אקסטרים בעננים – ה-SKY RIDER החדש באתר החרמון

רשמה: שרה פלד

אתר החרמון פעיל כל השנה. בין אם יש שלג ובין אם בא לכם סתם לעלות עם הרכבל או לעשות טרק רגלי או להשתעשע במיני המתקנים מעלי האדרנלין. בחורף, כידוע משתרכים בפקקים למסלול הסקי היחידי לנו, אולם בקיץ, זה הזמן הכי טוב להסתכל על ישראל מגבוה, מתוך "העיניים של המדינה", הכניסה חופשית. השימוש במתקנים לא.

הקיץ הזה, התחדש אתר החרמון באטרקציית אקסטרים חדשה, ה- SKY RIDER. המתקן החדש שהוא מתוצרת גרמניה, הוא השלישי שהותקן בעולם, נרכש בעלות של כחצי מליון ש"ח. המתקן משרת 200 משתמשים בשעה, משך הנסיעה הוא 3 דקות בגובה מקסימלי של 15 מ' מעל האדמה. מתאים לילד מגיל 6 או גובה מינמלי של 1.20 מ', בליווי מבוגר. המתקן יעבוד בחורף ובקיץ במחיר 30 ש"ח לסיבוב. חוויה כיפית מובטחת.

אתר החרמון הינו אתר נופש הפועל כל השנה. הוא משתרע על שטח של כ- 2,432 דונם, בגובה 1,600 – 2,040 מטר מעל פני הים. במהלך חודשי הקיץ הארוכים, במזג אוויר נפלא של ההרים הגבוהים, מציע האתר מגוון פעילויות: עלייה ברכבל מבקרים המעפיל לפסגה, סיורי קיץ מודרכים ללא תשלום הכוללים היכרות עם החי והצומח באזור, סיור והסברים בגבעות הקרב בהר החרמון “העיניים של המדינה”. בנוסף, בילוי באטרקציה החדשה- SKY RIDER, גלישה במזחלות האקסטרים בנופי החרמון ,גלישה באבובי קיץ ונסיעה ברכבי קרטינג ייחודיים.

פרטים באתר האינטרנט של החרמון כאן

אטרקציות מומלצות אטרקציות מומלצות לילדים אטרקציות מומלצות למבוגרים אטרקציות מומלצות למשפחה כתבות ורשמים SKY RIDER, אתר החרמון

רוצים לעזור לאתר טיולים שיהיו בו הרבה מסלולי טיולים?

לחץ כאן

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים