איך למצוא טיסות זולות מישראל

רוב המטיילים מונעים מפרסום לא מושלם בכל אמצעי המדיה. ולכן, מחפשים קודם כל טיסות זולות ולא מתייחסים לשאר מרכיבי הטיול.  אחרי שבחרתם לכם את היעד שלכם, בנוסף לטיסה  יש עוד מרכיבים שיש להם חשיבות מכרעת לתקציב הכולל. מה עם העברות למקום הלינה? מה על מחיר הלינה? מה על מחיר הסעדה? ומה על המחיר של שאר שירותי התירות המרכיבים את הטיול\נופש\חופשה?

המחירים של כל המוצרים מונעים מהצע וביקוש ועונתיות שיש להם השפעה מכרעת.

הדבר החשוב בתכנון הוא לעשות אופטימיזציה של כל המרכיבים של החופשה שלכם. יש מצב שתמצאו טיסה יקרה בעונות מסוימות אך מחירי הלינה יהיו זולים ( שלהם יש השפעה מכרעת על התקציב) ולהפך. יש מצב שתמצאו טיסות מאד זולות אבל בגלל אירוע זה או חג במקום שתבקרו בו מחיר הלינה יהיה יקר מאד.

מאמר זה ארוך ומפורט שמנסה לתת מענה לכל שאלה ובעייה. אשמח להרחיב סוגיות לא ברורות

אין דבר כזה טיסות סודיות. היום, הכל חשוף. החוכמה. היא לדעת למצוא במהירות את המחיר הכי אופטימלי בכל רגע נתון.

ישנם כמה שיטות לחפש טיסות זולות

  1. השיטה הרגילה, דרך סוכן נסיעות ישראלי שפועל תחת חוקי הצרכנות הישראלים. יש סוכנים גובים עמלה מינימלית ויש כאלה שגם ויתרו על עמלה לטיסות ומרוויחות על דברים אחרים שיש להם בשר לעמלה.
  2. דרך אתרי חברות התעופה, שזאת דרך אמינה. רק שכאן המחירים לא תמיד זולים ( למעט מבצעים )
  3. דרך אתרי השוואות מחירים שלא נותנות למטייל אחריות על איחורים וביטולי טיסות, אין תמיכה סביב השעון והם אינם מכרטסים.  החברות משוות מחירים של חברות וסוכנים שאינכם מכירים ( בהמשך תהיה התייחסות לנושא ).
  4. דרך אתרי השוואות מחירים שלוקחות אחריות על איחורים וביטולי טיסות. יש תמיכה סביב השעון ( ב-16 שפות – למעט עברית ) והכי חשוב גם מכרטסות ועושות צ'ק אין לרוב החברות הגדולות.

מציאת טיסות זולות באתרי השוואות נסיעות עולמית, ולא בסוכנות נסיעות מקוונת כדוגמת סקאיסקיינר, מומונדו, ג'ט ראדר היא משימה שדורשת מומחיות והבנה. לחלק מהחברות יש כ 1,200 שותפי חברות תעופה ונסיעות שמתחברים ישירות לרשת והן שמזרימים את המחירים באופן שונה מאתר לאתר ( גם בהתאם לשפה וגם לכוח האתר) . הבעיה כאן, והיא החמורה ביותר שאין פיקוח מהודק ורגולציה על-מנת להגן על מטיילים מפני הונאות, רמאויות, שרותי לקוחות לא סביב השעון. בכלל חוסר פיקוח, יש הפניות לחברות ( לא כולם ) שעלולים לגבות תוספות נוספות כמו דמי טיפול, דמי תשלום בכרטיס אשראי ותשלומי מטבע שבסופו של דבר מייקרים את המחיר הבסיסי, דבר שיוצר חיכוכים וספקות לאחר ניסיון לא מוצלח.

אתר קיווי, הוא היחדי בעולם מתוך אתרי ההשואות בעולם שנמצא גם בתוך מערכות אמדאוס ( מערכות הזמנה של סוכני נסיעות ). לאתר קיווי יש פיתוחים מיוחדים שיודעים לעשות אופטימיזציה מושלמת המעוגנים בפטנט. ולא רק זה, זה אתר היחידי שמכרטס, עושה צ'ק אין לחברות מובילות ( המונעים קנסות ), תמיכה 24/7 בנושא איחורים וביטולי טיסות.  אתר זה זול  אך לפעמים שווה לשלם טיפה יותר ולהיות מאד רגוע.

בהגדרה הבסיסית כל שעליכם לעשות הוא לבחור את התאריכים שלכם – והאתרים יעשו את השאר. חלקם יבצע לכם יבצע חיפוש וכרטוס עם אחריות ושרות וחלקם ימצא את המבצעים הטובים ביותר המוצעים על ידי מאות סוכני נסיעות מקוונים וחברות תעופה, ישירות ודרך עצירת ביניים. 

על מנת שתבינו את כל נושא הטיסות ולא על רגל אחת ולהפנים כל מילה כתבתי מאמר המדריך המושלם להיות פרופסור במציאת טיסות זולות. מידע, טיפים והמלצות

הטיסות הפופולריות ביותר מישראל יופיעו בסוף המאמר

אם אתה גמיש בתאריכי הטיול שלך, בדוק את התכונה  "חודש שלם". במקום לבחור תאריכים ספציפיים, בחר "חודש שלם" ויוצג בפניך את ההצעות הזולות ביותר שקיימות באינטרנט. מחירים אלה אינם מובטחים ויכולים להשתנות במהירות, בהתאם לזמינות המושבים, יום השבוע, חודש השנה ועוד גורמים רבים אחרים. אז אם אתם מוצאים טיסות זולות  אל תהססו – הזמינו את זה!

עכשיו, בואו נסבך קצת את העסק ( לא בכוונה- אלו החברות ). יש חברות שלכל מדינה יש אתר שונה, ועשויים להיות מחירים שונים ( תלוי בכוח הקניה באותה מדינה והסכמים מול חברות התעופה ) וגם מחירים שונים בשקלים במטבעות אחרים.  בחלקם יש אחריות לביטולים ואחורים של טיסות וגם מכרטסים לכם ישיר (שווה ) ויש אתרים שאין אחריות לאיחורים, ביטולים של הטיסות וכאן המחיר הוא לא סופי!! רק לאחר שתועברו לאתר שלישי תדעו את המחיר הסופי ואת תנאי הכרטיס המלאים.

עדיין לא מוכן להזמין? אל תחמיצו עסקה והירשמו באתרים להתראות במחירים. ישלח  אליכם דוא"ל בכל פעם שהמחיר משתנה, כך שתוכל לקבל את ההחלטה כאשר המחיר מתאים לך. אתם יכולים להירשם לכמה שיותר התראות שאתם רוציםלבטל אותה בכל עת; הכל ללא תשלום.

הצעה חשובה לחיסכון.

  1. ביחרו חברה\סוכן שמוכרת לפי חוקי הצרכן הישראלי ובמידה ואין אז לבחור באתר חברת התכופה או בחברה מוכרת שמכרטסת לכם את כרטיס הטיסה ונותנת לכם גיבוי במידה ויש ביטול או איחורי טיסה.

     2. יש להשוות גם מול אתרי השוואות ואתרים שמכרטיסים ישירות.

החלטתי לתת בדף קישורים מאתר סקאיי סקיינר ( בגלל העדפות של ישראלים ) אך מומלץ לבדוק גם מול האתרים האחרים שיהיו בהמשך. לפעמים שווה לשלם טיפה יותר ולהיות מאד רגועים.

לכל אתר ( באנגלית ) ששייך למדינות שונות, עשוי להיות מחירים שונים וגם מחירים שונים בשקלים לעומת מטבעות אחרים. כאן אין צק אין, אין אחריות לאיחורים וביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא לא סופי!! 

להלן דוגמא לחברת השוואות עם כירטוס טיסות ( נמא גם במערכות אמדאוס העולמי )

קיווי – לכל אתר ( באנגלית ) ששייך למדינות שונות, עשוי להיות מחירים שונים וגם מחירים שונים בשקלים לעומת מטבעות אחרים. כאן יש צ'ק אין, יד  אחריות לאיחורים וביטולים של הטיסות מטעם החברה. כאן המחיר הוא סופי!! ואין הפנייה לשום גורם שלישי הסבר מפורט על האתר, העזרה, האחריות והשרות של קיווי

קיויי ארצות הברית – מעולה, קיווי בריטניהקיווי ישראלקיווי קנדהקיווי אוסטרליהקיווי אסטוניהקיווי הונג קונגקיווי הודוקיווי אירלנדקיווי ניו זילנדקיווי פיליפיניםקיווי סינגפורקיווי דרום אפריקה

אתרים נוספים המומלצים לבדיקת מחירי טיסות :

Chip O Airjet Radar  , OrbizExpedia 

קרטל חברות התעופה סטאר: eDreams – בריטניה,  Opodo uk , Opodo Germany בקרטל זה יש אפשרות לבטל הזמנות טיסות בטווח זמן סביר. יחודי !!!!

במקרה וחברות בתעופה מתנערים מאחריות המלצה :איפה לתבוע בגין עיכוב או ביטול טיסה ואו אובדן מזוודה?

הערות חשובות

המנעו מ"טיסות עיניים אדומות" בטיסות של עד שש שעות. הם זולות, אך לא מתאימות לרוב האוכלוסיה והחסרונות ( במיוחד הבטיחותיים ) גוברות על היתרונות שפרטתי במדריך אחר. כל אחד ישקול לפי מצב בריאותו וכושרו.

היום כל האתרים יודעים לזהות את מיקום הבקשה ןמותנים מחירים שונים לתושבי מדינות מסוימות. כך למשל, חברת טיסה עלולה ( לא תמיד ) לתת מחיר גבוה יותר לבעלי כתובת IP ישראלית ואילו ל IP של מדינות עולם שלישי המחירים זולים יותר. אז איך תשנו את כתובת ה-IP שלכם? פשוט מאד. העבירו את ה-IP שלכם דרך מנהרת VPN ("רשת וירטואלית פרטית"), שם היא תתערבל ותהפוך לכתובת אחרת בשוויץ בכל מקום אחר בעולם. מה שבטוח, אף אחד לא יידע שהמחשב שלכם יושב בישראל. המהלך יעזור גם בהגנה על המחשב שלכם בפני פריצות.  קיימות חברות רבות שמציעות לעזור לכם בשינוי כתובת ה-IP שלכם חלקם בחינם. המומלצת ביותר בעיני מניסיון אישי, שמציעה מערכת טובה וזולה יחסית לאחרות, היא חברת PIA.

 לפני כל פעולה מסחרית, אני ממליץ למחוק קוקיס ( המרגלים שהחברות שותלות לך ) כאן יש הסבר מדויק איך למחוק קוקיס במערכות הפעלה עיקריות: https://youtu.be/qQAMXx5r5O8   https://youtu.be/UAxYstvfWJI  לזכור, כל פעם שעוברים לאתרים אחרים או שחוזרים לאתרים שהייתם. יש לבצע ניקוי היסטוריה וקוקיס. איך למחוק קוקיס באנדרואיד > https://goo.gl/LTqRU8  איך למחוק קוקיס באיפון > https://goo.gl/1SMokX

כלים שיחסכו לכם כסף בכל חופשה. נבדקו לאורך תקופה והם אמינים

לנושא העברות משדה התעופה למלון וחזרה

שרות מ \ ל שדה התעופה באמצעות חברת הסעות בינלאומית

41,523 הצעות להסעה משדה התעופה למלון וחזרה מהחברה הטובה בעולם במחירים הזולים ביותר

השכרות רכב שווה גם לבדוק מול חברת אוויס בישראל ( בגלל כמות סניפים, כמות רכבים וגם חברות באוויס פריפרד המזכה בהנחות ואי עמידה בתור )

כללי ברזל וחוקים מומלצים למטייל בהשכרת רכב בחו”ל

שירותי תיירות מהטובים בעולם סיורי מסוק וכדור פורח, חוגים וסדנאות, טיולי שייט ומים, סיורי תרבות ונושאים, סיורים וטיולים, אוכל, יין וחיי לילה, ידידותי לילדים, אירועים יוקרתיים ומיוחדים, קניות ואופנה, סיורי החוף, מופעים, קונצרטים וספורט, סיורי ספא, פארק שעשועים, סיורי VIP  בלעדיים,  טיולי הליכה ואופניים ועקיפת תורים לאטרקציות פופולאריות ועמוסים.

השוואות חוות דעת ומחירים ללינות הנכונים לרגע הבדיקה. זהו איננו אתר מכירות. זהו אתר השוואות אוביקטיבי שסורק את כל אתרי ההזמנות הטובים בעולם ב-5 שניות.אני ממליץ בצורה גורפת, לעשות בדיקה גם באתרים השניים והשלישים שברשימה. מניסיוני המחירים שם לפעמים זולים יתר מהמחיר של המקום הראשון. 

הקישור הטוב בעולם לביטוח נסיעות לחוץ לארץ מומלץ לקרוא את האותיות הקטנות.

הטיסות הפופולריות ביותר מישראל

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר טיסות זולות

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות