איך קונים חגורה איכותית למכנסיים שלך

 

קל לקחת חגורות כמובן מאליו, אבל הן יותר מסתם אביזר מעשי. חגורה טובה משלימה את ארון הבגדים שלך ואף יכולה להצהיר הצהרה אופנתית משל עצמה. קניית החגורה הנכונה מתחילה בלהבין את גודל החגורה. לאחר מכן, השתמש בהעדפות הסגנון והתקציב שלך כדי לאפס את החגורה הנכונה לצרכים שלך.

כדי לקנות חגורה, התחל על ידי מדידת המותניים בעזרת סרט מדידה מבד כדי לקבל את גודל החגורה הנכון. עוטפים את הסרט סביב אמצע הבטן שלך, היכן שכפתור הטבור שלך, והשתמש במראה כדי לוודא שסרט המדידה אופקי לחלוטין. לאחר מכן, קרא את המדידה בנקודה בה סרט המדידה נפגשת, ואז הוסף שני סנטימטרים לגודל המותניים שלך כדי לקבל את גודל החגורה. לדוגמה, אם המותניים שלך הם 30 אינץ ', גודל החגורה שלך הוא 32 אינץ'. לטיפים נוספים, כולל איך לבחור חגורה שתואמת את הסגנון שלך, המשך לקרוא!

חגורות באמזון ארה"ב

חגורות בעליאקספרס

קביעת גודל החגורה

הביאו את החגורה המתאימה ביותר למסע הקניות שלכם. אם כבר יש לך חגורה שמתאימה לך בדיוק, השתמש בה כשאתה מוכן לבחור חגורה אחרת. בחנות, החזק את החגורה לצד חגורות שתופסות את עיניך – כשתמצא אחת באותו אורך, תדע שהיא תתאים!
 • אם אתה באמת חושב קדימה, לבש גם את מכנסיים שאתה הכי מעוניין ללבוש עם חגורה חדשה.

הוסף 2-3 אינץ לגודל המותניים של המכנסיים שלך אם אתה זקוק להערכה מהירה. השתמש בטקטיקה זו אם אתה רואה חגורה שאתה אוהב בזמן קניות ואין לך חגורה מתאימה להשוואה. אם אתה מכיר את מדידת המותניים (באינץ ') של זוג מכנסיים שמתאים לך היטב, הוסף 2 אינץ' למדידה אחידה (כמו 34 אינץ ') ו -3 אינץ' למדידה מוזרה (כמו 35 אינץ '). אם המכנסיים שלך הם מותניים בגודל 34 אינץ ', קנה חגורה עם תווית "36 אינץ'".]

 • אם המדידה היא בסנטימטרים, הוסף 2 ס"מ למספר זוגי (כמו 86 ס"מ) ו -3 ס"מ למספר אי זוגי (כמו 87 ס"מ).

מדוד את החגורה המתאימה ביותר שלך להערכת גודל מדויקת יותר. הנח את החגורה הישנה שלך ישר על משטח ישר, כאשר האבזם פונה משמאלך. התחל את המדידה בקצה המרוחק של האבזם והריץ אותה אל חור הגודל שבו אתה משתמש בדרך כלל כדי לתפס את החגורה. לעגל את המדידה למספר האחיד הקרוב ביותר באינץ סנטימטרים, ורשום אותה לשימוש בקניות חגורה.

 • לדוגמה, עיגול מדידה של 30.5 אינץ 'עד 32 אינץ', או 78.5 ס"מ עד 80 ס"מ.
 • לחגורה ללא חורי גודל, כגון חגורת בד, לבש את החגורה (עם מכנסיים) וסמן בגיר את המקום בו היא נמתחת. מורידים את החגורה ומודדים מקצה האבזם ועד לסימן הגיר.

הפעל סרט מדידה מבד דרך לולאות החגורה שלך לדיוק רב יותר. לבש זוג מכנסיים נאים שאתה רוצה להתאים לחגורה חדשה וודא שהמותניים יושבים במקום שאתה לובש אותו בדרך כלל.  החזיק את נקודת ההתחלה (0 אינץ / ס"מ) של סרט מדידת בד בכפתור המכנסיים הקדמיים ואז הזן את סרט המדידה במרכז כל לולאות החגורה. חופפים על כפתור המכנסיים הקדמיים ורושמים את המדידה באינצ'ים או סנטימטרים. לעגל את המספר האחיד הקרוב ביותר באינץ 'או סנטימטר.

 • אם המידה שלך היא 32.5 אינץ ', קנה חגורה בגודל 34 אינץ'. אם זה 88.5 ס"מ, חפש חגורה של 90 ס"מ.

השתמש בתרשים גודל, במידת הצורך, כדי להמיר מדידות לאפשרויות גודל. בעוד חגורות רבות מתויגות על סמך מדידת האורך שלהן, אחרות משתמשות בכינויים כמו "קטן", "בינוני" ו"גדול ". במקרה זה, חפש טבלת גודל ליד תצוגת החגורה של החנות או עם התיאור המקוון של החגורה. אם אינך מוצא כזה, השתמש בתרשים גודל כללי של חגורה ממקור מקוון מכובד.

 • תרשימי גודל החגורה אינם אוניברסליים, אך הם בדרך כלל די דומים. עבור חגורות גברים, "קטן" שווה לעיתים קרובות 32 אינץ '(82 ס"מ), "בינוני" שווה לרוב 34-36 אינץ' (88-92 ס"מ), ו"גדול "שווה לרוב 38-40 אינץ '(98-102 ס"מ). עבור חגורות לנשים, "קטן" שווה לרוב 30 ס"מ (78 ס"מ), "בינוני" שווה לרוב 32 ס"מ (82 ס"מ), ו"גדול "שווה לרוב 34 ס"מ (88 ס"מ).
יצרן חגורות מקצועי בהתאמה אולטימטיבית. אם אתה רוצה חגורה באיכות פרימיום שמתאימה לך בצורה מושלמת, זו הדרך ללכת! הכנת חגורה מותאמת עבורך אינה זולה, כמובן, אך ייתכן שזו השקעה משתלמת אם תרצה להפוך את החגורה למוקד הארון שלך.
 • אם אתם מתכננים להזמין חגורה לפי מידה, גשו לחייט ותמדדו את המותניים כך שתקבלו את המידע המדויק ביותר להזמנה שלכם.

הערכת סגנון ופונקציונליות

בחר חגורת עור (או עור טבעוני) אם אתה רוצה חגורה רב תכליתית. חגורת עור שחורה או חומה איכותית (או חלופת עור). זוגות  שהולכים כמעט עם כל לבוש ויכולים לעמוד בפני בלאי רגיל במשך שנים. אם אתה מחפש חגורה אחת שיכולה לשרת מטרות רבות, זה החומר שאיתו אתה יכול להשתמש.
 • בניגוד לחגורות עור טבעוניות איכותיות, סביר להניח שחגורות עור מזויפות באיכות נמוכה לא יחזיקו מעמד שנים. אבל הם השקעה ראשונית זולה יותר.

בחרו בחגורת בד או ויניל לאווירה נינוחה וצבעונית יותר. בעוד עור הוא הבחירה הטובה ביותר לבגדים רשמיים ולפונקציונליות מתמשכת ולא צעקנית, זה גם בסדר להיות צבעוני עם החגורות! חגורות מבד, רשת ובדים דומים לא ייראו טוב עם חליפה, אך הן מגיעות במגוון צבעים – ובהתאם לאיכותן – יכולות להיות מחוספסות מאוד.

 • אם אתה אוהב את מראה הבד אבל את קשיחות העור, קנה חגורת בד עם גיבוי עור – ככה, תקבל את המיטב משני העולמות!
 • בעוד שחגורת ויניל בצבע חום או שחור תיראה פשוט כמו עור זול באמת, חגורות ויניל צבעוניות יכולות להוסיף פיפס של סגנון למלתחה.

קנו חגורה רחבה יותר למראה קז'ואל, ורזה יותר למראה רשמי "משטרת החגורות" לא תבוא אחריכם אם תפרו כלל זה, אך חגורות פורמליות בדרך כלל דקות יותר מחגורות מזדמנים. 

 • חגורות פורמליות לגברים הן בדרך כלל ברוחב של 1–1.5 אינץ' (2.5–3.8 cm).
 • חגורות מזדמנים לגברים הן בדרך כלל 1.5–1.75 אינץ ' (3.8-4.4 ס"מ).
 • חגורות נשים בדרך כלל דקות יותר מחגורות גברים, לכן צפו להפחית סביב 0.25 אינצ' (0.64 cm) מהטווחים המפורטים לעיל.
בחר את צבע החגורה על בסיס הנעליים שאתה נוהג ללבוש איתה. זהו שיקול חשוב יותר עם חגורות פורמליות, ופחות חיוני בבחירת חגורת מזדמנים. עם זאת, התאמה לצבע נעלי הספורט והחגורה יכולה להשלים סגנון נחמד לזוג הג'ינס האהוב עליכם.
 • כשמדובר בחגורות פורמליות, מומחים בסגנון ממליצים לעיתים קרובות להתאים את העור שלך. כלומר עליכם ללבוש חגורת עור שחורה עם נעלי עור שחורות, חגורת עור בצבע חום כהה עם נעלי עור בצבע חום כהה, וחגורת עור בצבע חום בהיר עם נעלי עור בצבע חום בהיר. אותו עיקרון חל אם אתה מעדיף ללבוש חלופת עור.
 • אם אתה מוסיף ארנק או פריט אחר למלתחה שלך, נסה להתאים את הצבע גם לחגורה ולנעליים.
התאם את המתכות בחגורה ובארון הבגדים שלך, במיוחד ללבוש רשמי. כמו להתאים את העור שלך, זה שיקול חשוב יותר כשאתה מתחפש. התכוון להתאים את צבע אבזם החגורה שלך – או כל חומר מתכתי אחר על החגורה – לשעון, חפתים, אבזמי נעליים, סיכות, כפתורי מתכת, תכשיטים ו / או פריטי מתכת אחרים.
 • התמקדו בעיקר בהתאמת פריטי מתכת גדולים ובולטים יותר, כמו אבזם החגורה ואבזמי הנעליים, או עגילי אבזם וחגורה.
 • אם אתה עונד תכשיט מסוים – כמו טבעת נישואין – כל הזמן, אל תדאג להתאים אותו עם אבזם חגורה בצבע זהב בכל פעם.

בחר סוג אבזם חגורה שנראה לך מסוגנן וקל לשימוש. מרבית חגורות העור משתמשות באבזם מתכת עם "לשון" החולק דרך אחד מחורי הגודל ברצועת החגורה על מנת לאבטח את החגורה. סוג אבזם זה הוא בחירה בטוחה עבור חגורה רב תפקודית, אך ישנן אפשרויות נוספות שיש לקחת בחשבון גם כן. לדוגמה:

 • חגורות קנבס לרוב בעלות אבזם תפס הזזה או אבזם הנצמד זה לזה. הוא עשוי להיות עשוי מתכת או פלסטיק.
 • חגורות עור או טבעוניות מסוימות כוללות אבזם קלוע המאובטח בצד התחתון של רצועת החגורה.
 • אבזמים דקורטיביים, כמו מהסוג שעשוי לעלות על דעתך כשחושבים על בוקרים, יכולים להצהיר הצהרה גדולה – במיוחד אם תבחר באבזם גדול באמת!

השקיעו בחגורה אחת או בכמה חגורות יקרות, או קנו כמה זולים. זה באמת מסתכם בהעדפות שלך כאן. תמורת אותו מחיר בערך, תוכלו לקנות 2 או 3 חגורות עשויות היטב שייראו ויעבדו נהדר במשך שנים, או אולי 10 חגורות זולות יותר במגוון צבעים וסגנונות שאולי לא יחזיקו מעמד שנה.

 • אם אתה רק רוצה חגורה שחורה וחגורה חומה שייראו טוב, יעבדו טוב וילכו עם כל בגד כמעט, זה כנראה הגיוני ביותר להשקיע באופציות יוקרתיות.
 • אם אתה רוצה לקבל המון אפשרויות חגורה לערבב ולהתאים מדי יום ולא רוצה לפוצץ את התקציב שלך בתהליך, סביר להניח שקנייה של חגורות זולות יותר היא הדרך. פשוט תכנן שתצטרך לקנות חגורות בתדירות גבוהה יותר!

בדוק את האיכות של כל חגורה שאתה שוקל לקנות. גם אם אתה קונה חגורה לא יקרה, אתה לא רוצה שהיא פשוט תתפרק מייד! חפש שריטות או קרעים, בדוק שהתפרים הדוקים, וודא שמנגנון האבזם פועל בצורה חלקה. ככל שהחגורה יקרה יותר, כך תוכל להבחין באומנות.

 • אם אתה קונה חגורת עור, השתמש בציפורן שלך כדי ליצור גירוד קטן על גב העור. אתה תשאיר אחריך קו חלש אם העור עדיין רך וגמיש. אם אינך יכול להשאיר חותם, העור התייבש והתקשה והוא ייסדק במוקדם ולא במאוחר. כופף וסובב חגורת עור גם מספר פעמים. העור אמור לספק מעט עמידות, ובהחלט לא צריך להיסדק.

 

תחזוקת חגורות

חגורות עור יכולות להיות נוקשות ולא נוחות, במיוחד כשהן חדשות. עור יכול גם להתייבש ולהיסדק אם לא מטפלים בחומר באופן קבוע. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש במספר טיפולים כימיים הבטוחים בעור כדי לרכך את החגורה.

שטפו את החגורה באלכוהול. יוצקים מעט אלכוהול על צמר גפן למריחה קלה. לאחר מכן, נגב את משטח העור ביסודיות עם האלכוהול. זה אמור לנקות את העור ולפתוח את נקבוביות החומר. וודא כי האלכוהול ספוג עמוק בעור. 

 • אתה יכול לקנות אלכוהול איזופרופיל ברוב בתי המרקחת ובחנויות המכולת. יכול להיות שכבר יש לך כמה בארון שלך!
 • אם אין לך צמר גפן, השתמש במגבת, בד, או בחתיכת כותנה נקייה. אתה יכול גם להשתמש באצבעות. היזהר, עם זאת: שפשוף אלכוהול יכול לייבש את עורך במגע ממושך.
מרח וזלין\שמן טבעי\מרכך. שים וזלין או מוצר אחר  על האצבע שלך או על קצה בד. לאחר מכן, שפשפו את החומר על החגורה כך שתכסה את כל השטח. תן לחומר להיספג בעור.נקה את החגורה. נגב את את תכשירי הריכוך בעזרת סמרטוט או בד. השאר את העור להתייבש לפני שאתה לובש את החגורה. אם אתה רוצה שהוא יתייבש קצת יותר מהר, נסה להשאיר אותו בחוץ בשמש.

 

מקורות מידע

https://bespokeunit.com/style/belts/size

https://www.artofmanliness.com/articles/complete-guide-mens-belts

https://www.miamiamine.com/2018/01/guide-buying-gucci-belt.html

http://www.sizecharter.com/clothing-fit-and-measurement/belt-size-charts

מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד חגורה, מדריך קניה

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות