איך לבלות פחות זמן בתור בדיסנילנד ודיסניוורלד

RIDEMAX

כתבה: נועה הראל

0

מתכננים לנסוע לדיסנילנד או לדיסני וורלד? RideMax פה בשבילכם !

אם חפצת בביקור בדיסנילנד או דיסניוורלד אך לא בא לך לבלות את ביקורך בהמתנה בתורים יותר מדי, השתמש ב-  RideMax שיעזור לך ליצור תוכנית עבור כל יום הביקור (או כמה ימי הביקור) כך שתהנה מהביקור בצורה הכי יעילה ונעימה.

RideMax עושה את התכנון בשבילך, כל שעליך לעשות זה לרכוש מנוי, לבחור את המקום (דיסנילנד או דיסניוורלד) ותאריך. כמו כן, יש לך אפשרויות נוספות כמו לבחור את האטרקציות בהן אתה רוצה לבקר ושעות ביקור המתאימות לך, זה מאפשר ל- RideMax לבנות תוכנית אישית המותאמת לצרכייך. כמובן שניתנת לך האפשרות להשוות בין כמה מסלולים מוצעים ולבחור את המתאים ביותר עבורך. תוכל ליצור כמה מסלולים שתרצה במהלך תקופת המנוי שלך. וגם עם הגרסה הניידת החדשה עבור iPhone ו- Android, ניתנת האפשרות לשנות את התוכנית שלך בזמן אמת במהלך ביקורך בפארק!

אז איך RIDEMAX עובד?

הכול מסתכם הרי בדפוסים. כמעט כל זמני המתנה עבור האטרקציות השונות ניתנות לחיזוי, אם כי דפוסים אלה ניתנים לשינוי בהתאם ליום בשבוע ולעונה. כפי שניתן להניח, רוב התורים מתקצרים בשעות הבוקר ומתארכים בשעות אחר הצהריים. בערב, לעומת זאת, כמה מהתורים עדיין עמוסים מאוד, אך אחרים גם מצטמצמים. RideMax יודע לצפות מראש תוך התבססות על נתונים מהעבר וכך הוא מסוגל להתאים את לוח הזמנים שיתאים לבקשות הלקוח.

לפי RideMax יש שלוש אפשרויות על מנת לקצר את זמן ההמתנה בתורים אינסופיים בביקורך בפארקי השעשועים דיסנילנד או דיסניוורלד. הראשון הוא להגיע מוכן עם אסטרטגיה בסיסית של האטרקציות בהם תרצה לבקר ורעיון לסדר הגיוני לביקור בהם. אפשרות מזעור זמנים נוספת היא לנצל באופן הגיוני את ה-  FastPass ואפשרות אחרונה היא להגיע פשוט מוקדם בבוקר. RideMax מצהירה שלמרות שלא ניתן לעזור לך לבעוט את עצמך מהמיטה בשביל להגיע מוקדם לפארק, RideMax יכול לעזור לך עם שתי האפשרויות האחרות החשובות לא פחות!

בנוסף לרשימת האטרקציות שלך, RideMax גם מאפשר לך להזין שעות הביקור המתוכננות שלך, הזמן שאתה רוצה לעצור להפסקה, לארוחה או למופע, כמו גם לבחור את מהירות הסיור שלך (תרצה לנוע מהר בין האטרקציות או בקצב נינוח יותר). לאחר ש- RideMax קבעה את תכנית הסיורים שלך, תוצג תכנית קלה לקריאה, שניתן לקחתה עימך לפארק השעשועים. תכנית זו כוללת את סדר הסיור המומלץ לאטרקציות שבחרת, כולל תכנון איסוף FastPass, כמו גם הצגה של זמני המתנה משוערים עבור כל אטרקציה בתכנית שלך.

כמובן שRideMax מגיע בפורמט מבוסס אינטרנט שמתאים לשימוש על כל מחשב או Mac. בנוסף יש גם גרסת אינטרנט סלולרית מעוצבת במיוחד לשימוש ב- iPhone וב- Android (בדגמים החדשים). אין צורך להוריד "אפליקציה" כדי להשתמש בגרסה הניידת. לאחר הפעלת המנוי, פשוט יש להיכנס ללינק בחלק העליון של הדף ולהתחיל לתכנן!

דוגמאות

2016-05-15_09-50-16 2016-05-15_09-49-23
2016-05-15_09-46-45

המלצה שלי…….שווה!!!!

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר RIDEMAX

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים