• תַפרִיט
  • תַפרִיט

איך מורידים מחירי מלון\צימרים\דירות נופש\אכסניות אחרי שהיזמנו? השיטה

דף הבית » איך מורידים מחירי מלון\צימרים\דירות נופש\אכסניות אחרי שהיזמנו? השיטה

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

מי לא מכיר את התחושות ומהחשבות שרצות אצלינו לפני הזמנת בית מלון ,"האם כדאי לחכות עוד יום בכדי שהמחיר ירד?" ,"החבר הזמין את אותו מלון ב 150$ פחות", "דוד שלי אמר לי שכדאיי להזמין כמה שיותר זמן מראש" וכ׳ו..

בפועל, כולנו כבר הרגשנו את תחושת התסכול כאשר בית המלון מוריד את המחיר לאחר שכבר ביצענו את ההזמנה. 

ואני, בטיול האחרון הירגשתי שכוווולם ממורמרים. החל מהלקוחות, בעלי המלון. ומי שחוגג עלינו הם חברות ההזמנה.

אז זהו. דיייייייייייי

Icon Low Price Hotel__New (1)

בתי המלון ואתרי ההפצה הגדולים ללא יוצא מן הכלל מעלים ומורידים את מחירי החדרים בהתבסס על מספר רב של פרמטרים כמו, אירועים מיוחדים, חגים, שינויים במזג אוויר, מספר טיסות נכנסות ויוצאות, תפוסה בעיר שאנו כצרכנים איננו חשפוים אליהם ואין ביידנו את היכולת לחזות איך ישפיעו. כל המניפולציות הללו על מנת למקסמם את רווחיהם ולהישאר תחרותיים מה שגורם לתנודתיות רבה במחירים המגיעה לעיתים עד 60%. ברוב המוחלט של המקרים מחיר בית המלון ימשיך להשתנות גם לאחר שביצעת את ההזמנה.

אז איך אפשר להתמודד? על מטיילים להמשיך לחפש באופן מתמשך את המחיר הטוב ביותר במגוון אתרים ובאופן יום יומי מספר פעמים. כך, יוכלו להשיג את המחיר הטוב ביותר האמיתי ולהנות מהזדמנויות שונות של מחירים מיוחדים ומהשינויים התכופים שנערכים במחירי החדרים. 

בדיוק בשביל זה קמה חברה ( ששמה יתפרסם בקרוב ). בחברה עוקבים אחרי אותה ההזמנה שלך בדיוק וסורקים את הספקים הרבים שלנו על מנת לאתר ירידת מחיר להזמנה זהה. ברגע שיאותר מחיר זול יותר עבור אותה ההזמנה שלך החברה תבצע עבורך את ההזמנה החדשה ותבטל את הקודמת והיקרה יותר. מה שיגרום ליצירת חסכון מיידי עבור המטייל המגיע במקרים רבים למאות דולרים.

להבדיל מאתרי ההזמנות הגדולים המבטיחים ללקוחות שהם מצאו את המחיר הטוב ביותר לנקודת הזמן הנוכחית החברה משיגים עבור הלקוח את המחיר הטוב ביותר מיום ההזמנה ועד ליום ההגעה למלון ולא רק את המחיר הטוב ביותר לנקודת זמן אחת

החברה קיבלה עד היום אלפי הזמנות מלקוחות שונים בעיקר מישראל אך מתחילים לראות גם התעניינות מרחבי העולם.

החסכון הממוצע על הזמנות הוא 16.2% אך לעתים יכול להגיע גם עד ל 50% (יש הוכחות)

בכדי להשתמש בשירות כל מה שעל המטייל לעשות הוא להעביר את מייל אישור ההזמנה שקיבל ל ……

והחברה תתחיל לעבוד עבורו באופן מיידי ללא הרשמה, וללא כרטיס אשראי.

מאחורי הקלעים רץ מודל תמחור חדרים המבוסס על מחקרי עבר בתחום תמחור בתי המלון והוספת פרמטרים מעולם הנגזרים בשוק ההון בנוסף למידע גולמי המתקבל במערכות שלנו , המודל נבנה ע"י 2 סטיסטיקאים מומחים באלגוריתמיקה ובעלי השכלה ונסיון בתחום. מכיוון שהמשתנים המסבירים את המחיר תלויים במספר גורמים (מז"א , תפוסה בעיר וכיו"ב … ) המודל  יודע לזהות בכל דקה את השינוי לפי מקורות מידע ולקחת בחשבון בהחלטה הסופית האם החדר ירד או יעלה ובאיזה אחוז שינוי. כל זה במטרה למקסמם עבור הלקוח את שיעור החסכון שמייצרים עבורו.

בקרוב, פרטים נוספים. שווה לחכות!!!!!!!!!!!!!!


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות