אפליקציות מומלצות שימושיות למטיילים בערים ומדינות העולם

כתבה וערכה: ליאור קן-לי

דף זה יעודכן כל הזמן ויוספו מדינות וערים נוספות.

מי שישלח מידע יעיל לאתר בסגנון הקיים, יקבל קרדיט עם קישור לאתר שלו

קיים דף על :אפליקציות מומלצות לטיול מושלם בחוץ לארץ

אפליקציות שימושיות למטיילים בארצות הברית

Gypsyguide- מדריך סיורים קולי לאורך נופיים ברחבי ארה"ב . למטיילים שמעדיפים להגדיר מסלול טיול בקצב שלהם וליהנות מחוויה מודרכת אינפורמטיבי וחינוכית בצורה מהנה. יש לציין כי המערכת עובדת ב OFF LINE.

האתר הרשמי של האפליקציה: Gypsyguide

הורידו את Gypsyguide HERE דרך App Store.

הורידו את Gypsyguide Here דרך Google Play.

תודה ל Tali Ravid שגילתה לי על אתר זה ( מופיע גם באפליקציות על קנדה)

HISTORY Here"היסטוריה כאן" היא אפליקציה שנוצרה על ידי ערוץ ההיסטוריה, שתספק לכם את כל המידע שתצטרכו על אלפי אתרים היסטוריים ברחבי ארצות הברית. כמו כן, תוכלו לאתר, בעזרת האפליקציה, את המיקום של אתרים היסטוריים בקרבתכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: HISTORY Here.

הורידו את HISTORY HERE דרך App Store.

הורידו את HISTORY Here דרך Google Play.

 

Oh, Ranger! ParkFinderבארצות הברית קיימים עשרות פארקים לאומיים, יערות לאומיים, פארקים מדיניים וסוגים נוספים של מקומות בעלי משטחים פתוחים. עם אפליקציה זו, תוכלו למצוא מידע רלוונטי אודות כל פארק ירוק בארצות הברית, ולקבל הוראות נסיעה לפארק בו תמצאו את הפעילויות המתאימות ביותר בעבורכם. תוכלו, למשל, למצוא פארקים בהם ניתן לשכור אופניים, לשחק בייסבול, לטייל במערות או לדוג.

האתר הרשמי של האפליקציה: ™Oh, Ranger! ParkFinder.

הורידו את ™Oh, Ranger! ParkFinder דרך App Store.

הורידו את ™Oh, Ranger! ParkFinder דרך Google Play.

אפליקציות מומלצות למטיילים בניו יורק (New York)

New York Pass – Travel Guideאפליקציה זו תספק לכם מידע אודות למעלה מ-80 אטרקציות בעיר ניו יורק, שישה מסלולי טיול מוכנים ואפשרות להרכיב לעצמכם מסלול טיול מותאם אישית. האפליקציה אינה דורשת חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: New York Pass – Travel Guide.

הורידו את  New York Pass – Travel Guideדרך App Store.

הורידו את New York Pass – Travel Guide דרך Google Play.

New York Subway Mapאם אתם מתכוונים להשתמש ברכבת התחתית על מנת להתנייד ברחבי העיר ניו יורק, אפליקציה זו עשויה להיות שימושית לכם. האפליקציה תעזור לכם לתכנן את מסלול הנסיעה הקצר ביותר, למצוא את תחנת הרכבת התחתית הקרובה ביותר אליכם ולראות מתי הרכבת שלכם צפויה להגיע לרציף.

הורידו את  New York Subway Mapדרך App Store.

אפליקציות מומלצות למטיילים בוושינגטון די. סי (Washington D.C)

iTrans DC Metroאם אתם מתכוונים להשתמש ברכבת התחתית או באוטובוסים על מנת להתנייד ברחבי וושינגטון הבירה, כדאי שתצטיידו באפליקציה המצוינת הזו. באמצעות האפליקציה, תוכלו לבדוק מתי הרכבות יוצאות מהרציפים והיכן ממוקמים תחנות האוטובוס הקרובים ביותר אליכם. תוכלו להרכיב מסלולי נסיעה ולהבין מאיזו יציאה הכי משתלם לכם לצאת אל הרחוב.

האתר הרשמי של האפליקציה: iTrans DC Metro.

הורידו את iTrans DC Metro  דרך App Store.

DC With Kidsאם אתם מגיעים לוושינגטון הבירה עם ילדים, אנו ממליצים לכם להצטייד באפליקציה זו על מנת לעבור את הטיול בשלום. האפליקציה מכילה מידע אודות למעלה מ-250 אטרקציות, מלווה במאות תמונות ואיורים. האפליקציה תמיין בעבורכם את האטרקציות, כך שתדעו מה מתאים לגילאים השונים. האפליקציה תאיר בפניכם את מה שאתם צריכים לדעת בתור מטיילים עם ילדים בוושינגטון די. סי.

הורידו את DC With Kids דרך App Store.

Smithsonian's National Zooהאפליקציה הרשמית של גן החיות הלאומי של סמית'סוניאן תציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני ותוך כדי הטיול שלכם בגן החיות. האפליקציה מכילה מידע שימושי כמו שעות פתיחה, מפות של גן החיות, חדשות, מידע אודות פעילויות יומיות ומידע מפורט אודות בעלי החיים, כולל תצלומים חיים.

האתר הרשמי של האפליקציה: Smithsonian's National Zoo.

הורידו את Smithsonian's National Zoo דרך App Store.

הורידו את Smithsonian's National Zooדרך Google Play.

=

אפליקציות מומלצות למטיילים במיאמי (Miami)

 Miami and Beaches Appאפליקציה זו תספק לכם את המידע העדכני ביותר אודות מקומות לינה, אטרקציות, מסעדות, בילויים ועוד בתחומי מיאמי. האפליקציה תפרוס בפניכם את האטרקציות שנמצאות בסביבתכם, תעיר את תשומת לבכם למבצעים מיוחדים ותגיד לכם איזה אירוע מיוחד עומד להתרחש בתחומי העיר.

האתר הרשמי של האפליקציה: Miami and Beaches App.

הורידו את Miami and Beaches Appדרך App Store.

הורידו את Miami and Beaches Appדרך Google Play.

Miami Cheap Eatsהאפליקציה תציג בפניכם למעלה מ-150 מקומות מומלצים בהם תוכלו לאכול אוכל איכותי במחירים מתקבלים על הדעת. באפליקציה קיימת גם מפה המציגה את כל המסעדות הקרובות אליכם.

הורידו את Miami Cheap Eatsדרך App Store.

הורידו את Miami Cheap Eatsדרך Google Play. 

Zoo Miami Appאם אתם מתכננים לבלות את זמנכם בגן החיות של מיאמי, הנה לכם האפליקציה הרשמית של המקום! באמצעות האפליקציה, תוכלו למצוא את דרככם בין ביתני בעלי החיים ואפילו למצוא את השירותים הקרובים אליכם. כמו כן, תוכלו לאתר את בני המשפחה או החברים שלכם, אם הם ייעלמו מעיניכם בין ההמון.

הורידו את Zoo Miami Appדרך App Store.

הורידו את Zoo Miami Appדרך Google Play. 

Miami Essential Guideהאפליקציה תציג בפניכם את כל המידע הדרוש לטיול שלכם במיאמי, כולל אטרקציות מובילות, מסעדות מומלצות ומועדוני לילה שווים במיוחד. באפליקציה תמצאו מפות שיעזרו לכם למצוא את דרככם במיאמי, וטיפים על אירועים מיוחדים בעיר.

הורידו את Miami Essential Guideדרך App Store.

הורידו את Miami Essential Guideדרך Google Play.

=

אפליקציות מומלצות למטיילים בשיקאגו (Chicago)

Choose Chicagoבעזרת אפליקציה זו, תוכלו לקבל מידע שימושי ופרטים ליצירת קשר עם מגוון בתי מלון, תיאטראות, מוזיאונים ומוסדות נוספים בעיר שיקאגו. כמו כן, תוכלו למצוא אטרקציות ופעילויות מעניינות בסביבתכם, כשאתם מטיילים בשיקאגו.

האתר הרשמי של האפליקציה: Choose Chicago.

הורידו את Choose Chicago דרך App Store.

הורידו את Choose Chicago דרך Google Play.

Chicago Travel Guideמדריך הטיולים המפורט הזה מבית היוצר של Triposo יעניק לכם את כל מה שאתם צריכים לקראת ותוך כדי טיול בעיר שיקאגו. האפליקציה מציגה מידע אודות כל האטרקציות בעיר, מציגה מסעדות מומלצות, מפנה אתכם אל מקומות בילוי מהנים במיוחד ומאפשרת לכם להזמין מקומות לינה ישירות מהאפליקציה. כמו כן, האפליקציה מציעה טיולי יום משיקאגו ומאפשרת לכם לראות את המפה העירונית של שיקאגו גם ללא חיבור לאינטרנט.

הורידו את Chicago Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Chicago Travel Guide דרך Google Play. 

iTrans Chicago CTAאם אתם מתכוונים להשתמש במערכת הרכבות התחתיות של שיקאגו, אנו ממליצים על הורדת האפליקציה הזו, שכרוכה בתשלום סמלי. האפליקציה תציג לכם את התקדמות הרכבות בזמן אמת ותכווין אתכם אל התחנה הקרובה ביותר אליכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: iTrans Chicago CTA.

הורידו את iTrans Chicago CTA דרך App Store.

לוס אנג'לס – אפליקציות שימושיות לטיול שלכם בעיר

 Go Metro Los Angelesאם אתם מתכננים להשתמש ברכבת התחתית או באוטובוסים של לוס אנג'לס, זוהי ללא ספק אפליקציה חשובה בעבורכם.  האפליקציה תראה לכם את מסלולי הנסיעה המדויקים של הרכבת התחתית ושל האוטובוסים, תציג בפניכם זמני הגעה, תאפשר לכם לתכנן מסלול המשלב נסיעה במגוון אמצעי תחבורה ותספק לכם עוד אפשרויות רבות.

היכנסו לאתר הרשמי של ה-Metro.

הורידו את Go Metro Los Angeles דרך iTunes.

הורידו את Go Metro Los Angeles דרך Google Play.

0

GuidePal Los Angeles City Guideאפליקציה זו מספקת מדריכים מפורטים עבור מגוון רחב של יעדים ברחבי העולם. האפליקציה תספק לכם את כל המידע שתצטרכו לדעת על האטרקציות, המסעדות ומקומות הבילוי המובילים בעיר. באפליקציה קיימות גם מפות עירוניות שפועלות ללא חיבור לאינטרנט.

היכנסו לאתר הרשמי של GuidePal.

הורידו את GuidePal Los Angeles City Guide דרך iTunes.

הורידו את GuidePal Los Angeles City Guide דרך Google Play.

0

Los Angeles Street Foodאם אתם מחפשים לאכול טעים וזול בלוס אנג'לס, זוהי אפליקציה בשבילכם. האפליקציה, שפועלת גם ללא חיבור לאינטרנט, תאתר בעבורכם ותפנה אתכם לכל המסעדות, דוכני המזון או משאיות המזון שמציעות מנות בפחות מ-20 דולרים. יש להדגיש – מדובר באפליקציה בתשלום סמלי.

היכנסו לאתר הרשמי של Los Angeles Street Food.

הורידו את Los Angeles Street Food דרך iTunes.

הורידו את Los Angeles Street Food דרך Google Play.

Los Angeles Magazine Dining Outבאפליקציה הזו תוכלו למצוא רשימה של המסעדות ומקומות הבילוי המובילים בעיר, ביקורות על מסעדות ורשימה מפורטת של הברים הטובים בלוס אנג'לס.

היכנסו לאתר הרשמי של Los Angeles Magazine.

הורידו את Los Angeles Magazine Dining Out דרך iTunes.

LA Weekly Appאם הגעתם ללוס אנג'לס ואתם רוצים להבין מה בדיוק קורה בעיר מבחינת אירועים, מסיבות, קונצרטים וחיי לילה באופן כללי, כדאי לכם להוריד את האפליקציה המצוינת הזו. מדי שבוע, האפליקציה תציג בפניכם את המסעדות הפעילות, את ההופעות, את האירועים המרכזיים המתרחשים בעיר וכן הלאה.

היכנסו לאתר הרשמי של LA Weekly.

הורידו את LA Weekly App דרך iTunes.

הורידו את LA Weekly App דרך Google Play.

 

אפליקציות מומלצות למטיילים בלאס וגאס (Las Vegas)

VegasMateאפליקציה זו מספקת את כל המידע הדרוש לטיול בלאס וגאס ועוד הרבה יותר! באמצעות CabCheck, אחד מהיישומים של האפליקציה, תוכלו למדוד את עלות הנסיעה שלכם במונית אל מגוון אתרים פופולאריים. בנוסף, קיים יישום המאפשר לכם לראות אילו מסעדות פתוחות בסביבתכם בזמן נתון.

האתר הרשמי של האפליקציה: VegasMate.

הורידו את VegasMateדרך App Store.

Vegas Party Stopsאם באתם לווגאס בכדי להשתתף במסיבות מטורפות, זוהי אפליקציה מתאימה ביותר בעבורכם. בכל פעם שבה אתם מגיעים אל "נקודת מסיבה", האפליקציה מדרגת בעבורכם את המקום ומבהירה בפניכם אם באמת יש סיבה למסיבה. האפליקציה מודדת את איכות המשקאות, את מידת האווירה הטובה, את טיב המוזיקה ואת השירות הכללי. אם אינכם בטוחים באיזה משקה לבחור בזמן שאתם מכייפים, האפליקציה תמליץ לכם על הקוקטייל הטוב ביותר.

האתר הרשמי של האפליקציה: Vegas Party Stops.

הורידו את Vegas Party Stops דרך App Store.

Las Vegas Pocket Guideהאפליקציה הזו היא התחליף המושלם למדריך הכיס ללאס וגאס. כך לא תצטרכו להיסחב עם מדריך טיולים כבד ומגושם. האפליקציה מספקת את המידע הדרוש על האטרקציות השונות בעיר, על המלונות המומלצים ביותר, על המסעדות הטעימות ביותר ועל מקומות הבילוי המהנים ביותר. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Las Vegas Pocket Guide.

הורידו את Las Vegas Pocket Guideדרך App Store.

הורידו את Las Vegas Pocket Guide דרך Google Play.

אפליקציות מומלצות למטיילים בהוואי (Hawaii)

Hawaii Travel Guideמדריך הטיולים המושקע הזה מבית היוצר של Triposo יספק לכם את כל המידע הדרוש לטיול מושלם בהוואי. באפליקציה מידע שימושי על אטרקציות, מסעדות, מקומות לינה ומקומות בילוי ברחבי הוואי. כמו כן, תמצאו באפליקציה מפות עירוניות של כל הערים המרכזיות בהוואי, ללא צורך בחיבור באינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Hawaii Travel Guide.

הורידו את Hawaii Travel Guide דרך App Store.

 

אפליקציות מומלצות למטיילים בפלורידה (Florida)

Universal Studios Florida InPark Assistantאם אתם מתכוונים לקפוץ לביקור בפארק יוניברסל סטודיוס שבפלורידה, אנו ממליצים להוריד את האפליקציה היעילה הזו. האפליקציה מאפשרת לכם לדעת את משך זמן ההמתנה למתקנים השונים ברחבי הפארק, ומסוגלת להכווין אתכם אל כל מקום שתרצו בשטח הפארק. אם אין לכם חיבור לרשת, אתם יכולים ליהנות מפרטים נרחבים אודות האטרקציות והשירותים השונים בפארק.

הורידו את Universal Studios Florida InPark Assistantדרך App Store.

SeaWorld Discovery Guideהאפליקציה הרשמית של האטרקציה הפופולארית, "עולם הים" (SeaWorld), מאפשרת לכם ליהנות ממבצעים מיוחדים, להתעדכן בזמני מופעים, לדעת מראש את זמני ההמתנה בתור למתקנים ועוד. אם אתם מחפשים אחר הדרך הקצרה ביותר להגיע אל מקום מסוים בפארק, האפליקציה תכווין אתכם באמצעות תכונות ה-GPS הקיימות בה, וכמובן, תכווין אתכם אל המזנונים, השירותים והכספומטים הקרובים ביותר אליכם, בעת הצורך. מלבד זאת, האפליקציה תספר לכם פרטים מעניינים אודות בעלי החיים המתגוררים בפארק.

האתר הרשמי של האפליקציה: SeaWorld Discovery Guide.

הורידו את SeaWorld Discovery Guide דרך App Store.

הורידו את SeaWorld Discovery Guide דרך Google Play.

סן פרנסיסקו – האפליקציות המומלצות ביותר למטיילים בעיר

MobileMuniאם אתם מתכננים להשתמש בתחבורה הציבורית המצוינת של סן פרנסיסקו, אתם ללא ספק צריכים את האפליקציה הזו, שתספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על התחבורה הציבורית בעיר. האפליקציה תציג בפניכם את שעות ההגעה של החשמליות והאוטובוסים בעיר ואפילו תספק לכם מסלולי נסיעה מומלצים.

הורידו את MobileMuni לאנדרואיד או לאייפון. נציין שהאפליקציה בתשלום לבעלי אייפון.

 –

San Francisco Travel Guideאפליקציה נהדרת זו מבית היוצר של "Triposo" תספק לכם את כל המידע הדרוש לקראת ותוך כדי טיולכם בסן פרנסיסקו. באפליקציה תוכלו למצוא רשימה של האטרקציות המובילות, של המסעדות הטובות ביותר, של מקומות הבילוי המומלצים ביותר בעיר. כמו כן, תוכלו להזמין ישירות מהאפליקציה מקום באחד מבתי המלון המומלצים בעיר. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט ואינה כרוכה בתשלום.

הורידו את San Francisco Travel Guide לאנדרואיד או לאייפון.

San Francisco's North Beach & Wharf"מזח הדייגים" הוא אחד מהאזורים התיירותיים הבולטים בסן פרנסיסקו, כך שלא פלא שיצרו בעבורו ובעבור שכונת "נורת' ביץ'" (North Beach) אפליקציה משל עצמם. באפליקציה תוכלו למצוא מפות של האזורים התיירותיים הללו, מספרי טלפון רלוונטיים וקישורים לאתרי אינטרנט שיספקו לכם את כל המידע הדרוש בעת סיורכם במקומות. האפליקציה כרוכה בתשלום סמלי.

הורידו את San Francisco's North Beach & Wharf לאייפון.

 –

Golden Gate Park Field Guide אם אתם מתכננים לבקר בפארק שער הזהב, אחד מהפארקים הציבוריים היפים ביותר בסן פרנסיסקו, אנו ממליצים בחום להוריד את האפליקציה הנהדרת הזו, שתספק לכם את כל המידע הדרוש לטיולכם במקום. תוכלו למצוא באפליקציה מפות מפורטות של הפארק, רשימת אטרקציות בולטות, טיפים ומדריך מפורט אודות הצמחים ובעלי החיים שבפארק. האפליקציה – חינם.

הורידו את Golden Gate Park Field Guide לאייפון.

אפליקציות שימושיות למטיילים בקנדה

Gypsyguide- מדריך סיורים קולי לאורך נופיים ברחבי קנדה. למטיילים שמעדיפים להגדיר מסלול טיול בקצב שלהם וליהנות מחוויה מודרכת אינפורמטיבי וחינוכית בצורה מהנה. יש לציין כי המערכת עובדת ב OFF LINE.

האתר הרשמי של האפליקציה: Gypsyguide

הורידו את Gypsyguide HERE דרך App Store.

הורידו את Gypsyguide Here דרך Google Play.

ונקובר – אפליקציות מומלצות למטיילים בעיר

  1. Visit Vancouverאם אתם מתכננים לבקר בונקובר, אנו ממליצים בחום על הורדת האפליקציה הנהדרת, שפותחה על ידי צוות התיירות הרשמי של העיר. באמצעות האפליקציה, תוכלו לקיים סיור דיגיטאלי בעיר ולקבל מידע אודות דרכי ההגעה לעיר וממנה. כמו כן, תמצאו בתוך האפליקציה את כל המידע הדרוש באשר לאטרקציות מובילות, מסעדות, בתי מלון ופעילויות שונות המתקיימות בעיר. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט ופתוחה בעבורכם בחינם.

הורידו את Visit Vancouver לאייפון.

 

  1. Near Me BCאם הלכתם לאיבוד ואתם לא יודעים איך להגיע ליעד שלכם, אבל אתם יודעים שהוא נמצא איפה שהוא בסביבה, האפליקציה הזו עשויה להיות מאד שימושית לכם. אתם יכולים להוריד אותה גם אם אינכם בטוחים מה כדאי לעשות בהמשך היום, אבל יודעים שאתם מעוניינים לבקר באטרקציה הקרובה אליכם. האפליקציה תציג בפניכם את כל האטרקציות ונקודות העניין המובילות באזורכם, עם הוראות הגעה אליהן. האפליקציה פתוחה בעבורכם בחינם.

הורידו את Near Me BC לאייפון.

 

  1. Vancouver Travel Guideאפליקציה נהדרת זו, מבית היוצר של "Triposo", תספק לכם מידע רלוונטי אודות האטרקציות, המסעדות והברים המובילים בעיר ונקובר. כמו כן, תוכלו למצוא באפליקציה מדריכים קצרים שיציעו לכם יעדים לטיולי יום מחוץ לונקובר. המפות העירוניות שבאפליקציה פועלות גם ללא חיבור לרשת האינטרנט. האפליקציה פתוחה בעבורכם בחינם.

הורידו את Vancouver Travel Guide לאנדרואיד או לאייפון.

 –

אפליקציות מומלצות למטיילים במקסיקו (Mexico)

Mexico Travel Guideמדריך הטיולים המפורט הזה מבית היוצר של Triposo יעזור לכם לעבור את הטיול שלכם במקסיקו בשלום ובהנאה גדולה. האפליקציה מקיפה למעלה מ-100 ערים במקסיקו, ביניהן מקסיקו סיטי (Mexico City) וקנקון (Cancun) ומציגה בפניכם את כל האטרקציות, המסעדות ומקומות הבילוי המומלצים ביותר. כמו כן, תוכלו ליהנות ממפות עירוניות ללא צורך בחיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה:Mexico Travel Guide.

הורידו אתMexico Travel Guide דרך App Store.

הורידו אתMexico Travel Guide דרך Google Play.

 

Mexico – Offline Mapsאם אתם מתכוונים לטייל ברחבי מקסיקו, תוכלו להיעזר באפליקציה שימושית זו, שתספק לכם מפות דרכים של מקסיקו ללא חיבור לרשת האינטרנט.

הורידו את Mexico – Offline Maps דרך App Store.

 

Mexico City for Food Loversרבים טוענים שהמאכלים המקומיים הם חלק בלתי נפרד מהטיול בחו"ל. אם גם אתם אוהבים לטעום ממאכלים מקומיים, אתם יכולים להוריד את האפליקציה הזו לקראת הטיול הבא שלכם במקסיקו. האפליקציה כוללת את המסעדות, השווקים ובתי הקפה המומלצים ביותר במקסיקו סיטי (Mexico City). כמו כן, האפליקציה תציג בפניכם מפות של האזור, שעות פתיחה ומספרי טלפון של המסעדות השונות.

הורידו את Mexico City for Food Lovers דרך App Store.

קרטחנה – אפליקציות מומלצות לטיול בעיר

  1. Colombia Travel Guideבאפליקציה זו, מבית היוצר של "Triposo" תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש אודות האטרקציות, המסעדות ומקומות הבילוי הליליים המובילים בעיר קרטחנה ובערים אחרות בקולומביה. באפליקציה תמצאו גם מפה עירונית של קרטחנה, שפועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט. ואם תצטרכו לשוחח עם המקומיים, תוכלו להיעזר בביטויים הספרדיים שנמצאים גם הם בתוך האפליקציה. האפליקציה הינה חינמית.

הורידו את Columbia Travel Guide לאנדרואיד או לאייפון.

  1. Cartagena Travel Guide & Mapעוד אפליקציה נהדרת שתעזור לכם להסתובב בחופשיות בעיר קרטחנה היא האפליקציה הזו, שתציג בפניכם את כל האטרקציות המרכזיות בעיר ותספק לכם מפות מפורטות וידידותיות למשתמש של העיר. בנוסף, האפליקציה תספק לכם תחזית עדכנית של מזג האוויר בעיר. האפליקציה יכולה לפעול גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

הורידו את Cartagena Travel Guide & Map לאנדרואיד.

 

אפליקציות מומלצות למטיילים בקפריסין (Cyprus)

Instaplace Cyprusבאמצעות האפליקציה השימושית הזו תוכלו למצוא במהלך הטיול בקפריסין אטרקציות מובילות, מסעדות מומלצות וברים מהנים ביותר בסביבתכם, וכן ליהנות ממגוון מבצעים והנחות, שמגיעות אליכם היישר מהאפליקציה.

האתר הרשמי של האפליקציה: Instaplace Cyprus.

הורידו את Instaplace Cyprus דרך App Store.

הורידו את Instaplace Cyprus דרך Google Play.

 

Cyprus Travel Guideעם האפליקציה המושקעת הזו מבית היוצר של Triposo, תוכלו להפוך את הטיול שלכם בקפריסין לבלתי נשכח. האפליקציה מספקת מדריכים מפורטים אודות למעלה מ-20 ערים בקפריסין, ביניהן ניקוסיה (Nicosia), הכוללים אטרקציות מרכזיות, מסעדות ומקומות בילוי מומלצים. כמו כן, האפליקציה כוללת מפות עירוניות של קפריסין ללא צורך בחיבור לאינטרנט ומספר ביטויים שימושיים שכדאי שתדעו בזמן הטיול שלכם בקפריסין.

האתר הרשמי של האפליקציה:Cyprus Travel Guide.

הורידו אתCyprus Travel Guide דרך App Store.

הורידו אתCyprus Travel Guide דרך Google Play.

 

Cyprus Geomatic Mapאפליקציה זו מספקת את המפה המפורטת ביותר של קפריסין, הכוללת שמות רחובות, אטרקציות מרכזיות בסביבה, בתי מרחקת, תחנות משטרה, בתי חולים, מרפאות, תחנות דלק ובעצם, כל נקודה העולה על דעתכם. באמצעות האפליקציה, תוכלו לאתר מיקומכם המדויק על המפה בכל רגע נתון ולחשב את המרחק ביניכם לבין יעדכם הבא.

האתר הרשמי של האפליקציה: Cyprus Geomatic Map.

הורידו את Cyprus Geomatic Map דרך App Store.

הורידו את Cyprus Geomatic Map דרך Google Play.

אפליקציות למטיילים בהולנד (Netherlands)

אפליקציות מומלצות למטיילים באמסטרדם (Amsterdam)

Amsterdam The Mapאפליקציה זו תספק לכם את המפה התיירותית המושלמת לטיול שלכם באמסטרדם, והכול ללא צורך בחיבור לאינטרנט! בעזרת האפליקציה תוכלו לאתר את מיקומכם המדויק על המפה ולחשב את המרחק שלכם מיעדים רבים ברחבי העיר. המפה כוללת למעלה מ-100 נקודות עניין בעיר, ביניהן מוזיאונים מומלצים, נקודות ציון מרכזיות, תחנות מוניות ואפילו כספומטים. אם ייצא לכם להיתקל במסעדה טעימה במיוחד בזמן טיולכם, תמיד תוכלו לסמן אותה על המפה בכדי לזכור איך לחזור אליה ביום שלמחרת.

האתר הרשמי של האפליקציה: Amsterdam The Map.

הורידו את Amsterdam The Map דרך App Store.

 

Bike Like A Localאחת מהדרכים המומלצות ביותר לסייר בעיר אמסטרדם היא באמצעות רכיבה על אופניים. אפליקציה זו תאתר בעבורכם את מגרש החנייה הקרוב והבטוח ביותר שבו תוכלו להחנות את האופניים שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו גם לסמן את המקום שבו השארתם את האופניים, בכדי שתוכלו למצוא אותם בקלות כשתרצו לחזור למלון שלכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: Bike Like A Local

הורידו את Bike Like A Local דרך App Store.

 

I Amsterdam City Guideהאפליקציה המפורטת הזו תספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת לפני ותוך כדי הטיול שלכם באמסטרדם. באמצעות האפליקציה, תוכלו לאתר אטרקציות מרכזיות בעיר, שווקים מיוחדים, חנויות ייחודיות ומסעדות מומלצות. המפות העירוניות של האפליקציה זמינות גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: I Amsterdam City Guide.

הורידו את I Amsterdam City Guide דרך App Store.

הורידו את I Amsterdam City Guide דרך Google Play.

  

אפליקציות שימושיות למטיילים בבריטניה (Britain)

אפליקציות מומלצות למטיילים בלונדון (London)

London Pass – Travel Guideכרטיס "London Pass" הושק לקהל הרחב ב-1999 ומאז משמש כאחד מכרטיסי המעבר האהובים על המטיילים בלונדון, שעוזר להם להוציא את המרב מהטיול שלכם, הן מבחינת זמן והן מבחינת כסף. אפליקציית הכרטיס תספק לכם מידע שימושי אודות האטרקציות המקומיות, מזג האוויר והחגים הציבוריים. כמו כן, האפליקציה מספקת מפות מפורטות של העיר. ואם אתם מחזיקים בכרטיס "London Pass", האפליקציה תדאג לעדכן אתכם על כל המבצעים העומדים לרשותכם. הכניסו לאפליקציה את מספר הכרטיס שלכם ותקבלו גישה להצעות מיוחדות במסעדות, חנויות, בתי קולנוע ומקומות רבים אחרים ברחבי העיר.

האתר הרשמי של האפליקציה: London Pass- Travel Guide.

הורידו את London Pass- Travel Guide דרך App Store.

הורידו את London Pass- Travel Guide דרך Google Play.

Bus London – Live Countdown and Bus Routesאם אתם מתכוונים להתנייד ברחבי לונדון באוטובוסים, מומלץ להוריד את האפליקציה הזו, שתספק לכם מידע אודות למעלה מ-20,000 תחנות אוטובוס ו-1,400 מסלולי נסיעה בשידור חי. באמצעות האפליקציה, תוכלו בין היתר לדעת מתי האוטובוס הקרוב יוצא מהתחנה הקרובה אליכם או, אם הלכתם לאיבוד, תוכלו לדעת היכן ממוקמת התחנה הקרובה ביותר ולקבל הוראות הגעה אליה. כשתהיו על האוטובוס, תוכלו להפעיל שעון מעורר שיתריע בפניכם כשתתקרבו אל תחנת הירידה.

הורידו את Bus London – Live Countdown and Bus Routes דרך App Store.

הורידו את Bus London – Live Countdown and Bus Routes דרך Google Play.

London- PocketGuideבמדריך הטיולים הזה, מבית היוצר של "PocketGuide", תוכלו ללמוד על כל האטרקציות המרכזיות בלונדון, המסעדות המומלצות והברים השווים ביותר. האפליקציה תאתר את מיקומכם על המפה ותספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על הסובב אתכם. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת.

האתר הרשמי של האפליקציה: London- PocketGuide.

הורידו את London-PocketGuide דרך App Store.

הורידו את London-PocketGuide דרך Google Play.

London Free WiFiעם האפליקציה הזו, תוכלו למצוא מסעדה או בית קפה קרוב, שבהם תוכלו לשבת ולהתחבר ל-WiFi בחינם.

הורידו את London Free WiFi דרך App Store.

הורידו את London Free WiFi דרך Google Play.

London Official City Guide Appבאפליקציה הרשמית הזו, שהוכנה על ידי visitlondon.com ו-What Now Travel, תוכלו למצוא מגוון טיפים שימושיים במהלך ביקורכם בלונדון, כמו רשימה של אטרקציות מובילות, דברים שכדאי לעשות ומסעדות מומלצות בעיר. האפליקציה כוללת, בין היתר, מפות עירוניות שפועלות גם ללא חיבור לאינטרנט ומאפשרות לכם לקבל הוראות הגעה למקומות המעניינים אתכם, אפשרות ליצירת מסלולי טיול בעיר מותאמים אישית לכם והמלצות למקומות שכדאי לבקר בהסתמך על מזג האוויר והשעה של היום. האפליקציה – חינם.

הורידו את London Official City Guide App לאייפון.

 —

Citymapper Londonאם אתם מסתבכים בדרכים, אנו ממליצים בחום להוריד את האפליקציה הנהדרת הזו, עטורת הפרסים, שתספק לכם מידע מדויק אודות מיקומם של כלי התחבורה הציבוריים וזמני ההגעה שלהם אל התחנות הקרובות ביותר אליכם. האפליקציה יכולה גם לתכנן בעבורכם את המסלול המהיר והנוח ביותר אל היעד הבא שלכם. בנוסף, תוכלו למצוא באפליקציה מחירים משוערים של הנסיעות שלכם ואפילו לספור באמצעותה את מספר הקלוריות שאתם שורפות בהליכה או ברכיבה על אופניים ברחבי העיר.

הורידו את Citymapper London לאנדרואיד או לאייפון.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של Citymapper.

 –

London Official Events Guideגם זו אפליקציה פופולארית שמופעלת על ידי visitlondon.com. זוהי אפליקציה מושלמת לאלה מכם שאוהבים לקחת חלק באירועים המהנים והמיוחדים ביותר בעיר. באמצעות האפליקציה תוכלו לראות אילו אירועים מתקיימים בלונדון בזמן אמת או צפויים להתקיים בעיר בזמן הקרוב ולמצוא אותם על המפה, כולל הוראות הגעה.

הורידו את London Official Events Guide לאנדרואיד או לאייפון.

 

Regent Street Appאם אתם חובבי קניות, אתם וודאי תשמחו לגלות שמרכז הקניות ברחוב Regent השיק אפליקציה במיוחד בשבילכם. באמצעות האפליקציה, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש אודות הדברים שמעניינים אתכם במרכז: חנויות האופנה האהובות עליכם, המסעדות התואמות ביותר לטעמכם וההופעות החיות שבהן מתנגנת המוזיקה המועדפת עליכם. אם תרצו, האפליקציה אף תוכל להתריע לכם על הנחות ומבצעים שווים באזור.

הורידו את Regent Street App לאייפון.

 –

London for Lessאם אתם מעוניינים לחסוך בכסף בזמן טיולכם בלונדון, אתם יכולים להוריד את האפליקציה הזו, שפועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט, ולנסות את מזלכם. בעזרת האפליקציה, תוכלו לחסוך עד ל-40£ מדי יום ביותר מ-120 אטרקציות ומסעדות ברחבי העיר. כמו כן, האפליקציה תאפשר לכם למצוא מקומות מעניינים הקרובים אליכם, תספק לכם מידע שימושי ומעניין אודות האטרקציות המובילות בלונדון ותציג בפניכם את המפות המפורטות של התחבורה הציבורית בעיר, בפרט של הרכבת התחתית. האפליקציה כרוכה בתשלום.

הורידו את London for Less לאייפון.

 – 

אפליקציות שימושיות למטיילים בסין (China)

אפליקציות מומלצות למטיילים בבייג'ינג (Beijing)

Beijing Travel Guideאפליקציה זו, מבית mtrip, הינה מדריך הטיולים המושלם למטייל בבייג'ינג. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט ומציגה בפניכם מידע אודות כל האטרקציות המרכזיות, המסעדות והברים המומלצים, החנויות הייחודיות ביותר, בתי המלון האיכותיים ועוד. האפליקציה מסוגלת לתכנן את מסלול הטיול המושלם בעבורכם, בהתאם להעדפות האישיות ולתאריכי הטיול שלכם. תוך כדי הטיול, תוכלו ליצור, באמצעות האפליקציה, יומן מסע הכולל נקודות ציון, תמונות והערות על המקומות בהם ביקרתם.

האתר הרשמי של האפליקציה: Beijing Travel Guide.

הורידו את Beijing Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Beijing Travel Guide דרך Google Play.

 

Explore Beijing Subway Mapאחת מהדרכים הפשוטות והזולות ביותר להתנייד ברחבי העיר בייג'ינג היא באמצעות הרכבת התחתית. האפליקציה המעולה הזו, שמתופעלת על ידי חברת ExploreMetro תהפוך את הנסיעה שלכם ברכבת התחתית לפשוטה הרבה יותר! האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת, מעודכנת לשנה הנוכחית, מאפשרת לכם למצוא את התחנה הקרובה ביותר אליכם ומתכננת בעבורכם את מסלול הנסיעה. כמו כן, כשתרדו מהרכבת התחתית, תוכלו להשתמש באפליקציה על מנת להבין מאיזו יציאה כדאי לכם לצאת אל הרחוב.

האתר הרשמי של האפליקציה: Explore Beijing Subway Map.

הורידו את Explore Beijing Subway Map דרך App Store.

הורידו את Explore Beijing Subway Map דרך Google Play.

 

Beijing Taxi Guideהבעיה בסין היא שרוב נהגי המוניות, וכשאנו אומרים "רוב" אנו מתכוונים לרוב מוחלט, אינם מדברים או מבינים אנגלית. בדיוק בגלל זה אתם זקוקים לאפליקציה השימושית הזו. אם אתם יודעים לאיזו כתובת אתם צריכים להגיד, אתם יכולים להראות לנהג, באמצעות האפליקציה, את הכתובת הרצויה בסינית מופשטת.

הורידו את Beijing Taxi Guide דרך App Store.

הורידו את Beijing Taxi Guide  דרך Google Play.

Beijing Map and Walksאם אתם מעוניינים לסייר רגלית ברחבי בייג'ינג, אפליקציה זו, שמכילה מפה מפורטת של העיר, תעזור לכם למצוא את דרככם בין האטרקציות השונות. באפליקציה קיימים גם מספר סיורים רגליים מוכנים, ביניהם סיור רגלי בפארק האולימפי, סיור רגלי במרכז הקניות שבאזור העיר התחתית וסיור רגלי בין מקדשי בייג'ינג. כמו כן, אין צורך בחיבור לרשת.

האתר הרשמי של האפליקציה: Beijing Map and Walks.

הורידו את Beijing Map and Walks דרך App Store.

הורידו את Beijing Map and Walks דרך Google Play.

Beijing Secrets Guideאם אינכם מסתפקים באטרקציות ההמוניות ומעוניינים לגלות את האטרקציות המיוחדות שבעיר בייג'ינג, אפליקציה זו עשויה לענות על שמאלתכם. האפליקציה תציג בפניכם הן את האטרקציות הפופולאריות והן את האטרקציות שהמקומיים מעדיפים להגיע אליהן, על מנת להתחמק מההמון. תוכלו למצוא כאן פרטים שימושיים כמו שעות פתיחה, המלצות של מטיילים אחרים, מילון לסינית בסיסית, הוראות נסיעה ברכבת התחתית ועוד שלל תכונות.

האתר הרשמי של האפליקציה: Beijing Secrets Guide.

הורידו את Beijing Secrets Guide דרך App Store.

מקאו – האפליקציות המומלצות למטיילים בעיר

  1. Experience Macauבאמצעות האפליקציה הזו, שהוכנה על ידי משרד התיירות הממשלתי של מקאו, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש באשר לאטרקציות המובילות, הופעות ואירועים שונים, בתי מלון מומלצים בעיר ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא באפליקציה מדריך אודיו למספר רב של אטרקציות ומפות עירוניות שפועלות גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

הורידו את  Experience Macau לאנדרואיד או לאייפון.

 

  1. Step Out, Macauאם אתם לא טובים בתכנון מסלולי טיול, אתם יכולים להיעזר באפליקציה הנהדרת הזו, שמספקת שמונה מסלולי הליכה מומלצים בעיר מקאו. בין היתר, תוכלו לבחור בסיור רגלי במרכז ההיסטורי של מקאו או לבחור לסייר במרכזי האומנות והתרבות בעיר.

הורידו את Step Out, Macau לאנדרואיד או לאייפון.

 

  1. Macau Travel Guideאפליקציה שימושית במיוחד, שתספק לכם מידע אודות האטרקציות המובילות בעיר, כולל מפה עירונית מפורטת שתראה לכם את הדרך אליהן. כמו כן, תמצאו באפליקציה גם לוח אירועים שנתיים המתקיימים בעיר, שעון שיראה לכם את השעה המקומית המדויקת, תצוגה של שער המטבע העדכני ביותר ואפילו מידע על מזג האוויר המקומי.

הורידו את Macau Travel Guide לאנדרואיד.

חרבין – אפליקציה מומלצת למטיילים בעיר

Harbin Travel Guidesהאפליקציה השימושית הזו, שמופעלת על ידי WikiTravel, תספק לכם את כל המידע הדרוש לגבי תחבורה, אטרקציות, מקומות בילוי, מסעדות ומקומות לינה מומלצים בחרבין. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט. האפליקציה כרוכה בתשלום סמלי.

הורידו את Harbin Travel Guides לאייפון.

אפליקציות שימושיות למטיילים בצרפת (France)

אפליקציות מומלצות למטיילים בפריז (Paris)

Visit Paris by Metroזוהי האפליקציה הרשמית של האיגוד האוטונומי של התחבורה הפריזאית, כך שאתם יכולים לסמוך עליהם בכל הקשור לפרטים שנמסרים אודות הרכבת התחתית. בעזרת האפליקציה תוכלו להרכיב לעצמכם מסלול נסיעה שייקח אתכם אל כל האטרקציות המרכזיות בעיר, להשיג מידע שימושי אודות האטרקציות הללו, לבחור בקלות את כרטיס הנסיעה המתאים ביותר בעבורכם ולהשתמש במילון מושגים בסיסי שיעזור לכם להסתדר ברכבת התחתית.

האתר הרשמי של האפליקציה: Visit Paris by Metro.

הורידו את Visit Paris by Metro דרך App Store.

הורידו את Visit Paris by Metro דרך Google Play.

Paris' Best Restaurantsאם אתם מתלבטים באיזו מסעדה לסעוד בפריז, האפליקציה הזו תעשה לכם את החיים קלים יותר. באפליקציה תמצאו מפה הכוללת את כל המסעדות המומלצות בסביבתכם ואם תרצו, תוכלו לחפש את המסעדה המועדפת עליהם באמצעות הזנת טווח מחירים, מטבח אהוב ופרמטרים נוספים. כמו כן, האפליקציה כוללת מידע שימושי ותצלומים מעוררי תיאבון של המסעדות השונות.

הורידו את Paris' Best Restaurants דרך App Store.

Disneyland Paris Appהאפליקציה הרשמית של דיסנילנד פריז תאפשר לכם לתכנן את הטיול החלומי שלכם באתר הנופש הצבעוני. באפליקציה קיימת מפה אינטראקטיבית של דיסנילנד פריז, שמדגישה בפניכם את המסעדות, החנויות, המופעים והמצעדים שנמצאים בסביבתכם. ואם תמיד רציתם לדעת כמה זמן יהיה עליכם לחכות בתורים למתקנים השונים, עכשיו גם תוכלו לקבל דרך האפליקציה מידע אודות זמן ההמתנה בתורים ברחבי הפארק. יש צורך בחיבור לאינטרנט ולמערכת ה-GPS על מנת להוציא מהאפליקציה את המיטב.

האתר הרשמי של האפליקציה: Disneyland Paris.

הורידו את Disneyland Parisדרך App Store.

הורידו את Disneyland Paris דרך Google Play.

 

Eiffel Tower Appהאפליקציה הרשמית של מגדל אייפל תעניק לכם את כל המידע שתצטרכו לפני ותוך כדי הסיור שלכם בנקודה המפורסמת ביותר בפריז. האפליקציה כוללת סיור אודיו באורך של כשעה, המקיף את כל המידע הקשור במגדל אייפל. אם תרצו, תוכלו להיעזר בארבעת המפות האינטראקטיביות הקיימות באפליקציה על מנת לתכנן סיור עצמאי משלכם. כמו כן, קיימות תמונות פנוראמיות של למעלה מ-70 אתרים המקיפים את מגדל אייפל ומידע אודותיהם. אין צורך בחיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה:  Eiffel Tower.

הורידו את Eiffel Towerדרך App Store.

הורידו את Eiffel Tower דרך Google Play.

Louvre Museum Visitor Guideהאפליקציה הרשמית של מוזיאון הלובר המפורסם מכילה בתוכה שני סיורי אודיו מרתקים: סיור בין יצירות רנדומאליות או סיור בין יצירות המופת של המוזיאון. כמו כן, האפליקציה תספק לכם מידע שימושי אודות המוזיאון, כמו שעות פתיחה, ומפה אינטראקטיבית שתעזור לכם למצוא את דרככם בין אולמות התצוגה הרבים.

האתר הרשמי של האפליקציה: Louvre Museum Visitor Guide.

הורידו את Louvre Museum Visitor Guideדרך App Store.

הורידו את Louvre Museum Visitor Guide דרך Google Play.

אפליקציות שימושיות למטיילים באיטליה (Italy)

אפליקציות מומלצות למטיילים ברומא (Rome)

Rome PocketGuideאפליקציה זו, מבית היוצר של אפליקציית מדריך האודיו העירוני PocketGuide, תספק לכם מידע שימושי ומעניין אודות העיר רומא. ה-GPS שבמכשיר החכם שלכם יאתר את מיקומכם ולאחר מכן, האפליקציה תספק לכם מידע אודות האתרים שתראו סביבכם. כמו כן, האפליקציה כוללת מפה של העיר והמלצות על מסעדות, ברים וחנויות. האפליקציה אינה דורשת חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Rome PocketGuide.

הורידו את Rome PocketGuideדרך App Store.

הורידו את Rome PocketGuide דרך Google Play.

Rome Travel Guideאפליקציה זו, שהינה מדריך טיולים ברומא מבית היוצר של Triposo, תעניק לכם מידע מפורט אודות האטרקציות המרכזיות ברומא ותמליץ לכם על המסעדות ומקומות הבילוי הטובים ביותר בעיר. תוכלו להזמין מקום בבתי מלון ישירות דרך האפליקציה. כמו כן, באפליקציה קיימת מפה של העיר ומדריכי טיולים לטיולי יום מחוץ לרומא. האפליקציה אינה דורשת חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Rome Travel Guide.

הורידו את Rome Travel Guideדרך App Store.

הורידו את Rome Travel Guide דרך Google Play.

Katie Parla's Romeקייטי פרלה היא היסטוריונית קולינרית, מומחית יינות ובלוגרית מפורסמת, שמנהלת את יומן האינטרנט "Parla Food". אם אתם מחפשים אחר המסעדות הטובות ביום ברומא, האפליקציה של קייטי ללא ספק תעזור לכם בחיפוש. באמצעות האפליקציה, תוכלו למצוא מידע אודות כ-175 מסעדות מומלצות ברומא, לאתר את המסעדות הקרובות ביותר אליכם ולחפש מסעדות לפי קטגוריה: מרחק, מחיר וכדומה.

האתר הרשמי של האפליקציה: Katie Parla's Rome.

הורידו את Katie Parla's Rome דרך App Store.

 

Eat Romeאליזבת מינצ'ילי היא ממבקרות המזון המוערכות באיטליה, שמתמחה בעיקר במטבח של העיר רומא. אפליקציית "תאכלו רומא" היא האפליקציה שלה, בה תמצאו מידע מפורט אודות כ-150 מסעדות מומלצות ברומא.

האתר הרשמי של האפליקציה: Eat Rome.

הורידו את Eat Rome דרך App Store.

הורידו את Eat Rome דרך Google Play.

Rome Metroאם אתם מתכננים להתנייד ברחבי רומא באמצעות הרכבת התחתית, אפליקציה זו עשויה להיות שימושית. האפליקציה תעזור לתכנן בעבורכם מסלולי נסיעה בין האטרקציות השונות, ולמצוא את תחנות הרכבת התחתית הקרובות אליכם.

הורידו את Rome Metro דרך App Store.

אפליקציות מומלצות למטיילים בפירנצה (Florence)

Florence City Travel Guide – GuidePalאם אתם מחפשים אחר מדריך הטיולים הטוב ביותר לטיול שלכם בפירנצה, אנו ממליצים על האפליקציה של "GuidePal". התכנים שבאפליקציה זו נכתבו על ידי אנשים המתגוררים בפירנצה ומכירים בה כל רחוב, כל מוזיאון, כל מסעדה וכל גלידרייה. המפות של האפליקציה פועלות גם ללא חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Florence City Travel Guide – GuidePal.

הורידו את Florence City Travel Guide – GuidePalדרך App Store.

הורידו את Florence City Travel Guide – GuidePal דרך Google Play.

 

Florence Map and Walksאפליקציה זו תספק לכם מפות עירוניות מפורטות של פירנצה וכן מספר פרטים אודות סיורים רגליים בעיר שתוכלו לבצע בכוחות עצמכם. האפליקציה תספק לכם הוראות הגעה מאטרקציה אחת לשנייה. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Florence Map and Walks.

הורידו את Florence Map and Walksדרך App Store.

הורידו את Florence Map and Walksדרך Google Play.

 

Florence Plannerאם אתם אוהבים שמישהו אחר מתכנן בעבורכם את מסלול הטיול שלכם, אפליקציה זו היא האפליקציה בשבילכם. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את ההעדפות שלכם והאפליקציה תכין בעבורכם מסלול טיול מפורט, כולל סדר הגעה אל האטרקציות השונות, כמה זמן כדאי לבלות בכל אטרקציה ומסעדות בסביבה בהן כדאי לאכול את ארוחת הצהריים או הערב שלכם.

הורידו את Florence Planner דרך App Store.

 

Florence Explorerיוצר האפליקציה הזו הינו לייף פטרסן, כותב מדריכי טיולים בטוסקנה, שהתגורר בעבר באיטליה. פטרסן דואג לכוון אתכם, באמצעות האפליקציה, אל האטרקציות והפעילויות הטובות ביותר בפירנצה, אל למעלה מ-40 מקומות לינה מומלצים ולמעלה מ-120 מהמסעדות הטובות ביותר בעיר.

הורידו את Florence Explorerדרך App Store.

הורידו את Florence Explorerדרך Google Play.

 

Eat Florenceאפליקציה נוספת של אליזבת מינצ'ילי, ממבקרות המזון המוערכות באיטליה, שמתמקדת במסעדות של פירנצה. באפליקציה זו תמצאו המלצות על למעלה מ-100 מסעדות, מאפיות, ברים וחנויות מזון ברחבי פירנצה.

האתר הרשמי של האפליקציה: Eat Florence.

הורידו את Eat Florenceדרך App Store.

הורידו את Eat Florence דרך Google Play

 

אפליקציות שימושיות למטיילים בהודו (India)

India Travel Guideאפליקציה זו, שהינה מדריך טיולים בהודו מבית היוצר של Triposo, תעניק לכם מידע עדכני ושימושי אודות למעלה מ-100 ערים ברחבי הודו. במדריך של כל עיר תמצאו מידע אודות נקודות הציון המרכזיות, המסעדות המומלצות, מקומות הבילוי המומלצים ועוד. כמו כן, קיימת באפליקציה מפה של הודו ושל הערים המרכזיות, שאינה דורשת חיבור לרשת האינטרנט. ולאלה מכם שמעוניינים לתקשר עם המקומיים, קיים גם מילון מושגים בסיסי לשימושכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: India Travel Guide.

הורידו את India Travel Guide דרך App Store.

הורידו את India Travel Guide דרך Google Play.

MapsOfIndiaאם אתם מתכוונים לטייל ברחבי הודו, אפליקציית המפות הזו תאפשר לכם ליהנות מהדרך. באמצעות האפליקציה, תוכלו להשיג מידע אודות מחוז מסוים בהודו ולקבל מפה מפורטת שלו. תוכלו לחשב את המרחק בין שני יעדים שונים בהודו. כמו כן, תוכלו למצוא טיסות פנימיות שמתאימות לתאריכי הטיול שלכם. האפליקציה דורשת חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: MapsOfIndia.

הורידו את MapsOfIndia דרך App Store.

הורידו את MapsOfIndia דרך Google Play.

MyCityWay – Indiaאפליקציה זו הינה, למעשה, מדריך מפורט למספר רב של ערים בהודו. האפליקציה מכילה מידע אודות האטרקציות המרכזיות בכל עיר, מקומות בילוי מומלצים, מסעדות מומלצות, מידע אודות תחבורה ציבורית וכן הלאה.

האתר הרשמי של האפליקציה: MyCityWay – India.

הורידו את MyCityWay – India דרך App Store.

הורידו את MyCityWay – India דרך Google Play.

 

Got Indiaאפליקציה זו תאפשר לכם ללמוד הינדית וטלוגו, שתי שפות מרכזיות בהודו. האפליקציה כוללת למעלה מ-700 ביטויים בשתי השפות.

הורידו את Got India דרך App Store.

 

Hindi Translation Phrasebook זוהי אפליקציה נוספת שתעזור לכם להסתדר עם השפה בהודו. באפליקציה זו תוכלו למצוא ביטויים רבים מחיי היומיום ולחפש ביטויים שאינם מופיעים במילון המושגים הקיים, בכדי למצוא את המילה המתאימה ביותר בהינדית. אין צורך בחיבור לרשת האינטרנט.

הורידו את Hindi Translation Phrasebook דרך App Store.

אפליקציות שימושיות למטיילים בתאילנד (Thailand)

Thailand Travel Guideמדריך הטיולים המעמיק הזה מבית היוצר של Triposo הוא המדריך המושלם לקחת אתכם לטיול בתאילנד. הורידו את האפליקציה ותוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לטיול ביותר מחמישים ערים ברחבי תאילנד, ביניהן בנגקוק (Bangkok) ופאטאיה (Pattaya). האפליקציה כוללת גם מפות עירוניות שאינן דורשות חיבור לאינטרנט ומספר ביטויים שימושיים בתאילנדית.

האתר הרשמי של האפליקציה:Thailand Travel Guide.

הורידו אתThailand Travel Guide דרך App Store.

הורידו אתThailand Travel Guide דרך Google Play.

Speak Thai Sanukאם אתם מתכוונים לצאת לטיול בתאילנד, כדאי שתצטיידו באפליקציה השימושית הזו, אשר תלמד אתכם את כל המילים הבסיסיות שתצטרכו על מנת להשלים את המסע בהצלחה. המילים מוצגות לכם בדפוס תאילנד, בתרגום לאנגלית ויש גם אפשרות להאזין לדרך שבה מבטאים את הביטויים. האפליקציה אינה דורשת חיבור לאינטרנט.

הורידו אתSpeak Thai Sanuk דרך App Store.

Thailand Travel Explorerמדריך טיולים נוסף שכדאי להוריד לטלפון החכם שלכם. האפליקציה מאפשרת לכם לקרוא המלצות ומידע שימושי אודות אטרקציות, מסעדות, מקומות בילוי ומלונות רבים ברחבי תאילנד. האפליקציה נכתבה על ידי סופרת מדריכי הטיולים, קתרין בודרי, שכתבה לא פעם ולא פעמיים בעבור מדור הטיולים של ה-BBC ועבור לונלי פלנט.

הורידו את Thailand Travel Explorer דרך App Store.

הורידו את Thailand Travel Explorer דרך Google Play.

אפליקציות שימושיות למטיילים באיסלנד (Iceland)

Be Icelandזוהי אחת מהאפליקציות המובילות עבור מטיילים באיסלנד הרחוקה. האפליקציה תאפשר לכם להזמין מקום במגוון סיורים ייחודיים ברחבי האי, למצוא בתי מלון מומלצים בסביבתכם, לאתר מסעדות שמתאימות לטעם שלכם וכמובן, האפליקציה תכוון אתכם אל האטרקציות הבולטות ביותר באזור.

האתר הרשמי של האפליקציה: Be Iceland.

הורידו את Be Iceland דרך App Store.

הורידו את Be Iceland דרך Google Play.

 

Iceland Travel Guideמדריך טיולים מפורט מבית היוצר של Triposo, שיציג בפניכם את כל המידע שאתם צריכים בכדי לטייל בהנאה ברחבי איסלנד. האפליקציה כוללת, בין היתר, מפות עירוניות שאינן דורשות חיבור לאינטרנט ומספר ביטויים שימושיים באיסלנדית.

האתר הרשמי של האפליקציה:Iceland Travel Guide.

הורידו אתIceland Travel Guideדרך App Store.

הורידו את Iceland Travel Guideדרך Google Play.

 

Reykjavik Map and Walks Liteאפליקציה זו תעזור לכם לראות את גולות הכותרת של עיר הבירה האיסלנדית, רייקיאוויק. באפליקציה תמצאו מספר מסלולי הליכה ברחבי העיר, כשכל מסלול מקיף תחום אחר, כמו מרכזי קניות, גלריות לאומנות וחיי לילה. בגסרה "הקלה" הזו של האפליקציה, תוכלו רק לראות את המסלול על גבי מפה, אך לא תוכלו להיעזר בניווט אוטומטי.

הורידו את Reykjavik Map and Walks Lite דרך App Store.

הורידו את Reykjavik Map and Walks Lite דרך Google Play.

 

אפליקציות שימושיות למטיילים בגרמניה (Germany)

אפליקציות שימושיות למטיילים בברלין (Berlin)

Berlin Travel Guideמדריך טיולים מפורט מבית היוצר של Triposo, אשר יציג לכם את כל המידע הדרוש אודות האטרקציות המרכזיות, המסעדות המומלצות, חיי הלילה השוקקים ומקומות הלינה המיוחדים שקיימים בברלין. כמו כן, באפליקציה תמצאו הצעות לטיולי יום מחוץ לעיר ומפה עירונית שאינה דורשת חיבר לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Berlin Travel Guide.

הורידו את Berlin Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Berlin Travel Guide דרך Google Play.

 

The Berlin Wall Appאפליקציה זו מציגה את המיקום של "חומת ברלין" ואת מיקומן של האטרקציות המצויות לאורכה. בעזרת האפליקציה, תוכלו לאתר את האטרקציות המעניינות ביותר בעבורכם, להרכיב בעבורכם מסלול טיול מותאם אישית, לתכנן מסלולי נסיעה בתחבורה הציבורית וללמוד את כל מה שרציתם לדעת על חומת ברלין המפורסמת.

הורידו את The Berlin Wall App דרך App Store.

הורידו אתThe Berlin Wall App דרך Google Play.

 

Berlin Find The Pubאם נמאס לכם לחפש אחר ברים ופאבים מוצלחים בזמן שאתם מטיילים בערים זרות, הנה האפליקציה המושלמת בעבורכם. האפליקציה תוביל אתכם אל כל הברים המומלצים של ברלין.

הורידו את Berlin Find The Pub דרך App Store.

 

אפליקציות שימושיות למטיילים במינכן (Munich)

Munich Metro and Subwayאם אתם מתכוונים להשתמש בתחבורה הציבורית במהלך שהותכם במינכן, ובייחוד ברכבת התחתית, האפליקציה הזו עשויה להיות שימושית ביותר בעבורכם. האפליקציה מחשבת את המסלול המהיר ביותר בעבורכם, מציגה בפניכם לוחות זמנים מדויקים ומאתרת בעבורכם את התחנות הקרובות ביותר אליכם.

הורידו את Munich Metro and Subway דרך App Store.

הורידו את Munich Metro and Subway דרך Google Play.

 

Munich Travel Guide and Offline City Mapמדריך טיולים שימושי מבית היוצר של Ulmon, הכולל מידי מעמיק וטיפים שימושיים אודות העיר מינכן. בעזרת האפליקציה, אתם יכולים לבחור את האטרקציות שהכי מעניינות אתכם ולהרכיב לעצמכם מסלול טיול מותאם אישית. המפות העירוניות שבאפליקציה אינן דורשות חיבור לאינטרנט.

הורידו את Munich Travel Guide and Offline City Map דרך App Store.

הורידו את Munich Travel Guide and Offline City Map דרך Google Play.

אפליקציות שימושיות למטיילים באוסטרליה (Australia)

אפליקציות שימושיות למטיילים בסידני (Sydney)

TripView Sydneyאם אתם מתכננים לעצור לביקור בסידני ואין ברשותכם רכב פרטי, אנו ממליצים על הורדת האפליקציה הזו, שתעזור לכם להתנייד בנוחות בתחבורה הציבורית של העיר, הכוללת רכבות, אוטובוסים ומעבורות. האפליקציה תציג בפניכם לוחות זמנים, תתריע בפניכם כשהאוטובוס מגיע, תספר לכם מאיזה רציף יוצאת הרכבת שאתם צריכים, תאפשר לכם לתכנן מראש את מסלול הנסיעה שלכם ועוד!

הורידו את TripView Sydney דרך App Store.

הורידו את TripView Sydney דרך Google Play.

 

  Sydney Food Trucksהכול התחיל בשנת 2011, בזמן ישיבת הלילה המאוחרת הפתוחה בנושא הכלכלה בסידני, בה נשאלו המשתתפים מה היו רוצים לראות במהלך שעות הלילה המאוחרות ברחובותיה של העיר. רבים השיבו שבשעות הלילה המאוחרות, כשהם מסתובבים ברחובות שעות על גבי שעות, הם אינם מוצאים מסעדות פתוחות וגוועים ברעב. וכך, נולדו משאיות המזון של סידני, דוכני מזון ניידים העושים את דרכם ברחובות העיר בשעות הלילה המאוחרות ומגישות לעוברים ושבים מגוון נשנושים, ביניהם המבורגרים צמחוניים, סביצ'ות, פסטות ומיצים טריים. בעזרת האפליקציה, תוכלו לראות היכן ממוקמות משאיות המזון בזמן אמת, לקבל הוראות הגעה אליהן ולדפדף בתפריטים.

האתר הרשמי של האפליקציה: Sydney Food Trucks.

הורידו את Sydney Food Trucks דרך App Store.

הורידו את Sydney Food Trucks דרך Google Play.

 

Sydney Travel Guideאפליקציה זו, מבית היוצר של Triposo, הינה האפליקציה המושלמת לתכנון הטיול שלכם בעיר. האפליקציה תציג בפניכם את האטרקציות המרכזיות בעיר, תספר לכם על המסעדות המומלצות ביותר, תפנה אתכם אל הברים והמועדונים המהנים ביותר בעיר ותאפשר לכם להזמין מקום במלונות של סידני ישירות מהאפליקציה. כמו כן, תוכלו לתכנן באמצעות האפליקציה טיולים מחוץ לעיר. אם אינכם מחוברים לרשת האינטרנט, תוכלו ליהנות ממפה עירונית שאינה דורשת חיבור לאינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Sydney Travel Guide.

הורידו את Sydney Travel Guide דרך App Store.

הורידו את  Sydney Travel Guideדרך Google Play.

 

אפליקציות שימושיות למטיילים במלבורן (Melbourne)

Melbourne Official Visitor Guideאם אתם מתכננים לקפוץ לביקור במלבורן, בירת מדינת ויקטוריה (Victoria) שבאוסטרליה, אנו ממליצים בחום על הורדת האפליקציה השימושית הזו. באמצעות האפליקציה, תוכלו ללמוד מהן האטרקציות המובילות בעיר ולהתעדכן באירועים ובפסטיבלים שמתקיימים בזמן ביקורכם. כמו כן, תוכלו להתנייד בנוחות בעיר באמצעות מפות עירוניות אינטראקטיביות, מידע שימושי אודות התחבורה וטיפים.

הורידו את Melbourne Official Visitor Guide דרך App Store.

הורידו את Melbourne Official Visitor Guide דרך Google Play.

 

 tramTRACKERאחת מהדרכים הפשוטות ביותר להתנייד ברחבי העיר מלבורן היא באמצעות החשמלית. זוהי האפליקציה הרשמית של החשמלית העירונית, אשר תציג בפניכם את שעות היציאה של החשמליות בזמן אמת. בנוסף, האפליקציה תאפשר לכם למצוא את תחנת החשמלית הקרובה ביותר אליכם, תספר לכם כמה זמן נשאר לכם לנסיעה ותראה לכם את קווי האוטובוס או הרכבת העוברים בסמוך לתחנת הירידה שלכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: tramTRACKER .

הורידו את tramTRACKER דרך App Store.

הורידו את tramTRACKER דרך Google Play.

 

The Wine Regions of Victoria אם אתם חובבי יינות, תוכלו למצוא מגוון יקבים ברחבי מדינת ויקטוריה, מסביב למלבורן. בעזרת האפליקציה, תוכלו לגלות את מיקומם של 22 ממחוזות היין של ויקטוריה ובתוכם, את מיקומם של למעלה מ-200 יקבים. האפליקציה תציג בפניכם מידע שימושי אודות היקבים השונים, תראה לכם היכן ממוקמים היקבים הקרובים אליכם ותאפשר לכם להכין רשימה של היקבים האהובים עליכם.

הורידו את The Wine Regions of Victoria דרך App Store.

הורידו את The Wine Regions of Victoria דרך Google Play.

אפליקציות שימושיות למטיילים בספרד (Spain)

אפליקציות שימושיות למטיילים במדריד (Madrid)

 Madrid Subwayאם אתם מתכננים להתנייד ברחבי מדריד בתחבורה הציבורית ובפרט, ברכבת התחתית, זוהי ללא ספק אפליקציית חובה בעבורכם. האפליקציה תספק לכם את המפה הרשמית של הרכבת התחתית של מדריד, תציג בפניכם את כל קווי המטרו הפועלים בעיר ותאפשר לכם לתכנן את המסלול הקצר ביותר אל היעד שלכם. אין צורך בחיבור לרשת האינטרנט בכדי לתכנן את המסלול שלכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: Madrid Subway.

הורידו את Madrid Subway דרך App Store.

הורידו את Madrid Subway דרך Google Play.

 

Madrid Travel Guideאפליקציה זו, מבית היוצר של Triposo, הינה מדריך טיולים מושלם לטיול שלכם במדריד. האפליקציה תציג בפניכם את האטרקציות המרכזיות בעיר, תספר לכם מידע אודות מסעדות וברים מומלצים, תאפשר לכם להזמין מקום בבתי המלון שבעיר ישירות דרך האפליקציה ובנוסף, תספר לכם מפה עירונית של מדריך, ללא צורך בחיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Madrid Travel Guide.

הורידו את Madrid Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Madrid Travel Guide דרך Google Play.

 

אפליקציות שימושיות למטיילים בברצלונה (Barcelona)

Barcelona City Travel Guideאפליקציה זו, מבית היוצר של GuidePal, היא האפליקציה המושלמת למטיילים בברצלונה. האפליקציה תספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על העיר, החל מאטרקציות מרכזיות, דרך מסעדות מומלצות וכלה במקומות בהם תוכלו להעביר את חיי הלילה הסוערים ביותר.

האתר הרשמי של האפליקציה: Barcelona City Travel Guide.

הורידו את Barcelona City Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Barcelona City Travel Guide דרך Google Play.

 

Barcelona Travel Guide and Offline City Mapעוד אפליקציה שמשמשת כמדריך טיולים מעולה לברצלונה היא האפליקציה הזו, מבית היוצר של Ulmon. אפליקציה זו מציעה מפות עירוניות מפורטות, המציגות לא רק את האטרקציות המובילות בסביבתכם, אלא את מיקומכם המדויק, גם ללא חיבור לרשת האינטרנט. האפליקציה תספק לכם גם הוראות הגעה אל יעדים מועדפים. מלבד זאת, תוכלו למצוא באמצעות האפליקציה מסעדות, ברים, חנויות ובתי מלון מומלצים, לקבל טיפים ממטיילים שכבר היו בברצלונה ולתכנן דרך האפליקציה את יום הטיול הקרוב שלכם.

האתר הרשמי של האפליקציה: Barcelona Travel Guide and Offline City Map.

הורידו את Barcelona Travel Guide and Offline City Map דרך App Store.

הורידו את Barcelona Travel Guide and Offline City Map דרך Google Play.

אפליקציות שימושיות למטיילים בדרום אמריקה (South America)

אפליקציות שימושיות למטיילים בברזיל (Brazil)

Brasil Mobile – Guia Turístico São Pauloאם אתם מתכננים לבקר בברזיל, אנו ממליצים להוריד את האפליקציה השימושית הזו, שתספק לכם מידע רב אודות התרבות והאטרקציות הבולטות במדינת ברזיל. תוכלו למצוא כאן מדריכי ערים לערים רבות, ביניהן ברזיליה (Brasilia), ריו דה ז'נרו (Rio de Janeiro) וסלבדור (Salvador). באפליקציה קיים גם שיחון שיוכל ללמד אתכם כמה מילים שימושיות בפורטוגזית.

הורידו את Brasil Mobile – Guia Turístico São Paulo דרך App Store.

 

Free English to Brazilian Portuguese Phrasebook with Voice אם אתם חוששים שלא תצליחו לתקשר עם המקומיים בברזיל, אתם יכולים להוריד את האפליקציה הזו ולהרגיש הרבה יותר בטוחים. אפליקציה זו, מבית היוצר של "Odyssey Translator" תאפשר לכם לתרגם, לדבר וללמוד ביטויים שימושיים בשפה הפורטוגזית. האפליקציה תקריא לכם למעלה מ-250 מילים שימושיות ותוכל לעבוד גם ללא חיבור לרשת האינטרנט!

הורידו את Free English to Brazilian Portuguese Phrasebook with Voice דרך App Store.

 

Brazil Travel Guideאפליקציה שימושית זו, מבית היוצר של "Triposo" תספק לכם מדריכי ערים מפורטים של למעלה מ-100 ערים במדינת ברזיל, ביניהן ברזיליה, ריו דה ז'נרו וסן פאולו (San Paulo). בכל עיר, תוכלו למצוא את האטרקציות הבולטות ביותר, את המסעדות הטובות ביותר ואת מקומות הבילוי המהנים ביותר. כמו כן, תמצאו באפליקציה שיחון פורטוגזי ומפות עירוניות של ברזיל שפועלות גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Brazil Travel Guide.

הורידו את Brazil Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Brazil Travel Guide דרך Google Play.

סלבדור – אפליקציות שימושיות למטיילים בעיר

Salvador Bahia Travel Guideהאפליקציה הנפלאה הזו מבית היוצר של "Nativoo" תקבץ בעבורכם את כל האטרקציות, הסיורים, המסעדות, מקומות הבילוי הליליים ובתי המלון המתאימים ביותר בעבורכם בסלבדור. כמו כן, האפליקציה תרכיב בעבורכם מסלולי טיול בעיר, בהתחשב בלוחות הזמנים של המקומות ובהעדפותיכם.

הורידו את Salvador Bahia Travel Guide לאנדרואיד או לאייפון

Salvador Travel Guidesאפליקציה נוספת שתספק לכם את כל המידע שאתם צריכים אודות האטרקציות המובילות בסלבדור, חיי הלילה בעיר, המסעדות המומלצות, מרכזי הקניות השווים ביותר ועוד. האפליקציה פועלת גם ללא חיבור לרשת האינטרנט ומופעלת על ידי WikiTravel. האפליקציה כרוכה בתשלום.

הורידו את Salvador Travel Guides לאייפון.

 –

אפליקציות שימושיות למטיילים בקוסטה ריקה (Costa Rica)

Costa Rica Travel Guide בואו לגלות את קוסטה ריקה באמצעות האפליקציה המקיפה הזו, מבית היוצר של "Tripwolf". האפליקציה תספק לכם רשימה של האטרקציות הבולטות במדינת קוסטה ריקה, תציג בפניכם המלצות של מטיילים שכבר היו במקומות המוזכרים ותאפשר לכם לתכנן מראש את המסלול שלכם. נדגיש שהאפליקציה פועלית גם ללא חיבור לרשת האינטרנט.

האתר הרשמי של האפליקציה: Costa Rica Travel Guide.

הורידו את Costa Rica Travel Guide דרך App Store.

הורידו את Costa Rica Travel Guide דרך Google Play.

 

Costa Rica ¡Pura Vida! – אפליקציה זו תוביל אתכם אל האטרקציות המהנות ביותר בקוסטה ריקה. תוכלו למצוא באפליקציה למעלה מ-330 אתרים בולטים, פעילויות שכדאי לעשות, חוויות בלתי נשכחות, מסעדות מומלצות ומקומות לינה איכותיים. בנוסף, האפליקציה תעניק לכם טיפים שימושיים שיעזרו לכם לשמור על התקציב שלכם. גם ללא חיבור לרשת האינטרנט, תוכלו ליהנות ממפות שיעזרו לכם למצוא את הדרך אל האתרים השונים. נדגיש שהאפליקציה כרוכה בתשלום.

הורידו את Costa Rica ¡Pura Vida! דרך App Store.

 

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר טיפים והמלצות של מומחים אפליקציות, תכנון טיול

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות