• תַפרִיט
 • תַפרִיט

אטרקציות ובילויים ברובע ברנט (Brent), לונדון

דף הבית » אטרקציות ובילויים ברובע ברנט (Brent), לונדון

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 8 דקות

 התמונה מאתר ויקי מדיה: Thiago MTB Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International license

תודה לפייטוש מאתר מלון

הרובע ממוקם בחלקה הצפון מערבי של העיר לונדון, ויש בו שכונות בעלות אופי של פרוורים. הרובע נקרא על שם נהר ברנט העובר בתחומו. בתחומי הרובע מתגורר מספר המהגרים הגדול ביותר בעיר. ברובע ממוקם אצטדיון ומבלי, האצטדיון השני בגודלו באירופה. בעבר היה אצטדיון ישן, אך הוא נהרס ובמקומו נפתח חדש בשנת 2007. כיום פרט לאירועי ספורט מארח המקום גם הופעות רוק גדולות.

האטרקציות הבולטות ברובע ברנט הן:

 • מוזיאון רובע ברנט Brent Museum.
 • מוזיאון התעלה London Canal Museum.
 • מוזיאון בית פיצרוי (L. Ron Hubbard’s Fitzroy House).
 • מוזיאון ההיסטוריה המקומי של אזור המפסטד (Burgh House and Hampstead Local History Museum).
 • מוזיאון שבע המרפסות ( Hammersmith Terrace7).
 • מוזיאון וגלריה בית לייטון Leighton House Art Gallery Museum)).
 • מוזיאון אחוזת בוסטון (Boston Manor House).
 • פארק בארהאם (Barham Park).
 • פארק ריצ’מונד (Richmond Park).
 • פארק אוסטרלי (Osterley Park).
 • שוק החקלאים של קווינס פארק (Queens Park Farmers Market).
 • מסעדת “גן עדן כשר” ((Kosher Paradise.
 • המקדש ההינדי ניאסדן (Neasden).
 • חווית שייט רומנטית ומיוחדת לסיור בעיר לונדון.
 • אצטדיון ומבלי החדש (The New Wembley Stadium).

 

מוזיאון רובע ברנט (Brent Museum)

המוזיאון ממוקם בספריית מרכז ויילסדן גרין (Willesden Green Library Centre) ומציג את ההיסטוריה של האזור מהתקופות קודמות ועד ימיינו, באמצעות אוסף תגליות ארכיאולוגיות אשר נתגלו באזור. אוספים של חפצים אישיים מהעבר, כלי בית ורהוט מתקופות קודמות, תכניות ישנות של האזור, אוסף של ציורים ודברי אומנות ומפות האזור מהעבר. הכניסה למוזיאון היא חופשית.

כתובת: דרך היי (High Road) מספר 95, שכונת ויילסדן גרין (Willesden Green), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 89373541

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת ויילסדן גרין הנמצאת במרחק 11 דקות הליכה מהמוזיאון.

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח ביום שני בין השעות 10:00-20:00, בימי שלישי-חמישי בין השעות 09:00-20:00, ביום שישי בין השעות 09:00-18:00, ביום שבת בין השעות 09:00-17:00 וביום ראשון בין השעות 12:00-17:00.

 

מוזיאון התעלה (London Canal Museum)

מוזיאון העוסק בנושא תעבורת עגלות ביבשה והובלת מטענים על התעלות ברפסודות וסירות תוך שימוש בכוחם של סוסים, הובלת הקרח ברחבי העיר, וחיי קהילת המובילים ומגוריהם באזור. במוזיאון ישנן תצוגות בנושא עגלות, סירות מדגמים שונים המשמשים להובלה, ציוד הובלה, מתקני שינוע והעמסה, אורוות סוסים, וארכיון סרטים שהוסרטו על עבודת המובילים. המוזיאון ממוקם בבניין שנבנה בשנת 1860 אשר שימש את הסוחרים שעסקו בהובלות. במוזיאון ישנם שני מחסני ענק לאחסון קרח שהובאו מנורבגיה, תערוכה על השימוש בבקר ומוצריו השונים ויצור הגלידה, תחילת התערוכה בכניסה לתצוגה מתארת את מערך תעלות המים ששימשו להובלת סחורות, תלבושות העובדים ובני המשפחה, ומגוון סירות התובלה. במקום ישנן פעילות לילדים, קיימת חנות מזכרות במוזיאון, וניתן להשתתף בסיורים מודרכים בתעלות לונדון על סירות מהמוזיאון. הכניסה בתשלום.

כתובת: דרך ניו ראף (New Wharf Road), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 77130836

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת קינגס קרוס (Kings Cross station), הנמצאת במרחק הליכה של 5 דקות מהמוזיאון.

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח בכל ימי השבוע בין השעות 10:00-16:30.

 

מוזיאון בית פיצרוי (L. Ron Hubbard’s Fitzroy House)

הבית המשמש כמוזיאון נבנה בשנת 1791 עוד לפני שהאזור הפך לבנוי ומאוכלס. הוא שימש כביתם של סופרים ידועים כמו דיקנס, וואלס, וולף, ואפילו המחזאי האירי ג’ורג ברנרד שאו גר בקומה הראשונה בשנים 1881-1882. שבעים וחמש שנים מאוחר יותר הוא שימש את הסופר והפילוסוף לפאייט רונאלד האברד (Lafayette Ronald Hubbard). הכניסה חופשית ובתיאום מראש.

כתובת: רחוב פיצרוי (Fitzroy Street) מספר 37, רובע ברנט (Brent).

טלפון: 72552422

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת רחוב וורן (Warren Street).

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח בכל ימי השנה בין השעות 11:00-17:00 (בתיאום מראש).

 

מוזיאון ההיסטוריה המקומי של אזור המפסטד (Burgh House and Hampstead Local History Museum)

המוזיאון הוקם בשנת 1979 על ידי כריסטופר ודיאנה ווייד, והאוסף מכיל כעת למעלה מ-3,000 פריטים הקשורים לאמנות וחיי היומיום בהמפסטד. תצוגה קבועה של שני חדרים ממוקמת בקומה הראשונה, ומתארת את היסטוריית המפסטד מהתקופה הפרהיסטורית ועד ימינו. המוזיאון ממוקם בביתה של המלכה אן בחלק העתיק של המפסטד. החדרים המקוריים נשמרו, כמו גם המעקים והמדרגות ושערי הברזל. כיום משמש המוזיאון בתור מרכז פגישות, למופעים וקונצרטים, לתצוגת ותערוכות שונות של חפצי אומנות, ותצוגות ההיסטוריה המקומית. כמו כן במקום ישנם מסעדה ובית קפה המשרתים את המבקרים ותושבי המקום. קומת הקרקע של המוזיאון משמשת לקונצרטים, בקומה העליונה ששמרה על מקוריותה מוצג האוסף ההיסטוריה המקומית של האזור, אוסף שהיווצרותו החלה בשנת 1979. אחד מאוספי המוזיאון הקבועים הוא אוסף ציורי הנוף של הציירת גון שוטר, במשך השנה מתחלפות התערוכות שלוש פעמים. הכניסה חופשית לחצר ולתערוכה הקבועה, על מנת להיכנס לאירועים מיוחדים הנערכים במקום יש לשלם.

כתובת: כיכר המפסטד ניו אנד (Hampstead New End Square), שכונת המפסטד (Hampstead), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 74310144

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת המפסטד, באמצעות הרכבת לתחנת המפסטד הית’ או באוטובוס בקווים 46, 268 לרחוב היי (High Street), קו 210 לאגם וייטסטון (Whitestone Pond) ובקווים 24, 168, C11 לסאות’ אנד גרין (South End Green).

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח בימי רביעי, חמישי ושישי וביום ראשון בין השעות 12:12:00-17:00, ובימי שבת בתיאום מיוחד מראש.

 

מוזיאון שבע המרפסות (Hammersmith Terrace7)

מוזיאון שלא רבים מכירים אותו אך מיוחד ונדיר בתצוגותיו. הבית נבנה בשנת 1750, ושימש עד שנת 1999 כבית מגורים, לאחר מכן הפך למוזיאון. בתצוגות המבנה ישנו ריהוט מתוצרת האמן פיליפ, וילונות עם עיטורי ציפורים, בדי טקסטיל עם דוגמאות אשר היו בשימוש בעבר, ואריחי קרמיקה שמכסים חלק מהקירות פרי ידיו של ויליאם מורגן. במקום ישנם גם חפצים אישיים של בעל הבית ומשפחתו, ודברי אומנות דקורטיבית מפוזרים במוזיאון, יש ריהוט מדרום אפריקה ופריטים נוספים ממרכז ומזרח אירופה, טקסטיל מהמזרח התיכון ואריחי קרמיקה אירופיים. מרפסת הבית נפתחה רק בשנת 2005. בגלל מוצגיו השבירים מארח המוזיאון מעט אנשים ובתאום ובהדרכה מסודרת. הסיור נמשך שעה אחת וכולל ביקור בגינה ובחדרים הנמצאים בשלוש קומות. הכניסה בתשלום. האתר פתוח רק בביקורים מתואמים ובסיור מודרך לקבוצות של שמונה אורחים.

כתובת: שכונת הרלסדן (Harlesden), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 87414104

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת סטמפורד (Stamford) או באמצעות האוטובוס בקווים 27, 190, 267, 391, H91.

זמני פתיחה: המוזיאון פעיל בחודשים אפריל – ספטמבר לסיורים בימי חמישי, שישי ועוד כמה ימים בסוף השבוע בשעות 11:00, 12:30 ו-14:30.

מוזיאון וגלריה בית לייטון (Leighton House Art Gallery Museum)

ביתו של הלורד פרדריק שחי בין השנים 1830-1896, הלורד היה צייר קלאסי והבית תפקד כמוזיאון האומנות הפרטי שלו, אשר בו הוא הציג את אוסף אריחי החרסינה בסגנון מוסלמי אשר הביא אתו מסוריה. תקרת המוזיאון קושטה בציורים ובאריחים, ובחדר העבודה חלק מהרצפה כוסתה בפסיפסים. על קירות המבנה ובגרם המדרגות נתלו תמונות יפיפיות. עיטורים בסגנון מוסלמי ומוטיבים מוסלמים מופיעים בכל מקום, על התקרה ישנם עיטורים מצופי זהב, ואריחי קרמיקה בגוון כחול פרי אומנותו האמן ויליאם מורגן מעטרים את קירות המבנה. הקומה העליונה שימשה כסטודיו של הלורד, בו הוא היה נוהג לעבוד עם חלון ענק לכניסת אור, בנוסף ישנו אולם לנגינה של מוזיקה קלאסית. בתצוגות המוזיאון עבודות רבות של הלורד ושל אמנים חשובים נוספים. בתערוכות מוצגים כ-80 פסלים, פשוט מבנה מדהים ביופיו. במוזיאון ישנה חנות מזכרות, אך אין מתקנים לנכים ואין בית קפה. הכניסה למוזיאון היא בתשלום.

כתובת: דרך הולנד פארק (Holland Park Road) מספר 12, שכונת הרלסדן (Harlesden), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 76023316

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת היי סטריט קנסינגטון (High Street Kensington), או באמצעות האוטובוס בקווים 9,10, 27, 28, 33, 49, 328.

זמני פתיחה: המוזיאון פתוח כל יום פרט ליום שלישי בין השעות 11:00-17:30. סיורים מודרכים מתקיימים כל יום שני וחמישי בשעה 14:30.

 

מוזיאון אחוזת בוסטון (Boston Manor House)

הבית נבנה בשנת 1623, ובשטחו נמצאים אגם וגן המוקפים בעצים עתיקים. הבית נקנה בשנת 1670 על ידי משפחת קלית’רו (Clithero) ושימש אותה עד שנת 1924, לאחר מכן עבר להיות רכושה של מועצת הרובע. כיום ניתן לראות בקומה הראשונה של המוזיאון חדרים מפוארים מהמאה ה-17, חדר האוכל והספרייה נמצאים בקומת הקרקע, על הקירות והתקרה ישנם עיטורים מדהימים ולמעלה ניתן לראות ציורים יפיפיים שהנושא המרכזים בהם הוא העיר לונדון. בבית ישנו אוסף של פריטים שנאספו מתושבי האזור לאורך השנים, דיוקנאות של המשפחה שהתגוררה במבנה, ואוספים הסטורים שונים. הכניסה חופשית.

כתובת: ברנטפורד (Brentford), דרך אחוזת בוסטון (Boston Manor Road), שכונת סאדבורי (Sudbury), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 8454562800

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת אחוזת בוסטון, באמצעות הרכבת לתחנת ברנטפורד או באמצעות האוטובוס בקווים E3, E8, 195.

זמני פתיחה: הבית פתוח בימי שבת, ראשון ובימי שני בחגים בחודשים אפריל-אוקטובר בין השעות 12:00-17:00.

 

פארק בארהאם (Barham Park)

פראק ברהם הוקם על ידי בני משפחת ברהם שעשו את כספם ממחלבות והובלת חלב לבתי הלקוחות בקווי חלוקת חלב ומוצריו. כיום, פארק ברהם משמר הרבה מהאופי הויקטוריאני הרשמי שלו. הגן מוקף החומה הוא נקודת רגיעה פופולרית בקרב מבקרים ואזור המשחקים לילדים אהוב במיוחד בקרב התושבים המקומיים. הכניסה לפארק היא בתשלום.

כתובת: דרך הארו (Harrow Road), שכונת סאדבורי (Sudbury), רובע ברנט (Brent).

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת סאדבורי או באמצעות האוטובוס בקווים 18, 92, 182, 204.

זמני פתיחה: הפארק פתוח בכל ימי השנה בין השעות 13:00-23:00.

 

פארק ריצ’מונד (Richmond Park)

שטחו של הפארק הוא כ-2500 דונם, הוא הגדול מבין הגנים המלכותיים של לונדון, הוא משתרע בין גבעות, עמקים ושטחי יער שונים, גינות רבות וצמחייה מרובה כולל מרבדי פרחים. הפארק מהווה מעין שמורת טבע ובו שטחים לשימור, הוא משמש למחקר מדעי בנושא הפארקים, הצמחייה, בעלי החיים בטבע, עצי יער וכדומה. בשטחו של הפארק נערכים מופעים שונים בעיקר בחודשי הקיץ, יש בו שני מגרשי טניס, מגרשי ספורט שונים ונגישות למתקנים לנכים, מסלול ואורווה לרכיבה על סוסים. כמו כן בפארק ישנו מועדון רוגבי, מגרש כדורגל, קריקט, שבילי אופניים, מסלולי ריצה והליכה, מצנחי רחיפה, מסלולי גולף וחנות. קיימת אפשרות לדייג ברישיון בין 16 ביוני עד ה-14 במרץ. חניון גדול עומד לרשות המבקרים. הפארק נקרא גם פארק הצבאים. הכניסה חופשית.

כתובת: ריצ’מונד (Richmond), סארי (Surrey), רובע ריצ’מונד (Richmond) על התמזה.

טלפון: 89483209

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת ריצ’מונד או באמצעות האוטובוס בקווים 190,391,419.

זמני פתיחה: בקיץ הפארק פתוח מהשעה 07:00 ובחורף מהשעה 07:30, ונסגר לקראת החשיכה.

פארק אוסטרלי (Osterley Park)

פארק אוסטרלי הינו פארק גדול ובו בניין אחוזה בפרווריה המערביים של העיר לונדון. בעת בניית בניין האחוזה היה האזור כפרי ומרוחק ושימש בתור אזור נופש לעשירי לונדון. הפארק הינו האזור הפתוח הרחב ביותר במערב לונדון. ניתן לסייר רק בגינה או בסיור משולב בגינה ובמבנה הבנוי בסגנון נאו קלאסי שהוקם במאה ה-18. ניתן לסייר גם בגן באורך של שניים וחצי קילומטרים של שבילים. בנוסף ישנו בפארק אגם קטן. מבנה האחוזה הוקם בידי אחד ממנהלי הבנק על מנת להרשים את לקוחות הבנק ואורחיו. בבניין האחוזה מוצגות תערוכות של אומנות עכשווית. הכניסה לתערוכות המתחלפות היא בתשלום, לתערוכות קבועות ולסיור בגן הכניסה חופשית.

כתובת: דרך ג’רזי (Jersey Road), איילוורת’ (Isleworth), מידלסקס (Middlesex), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 94755566

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו לתחנת אוסטרלי או באמצעות האוטובוס בקווים H91, H28.

זמני פתיחה: הפארק פתוח בחודשים מרץ- אוקטובר בין השעות 11:00-17:00, בחודשי החורף בין השעות 11:00-16:00.

שוק החקלאים של קווינס פארק (Queens Park Farmers Market)

השוק ממוקם בבית הספר יסודי שליד דרך סלסבורי, והפך מהר לאטרקציית הבוקר האהוב של יום ראשון בקרב תושבי האזור. השוק מלא במשפחות, חברים ושכנים, ומושך את תשומת לב הודות למגוון הרחב של הדוכנים.

כתובת: בית הספר היסודי סלסבורי (Salusbury Primary School), דרך סלסבורי (Salusbury Road), רובע ברנט (Brent).

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו והרכבת לתחנת קווינס פארק.

זמני פתיחה: השוק פתוח בימי ראשון בין השעות 10:00-14:00.

 

מסעדת “גן עדן כשר” (Kosher Paradise)

מסעדה כשרה למהדרין בעלת מוניטין מעולה בסגנון יהודי אירופאי הכוללת מעדניית מזון רב גווני ואפשרות לקיחה הביתה. המחירים במסעדה בינוניים עד גבוהים אך הביקורות מעולות, המקום נקי ולמי שאוכל רק מזון כשר – זהו המקום המושלם.

כתובת: אשבורן פרייד (Ashbourne Parade) מספר 10, רובע ברנט (Brent).

טלפון: 84552454

זמני פתיחה: המסעדה פתוחה בימי ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-22:00, ובימי שישי בין השעות 08:00-14:00.

 

המקדש ההינדי ניאסדן (Neasden)

מקדש הינדי מסורתי הבנוי מ-26,300 חתיכות של שיש איטלקי במשקל חמשת אלפים טון. זהו מקדש הינדי מדהים שאין כמוהו באירופה. המקדש ממוקם באופן בלתי צפוי למדי בקצה הצפוני מערבי של העיר, ממש פנינה ארכיטקטונית בלתי נתפסת. במקדש פרטים ומוטיבים הקשורים לאמונה ההינדית: התקרות המעוטרות וחלונות הזכוכית הצבעוניים, המייצגים 8500 שנות אמונה. המקדש נבנה בכספי הקהילה ההודית בבריטניה, הוא הגדול מסוגו מחוץ לגבולות הודו, ישנו סיור מודרך בקוד לבוש צנוע, הכולל הרצאה בת 20 דקות בנושא מהות המקדש והתורה באופן כללי ולאחר מכן סיור במקדש עצמו. הכניסה בתשלום, לסיור בקבוצות יש לתאם מראש.

כתובת: דרך ברנטפילד (Brentfield Road), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 89652651

דרכי הגעה: ניתן להיגע באמצעות האוטובוס בקווים 206, 224, 112, 232, 92.

זמני פתיחה: האתר פתוח בימים שני- שישי בין השעות 09:00-17:00, המקדשים סגורים בין השעות 12:30-16:0012:15 בימי חול וכן בין השעות 12:15-15:30 בסופי שבוע.

 

חווית שייט רומנטית ומיוחדת לסיור בעיר לונדון

רוב המבקרים בלונדון עוברים את העיר והאטרקציות ברגל, ברכב, באוטובוס או ברכבת. ישנם מעט מאוד אנשים שיש להם את ההזדמנות לשוט דרך מרכז העיר, במנוחה ובפרטיות ולצפות באתרים ובאטרקציות. חברת Private Charter Daytrips מפעילה סירות הנקראות חלזונית שבהן ישנה אפשרות לזוג או ששה נוסעים בשייט הכולל ארוחה ויין במחיר של 140 לירות שטרלינג בהזמנה מראש, ניתן להוסיף תזמורת כלי מיתר המנגנת בזמן השייט. המסלול המקובל בשייט זה הוא יציאה לצפון לונדון לכיוון צפון האקודוקט העגול, וכן ביקור במוזיאון התעלות, עצירה לארוחה, ושייט של שמונה שעות. ישנה גם עצירה לקפה ועוגה בשעה 11:00. השיוט כולל ביקור באתרים ומעבר מתחת לגשרים.

כתובת: דרך סאליסבורי (Salisbury Road), רובע ברנט (Brent).

טלפון: 84408962

 

אצטדיון ומבלי החדש (The New Wembley Stadium)

אצטדיון ומבלי הענק ממוקם בחלק הצפוני של רובע ברנט, קרוב אליו נמצא ומבלי ארנה, מרכז בידור המשמש לקונצרטים. כיום נערכים באצטדיון מופעי רוק ענקיים חוץ מייעודו כמגרש לכדורגל. האצטדיון החדש הינו מרהיב ביופיו לחובבי כדורגל. באצטדיון ישנם 90,000 מושבים, והוא מקורה ברובו. קיימים שני מסכי טלוויזיה ענקים המעבירים מידע ואת המשחק עצמו למתקשים בצפייה. בכל יום ראשון מתקיים שוק ענק מול האצטדיון, מרכזי קניות גדולים ממוקמים ליד הכיכר המרכזית. הכניסה בתשלום.

כתובת: דרך ברידג’ (Bridge Road), פארק ומבלי (Wembley Park Station), רובע ברנט (Brent).

דרכי הגעה: ניתן להגיע באמצעות המטרו והרכבת, ובאמצעות האוטובוס בקווים 18, 79, 83, 92, 182, 204, 223, 224, 297, H17.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.