איך להוריד את מחירי הקרוז. וגם, לשמור על איכות

תחקיר : יאיר בר זוהר
עזר בהכנה המאמר בטיפים מועילים: שי נמט

כתבה וערכה: ליאור קן-לי

עודכן: 17.05.17 שעה 13:00

עונת ההפלגות מתקרבת וזה הזמן להתחיל לחפש את השייט המושלם במחיר הטוב ביותר. אבל איך תוכלו להפחית בעלויות השייט מבלי לפגוע באיכות השייט שלכם? עם קצת השקעה, גמישות ותכנון מוקדם, תוכלו לחסוך מאות עד אלפי שקלים על השייט הבא שלכם.  הנה לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלויות ולצאת לשייט מוצלח ביותר:

עליכם להבין שיש שני סוגי תמחור עיקרים בהזמנת קרוזים

  1. מחיר הזמנה בודדת
  2. מחיר הזמנה קבוצתית

לכל אחד, יש כללים משלו ושונים מחברה לחברה. יובהר בהמשך

הזמינו את השייט שלכם כמה שיותר מוקדם:

אם חשבתם שהזמנת מקום בשייט ברגע האחרון תאפשר לכם ליהנות ממחיר מוזל במיוחד – טעיתם. מומלץ להזמין את השייט שלכם שנה וחצי מראש ( עוד שההרשמה נפתחת ), על מנת שתוכלו לבחור את החדר המתאים ביותר עבורכם וליהנות מהמחירים הטובים ביותר. אם תזמינו באיחור, אתם עלולים להיתקע עם חדר שאינכם מעוניינים בו ועם מחיר שהיה יכול להיות נמוך הרבה יותר. הטיפ הזה רלוונטי במיוחד לאלה מכם שמתכננים לצאת לשייט בעונה "החמה" של ההפלגות.

ואם בכל זאת יוצא שאתם מזמינים ברגע האחרון? אם "הרגע האחרון" שלכם הוא חצי שנה מראש, יש תקווה שתצליחו להשיג עדיין חדר טוב במחיר טוב. רוב החברות מאפשרות לאנשים לבטל את ההזמנות שלהם ללא קנס עד 60-90 ימים לפני מועד ההפלגה, כך שבזמן הזה החברות יכולות לדעת בדיוק כמה חדרים פנויים נותרו בספינות שלהן. אם החברות יגלו שיש להן יותר מדי חדרים פנויים, הם יחלקו אותם במחירים נמוכים במיוחד, ואתם תוכלו לזכות! 

הספונטניים שביניכם יכולים להשיג קרוז מוזל בדקה ה 90, בתנאי שנשארים חדרים פנויים בקרוז או אצל חברת הנסיעות. המחירים צונחים בדומה לטיסות, הכל על בסיס מקום פנוי. אך לא בהכרח החדרים הטובים.

 

ככל שתזמינו מוקדם יותר, כך תרוויחו!

ככל שתזמינו מוקדם יותר, כך תרוויחו!

שנת השקה של אוניית הקרוז

לאוניות ישנות, תמחור השייט הוא זול ביותר. ואילו לאוניות שהושקו החל משנות 2014 הן יקרות יותר ובצורה משמעותי עד פי שניים ויותר. האוניות החדשות מכילים אמצעי בידור ושהייה טובים יותר.

לידיעתכם: ב-5 השנים הקרובות יושקו כ-72 אוניות קרוזים חדשות שרובן יופנה לקהל האסייתי, וזאת בגלל קצב הגדילה המואץ של תיירות הקרוזים

אם אתם כבר נמצאים בשייט – הזמינו את השייט הבא כשאתם עדיין נמצאים בלב ים:

אם כבר להזמין את השייט מוקדם, למה שלא תזמינו אותו עוד כשאתם נמצאים בשייט הנוכחי? חברות רבות מספקות הנחות משמעותיות למטיילים שמזמינים את השייט הבא שלהם כשהם עדיין נמצאים בשייט. זאת בתנאי, כמובן, שאתם מזמינים את השייט דרך אותה חברת ספנות. מטיילים ששטים עם אותה חברה מספר פעמים נחשבים בעיני אותה חברה ל"לקוחות מועדפים" וזוכים לא פעם להנחות שונות ולשדרוגים שונים במהלך השייט עצמו, כך שמומלץ למצוא את חברת הספנות המועדפת עליכם ולהיצמד אליה.

אם אתם חברי מועדון של חברות שייט, אשר שטים פעם שנייה ומעלה, כדאי שתדבקו שנצברות לכם "נקודות שייט". הנקודות קיימות בחברות שייט רבות ומעניקות שדרוגים מידיים בשייט, כמו 1+1 בשתייה ,קיצור תור עלייה לספינה ועוד ..

הזמינו את השייט הבא כשאתם עוד שטים

הזמינו את השייט הבא כשאתם עוד שטים

בצעו מעקב אחר המחירים:

מומלץ להזמין מקום בשייט שאינו דורש תשלום סופי בעת ההרשמה. כך, תוכלו לעקוב אחר עלויות השייט עד לרגע האחרון ובמידה שהמחירים ירדו, תוכלו לדרוש לשלם את המחיר הנמוך ביותר. אם כבר שילמתם את התשלום הסופי וסגרתם את ההזמנה שלכם, לא יזיק לנסות להרים טלפון או לשלוח מייל לחברה ולברר אם הם יכולים לעשות לכם את ההנחה בכל זאת. היו אנשים שזה הצליח להם.

צריך לבצע השוואת מחירים זהה לחלוטין

צריך לבצע השוואת מחירים זהה לחלוטין

ארגנו קבוצת רכישה או הצטרפו להזמנה קבוצתית

ישנו מחיר מיוחד שניתן לסוכנים ואו אירגונים גדולים ( אתרים או חברות עם מחזורים גדולים במיוחד וכמות מוכחת לאורך שנים ), אשר מזמינים כמות חדרים גדולה עם מינימום חדרים נדרשת ( שונה מחברה לחברה). בדרך כלל מחירי הקבוצה מתחילים מספר שבועות אחרי ההרשמה הראשונית ועשויים להיות גבוהים מההרשמה הראשונית.

עד כה, מי שהזמין בקבוצות, זכה בכל מיני צ'ופרים שווי ערך. אך הדברים משתנים כל הזמן.

בדרך כלל, מחירי ההזמנה הקבוצתית יציבים עד כ-180 ימים לפני השייט ויתכנו הפרשים באחוזים גדולים במיוחד מול הזמנה באותה תקופה.

יש לדעת ולזכור שלהזמנה קבוצתית יש חוקים משלה

חברות ספנות רבות מספקות הנחות משמעותיות לקבוצות גדולות, כך שמומלץ לכם לארגן קבוצת רכישה ולחסוך עשרות אחוזים על השייט שלכם. יש חברות שמחשיבות 16 איש לקבוצה גדולה, בעוד שאחרות דורשות מינימום של 32 איש. אני אישית, ראיתי לעיתים נדירות גם הפרשים של 50% מהמחיר הגבוה של קנייה בודדת למחיר של קנייה קבוצתית.

photo-montage-1514218_1920 (Custom)

קבוצת רכישה של חברים

מטיילים לבד? הזמינו את ההפלגה המתאימה עבורכם:

במקום לשלם כפול על חדר לשניים, מצאו את ההפלגות שמציעות חדרים ליחידים. אומנם לא קיימות חברות רבות שמספקות חדרים מהסוג הזה, אך שווה לחפור ולמצוא אותן, כדי ליהנות ממחיר שפוי הרבה יותר. אחת מהחברות שמספקות חדרים ליחידים היא חברת Norwegian. חפשו את הספינות שמסומנות כספינות ליחידים.

בחרו בעונה הזולה:

אם אין לכם תכניות מיוחדות או מחויבויות מסוימות במהלך השנה, כדאי שתשקלו לצאת לשייט באחת מעונות השפל התיירותי. במקום לשוט בקיץ או בחגים, בזמן שכל העולם רוצה לצאת לשייט, הזמינו שייט בעונת מעבר שקטה ורגועה יותר. המחירים בדרך כלל צונחים בעונות אלה. כשאתם בוחרים קרוז באתר מסוים, מומלץ לבדוק את המחירים בתאריכים שונים. ישנם תאריכים שבהם המחירים זולים יותר, בהתאם לביקוש והיצע. 

הנחות מחוץ לעונה

הנחות בעונות מעבר

בחרו את נמל היציאה שלכם בקפידה:

דרך פשוטה לחסוך בעלויות סביב השייט שלכם היא לבחור בשייט שיוצא מנמל בישראל ליעדים קרובים, כמו טורקיה ויוון. כך, לא תצטרכו לבזבז כסף על טיסה לעיר נמל אירופאית או עיר נמל אחרת בעולם.

אבל אם אתם מתעקשים על שייט שיוצא מאירופה או מכל יעד אחר בעולם, בדקו את מחירי הטיסה ליעדים השונים ובחרו בעיר הנמל הזולה ביותר, שגם תעניין אתכם, כמובן. מומלץ להזמין טיסה מיד עם ההזמנה של השייט, כדי להשיג טיסה במחיר מעולה.

נמל עגינה

נמל עגינה

הזמינו טיולים זולים וטובים בנמלי היעד:

כשמגיעים לנמל יעד, יורדים מהספינה ומתחילים לטייל. בספינה עצמה תוכלו למצוא שלל הצעות לטיולים מאורגנים בנמל היעד, אך אם אתם מעוניינים לחסוך בכסף, מומלץ לברר בעצמכם האם קיימים טיולים מאורגנים זולים יותר מאלה המוצעים על ידי הצוות שבספינה. אחד מהאתרים המובילים בתחום הטיולים המאורגנים הוא Viator. האתר מספק שירותים תיירותיים במעל ל-500 יעדים ברחבי העולם, בטווח מחירים שמתאים לכל כיס. ישנו אתר נוסף שמתמחה בטיולים שיוצאים מחופי עגינה http://www.shoreexcursionsgroup.com

אם טיול מאורגן הוא לא חובה מבחינתכם, מומלץ לארגן טיול עצמאי בנמל הירידה. מדובר בארגון פשוט ברוב היעדים. תוכלו לגשת לעמדת השכרת רכבים או לעשרות מוניות שישמחו לתת לכם שירות ולהסיע אתכם למקומות אטרקטיביים.

תביאו אתכם את כל החברים ובני המשםחה

תביאו אתכם את כל החברים ובני המשפחה

שימו לב לזיכויים ולמבצעים מיוחדים:

חלק מחברות הספנות מספקות זיכויים מיוחדים למזמינים שייט דרכן. כך, אתם יכולים לקבל זיכוי של 100 דולרים לבזבוזים על הספינה או ליהנות ממגוון מבצעים אחרים הקשורים לפעילויות על הספינה. היו מודעים למבצעים הללו, כדי שתוכלו לממש אותם במהלך השייט. יש סוכנים שנמנעים לתת לך או מעלימים מיידע זה מהמזמינים

offer-706850_1280 (Custom)

בחרו את החדר הזול ביותר, שגם יתאים לצרכים ולרצונות שלכם:

החדרים בספינת תענוגות מכונים "תאים" (cabins) ונחלקים לקטגוריות שונות. בגדול, קיימים ארבעה סוגים של חדרים בספינת תענוגות:

  • חדרים פנימיים (Interior) – אלה הם החדרים הקטנים ביותר ואין להם חלון שמשקיף לים. חדרים מסוג זה מומלצים במיוחד לאלה מכם שיוצאים לשייט לבד או עם שותף אחד נוסף ולאלה שאינם מתעניינים בנוף. חדרים אלה אינם מומלצים לסובלים מקלסטרופוביה.
  • חדרים חיצוניים (Oceanview) – חדרים אלה זהים בגודלם לחדרים הפנימיים ולעיתים מעט גדולים יותר. ההבדל המשמעותי בינם לבין החדרים הפנימיים הוא שבחדרים החיצוניים ישנו חלון המשקיף אל הים. הגישה לנוף משפיעה על המחיר. בדרך כלל, ההבדל בין חדר פנימי לחדר חיצוני יהיה מאות דולרים יותר.  לרוב החדרים האלו נמצאים בקומות הנמוכות ביותר (3,4), שמורגשות בהם יותר תנודות.
  • חדרי מרפסת (Balcony) – אם אתם אוהבים לנשום אוויר צח בכל הזדמנות אפשרית, חדרים מהסוג הזה עשויים להתאים לכם. חדרים אלה כוללים מרפסת קטנה, שאליה תוכלו לצאת בכל פעם שתצטרכו קצת אוויר. חדרים אלה יקרים יותר באופן משמעותי מהחדרים הפנימיים והחיצוניים. יש לוודא שהמרפסת היא לים ולא לכיוון האונייה, כדי שלא תשלמו יקר ותקבלו פחות. בנוסף, לא מומלץ להזמין חדר מרפסת שממוקם במפלס סירות ההצלה, שכן לא תוכלו ליהנות שם מנוף כפי שאולי הייתם רוצים. 
  • חדרי סוויטה (Suite) – אלה הם החדרים הגדולים ביותר. הם לרוב נחלקים לסלון ולאזור שינה וקיימים בהם עוד שלל שפצורים מפנקים. חדרים אלה הם גם היוקרתיים ביותר, וצפויים לעלות לכם עד פי שלושה מחדרים פנימיים. חלק מהחברות מציעות גם מיני-סוויטות, שמתאימות למספר קטן יותר של אנשים ומוצעות במחירים זולים יותר.

אבל לא כל החדרים הפנימיים הם אותו הדבר וכך גם כל שאר החדרים. כל חדר הוא מעט שונה ממשנהו, אפילו אם הוא משתייך לאותה הקטגוריה. כדי לבחור את החדר המתאים ביותר עבורכם, עליכם להתחשב בפרמטרים של מיקום, גודל, נוחות וכן הלאה. והמחיר משתנה מעט בהתאם לפרמטרים הללו. בחירת החדר המתאים מהבחינות הללו עלולה להיות משימה קשה. כדי להקל עליכם, סיכמנו עבורכם את הפרמטרים המרכזיים שכדאי לקחת בחשבון:

רמות רעש בסביבת החדר – קחו בחשבון שמפלס הבריכות הוא לרוב המפלס הרועש ביותר, ושבחברות ספנות רבות החדרים היוקרתיים והיפים ביותר ממוקמים ממש מתחת למפלס זה, כך שאם תזמינו חדר סוויטה, אתם עלולים להתמודד עם רמות רעש גבוהות מעל לראשיכם במהלך היום. חדרים נוספים שמועדים לרמות רעש גבוהות הם חדרים הצמודים לברים או למועדונים, חדרים הממוקמים מול המכבסה הציבורית או כאלה שממוקמים בתחתית ובאחוריי הספינה, שם עלולים לסבול מרעש המנוע והעוגן. אם אתם רגישים לרעשים, מומלץ להזמין חדר שיהיה ממוקם במרכז הספינה, מעל ומתחת לחדרים אחרים.

המרחק של החדר מנקודות מסוימות בספינה – אם אתם רוצים לצמצם את מרחק ההליכה שלכם מיעדים מסוימים על הספינה, אתם יכולים לקחת בחשבון את מרחק החדר מהיעדים השונים. אם אינכם מעוניינים לטפס במדרגות או שאינכם יכולים לעשות זאת, אתם יכולים להזמין חדר על יד המעליות. אם אתם אוהבים לבלות בבריכה כל היום, אתם יכולים להזמין חדר על יד אזור הבריכות וכן הלאה.

רמת התנודות בחדר – אם אתם נוטים לסבול ממחלת ים, חשוב שתבחרו את החדר היציב ביותר בספינה. ככל שתבחרו בחדר מרכזי ותחתון יותר, כך תרגישו פחות את התנודות של הספינה. התרחקו מחדרים שממוקמים בקדמת או באחוריי הספינה. אם חשבתם להזמין סוויטה, תזכרו שלרוב הסוויטות ממוקמות במפלסים הגבוהים של הספינה, כך שיכול להיות שסוויטה לא תתאים לכם אחרי הכול.

גודל החדר – בעת ההזמנה, תוכלו לראות את הגודל המדויק של החדר. אם אתם מתכוונים להעביר זמן רב בחדר, בחרו בחדר מרווח בהתאם למספר הלנים בחדר ולמספר המזוודות שאתם מתכוונים להביא אתכם. אם אינכם רואים חשיבות בגודל החדר, אתם יכולים לחסוך כמה עשרות דולרים בבחירת חדר קטן יותר.

עם או בלי נוף? אם אתם אוהבים לראות את מה שקורה בחוץ, את הים, את הגלים, את השמש ואת המראות העירוניים שמחכים לכם בנמלי היעד שלכם, כדאי שתזמינו חדר חיצוני, שמשקיף אל החוץ. אם הנוף אינו מעניין אתכם, תוכלו לחסוך עשרות דולרים בכך שתזמינו חדר פנימי ללא חלון.

שירותים מיוחדים – אם אתם מתכוונים להזמין חדר עם מרפסת, מיני-סוויטה או סוויטה, כדאי שתעברו על השירותים המיוחדים שמוצעים – או שאינם מוצעים – למזמינים את החדרים הללו. בתוספת מחיר, אתם יכולים ליהנות משירותים כגון ישיבה באזור ה-VIP במפלס הבריכה, ישיבה בחדר פרטי בארוחת הבוקר וחלוקי ספא איכותיים במיוחד.

אם לא משנה לכם בדיוק היכן ממוקם החדר, מהו גודלו ומה קיים בתוכו, אתם יכולים לבחור ב"חדר ההפתעה" (Guarantee Cabin). חלק מחברות הספנות מאפשרות את האופציה הזו. אתם בוחרים את סוג החדר (פנימי, חיצוני, מרפסת או סוויטה) וחברת הספנות בוחרת עבורכם את המיקום של החדר. אתם יכולים לקבל חדר ליד המדרגות, חדר במרכז הספינה או חדר באחוריים שלה – הכול אפשרי! והמחיר – הנמוך ביותר בקטגוריה שבחרתם! יכול להיות שהחברה אפילו תחליט לשדרג אתכם לחדר בקטגוריה יוקרתית יותר!

עשו השוואת מחירים באינטרנט:

גם אם אתם חושבים שמצאתם את שייט החלומות שלכם, קחו כמה דקות כדי לבדוק אם קיימים מחירים שווים יותר לאותה מספר חדר שבחרתם, כי חברות השייט מחלקות את חדרים לפי השיקול שלה . אתם יכולים להשוות מחירי שייט במספר אתרים שיכים למאגר המחירים הקבוצתים עד שנגמרים החדרים שהם היזמינו. ביניהם אתר ההפלגות של Priceline ואתר ההפלגות של Expedia. שניהם, אגב, משתפים פעולה עם Ebates, כך שאתם יכולים לקבל עד 10% Cash-Back בעת רכישת שייט דרך אחד מהאתרים הללו. למימוש ההטבה, הירשמו ל-Ebates והתקינו את תוסף הכרום. מומלץ לבדוק גם מה יש ל-Travelzoo, שמתמחה גם בחבילות שייט ויש לו מחירים קבוצתיים מאאאאד משכנעים, להציע. אולי תוכלו למצוא באתר מחיר מיוחד לשייט!

החיסרון היחיד, שאין לך את הנציגות בישראל שתטפל בך בשפתך.  

השירות של החברות האלה בשפה האנגלית מפנק מאד.

וכדי להיות חשופים לכל הדילים השווים, יש באפשרותכם להסתיר את כתובת ה-IP שלכם לכתובת בחו"ל, כך תוכלו לצאת לשייט במחירים של חוץ לארץ!  

עשו השוואת מחירי סוכנים. המלצה של שי נמט – מטייל קרוזים

שרוצים להזמין קרוז האפשריות שלנו הן:
1) להזמין עם סוכן נסיעות בארץ.
2) להזמין דרך סוכנות נסיעות חיצונית.

מנסיונו של שי נמט לאורך שנים, הוא מצא שהאפשרות השניה היא הכי מומלצת ברוב המיקרים.

דרך סוכנות נסיעות אמריקאית ונהנה מיתרונות והטבות שיש לשוק האמריקאי. כגון:

1) אין דמי רישום. וגם ואין דמי ביטול עד 3 חודשים לקרוז, כלומר במידה וביטלת סוכנות הנסיעות לא לוקחת ממך כל חיוב שהוא. רק חברת השייט יכולה לחייב אותך, במידה וביטלת בתוך התקופה של 3 חודשים לשייט.

2) ניתן לקבל עדכון מחיר לאחר ההרשמה ותשלום המקדמה. לדוגמא: אם כשנרשמת ושלמת המחיר היה 2000$ לתא , ולאחר כמה זמן המחיר של אותו חדר באותה קטגוריה ירד ל1500$. אתה יכול לבקש עדכון מחיר לפי המחיר הזול יותר 1500$ ( כל עוד זה לפני התשלום הסופי, כלומר 3 חודשים לפני הקרוז). מומלץ לעקוב אחרי מחיר הקרוז לאחר ההרשמה באתר cruisefish.com ( נתתי הסבר מפורט בהמשך על יתרונותיה)  ולבקש הורדת מחיר, במידה וירד.

3) גמישות בשינויים בהזמנה, ניתן להחליף חדר באותה קטגוריה ללא לשלם פערי מחיר , גם מחיר החדר עלה בינתיים. אין דמי שינוי לסוכן נסיעות.

4) מקבלים הרבה קרדיט , כסף למימוש באוניה. תלוי בעלות הקרוז כמובן.

אני מציע לכל אדם לפני שהוא מזמין קרוז שיבדוק אם הוא מקבל את התנאים מעלה, כי זה יכול לחסוך לכם הרבה כסף.

לפעמים יש לסוכנים מסויימים מבצעים יחודים. אל תהססו לשאול!!

בעבר, הזמנתי אצל סוכן ישראלי, וגם ישירות באתר חברת השייט. אך כאמור מצאתי שהזמנה אצל סוכן קרוזים אמריקאי היא הכי משתלמת ונוחה.

ועכשיו לנושא שמפחידים את כל שאר אזרחי העולם – אז ההסבר האמיתי

כמה חברות: הולנד אמריקה, ויקינג , קווי שיוט מקומיים ביוון ובגרמניה, אוסרות על סוכנים אמריקאים למכור לתושבי מדינות זרות. אבל, גם במקרים אלו במקרים אלו הנוסע יעלה לסיפון, משום שאין להם עניין לפגוע בנוסע. אבל, הם יפגעו בסוכן האמריקאי ,בכך שהם לא יתנו לו את העמלה ( כממוצע 16% ), ועשויים להוציא אותו מרשימת הסוכנים המורשים שלהם. והסוכנים האמריקאים לא יסתכנו בכך וזה מניסיון של סוכנויות שזה קרה להם בעבר. אבל יציעו לך אלטרנטיבות אחרות.

בעבר, פרינסס, אוקייניה  וקונרד לא הסכימו שאזרחי שאר העולם. אבל חברות אלו קיבלו שכל ושינו את המגינה.

ולסיפור הנפוץ. ישנם סוכני נסיעות בחלקים אחרים של העולם שאוהבים להפחיד לקוחות פוטנציאליים ולהרחיק אותם סוכני נסיעות בארה"ב. אז הם יוצרים סיפורים של "תקבל הכחשת עלייה" וכדומה בתקווה כי לקוחות אלה יזמינו אותם אצלם כדי להיות בטוחים.

רוב הסוכנים בארצות הברית עושים את את הקנייה כ 15-20 שנים מול אזרחי אוסטרליה, בריטניה, אפריקה …. ובכל מקום. והכי חשוב, הם לא יכחישו לאיש ויעמדו לצידו. מה שכן, דרוש כתובת דואר אמריקאית או קנדית. אבל, אם תתן כתובת מזוייפת תסתכן בכך שלא תעלה!!!

שינויי מחירים

רוצה לחסוך כסף על הפלגות ולקבל את הטוב ביותר לתא שלך בספינה?

נמאס כל הזמן סריקה אתרי אינטרנט  עבור שינויי מחירים, זמינות תאים, הפלגות חדשות או ספינות?

ישנו כלי אוטומטי שעושה את זה בשבילך ואתה בטוח. תכירו CruiseFish – CF. מחיר, חדר ומערכת ניטור שיוט שעושה את כל הגלישה בשבילך ושולח לך התראות דואר אלקטרוני.

CF היא חברה עצמאית של קווי שיוט או סוכני נסיעות ורק מוקדש עניין של קרוזים. ניטור בלתי מוגבל במחיר זול שבההשקעה קטנה יכול לחסוך מאות דולרים על השייט שלך. כל שאר שירותי CF הם ללא תשלום עסקאות, פורום, התראות הספינה.

אין תוכנה להתקנה או לתחזוקה. CF פועל לחלוטין באינטרנט צופה הפלגות 24/7 בשבילך.

מדוע להשתמש ב- CruiseFish?

כבר הזמנת הזמנה לשיט?

CruiseFish מודיע לך על כל ירידה במחיר, כך שתוכל לקבל החזר או על הלוח אשראי מקו שיוט.

קטגוריית הקטגוריה המועדפת עליך עדיין לא זמינה? תן CruiseFish לצפות בו ולשלוח לך פתק כשזה חוזר באינטרנט. רוצה להזמין מוקדם על אלה תאריכי שיט חדש חם? CruiseFish יאפשר לך לדעת ברגע שהם מופיעים באתר האינטרנט של קו השיט. קבל מחירים נמוכים יותר במטבעות אחרים? נצל את ההבדלים מחיר קו שיוט בין מטבעות לחסוך עד 30%, CruiseFish יראה לך איך.

זהירות

ישנן עסקאות שפתוחות אך ורק למתגוררים בארה"ב, בבריטניה או במקומות אחרים בעולם, ולא לישראלים וזה עיוות. במידה ותזמינו, תזכרו שאתם לוקחים על עצמכם סיכונים עם כל המשמעויות

זהירות מחברות שמתנהלות על השוק האפור ומבטיחים דברים שלא קיימים, ועוברים על חוקי ההזמנות. וחברות הספנות מקדישות מאמצים לגלות אותם על מנת למנוע הולכת שולל של מטיילים תמימים.

היזהרו מאתרי עוקצים. מאמר שנכתב על הסכנות בהזמנות תיירות באינטרנט – מ”פישינג” ועד………… ואיך להמנע מכך

ולכן

יש לקנות רק מחברות שיש להם אישור והכשרה בתחום ( לא כל סוכן מסוגל ויכול להיות מוכרן, הדבר דורש מיקצוענות לשמה ).שווה לבדוק מול חברת הקרוז.

ורגע לפני הסוף, משהו טוב

לבעל האתר יש מידע שמתנהלים דברים מענינים לטובת המטייל הישראלי. שיגיעו, אתם הראשונים לדעת !!!

איפה יש מבצעים הכי זולים ברגע זה

איפה יש מבצעים הכי זולים ברגע זה

אנו מאחלים לכם שייט נעים, שלא ינפץ לכם את קופת החיסכון!

לפני שאתם מזמינים – מומלץ גם לקרוא:

טיפים לשייט תענוגות: לשרוד עם הילדים, החברים או עם אהוב לבכם 

אל תצאו פראיירים: חסכו אלפי שקלים במהלך השייט שלכם

=

אם יש לכם הצעות וטריקים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר. ולפרט

 

טיפים והמלצות של מומחים חדרים בשייט, מחירי שייט, קרוז, שייט

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים