איך להרוויח מפעילות השוואת חוות דעת ומחירי לינות?

היום, כל בר דעת כבר יודע, שניתן למצוא כמעט כל מוצר ברשת האינטרנט ולרוב גם יותר בזול.

האם ידעתם שאתם יכולים להרוויח כסף מהזמנת מקומות הלינה והאירוח שלכם או של אחרים?  מי שיזמין אך ורק דרך הקישור המוסבר בהמשך שהוא אתר ההשוואות של הלינות הטוב בעולם הוטלסקומביינד, מערכת הפיענוח תזהה אתכם ותחזיר לכם כסף ישר לחשבון הפייפאל שלכם.

אתר הוטלסקומביינד הוא היחידי מכל אתרי ההשוואות שסורק את כל מאות האתרים ( כולל של אתרי המלון ). הסריקה שמתבצעת היא על פי הסריקה האחרונה שהיתה לאותו עיר\מלון או אחת למספר שעות באופן אוטומטי. 

למה להשתמש באתר השוואות של חוות דעת ומחירים?

לדוגמא, ברחוב מסויים יש 100 מלונות. בוקינג, אגודה הוטלס ועוד מאות אתרים שכולם מעריצים ( ולא תמיד בצדק ) סגר רק אם חלק מהם וגם האחרים סגרו חלק מהם. התוצאה הכוללת באתר ההשואות יתן לך את המקסימום האפשרי. כך, שאתה עשוי למצוא מלון טוב יותר במחיר זול יותר מאתר אחד. כמו כן באתר ההשוואות נותן לך את כל החות הדעת שיש והשקלול של הציון  שמקבל המלון יותר מדויק מאשר המלצה של אתר אחד.

לידיעתכם, המחירים נקבעים על ידי בעלי המלונות ומיקומם באתר נקבע על פי העמלה שהם נותנים לחברה.


אז איך זה עובד?

פשוט מאד. לאחר הזמנת המלון שמבוצע דרך אתר ההשוואות ושהייה מוכחת במקום הלינה אתם מקבלים החזר של 2%-3% מערך ההזמנה כוללת,  מינימום להחזר זה להזמנות לינה ואירוח לאותו חשבון שערכם הכולל של הלינות שביצעתם עולה על  500 דולר באותו חודש או במצטבר .

ומה צריכים לעשות? 

 לחץ כאן > צור קשר ותשלחו את השם שלכם, המייל שלכם בפיפאל וגם את מס' הטלפון הסלולרי שלכם

http://www.hotelscombined.co.il/?a_aid=45467&label=yourcellularphonenumber
yourcellularphonenumber =  מספר הסלולר שלך. למשל: 0593333333333333 ( זה דוגמא )

כך נראה קישור נכון

http://www.hotelscombined.co.il/?a_aid=45467&label=0593333333333333

אפשר לישור קיצור קישור באתר: https://tinyurl.com

ודוגמא שנתתי הקישור

כמו כן, בניתי קובץ אקסל במידה ויש עניין להוציא קישור אוטומטי למלון שנבחר או איזור במדינה שבחרת. לחץ כאן לפתיחת קובץ יעודי

טיפים

שאתם מקבלים בתוצאות החיפוש מספר הצעות, אני ממליץ מאד לבדוק גם בהתראות של החברות האחרות שברשימה, כי לפעמים יש הפתעות טובות ( מניסיון ), הסיבה לכך היא בהפרשי זמן של עידכון האתרים.

אני ממליץ לפתוח בראוזר אחר ( חלום חדש של כרום או אקספלורר ): לבדוק באתרי המלונות עצמם. וגם באתרים ההזמנות בוקינג, אגודה הוטלס  ועוד.

שאתם מחפשים מלון מומלץ מאד לשים IP שונה מישראל.

עשיתי גם דף מיוחד לחיפוש במאות מקומות לינה למחירים אטרקטיבים> ריכוז מבצעי אתרי הלינות, המכירות וחוות הדעת. אבל כאן אין החזר!!!

לידיעתכם

העמלות אינם בפוגמות בעלות החדר.

איך מתבצע ההחזר?

איך שביצעתם את העסקה של הזמנת החדרים. נא ליידע אותי  במידי את שם המלון והעיר בה הזמנתם וגם את האתר דרכו הוזמן מקום הלינה ואו האירוח.

לאחר חזרתכם מהלינה שילחו לי את מספר הסלולרי שלכם,  הקוד המזהה שלכם בפיפאל, תאריך ההזמנה המדויק ( הדפיסו לכם את ההזמנה ) לאחר קבלת אישור סופי מאתר ההשוואות כי אכן לנתם במלון יועבר אליכם התמורה לחשבון הפיפאל בשוטף 30.

התמורה מגיעה לחשבונכם בניכוי עמלת פיפאל של 3.7%.

הגבלות 
אין יכולת לבצע קאשבק על הזמנת הלינות למי שלא עבר דרך מערכת השוואת הלינות. לכן, לפני כל הזמנה  יש לעבור דרך אתר ההשוואות עם הקישור שבנית לפי הכללים.

לא להשתמש בתוספי קופונים לדפדפן או קוד אחר באתר ההזמנות, משום ששימוש בקופונים/קודים/הנחות מונע קאשבק.

המלצה להסעות למלון וחזרה

מי שנוסע למלון משדה התעופה וחזרה זקוק להעברות למלון. הסעות פרטיות הם במחירים שאינם זולות, ויש חשש להונאות מטיילים מצדם של הנהגים. לכן, מומלץ לבצע הזמנה מראש בחברה אמינה.

אפשרות אחת, זה לבקש הזמנה של המלון, שלהם יש הסכמים למחירים הוגנים.

אפשרות שנייה, להשתמש בחברות חוץ. חברת ויהטור שנחשבת מובילה בתחום כל שירותי התיירות, יש רשת הסעות בכל שדה תעופה בעולם שדרכה ניתן להזמין את הרכבים שיאספו אתכם . לחץ כאן >שירותי תיירות , בתוך הדף הקלד את שם ישוב באנגלית. לחץ על חיפוש, יפתח לך דף חדש. בצד שמאל ישנו סעיף שנקרא > Transfers & Ground Transport. לחץ עליו ויופיעו לך כל שירותי ההסעות.

שווה לבדוק גם מול אתר נוסף וידוע. לחץ כאן > הזמן מונית. כאן מוגבל לכמות שדות התעופה בעולם.

אם יש לכם רעיון לשיפור העזרה, אשמח לשמוע

 

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים