איפה כדאי לקנות ציוד למטיילים?

סיקרה, כתבה וערכה: ליאור קן-לי

הכתבה פורסמה ב-4.5.16

החלטתם לצאת לטיול ביעד מרוחק? אחרי שתכננתם את המסלול, הזמנתם את מקומות הלינה ואת כרטיסי הטיסה, הגיע הזמן לגשת לחנות המטיילים הקרובה ולרכוש את כל הציוד הנדרש. תעברו בין האגפים השונים, תעמיסו ציוד בין זרועותיכם ותגיעו לקופה. הקופאי יעביר את הפריטים השונים ובסוף ינקוב בפניכם במחיר… הו, ועוד איזה מחיר! אתם תסתכלו עליו במבט המום. כמה?!

יש גם דרך אחרת. במקום לרכוש את הציוד שלכם בחנות המטיילים הקרובה לביתכם, אתם יכולים לרכוש את הציוד המתאים דרך האינטרנט, בזמן שאתם יושבים בבית, מול המחשב הפרטי. קיימים אתרי קניות רבים שיכולים לספק לכם את הסחורה, אבל כעת אני רוצה להתמקד דווקא בשני אתרים חדשים יחסית, שנראים לי מבטיחים במיוחד: אתר EquiTrek ואתר Aliexpress Travel.

שני האתרים עוסקים בתחום הטיולים בלבד וקיימים, לפחות כרגע, אך ורק בשפה האנגלית. כלומר, בניגוד לאתרי קניות גדולים כמו "eBay" ו-"Amazon", האתרים הללו מוכרים אך ורק ציוד מטיילים. גן עדן למטיילים. בשניהם תוכלו למצוא גם קישורים לאתרים המציעים דילים מיוחדים בתחום הטיסות ומקומות הלינה ולאתרים המציעים פעילויות וסיורים מיוחדים ברחבי העולם. אז מה ההבדל ביניהם?

EquiTrek

באתר "EquiTrek" תוכלו למצוא עשרות פריטים המתאימים למטיילים, מסודרים בקטגוריות שונות: מחנאות, ציוד טיפוס, פריטי לבוש, נעליים ומגפיים, מזוודות ותיקים, אבזרי היגיינה אישית, אבזרי בריאות ועזרה ראשונה ועוד. את הקטגוריות תוכלו למצוא בצד שמאל של העמוד הראשי.

בעמוד הראשי של "EquiTrek" מוצגים גם פריטים במחירים מיוחדים ולאחריהם, מוצגים פריטים שהועלה לאחרונה לאתר. הכול בצורה בולטת ומסודרת.

Aliexpress Travel

גם באתר של "Aliexpress Travel" תמצאו מגוון רחב של ציוד למטיילים, מסודרים בקטגוריות מתאימות. אולם כאן נראה שקיימות קטגוריות רבות יותר מאשר ב-"EquiTrek". בנוסף על הקטגוריות הקיימים ב-"EquiTrek", תוכלו למצוא באתר של "Aliexpress Travel" גם ציוד חשמלי למטייל, ציוד נלווה למצלמה, רחפנים ללא טייס הכוללים מצלמה, ציוד לגשם, לרוח ולשמש ופריטי תאורה. מה שלא מצאתי ב-"Aliexpress Travel" הם אבזרי עזרה ראשונה.

בעמוד הראשי של האתר תוכלו לבחור אם ברצונכם לראות את הפריטים האחרונים שהועלו (Latest), את הפריטים הנמכרים ביותר (Best Sellers) או את אלה שמוצעים במבצעים ייחודיים (Specials).

עוד דבר שאהבתי ב-"Aliexpress Travel" היא העובדה שאפשר לגלול מטה כמה שרוצים ועדיין, התפריט הראשי, שבו מופיעות כל הקטגוריות, תמיד יופיע בראש העמוד. כך, אם לפתע אחליט שאיני מעוניינת בנעליים, כל שאצטרך לעשות הוא ללחוץ על קטגוריה אחרת בראש העמוד, ולא אצטרך לגלול מעלה כדי למצוא את תפריט הקטגוריות.

מלבד זאת, שני האתרים מציעים משלוח חינם של הפריטים לכל מקום בעולם ושניהם מתחייבים על החזרת הכסף שלכם במקרה שאינכם מקבלים את ההזמנה שלכם או שאתם מקבלים מוצר שאינו תואם את התיאור שלו באתר.  

בפעם הבאה שאתם מתכוונים לרכוש ציוד מטיילים, אני ממליצה להסתכל בחנות המטיילים הקרובה לביתכם ולאחר מכן לחפש את מה שאתם רוצים בחנויות הווירטואליות באינטרנט. לרוב, תוכלו להשיג את אותם הדברים במחירים הרבה יותר משתלמים!

כתבות ורשמים מדריך קניה והמלצות לציוד טיולים, בית ומשרד ציוד למטיילים

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות