• תַפרִיט
  • תַפרִיט

איך להתלבש ( קוד לבוש ) באיחוד האמירויות הערביות

דף הבית » איך להתלבש ( קוד לבוש ) באיחוד האמירויות הערביות

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 9 דקות

התמונה נלקחה מ wiki how – dress code

איחוד האמירויות היא מדינה מוסלמית והכללים החלים בה הם בהתאם לחוק השרעי,  עם זאת, לעומת מדינות אחרות היא פחות שמרנית, התיירים והמקומיים נדרשים להתלבש בצורה צנועה ועל פי הסטנדרטים, ומצופה מהם לעמוד בזה. קוד הלבוש במדינה יכול להשתנות, תלוי באילו מצבים נמצאים.

אתרי חוף פרטיים ואתרי נופש נראים בצורה שונה מאשר מרחבים ציבוריים כגון פארקים למשחקים או תיאטרון. הדבר תקף גם בזמן שמבקרים בקניונים, כשקוד הלבוש שונה. בסך הכל, אבו דאבי קצת יותר שמרנית מדובאי, בעיקר בגלל שפחות תיירים מבקרים באזור. בכל מקרה, קודי הלבוש דומים בשני המקומות.

בעיקרון, דובאי ואיחוד האמירויות מגלים סובלנות משתנה לגבי סגנון הלבוש מרחבי העולם. עם זאת, קוד הלבוש בדובאי הוא די ליברלי לעומת מדינות אחרות במזרח התיכון. יש קוים מנחים לגבי מה מקובל, אבל באופן כללי, מותר לאנשים להתלבש איך שהם אוהבים. עם זאת, יהיה נבון למתן את קוד הלבוש, ובמיוחד באזורים בהם יותר שמרניים.

מומלץ לקרוא גם את המדריך למטייל בדובאי

קוד הלבוש בגלל מזג האוויר

למרות החום השורר בשעות היום וברוב ימות השנה, חשוב לזכור שנמצאים במדינה מוסלמית, והלבוש הוא מסורתי. גברים מתלבשים בלבוש מסורתי שהוא קנדורה לבנה ארוכה וגוטרה (כיסוי ראש), והנשים המקומיות מתלבשות בעבאיה שחורה וארוכה עם שיללה (כיסוי ראש). עם השינויים האחרונים שחלו בחוקים באיחוד האמירויות, פחות נפוץ שנשים עוטות בורקה.

לא מצופה ממבקרים מערביים להתלבש באותה צורה, וגם הנשים לא צריכות ללכת עם כיסוי ראש. עם זאת, מומלץ לשני המינים להימנע מבגדים חושפניים ושקופים, לכסות את הכתפיים ולהתלבש בבגדים שהם מתחת לברך ולהימנע מבגדים צמודים מדי, במיוחד במהלך חודש הרמדאן.

מומלץ לנשים לשאת צעיף או פשמינה כל הזמן ולהתכסות איתם, מה שיכול גם להוות הגנה מהשמש והאבק. אם נכנסים למסגד או כל בניין דתי או ממשלתי, צריך לשכור עבאיה ארוכה ולכסות את הראש. (לפעמים הם ניתנים בחינם).

קוד לבוש לנשים

מומלץ להימנע מלהתלבש בציבור בבגדים צמודים או חושפניים מדי, כמובן ללא מחשופים, להימנע מבגדים שחושפים את הכתפיים וגם להימנע מבגדים שקופים. להימנע מללבוש מכנסיים קצרים או חצאיות קצרות, אפשר ללבוש חותלות אם הלבוש חושפני מדי. הכללים מחמירים יותר במהלך הרמדאן, ומומלץ לנשים לכסות באורך מלא את הידיים והרגלים במהלך החודש הקדוש.

נשים לא צריכות לכסות את ראשיהם, פניהם ושיערן כשהן מופיעות בציבור, למרות שהנשים המוסלמיות כן, מסיבות תרבותיות ודתיות. אולם, כשמבקרים במסגד, נשים צריכות לכסות את שיערן, גופן ורגליהן, הן לא חייבות לכסות את פניהן.

להפגנת כבוד לתרבות האמירתית, מומלץ לכסות את הכתפיים ולפחות את הברכיים. לא כדאי להתלבש יותר מדי צמוד, זה נחשב לפוגעני. כשמתלבשים בחצאיות, מומלץ שזה לא יהיה מעל לברך. במשרדים ממשלתיים נשים נדרשות להתלבש בשמרנות.

באזורים מסורתיים יותר כגון כפרים ושווקים, חצאיות קצרות לא נחשבות כמתאימות לנשים אלא רק חצאיות ארוכות ומתחת לברך. חולצות עם מחשוף אסורות בהחלט.

קוד לבוש לגברים

רוב הגברים מתלבשים במכנסיים ארוכים גם בשיא הקיץ. אם מתלבשים במכנסיים קצרים, כדאי שיהיו לפחות עד הברך. לא מומלץ להתלבש בגופיות או בטישרטים למיניהם שעשויים להיות חשופים או פוגעניים. לא מומלץ להתלבש במכנסי בוקסר. בגדי ספורט כשעושים ספורט, הם בסדר, אך לא בזמנים אחרים. בחוף, יש להתלבש בבגד ים, זה מקובל.

כשמבקרים במסגד, גברים נדרשים ללבוש מכנסיים ארוכות. טישרטים עם כתובות או תמונות פוגעניות וכו’, עלולים לפגוע ברגשות התרבותיים או הדתיים, ואינם מקובלים באיחוד הנסיכויות הערביות.

איך להתלבש לחוף הים

בחוף הים או בפארקי מים הלבוש מאד מגוון, החל מבורקינים באורך מלא עד לבגדי ים וביקיני. אסור לחשוף את החזה! הכי נוח וכמה שפחות לפגוע, מומלץ להתלבש איפשהו באמצע, בגד ים שלם או ביקיני שמכסה את החלק התחתון לחלוטין.

חלק מהחופים או הבריכות, מכריזים מפורשות על סטנדרט מינימום של לבוש, כגון טישרטים אצל מבוגרים וזה נאכף. אם תתבקשו להתכסות על ידי הביטחון עשו זאת בלי להתווכח. הביטחון יכול להזעיק משטרה, אם לא משתפים פעולה כשמדובר בכללי הלבוש.

קוד הלבוש לילדים

על תינוקות, פעוטות וילדים עד לגיל 12, אין הגבלות על הלבוש, אפשר להלביש אותם בהתאם למזג האוויר ומומלץ עם מסנני קרינה. עם זאת, אפשר לראות ילדים מוסלמים שמתלבשים בצורה יותר שמרנית. אפשר לראות בדרך כלל את הבנים לבושים במכנסיים ארוכות והנערות עם גרביונים או חותלות מתחת לחצאיות ושמלות.

אל תתנו לקטנטנים שלכם להתרוצץ עירומים בבריכה או בחוף, ושחייה בתחתונים אינה מקובלת, הם צריכים להיות לבושים בבגדי ים. בני נוער אמורים להתלבש באותה צורה כמו המבוגרים ולהימנע מביגוד חושפני מדי.

אמנם לא מגיעים לכלא אם לא מתלבשים בהתאם, אך המבטים שחוטפים יהיו מחמירים וביקורתיים, וכמובן שתתבקשו להתלבש בהתאם. מומלץ תמיד לכבד ולציית לחוקים.

דובאי

הכי נוח לבקר בדובאי בין החודשים נובמבר – מרץ. החודשים הללו קרירים יותר ורוב התיירים מגיעים בתקופה הזאת כי קל יותר לעשות פעילויות בחוץ. הטמפרטורות נעות בין 20-35 צלזיוס בחודשים הללו. בין אפריל לאוקטובר, חם מאד ולח. החודשים החמים ביותר הם בין מאי לספטמבר כשהטמפרטורות מטפסות בין 35-55 מעלות צלזיוס.

לכן, חשוב למצוא את המאזן בין הצניעות ונוחות הלבוש, ובמיוחד בחודשי הקיץ. דובאי היא העיר הליברלית ביותר באיחוד האמירויות. נשים מורשות להראות את שערן, כתפיהן ורגליהן, אך תחת מגבלות מסוימות. לגבי הלבוש החוק השרעי לא כל כך תופס מבחינת קוד הלבוש. העיר ידידותית מאד והממשלה מצפה שהלבוש יהיה צנוע, כדי להגן על המשפחות וילדיהן. בקניונים אסור להתלבש בבגדי ים.

חלק מהאזורים בדובאי יותר שמרניים מהאחרים ואם מסתובבים בג’ומריה או במרכז דובאי, אפשר לראות אנשים שמתלבשים בצורה חופשית יותר. בעיר העתיקה של דובאי, מומלץ להתלבש יותר בצניעות. בחום הקיץ מומלץ להתלבש בבגדי כותנה אווריריים וקלים בגלל ההזעה. בתוך כל המבנים פועל מיזוג אויר ועלול גם להיות שם קר, וקיצוני כשעוברים מהחום היוקד בחוץ, ולכן מומלץ תמיד לשאת עליונית או צעיף.

אפשר להתלבש במכנסיים קצרות, אבל עד הברכיים, או ללא שרוולים, טישרטים, מכנסיים, ג’ינסים. אפשר לנעול כל סוג של נעליים, נעלי אצבע וסנדלים.

גברים יכולים להתלבש במכנסי כותנה, ג’ינסים, מכנסיים קצרים אבל עד הברך, כל סוגי החולצות והטישרטים. חולצות שאינן חושפניות מדי. חליפות. את כל סוגי הנעליים, סנדלים, כפכפים וכו’. גם גברים צריכים להתלבש בצניעות מסוימת, כשהמכנסיים או החולצות אינן שקופות ולא צמודות, או בחולצות שחושפות את הבטן.

בקניונים אפשר להתלבש בצורה נוחה, אבל יש לזכור שמסתובבים בהם משפחות וילדים, וכמובן לא להסתובב עם בגדי ים, או ללא חולצות.

אם יש קעקועים, מומלץ להסתירם.

קיימים חופי ים פרטיים וציבוריים בדובאי, לבתי מלון פופולאריים רבים יש חופים פרטיים ובריכות שחיה, והם פתוחים יותר ונותנים לתיירים ללבוש כל מה שהם רוצים. אין לצלם נשים על החוף.

בחופים הפרטיים נשים יכולות להתלבש בכל סוגי הביקיני, או בגדי ים, אך העשויים מבדים לא שקופים, בגדי ים שלמים, חליפות ספורט בורקיניס.

גברים על חופי הים יכולים להתלבש בבגדי ים הן בחופים הפרטיים והן הציבוריים ובפארקי המים, אך לא בבגדי ים בצבע לבן, מאחר שהם שקופים כשיוצאים מהמים.

קוד הלבוש כשיוצאים לברנץ’ או ארוחות ערב

בראנץ’ של אכול כפי יכולתך, ניתן בדרך כלל למצוא בכל מסעדות בית המלון בדובאי, ויש להם גם רישיון לאלכוהול. לכל בית מלון יש קוד לבוש משלו, ולכן מומלץ לבדוק תמיד לפני שמזמינים מקום. מאחר והבראנץ’ מתקיים בדרך כלל בשעות אחר הצהריים בימי ששי, קוד הלבוש הוא בגדים נוחים ורגילים. גם גברים וגם נשים יכולים להתלבש בבגדים נוחים כמו כשהם יוצאים לקניון. כמובן שאין להתלבש בבגדי ים גם אם יוצאים מבריכת המלון.

יש לוודא תמיד שנועלים נעליים. לבראנצ’ים יש גם ארוחות נושא מסוימות במהלך השנה, כמו בחג ליל כל הקדושים, בתי המלון המארחים, יעודדו את האורחים להתלבש בתחפושת מפחידה. לחלק מהמסעדות יש נושא של גטסבי הגדול, וחלק מהאנשים יתלבשו בהתאם. תנו לדמיון להתפרע, אך תוודאו שאתם לבושים בצניעות.

בראנץ’ טיפוסי בדובאי מוכר עסקאות חבילה של שתיית אלכוהול כפי יכולתך, ולכן קל מאד להשתכר. יש לוודא שמתלבשים בצורה מכובדת עד סוף היום. מומלץ לקחת מונית ממקום הלינה לבראנץ’ ובחזרה.

ארוחות ערב בדובאי

אם מתכננים ארוחות ערב שלא בבתי המלון, קוד הלבוש הוא בעיקר רגיל. אפשר להתלבש בטישרטים, מכנסיים, חולצות, ג’ינסים, מכנסיים קצרות או חצאיות. כל סוג של נעליים מקובל. יש לוודא שהבגדים אינם שקופים ולא חושפניים וארוכים מספיק.

אם מדובר במסעדה בבית מלון כגון Skyview Bar  – בבורג’ אל ערב או ב-Atmosphere בבורג’ ח’ליפה, קוד הלבוש גם יהיה מתוחכם יותר וגם רשמי. כאן אפשר ללבוש בגדי קוקטייל, חצאיות, מכנסיים חליפות וכו’. בתי מלון מפוארים לא מאפשרים להיכנס בשורטים או גופיות.

בדרך כלל בארוחות ערב לא מורשה להסתובב בכפכפים, לכן מומלץ לוודא שיש לכם נעליים מתאימות. רוב מסעדות בית המלון מכריזות על קוד הלבוש משלהן באתרים או במדיה החברתית שלהם, מומלץ להתעדכן לפני שמזמינים מקום. אפשר גם להתקשר ולשאול.

חיי לילה בדובאי

חוץ מ-Barasti Bar, רוב המועדונים נמצאים בבתי המלון. קוד הלבוש לנשים וגברים במועדונים בדובאי הוא מחוכם ונוצץ.

מועדונים

המועדונים בדובאי מאד יקרים.  יש גם לילות חינם לנשים. הסינון מוקפד מאד. ככל שמתלבשים יותר מהודר ונראים עשירים יותר, רוב הסיכויים שתוכלו להיכנס. מועדונים מפורסמים כגון White DUba, Caballi Club ו- Club Boudoir, מכניסים לקוחות מאד ספציפיים והם שופטים את האנשים בצורה מאד ביקורתית לגבי קוד הלבוש שלהם. רוב הנשים מתלבשות בשמלות ונעלי עקב, למרות שלא נוח לרקוד איתן, אך נשים רבות נדחות אם אינן נועלות נעלי עקב.

אפשר להתלבש גם בעליוניות ומכנסיים מתוחכמים, כל עוד הן עם העקבים הנכונים.

מצופה מהגברים להתלבש במכנסיים וחולצות ארוכות. אין להתלבש בחליפות ספורט, כי לא יתנו להיכנס ולנעול נעלים מתאימות למועדונים.

כללי הכניסה מאד נוקשים והם מאד יקרים. הם מארחים גם קונצרטים חיים עם אמנים מפורסמים ודיג’ייז בינלאומיים, לכן כדאי להגיע אם רוצים לראות את אקון או ארמין ון ביורן בשידור חי.

פאבים וברים

בבתי מלון רבים אפשר למצוא פאבים וברי ספורט. שם האוירה הרבה יותר רגילה וקל להיכנס אליהם. נשים יכולות ללבוש חולצות שונות, ג’ינסים, מכנסיים, שמלות, חצאיות, שורטים ונעליים רגילות כגון סנדלים ונעלי ספורט. אסור להתלבש בכפכפים או ביקיני.

גברים יכולים להתלבש בחולצות שהם רוצים, טישרטים, ג’ינסים, מכנסי שורט ונעליים רגילות כגון נעלי התעמלות. כפכפים וגופיות אסורים.

Barasti הוא בר פופולארי על החוף, כך שהאנשים יכולים לנעול כפכפים אם הם רוצים. אנשים רבים מתלבשים גם בבגדי ים והולכים עם מגבת למסעדה סביב מותניהם. הזמן הטוב הוא שעות אחר הצהריים, אך הבר עמוס בערבים והאוירה משתנה ומצופה מהאנשים להתלבש קצת יותר בהידור.

טיולים בדובאי

מאחר שכל מקומות התיור ידידותיים למשפחות, חשוב להתלבש בשמרנות מסוימת. הכי בטוח להתלבש בבגדים רגילים, כאילו הולכים לקניון, מאחר ורוב המקומות המתויירים נמצאים בחלק החדש של דובאי ויש שם רק מעט אנשים שמרנים.

נשים יכולות להתלבש בשמלות, שורטים, טישרטים, חצאיות, כיסוי של חלק עליון, ג’ינסים, מכנסיים וכו’. גברים יכולים להתלבש בחולצות, טישרטים, מכנסיים, בגדי ספורט, ג’ינסים וכו’. מומלץ לוודא ששום בגד אינו חושפני או קצר מדי, או שקוף.

לסיורים שמתקיימים בחלק הישן של דובאי כגון Deira Spice Souk ובמוזיאון דובאי, המקום יותר שמרן. כמו כן, יש גם יותר מסגדים באיזורים הללו, ולכן חשוב להתלבש בצניעות.

קוד הלבוש לתיירות המבקרות בשווקים ובמוזיאונים

אסור להתלבש בשורטים, חצאיות קצרות או עליוניות ללא שרוולים, כדי למנוע שינעצו בכן עיניים. מומלץ ללבוש טישרטים וג’ינסים, או מכנסיים. הלבוש בקיץ קל, אך לא מומלץ ללא שרוולים, שקוף או קצר מדי. יש לוודאי שהכל לפחות הוא באורך הברך. מכנסיים ארוכים הם האופציה הטובה ביותר. אם רוצים להיות קצת יותר ברוח התרבות, אפשר לקנות Salwar Kameez, זהו לבוש נוח ובמיוחד בחום. מדובר בשמלות ארוכות עם מכנסיים משוחררות, וקיימות אופציות רבות וצבעוניות. אלו הן מכנסי כותנה רופפות שנקראות Salwar וטוניקה באורך הברכיים, שנקראת Kameez. חלקם מגיעים עם של שנקרא Dupatta כדי לכרוך מסביב לצוואר/לגוף.  אפשר לקנות גם קאפטן משוחרר, יש עיצובים יפהפיים.

את פריטי הלבוש הללו אפשר למצוא בהרבה חנויות ושווקים. אפשר גם לקנות נעליים מצוינות וללבוש סניקרס וסנדלים. כפכפים מותרים גם לגברים וגם לנשים. באזורים הללו הגברים יכולים להתלבש כפי שנראה להם, אפילו במכנסיים קצרות וגופיות, רק להקפיד לא להסתובב בלי חולצה למרות החום.

אם הגברים רוצים להתלבש בבגדים קצת יותר תרבותיים, הם יכולים ללבוש “Kurta Pajama”, שזוהי טוניקה ארוכה ומכנסי כותנה רפויים.

קוד לבוש לספארי במדבר דובאי

חשוב להתלבש בנוח כשיוצאים לספארי, מאחר שעומדים לבלות את כל היום שם, וגם כי יהיה מאד חם וגם מתכסים בחול. מומלץ להתלבש בבגדים רפויים כדי שאפשר יהיה להתנועע בקלות. ספארי המדבר מנוהל על ידי המקומיים והנהג עשוי להיות שמרן. לא חייבים להתכסות באופן מלא, אבל נשים צריכים להימנע מלהתלבש בחצאיות קצרות, שורטים או כל בגדים שקופים או חושפניים. אפשר להתלבש בעליונית ללא שרוולים, בתנאי שהצוואר מכוסה היטב.

לנשים הכי מומלץ להתלבש במדבר בקאפטן, או בכל שמלה ארוכה, מכנסיים, חצאיות וטישרטים. מותר גם ג’ינסים, אך פשוט לא יהיה כל כך נוח בחום. גברים יכולים ללבוש חולצות, חולצות, מכנסיים קצרים וכל סוג אחר של מכנסיים. הם יכולים ללכת גם בגופיה, אבל הלילות קרים, ועדיף עם חולצה מעל.

הכי טוב לנעול סנדלים במדבר, וצריך להקפיד שלא לאבד אותם בחול, אפשר גם לקנות סנדלים עם רצועה סביב הקרסול. כפכפים קל לאבד בדיונות החול, כי הם פשוט מחליקים מהרגלים. אפשר כמובן גם נעלי התעמלות, אבל הם יתמלאו בחול.

קוד הלבוש בשדה התעופה של דובאי

שדה התעופה של דובאי הוא מקום שעדיף להתלבש בו בצורה נאותה, כדי לא להשאיר רושם לא טוב. תיירים לא צריכים להתכסות לגמרי בשדה התעופה, אך יש להם קוד לבוש לשדה. נשים יכולות להתלבש בשמלות ארוכות, עליוניות, חולצות, טישרטים, מכנסיים, סווצ’רים, אפודות וג’ינסים.

יש להימנע מללבוש חולצות ללא שרוולים, שמלות ללא שרוולים, חצאיות ומכנסיים קצרים. שדה התעופה גדול ויש הרבה ללכת בו, ולכן הכי טוב להימנע מעקבים גבוהים ולהתלבש בנוח עם נעלי התעמלות או סנדלים, מותר אפילו כפכפים.

גברים יכולים ללבוש מכנסיים קצרות, טישרטים, חולצות, סווצ’רים, מכנסיים וג’ינס, יש להימנע מללבוש גופיות. גברים יכולים ללבוש גם טרנינגים, סנדלים נעלים רגילות או כפכפים. אם יש הרבה קעקועים גם אם אינם פוגעניים, מוטב לכסות אותם ככל ששניתן. חלק ממשרדי ההגירה בשדה התעופה לא רואים בעין יפה את הקעקועים, לא שזה לא חוקי, אבל עדיף לכסותם מתוך כבוד.

גודל אריזות בדובאי

הרבה מחברות התעופה בדובאי מתירות לכל נוסע לשאת מטען של 20 ק”ג, שזה יפה, אך מומלץ לארוז פחות כשיוצאים לחופשה. להלן רשימה מומלצת לאריזה עבור נשים: אפודות, עליוניות, טישרטים, חצאיות לא קצרות, שמלות באורך הברכיים, ארוכות, עם שרוולים וללא, קרדיגנים או סווצ’רים, קר מאד בתוך הקניונים, מכנסיים (לא קצרות מדי), מכנסיים נוחות, ג’ינסים, Salwar Kameez או קאפטן, סנדלים, אימוניות וגרביים, כפכפים, נעלי עקב למועדונים, בגדי ערב, ליציאה למועדונים או לארוחות ערב מהודרות. מוצרי אמבטיה – מברשת שיניים, משחת שיניים, ג’ל רחצה, שמפו, מרכך, מוצרים סניטריים וכו’. איפור, מסנני קרינה וקרמי לחות, טלפונים, מטענים, מצלמות ומטענים, דרכון ומסמכי ויזה, תחושת הרפתקנות.

רשימה מומלצת לגברים:

מכנסיים קצרות, טישרטים, מכנסיים מסוגננות לנסיעות, ג’ינסים, ג’קט חליפה, סוודר, סווצ’רים, נעלי התעמלות וגרביים, סנדלים, כפכפים. מוצרים לאמבטיה (משחת שיניים, מברשת שיניים, קרם גילוח, ג’ל רחצה, שמפו, מרכך וכו’), מסנני קרינה ולחות, טלפונים, מטענים ומארז, מצלמה ומטען, דרכון ומסמכי ויזה, חשק להרפתקנות.

עצות כלליות לאריזה

רוב בתי המלון מספקים סבונים, מגבות וכו’. להכניס תרופות למדינה קשה, וצריך מכתב מהרופא כשרוצים להיכנס למדינה עם תרופה, חלק מהתרופות אסורות לחלוטין להכנסה, כגון Tramadol.

אם צריך להיכנס עם תרופה שאסורה במדינה, משרד המכס יוכל לחרוג ממנהגו, תלוי במכתב של הרופא ובמצב הרפואי. כמו כן, אם יש הדפסה עם רשימת התרופות, זה יכול להועיל, אם יש קושי להתחבר לאינטרנט.

בדובאי התחילו להציע כרטיסי סים חינם לתיירים שמגיעים לשדה התעופה, אפשר לקחת אחד ולהפעילו, מה שטוב למצבי חירום, ויש בו 3 דקות של שיחה, 20 מגה בייט של נתונים ו-5 SMS שאפשר לשלוח. אם צריכים יותר במהלך הנסיעה בכל הקניונים יש חנויות Etisalat ו-DU שאפשר לגשת אליהם. לשתי החברות יש הצעות מיוחדות לתיירים להתחברות במהלך שהותם במדינה.

בעיקרון, קוד הלבוש בדובאי לתיירים הוא די נוח לעומת ערים אחרות באזור. מומלץ להתחשב באנשים מסביב, כי לרוב מדובר במשפחות עם ילדים, ולכן כדאי להתלבש בהתאם במקומות ציבוריים. יש הרבה בתי מלון עם חופים פרטיים המאפשרים לתיירים להתלבש בביקיני, אך כמובן שצריך להתלבש אחר כך כשרוצים ללכת לקניון. קיימים מקומות בדובאי שהם יותר שמרניים, ולכן מומלץ לכסות את הכתפיים והרגליים קצת יותר.

המשטרה בדובאי אינה עוצרת אנשים על צורות ביגוד, ואם מגזימים, לכל היותר מקבלים מבטים והערות מאנשים אחרים.

קוד הלבוש אם רוצים לעבוד בדובאי

בגדים רשמיים בדובאי לנשים

נשים יכולות בדרך כלל להתלבש בבגדים הדומים למה שהן מתלבשות במקום העבודה שלהן מהמדינה שהן הגיעו, אבל יש להקפיד שלא להתלבש במשהו יותר מדי קיצוני. מצופה מהן להתלבש בשמלות או בחצאיות באורך הברך או מכנסיים ארוכות עם טישרטים עם שרוולים המכסים את החלק העליון של הזרוע והגוף. אך מומלץ בכל זאת להתלבש בצורה שמרנית.

גברים

מצופה מהגברים להתלבש במכנסים ארוכות, ואילו מכנסיים קצרות רק בבריכות, באימוני טניס וכו’. שורטים או חולצות עם צווארון ושרוול ארוך, הן לבוש סטנדרטי. עניבה במקומות עבודה היא דבר שבשגרה לא מצופה להתלבש בחליפות, אפשר לבדוק זאת. בגלל האקלים החם בדובאי, מומלץ להתלבש בבדים טבעיים כגון: כותנה, פשתן וצמר על פני רוב הבדים המלאכותיים, כולל פוליאסטר, כי כמעט כל המשרדים ממוזגים.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם