• תַפרִיט
  • תַפרִיט

איך לעוקף תורים ולהמנע מהשמש הטוסקנית בפירנצה

דף הבית » איך לעוקף תורים ולהמנע מהשמש הטוסקנית בפירנצה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

 

העולם מלא בשפע של אטרקציות מרהיבות אבל כשמדובר בסיור עירוני, סביר להניח שתיאלצו להמתין בין המוני תיירים אחרים כדי להגיע לאתרים המרכזיים. במיוחד בפירנצה, המשמשת כבירת חבל טוסקנה, ובמיוחד בעונת הקיץ העמוסה. פירנצה היא מוקד משיכה תיירותי ממדרגה ראשונה. מספר התיירים הפוקדים אותה בשנה הוא כ-5 מיליון, זו הסיבה שהתורים לאטרקציות המוכרות יכולים להשתרך למרחק רב מהכניסה, עם מאות ואפילו אלפי אנשים מחכים שעות בחוץ תחת השמש הטוסקנית החמה. אין דבר שהורג את האווירה של טיול כמו להיתקע בתור אינסופי, אבל עם קצת תכנון מראש והזמנת כרטיסי עקיפת תורים, תוכלו להעביר את רוב החופשה שלכם מבלי לחכות בתורים.

פירנצה הייתה בעלת השפעה רבה על התפתחות הרנסאנס ומשמשת דוגמה לכל מה שקרה באותה התקופה בערים האחרות במדינה, בזכות עסקיה הכלכליים של פירנצה, הבנקאות המפותחת והמסחר, הגיעה העיר לתקופה של עושר ושגשוג. האמנות, הספרות והמחקר המדעי בפירנצה התפתחו מאוד במהלך תקופה זו. פירנצה מוכרת בעיקר בזכות תרומתה לאמנות העולם המערבי. אמנים גדולים, ציירים, סופרים, אדריכלים ומדענים מפורסמים רבים נולדו, חיו ויצרו בפירנצה. אל תפספסו את ההזדמנות לבקר במקום הולדתו של הרנסנס בפירנצה המסוגננת, מבלי שתצטרכו לעמוד בתור עם המוני התיירים, בזכות הזמנת כרטיסים מהירים לעקיפת תורים. דלגו על התור לאטרקציות המפורסמות בעולם, כל פירנצה היא מוזאון אחד גדול. בקרו באקדמיה פירנצה ובגלריית אופיצי, מוזיאון עתיק המכיל את אחד מאוספי האמנות הגדולים והמרשימים ביותר בעולם, כדי לראות יצירות בלתי נשכחות כמו פסלו המפורסם של מיכלאנג’לו “דוד” ו-“לידתה של ונוס” של בוטיצ’לי.

לפרטים נוספים על סיורי עקיפת תורים בפירנצה


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם