם מוחזרים.

מחיר קרוז ללא החזר דמי קדימה

חברות הקרוזים מתמחרים לפי שני סוגים.

1. שלא מחזירים את דמי הקדימה ואז המחיר זול יותר.

2. מחיר על דמי החזר. עד 91 יום לפני תשלום סופי שלאחריו יש קנסות יציאה לפי התקנו שבחוזה שאתם משלמים את הסכום.

מה כלול במחירי הקרוז?

נוסעים שכספם מוגבל עלולים לחשוב כי אי שימוש בכל האפשרויות יקלקל את החוויה חופשה. אך הם יירגעו אם יבינו מה כלול עלות שיוט, וזה יחסל את הדאגות שלהם.

בדרך כלל עלות של קרוז הוא עד 30% פחות מאשר נופש רגיל. הפלגות מתומחרות בדרך שונה מאשר סוגים אחרים של טיולים.

מחירי השיט עשויים לנוע מאות בודדים (נתקלנו גם במינימום כ-99 דולר) ועד אלפי דולרים לאדם, וזה תלוי בעיקר בחברות השייט ואורך השייט. למטיילים שלא עשו קרוז מימיו, מחירים אלה עשויים להיראות עלויות יקרות מחופשה רגילה. אך אם תבינו שבמחיר הקרוז לא צריך לשלם עבור לינה ואוכל, תחבורה, בידור: מופעים, תחרויות בריכות ועוד. וגם בקרוז לא צריך לשנות בתי מלון ולפרק מזוודות ולארוז. וגם, הספינות הם סביבה סגורה והילדים יכולים לבחור מתוך מגוון של פעילויות על ידי תוכניות ילדים בפיקוח של חברות השייט שזה מהווה בונוס של רוגע שאותו קשה לחשב. לאחר מכן, מטיילים אלו יבינו שהתמחור שווה.

יש חברות שייט שמבצעות העברות לספינה שלך כאשר כרטיס הטיסה נרכש דרך החברה. אבל התמחור שלהם יקר להחריד. לכן מומלץ לבצע באופן עצמאי.

תא: גודל התא\החדר משתנה בהתאם לקטגוריה. אך החדר הקטן ביותר נוח יחסית. המחירים תמיד כוללים את התא\חדר שלך כמו במלון שיש בהם מיטה, טלוויזיה, אזור ישיבה, מקומות אחסון ומקלחת. החדרים הפנימיים הם הכי זולים, החדרים היקרים יותר באים עם מרפסות פרטיות. החדרים הכי יקרים באים עם מתקנים מפוארים, כגון שירות של אדם או צוות ייעודי שמטפל בך באופן פרטי, ישנם מספר חדרים ואמבטיות. באוניות נדרשות יותר יש גם חדרים מסוגים חדשים יותר.

חדרי התא כוללים מיטות קינג סייז אשר הופכות בקלות למיטות טווין. ישנם תאים\חדרים שיש מקום עבור השלישי וגם רביעי (ספה או מיטה נפתחת).

ארוחות: ארוחות בחדר האוכל ששם יש לקבוע זמנים מדויקים (בדרך כלל יש שני סבבים), סעודות בופה שאין צורך לתאם זמנים. מיצי בוקר, קפה ותה (לפעמים חלב), מים מקנקן הם ללא תוספת מחיר.

שירות חדרים

מזנונים: גלידה פשוטה, פיצה

מסיבות סיפון

בידור לילה – הופעות של קומיקאים, מוזיקאים, להטוטנים

משחקים ופעילויות – תחרויות טריוויה, תחרויות קבוצתיות, הרצאות

פעילויות לילדים

קולנוע

ספרייה

מרכזי כושר, בריכות, מערבולות, פארקי מים.

כיסאות נוח ומגבות. –

מבצעי קרוז הכל כלול או צ’ופרים

ישנם חברות שייט שמתמחרות במחיר הקרוז משקאות קלים ו/או, משקאות אלכוהוליים, ו/או אינטרנט ו/או סיורי חוף ואפילו ביקור מאחד מהמסעדות האיכות שלהם.

מה לא נכלל במחירי הקרוז?

לפני הכל אזהרה!!

היזהרו ממכירות פומביות. הצוות עובד קשה לשכנע את הנוסעים לקנות מוצרים יקרים שלהם. –

תשר (טיפ) בקרוז

רוב הספינות בדרך כלל לא כוללים את הטיפים במחיר השייט. אך למרות זאת הם גובים בסביבות 16$ – 10$ ליום לאדם. והם יורדים מחשבונך באופן אוטומטי או בתשלום מראש. אם אינך מעוניין, יש אפשרות למלא טופס ויתור (יום אחרי התחלת השייט שלך) ומומלץ לבדוק שזה בוצע (יום לפני העזיבה). בדוק!!!

משפחה של 4 נפשות לטיול של 7 לילות זה…….420 דולר!!!

מקריאה במאמרים ופורומים של עובדי האוניות מסתבר שחיי העובדים על סיפונן של אוניות הפאר לא פשוטים. אני אישית נתקלתי בקרוזים שלי בעובדים (מעל 80%) שבאים ממדינות מתפתחות והם מקבלים שכר זעום עבדים למשמרות מעל הממוצע המותר במדינות חופשיות. ולכן, אם אתה מרוצה מומלץ לשלם להם ישירות ללא יד נוספת.

ארוחות מיוחדות בקרוזים

רוב הספינות מציעים אוכל חלופי, כמובן תמורת תשלום נוסף. ארוחות אינטימיות (הזמנות בלבד) עם טעם אקזוטי. חלק מסעודות האוכל אתה יכול לשלם בין כמה דולרים עבור גלידה בן & ג’רי או עבור ארוחה סעודה מיוחדת.

עצה פשוטה: לא ללכת! הארוחות בחדרי האוכל הראשי מעולות. חפשו עסקאות עם ארוחות חינם במקומות מיוחדים במסגרת חבילת תמריצים.

לגבי הארוחות המיוחדות- לא הייתי פוסלת על הסף. תלוי במחיר ובחברה. יש ארוחות שבהחלט שווה לאכול ולשלם תוספת. לא תמיד. צריך לבחון כל מסעדה ולראות גם חבילות של ארוחות, הנחות ועוד. ( הערה של סיגלית בר – מומחית בתחום )

בר משקאות בקרוזים

קפה ייחודי, משקאות מוגזים ואלכוהוליים. יש חברות שמציעות עסקאות חבילה המאפשר להזמין ככל שתרצה. בהתאם לסוג המשקה. בצע זאת רק אם אתה בטוח שתשתה מספיק לנצל את ההטבה

הרבה חברות קרוז מציעות מידי יום “משקאות מיוחדים ” או “happy hour”.

שתייה ללא תשלום יהיו בקוקטייל של הקפיטן של הספינה ובמכירות פומביות של חפצי אומנות. –

ספא ויופי

טיפולי פנים, מניקור / פדיקור ועיסויים הינם מאד יקרים.

אם הינך מעוניין בכל זאת ולא יצאת לטיולי חוף, יתכן שיהיו הנחות שהם כדאיות. בכלל.

טיולי חוף / טיולי שטח

טיולי החוף של הספינות הם לא עסקה טובה. אבל, כוללים הסעה אל / מן הספינה, מדריכים מקומיים, והציוד שנדרש. עלותם, בהתאם לאורכם ולפעילותם.

מאמר שלם שנכתב: כל המידע על טיולי חופים, בתחנות העגינה של הקרוזים

הימורים בקרוזים

כל ספינת קרוזים יש בתי קזינו מודרניים (מכונות מזל, משחקי וידאו ומשחקי שולחן) טורנירים ובינגו משחקים הקזינו בדרך כלל גורם הוצאות ענק.

עצה: הימנע מהימורים.

מכירות פומביות של אמנות עם אלכוהול חינם

לך לשתות את המשקה אבל אני לא מאמין שהאמנות מקורית. זאת דעתי האישית.

אינטרנט על ספינות הקרוז

ברובם של הספינות חיבורי אינטרנט שונים (לחלק איכותי וחלק איטיים) והמחיר יקר מאד לדקת קישור (יש חברות שנותנים לכל ימי הקרוז כעיסקת חבילה), אם לא מומלץ לרכוש עוד לפני תחילת הקרוז.

מה כן לעשות: לחפש בנקודות העגינה, אינטרנט אלחוטי חינם שנמצאים בקרבה לחנויות מידע למטיילים, מלונות בתי קפה ואפילו של העיר.

דיוטי פריי בספינות

אפשר לקנות מזכרות מן החנויות דיוטי פרי על הספינה: פריטים הלוגו, כמו מגנטים, כובעים, בגדים, צעצועים, ואחרים הקשורים לנסיעה. שאר המוצרים יקרים להחריד,

עצת חיסכון: ביום הלפני האחרון של השייט יש מבצעי הנחה של עד 75%.

שירותי צילום קרוז

אמור “לא, תודה” כאשר צלם מבקש לצלם אותך. במקרה וצילמו אותך, אין לך שום חובה לקנות את התמונה.

צלם תמונות משלך, רק אל תשכח להביא את המטען של המצלמה או מכשיר הסלולרי!

כיצד משלמים על התוספת?

ספינות שיוט לא מקבלים תשלום במזומן במשך הקרוז. לצורך כך, בצ’ק אין מנפיקים לכל נוסע כרטיס זיהוי המשמש מפתח לחשבון ברכישות שונות בספינה. אפשר לשלם בסוף שיוט באמצעות כרטיס אשראי או במזומן. כרטיסי אשראי אינם מחויבים בסוף הנסיעה, ולכן לנוסעים מומלץ לבדוק במשך הקרוז ויום לפני תום הקרוז. –

המידע שיפורט להלן, נכון ל 12.8.2018, אתם מוזמנים לעדכן

חברות הקרוזים שמומלצות

לא הכנסנו חברות שלפי הדרוג העולמי הם נמוכים.

בדרך כלל חברות הקרוזים הטובות יותר הם הכי יקרות

Carnival Cruise Line – הכי טוב בתועלת
Regent Seven Seas Cruises – קרוזי יוקרה יקרה
Royal Caribbean International – למשפחות וצעירים
Disney Cruise Line – למשפחות עם ילדים קטנים. לא זול
Silversea Cruises – למבוגרים
Holland America Line- מיועד ופונה לקהלים יחודים : זוגות, בודדים, לאנשים מאותו מגדר.
Oceania Cruises – לאוהבי האוכל המושלם
Norwegian Cruise Line – חובבי הבידור הטוב ביותר
Cunard Line – טיולי העשרה
Lindblad Expeditions- להרפתקנים
Paul Guaguin Cruises – לרומנטיקנים
Viking River Cruises- שייט נהרות

חברות הקרוז הכי נחשבות ונחשקות

Celebrity Cruises
Royal Caribbean International
Norwegian Cruise Line

חברות הקרוז הכי טובות למשפחות

Disney Cruise Line
Royal Caribbean International
Carnival Cruise Lines

חברות הקרוז הכי טובות לזוגות

Crystal Cruises
Regent Seven Seas Cruises
Azamara Club Cruises

חברות הקרוז הכי טובות בקאריבים

Disney Cruise Line
Celebrity Cruises
Crystal Cruises

חברות הקרוז הכי טובות בים התיכון

Celebrity Cruises
Regent Seven Seas Cruises
Oceania Cruises

הערה יש עוד חברות אבל האיכות סבירה.

חברות הקרוז הכי יוקרתיות

Crystal Cruises
Regent Seven Seas Cruises
Oceania Cruises

הספינות הכי נחשבות ומומלצות 

Celebrity Reflection
Disney Dream
Disney Fantasy
Celebrity Silhouette
Regal Princess
Allure of the Seas
Royal Princess
Island Princess

כמה אוניות קרוז יש? נכון לכתיבת הכתבה)

Carnival Cruise Lines עשרים וארבע ספינות קרוז
Celebrity Cruises תשע ספינות קרוז
Costa Cruises חמש עשרה ספינות קרוז
Crystal Cruises  שתי ספינות קרוז
Cunard Line שלוש ספינות קרוז
Disney Cruise Line ארבע ספינות קרוז
Holland America Line ארבע עשרה ספינות קרוז
MSC Cruises  שתיים עשר ספינות קרוז
Norwegian Cruise Line ארבע עשרה ספינות קרוז
Oceania Cruises 6 שש ספינות קרוז
Princess Cruises  שבעה עשר ספינות קרוז
Regent Seven Seas Cruises ארבעה ספינות קרוז
Royal Caribbean International עשרים וחמש ספינות קרוז
Silversea Cruises חמש ספינות קרוז

רוצים הצעת מחיר לקרוז?

החברות תותחניות אם יש הזמנה קבוצתית עם הזמנה מעל לחצי שנה

אם יש לכם מספר חברות שמעניינות אתכם, אתם יכולים לבחור מספר אופציות.
אם אינכם בטוחים, כיתבו מדינה שממנה תרצו לצאת או "לא יודעים".
כיתבו לנו את היעדים שבהם תרצו לבקר במהלך השייט.
כיתבו תאריך מדויק ככל האפשר. אם אין לכם תאריכים - כיתבו חודש ושנה. מומלץ גם לכתוב אם אתם רוצים לצאת בתחילת / אמצע / או סוף החודש.
כיתבו לנו כמה חדרים משפחתיים, כמה חדרים זוגיים והאם אתם רוצים חדר פנימי / עם חלון / עם מרפסת / עם דלת מקשרת.
זה הזמן לכתוב לנו בקשות מיוחדות שיש לכם.
התנאים נערכו לאחרונה ב-13 ביוני 2022 (13/06/2022)

שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: “האתר”).

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו”ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד “תנאי השימוש”), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net (“האתר”, “אנו”, “אנחנו”, “שלנו”, “מפעיל האתר”) פועל ומציע שירותים ומוצרים (“השירותים”, “המוצרים”) דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים “אתם”, אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות (“תכניות שותפים”) ועם שותפים שונים (“יועצי טיולים”, “מתכנני טיולים”, “מדריכי טיולים”‘ “סוכני נסיעות” ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאנו מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד. אנו עושים כל מאמץ כדי שלא יהיה תוכן מועתק באתר. אנא דווחו לנו אם מצאתם תוכן מועתק באתר דרך המייל support@tiulim.net ואנו מיד נדאג לבחון את העניין ולמחוק את התוכן במידת הצורך.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, חלק על ידי WPForms וחלק על ידי Elementor. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את הפרטים שמילאתם בטופס כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות. במקרים אחרים, אנו עשויים לתת לכם פרטי קשר של ספק השירות או לקשר ביניכם דרך תכתובת מייל משותפת.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם “כפי שהם” ו”כפי שהם זמינים” ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

יש להדגיש כי איננו אחראים לשירותים שניתנים על ידי גורמי צד-שלישי הפועלים בשיתוף עמנו, ביניהם “מדריכים”, “יועצי טיולים”, “מתכנני טיולים”, “סוכני נסיעות” וכיוצא באלה, וכן איננו אחראים על התשלום המועבר לגורמי צד-שלישי אלה. איננו אחראים על כל נזק העלול להיגרם כתוצאה מההתקשרות עם גורמי צד-שלישי אלה. באחריותכם לוודא את מהימנות הגורמים לפני כל הזמנה של שירותים דרכם.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין (“התחייבויות”) שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

המדיניות נערכה לאחרונה ב-19 ביוני 2022 (19/06/2022)

אנו לוקחים ברצינות את השמירה על הפרטיות שלכם ועושים הכול על מנת לוודא שהפרטיות שלכם נשמרת בזמן הביקור והשימוש באתר. אנא עיברו בתשומת לב על מדיניות הפרטיות הזו (“המדיניות”) על מנת ללמוד על האופן שבו אנחנו פועלים בהקשר לפרטיות.

אתר tiulim.net הוא מקור מידע למטיילים שרוצים למצוא מידע על טיולים בארץ ובעולם. האתר גם מפנה לשירותים ולמוצרים שונים בתחום התיירות והפנאי, שמוצעים על ידי גורמי צד-שלישי. אנו נתייחס לשירותים ולמוצרים אלה בתור “הספקים”.

האתר נמצא בבעלות יאיר בר זוהר וליאור קן-לי. כאשר אתם משתמשים באתר ובשירותים שמופיעים בו, בין אם זה דרך המחשב, הטלפון, הטאבלט או כל מכשיר אחד, אתם מסכימים למדיניות הפרטיות הבאה ומחויבים לה. אין להשתמש באתר או בשירותים שבו אם אינכם מסכימים לתנאים הבאים.

הפרטיות של ילדים:
אנו מכבדים את פרטיותכם של ילדים, כלומר מי שטרם מלאו לו 16. כל התוכן והמידע הקיים באתר מיועד לאנשים בני 18 ומעלה. אסור לילדים להשתמש באתר. אנו איננו אוספים, משתמשים או מעבירים מידע במודע מילדים שטרם מלאו להם 16, אלא אם הדבר נעשה בהסכמתם המפורשת של ההורים. אם אתם מאמינים שמידע פרטי נאסף ממישהו או מישהו שטרם מלאו לו או לה 16, אנא צרו איתנו קשר כדי שהמידע הזה יימחק.

איזה מידע אנו אוספים ואיך אנו משתמשים בו:
כאשר אתם נכנסים ומשתמשים באתר אתם עשויים לספק לנו מידע אישי לצורך זיהוי שכולל אבל לא מוגבל לשמכם, כתובת המייל שלכם, מספר הטלפון שלכם, הכתובת ותמונת האווטר שלכם.
המידע הזה או חלקו נאסף כאשר אתם משאירים תגובה, נרשמים לניוזלטר, עושים חיפוש באתר, משתמשים בטפסים ליצירת קשר, לקבלת שירותים ולהשארת חוות דעת ו/או עושים כל פעולה אחרת שנועדה ליצור איתנו קשר.
המידע האישי שאתם מוסרים לנו נועד להפוך את החוויה שלכם לטובה יותר, לשפר את האתר שבו אתם משתמשים, לספק שירות לקוחות ראוי, לתת לכם מענה טוב, להתאים לכם פרסומות, להפיק חוות דעת מעניינות על מוצרים ושירותים, לספק לכם הצעות ודילים, לקדם מוצרים ושירותים ו/או לחזור אליכם דרך האימייל ו/או הטלפון. ייתכן שנשתמש במידע שתמסרו על מנת להציע לכם הצעות ודילים משותפים ו/או תכניות שותפים שאיתם אנו עובדים, בתמורה לעמלה שאנו מקבלים מהם וללא תוספת תשלום מצדכם.
בנוסף, בדומה לאתרים אחרים, אתר tiulim.net אוסף באופן אוטומטי מידע מסוים הקשור אליכם. זאת, באמצעות נתוני הלוגים, גוגל אנליטיקס ושירות Hotjar.
נתוני הלוגים הם נתונים לגבי כתובת ה-IP של המחשב שלכם, נתוני גלישה, מידע מספק האינטרנט שלכם, מערכת ההפעלה שלכם, וסוג הדפדפן שלכם.
באופן דומה, גוגל אנליטיקס אוסף מידע מסוים לגבי המיקום שלכם, היסטוריית הגלישה שלכם, הדפים בהם אתם מבקרים, הציוד שבו אתם משתמשים כדי לגשת לאינטרנט, דפוסי תנועה, ודפוסים כלליים נוספים הקשורים לשימוש באתר שלנו.
Hotjar היא שירות טכנולוגי שמאפשר לנו להבין טוב יותר את חוויית המשתמש. Hotjar משתמשת בעוגיות מעקב ובטכנולוגיות אחרות כדי לאסוף מידע לגבי ההתנהגות של המשתמשים ושל המכשירים שלהם. זה כולל מידע אודות כתובת ה-IP של המכשיר, גודל המכשיר, סוג המכשיר, מידע על הדפדפן, מיקום גיאוגרפי (רק מדינה) והשפה המועדפת שלכם. Hotjar אוסף את הנתונים האלה בשמנו בצורה אנונימית. Hotjar אינם מורשים לסחור בנתונים שלכם.
אנו משתמשים במידע הזה כדי לנתח את הנתונים הסטטיסטיים של האתר הקשורים להתנהגות ולתחומי העניין של המשתמש, לשפר את הביצועים שלנו ואת חוויית השימוש שלכם באתר.
תגובות, טפסים, יצירת קשר ומדיה חברתית:
כאשר אתם משאירים תגובה, התגובה ונתוני המטא שלה יישמרו ללא הגבלת זמן. זה נעשה כך כדי שנוכל לזהות ולאשר תגובות שרשרת באופן אוטומטי מבלי שנצטרך לשים אותם ברשימת המתנה לבדיקה. אנו אוספים גם את כתובת ה-IP שלכם ואת סוכן המשתמש של הדפדפן דרך תוכנה שמיועדת לזהות ספאם ולחסום “בוטים” באופן אוטומטי. התוכנה נקראת ReCaptcha v3 והיא בבעלות Google. התוכנה משתמשת באלגוריתם כד לזהות את פעילות המשתמש על ידי צילום מסך של דפדפן המשתמש.
התוכנה ReCaptcha אוספת מספר נתונים אודות המשתמש: אופן ההקלדה שלו, מספר לחיצות העכבר שהוא מבצע באתר, באיזו שפה הוא גולש, עוגיות מעקב של גוגל שקיימות באתר, את התשובות לשאלות בטפסי צור קשר, מידע CSS, ופלאגינים שמותקנים בדפדפן. התוכנה גם מזהה כתובות IP שבעבר זוהו בתור כתובות של בני אדם דרך עוגיות מעקב. התוכנה פועלת אך ורק כדי לזהות ולחסום ספאם ואינה עושה שימוש בפרטים שלכם או אוספת מידע הקשור לכרטיסי אשראי. יש לקרוא את תנאי הפרטיות ותנאי השימוש של Google כדי ללמוד עוד.
כאשר מתפרסמת התגובה שלכם באתר, השם שלכם, תמונת הפרופיל שלכם והתגובה עצמה חשופים בפני כלל המשתמשים באתר. לכן, וודאו שהתגובה שאתם רושמים אינה חושפת פרטים רגישים אודותיכם. כתובת המייל שלכם לא תופיע באתר או תסופק לגורם צד-שלישי, אך אנו עשויים להשתמש בה כדי ליצור איתכם קשר. אנא אל תרשמו את כתובת המייל שלכם בשדה של השם אם אינכם מעוניינים שאנשים יראו את כתובת המייל שלכם באתר. אין לנו שליטה על האופן שבו משתמשים אחרים ישתמשו בתגובות שלכם.
לאתר יש רשתות חברתיות ואפשרויות לשיתוף של תכני האתר דרך רשתות חברתיות. אתרים של רשתות חברתיות (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב, אינסטגרם, וכיו”ב) יכולים לעקוב אחר המידע האישי שלכם. אם אתם בוחרים ליצור איתנו קשר בתגובות או בפרסום פוסטים דרך מדיה חברתית, אנא קחו בחשבון שאתם מוסרים בצורה וולונטרית את המידע האישי שלכם למדיה החברתית. המידע כבר אינו פרטי. הוא נהפך למידע ציבורי וכל אחד יכול לראות ולאסוף אותו. אין לנו שליטה או אחריות על השימוש, האחסון או ההפצה של מידע אישי שלכם, שאתם בחרתם לפרסם ברשתות החברתיות. לכן, איננו אחראים לכל עוגמת נפש או פגיעה כתוצאה משימוש לא ראוי של אחרים במידע שלכם.
בחלקים שונים באתר אנו משתמשים גם ב-TypeForm, WPForms, Hubspot ובטפסים של Elementor כטפסים ליצירת קשר איתנו או עם גורמי צד שלישי המשתפים פעולה עם האתרים (יועצי טיולים, סוכני נסיעות, סוכני קרוזים וכיוצא באלה). אנא פנו לאתר של TypeForm כדי לקרוא על תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנא פנו לאתר של WPForms כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנא פנו לאתר של Elementor כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם.
כאשר אתם יוצרים עמנו קשר ישיר במייל, הפנייה שלכם מגיעה אלינו דרך מערכת ניהול קשרי לקוחות של Hubspot. אנא פנו לאתר של Hubspot כדי לקרוא את תנאי הפרטיות והשימוש שלהם. אנו משתמשים במערכת זו כדי לעקוב אחר הפנייה שלכם ולדאוג שהיא נענית תוך פרק זמן נאות. Hubspot מציגה לנו את הפעילות שלכם באתר שלנו ופרטים נוספים שעוזרים לנו בניהול ושיפור התכנית השיווקית שלנו.
השימוש בעוגיות מעקב (קוקיס):
האתר עשוי להשתמש בעוגיות מעקב על מנת לסייע בניהול ושיפור האתר. עוגיות מעקב הן קבצים עם כמות קטנה של נתונים, כולל מזהה ייחודי ואנונימי שהאתר שולח לכונן הקשיח של המחשב שלכם כאשר אתם צופים באתר. בדיוק כמו אתרים אחרים, אנו אוספים באופן אוטומטי נתונים מזהים לא-אישיים הכוללים אך לא מוגבלים לכתובת ה-IP שלכם, המיקום הגאוגרפי שלכם, העדפות השפה שלכם, תאריך וזמן הביקורים שלכם באתר.
כאשר אתם רושמים תגובה או ממלאים טופס באתר, אתם יכולים לבחור לשמור את שמכם, כתובת המייל שלכם וכתובת האתר שלכם בעוגיות המעקב. אלו נועדו להקל עליכם כדי שלא תצטרכו למלא את הפרטים שוב ושוב כאשר תרצו להשאיר תגובה נוספת או למלא טופס נוסף. עוגיות אלה יישארו לשנה אחת.
אנו משתמשים בעוגיות מעקב למגוון סיבות, כמו שיפור חוויית הגלישה, בדיקת הנתונים הסטטיסטיים של האתר שלנו, שמירת ההעדפות שלכם לשימוש עתידי, הצגת מודעות בהתאם לתחומי העניין שלכם, שיווק תכניות שותפים וכתיבת תגובות באתר שלנו.
המידע הזה נאסף אך ורק כדי לספק לכם שירות טוב יותר ולשפר את חוויית המשתמש שלכם. יש לכם אפשרות לכבות את עוגיות המעקב דרך המחשב שלכם. אם תבחרו לעשות זאת, ייתכן שלא תוכלו לצפות בחלק מהתכנים או להשתמש בחלק מהשירותים שבאתר.
השימוש במשואות רשת ופיקסלים:
בנוסף לעוגיות מעקב, גורמי צד-שלישי עשויים להשתמש במשואות רשת (web beacons) כדי לאסוף מידע כללי לגבי השימוש שלכם באתר שלנו. משואות רשת נועדו לעקוב אחר פעילות המשתמש ולעקוב אחר נתוני התנהגות של הגולש. מידע זה יכול להיות רלוונטי לגורמי צד-שלישי כמו פלטפורמות להפצת מודעות, שבהם אנו משתמשים כדי לדאוג שהמודעות שתראו יהיו רלוונטיות לתחומי העניין ולדפוסי ההתנהגות שלכם.
ייתכן שנעשה שימוש גם בפיקסלים של הרשתות החברתיות כדי לעקוב ולאסוף מידע כללי אודות השימוש שלכם באתר בנוסף לשימוש שלכם ברשתות החברתיות (פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, ואחרות) . זאת, על מנת לקדם מוצרים, לעקוב אחר המרות, לעשות שיווק מחדש, להריץ קמפיינים של פרסום ממוקד ועוד.
גורמי צד-שלישי כמו פייסבוק עשויים להשתמש בעוגיות מעקב, משואות רשת וטכנולוגיות אחרות משלהם כדי לאסוף מידע מהאתר שלנו לצורך אספקת מודעות ממוקדות. ייתכן שתראו את הפרסומות שלנו בפייסבוק או ביוטיוב לאחר שתבקרו באתר שלנו.
לינקים של גורמי צד-שלישי והשימוש בהם:
באתר קיימים קישורים לאתרי צד-שלישי, בהם אתרים של תכניות שותפים שלנו. ברגע שאתם לוחצים על לינק לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, אתם כבר לא מחויבים לתנאי השימוש ולמדיניות הפרטיות של האתר שלנו.
מאמרים באתר שלנו עשויים לכלול תוכן מוטמע (כגון קטעי וידאו, תמונות, פרסומות וכיו”ב). תוכן מוטמע מאתרים אחרים מתנהג בדיוק באותה הצורה שבה היה מתנהג אילו המבקר היה מבקר באותו אתר צד-שלישי. אתרים אלה עשויים לאסוף מידע לגביכם, להשתמש בעוגיות מעקב, להטמיע שיטות מעקב נוספות של גורם צד-שלישי, ולעקוב אחר האינטראקציה שלכם עם התוכן המוטמע הזה. לכן, שימו לב שברגע שאתם ממלאים פרטים בתוכן מוטמע, זה כאילו עשיתם זאת באתר צד-שלישי עצמו.
אנו עושים בשימוש ב-Google AdSense וכן בגורמי פרסום נוספים באתר. גם Google הוא אתר צד-שלישי, שעושה שימוש בעוגיות מעקב על מנת לספק מודעות מתאימות באתר ולשפר את חוויית המשתמש. גורמי צד-שלישי כמו וגוגל משתמשים בעוגיות מעקב כדי לספר מודעות בהתבסס על ביקורים קודמים של המשתמש באתר. אתם יכולים לבטל את הסכמתכם למסור פרטים לגוגל על ידי ביקור במדיניות הפרטיות ובהגדרות המודעות של גוגל.
אין לנו שליטה על גורמי צד-שלישי הללו ולכל אחד מהם יש מדיניות הפרטיות משלו. איננו אחראים על הפעילויות או השיטות של גורמי צד-שלישי הללו. עליכם ליצור איתם קשר באופן ישיר ולקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי לענות על כל שאלה שיש לכם. אתם מסכימים שהשימוש באתרי צד-שלישי הללו הוא על אחריותכם בלבד.
העברת המידע שלכם:
באופן כללי, איננו מעבירים מידע אישי שלכם לגורמי צד-שלישי ללא אישורכם המפורש, אלא במקרים הבאים:

אנו עשויים להעביר מידע שלכם לגורמי צד-שלישי מהימנים, שפועלים איתנו, כמו חברת אחסון האתרים שלנו, חברת הדיוור השיווקי שלנו (Mailchimp), ספקים נוספים שמסייעים בתפעול האתר, ושותפים נוספים שעליהם אנו מסתמכים על מנת לספק לכם שירותים, ביניהם יועצי טיולים, סוכני טיולים, סוכני קרוזים ומדריכים.
אנו עשויים להעביר את הפרטים שלכם לגורמי אכיפת חוק ושיפוט, כאשר יש נגדכם האשמות כלשהן הקשורות לאתר.
אנו עשויים להעביר את הפרטים שלכם ליורש שלנו ו/או לחברה אחרת במקרה של מיזוג, רכישה, ארגון מחדש, פירוק או מכירה חלקית בעתיד. עם זאת, המידע האישי שלכם יועבר לחברה השנייה בהתאם למדיניות הפרטיות הזאת.
דיוור שיווקי:
אם תבחרו להצטרף לרשימת המנויים של אתר tiulim.net, אתם תקבלו ניוזלטר מגורם צד-שלישי בשם Mailchimp. יש לכם אפשרות לבטל את הרישום לניוזלטר על ידי לחיצה על “ביטול הרישום” (Unsubscribe) בתחתית האימייל. אם מכל סיבה שהיא אינכם מצליחים לבטל את הרישום שלכם, אנא צרו קשר עם גורם הצד-השלישי באופן ישיר כדי לבטל את הרישום.
על ידי רישום לרשימת המנויים והצטרפות לניוזלטר, אתם מסכימים לקבל ניוזלטר והודעות נוספות עם עדכונים, תכנים וחומרים שיווקיים.
אבטחת מידע:
אבטחת המידע האישי שלכם חשובה לנו, ואנו שואפים לפעול בהתאם לסטנדרטים של התעשייה על מנת להגן על המידע האישי שאתם מעבירים אלינו באופן וולונטרי ובאופן אוטומטי.
באתר לא תידרשו למלא פרטי תשלום. התשלום על שירותים ומוצרים שונים נעשה ישירות מול גורמי צד-שלישי, ואין אנו אחראים על כל עוגמת נפש או פגיעה כתוצאה מהעברת כסף לגורמי צד-שלישי. כאשר אתם מעבירים כסף לגורם צד-שלישי, אנא עשו זאת בזהירות. המידע שתימסרו לגורמי צד-שלישי באשר לאמצעי התשלום לא נשמר אצלנו, אלא אצל גורמי צד-שלישי, ולכן אינו תחת אחריותנו.
על ידי השימוש באתר הזה, אתם מסכימים שלא להאשים אותנו בשום פרצת אבטחה או שימוש לא מורשה בנתונים האישיים שלכם על ידי גורמי צד-שלישי. אתם מסכימים שאיננו אחראים על שימוש לרעה בפרטים שלכם אם הפרטים הגיעו לגורמי צד-שלישי ללא ידיעתנו או רצוננו.
עדכונים במדיניות הפרטיות:
מדיניות הפרטיות הזו תקפה מהתאריך המצוין בראש העמוד. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן את מדיניות הפרטיות בכל זמן שנראה לנכון. אתם אחראים להיכנס לדף זה ולהתעדכן במדיניות הפרטיות כל כמה זמן כדי להישאר מעודכנים. כל שינוי במדיניות הפרטיות יהיה תקף מרגע פרסום השינוי באתר. המשך הפעילות שלכם באתר מראה את הסמכתכם לתנאי מדיניות הפרטיות המתוקנים.