• תַפרִיט
  • תַפרִיט

אתם יכולים להתבטא ולכתוב בלוגי תיירות. אתם לא שונים מאף אחד אחר

דף הבית » אתם יכולים להתבטא ולכתוב בלוגי תיירות. אתם לא שונים מאף אחד אחר

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות
זה קל להמציא תירוצים. שמעתי כל תירוץ אפשרי שיש לאנשים שאומרים לעצמם כדי שיוותרו על הקמת בלוג החלומות שלהם. אני מכיר את כל הסיפורים לספר לעצמם על למה הם לא יצליחו. היום, אני הולך לחשוף את כולם. ולהוכיח, אתם יכולים ובענק!!!!!!!!

להלן 7 התירוצים העיקריים למה לא,  והתשובה שלי למה כן

 
“אין לי מספיק זמן.”
 
יש לך יותר זמן ממה שאתה חושב. שאל את עצמך איך אתה מבזבז את הזמן שלך. האם אתה צופה בטלוויזיה? כמה זמן אתה מבלה בפייסבוק? זה הזמן שאתה יכול להשתמש בבלוג שלך.
 
אפשר להשתמש בשירות שנקרא שליטה עצמית, כדי לכבות אתרים למנוע להסיח את הדעת כשאתם צריך לעבוד כדי שאוכל להגדיל את התפוקה.
 
“אין לי מושג.”
 
כפי שהזכרנו בעבר, אף אחד אחר בהיסטוריה של העולם כולו, יש הניסיון הייחודי שלך. דעתך על צרפת היא דעתך על צרפת. שאלו את עצמכם, “מה תשוקות שאני יכול לשלב?” תחשוב על דברים שאתה אוהב ואיך אתה יכול לשלב אותם לתוך הבלוג שלך.
 
אתם גם לא צריכים להיות נוסעים במשרה מלאה.  אתה יכול להיות מומחה מקומי!
 
“זה יותר מדי עבודה.”
 
הכל שווה לעשות עבודה. זה לא אומר שזה לא כיף. כן, בלוגים זה לא קל וזה לא סביר שאתה תהפוך להצלחה בן לילה. תצטרך להשקיע זמן. אבל  כדאי לחשוב על כל הדברים הטובים בחיים שלך. 
 
“אני לעולם לא אהיה מסוגל לפרוץ את הקהל.”
 
למרות שישנם אלפי בלוגים ערוצי YouTube, זה לא אומר שכולם טובים. כמו מסעדות, יש טובים ויש רעים ו – לעתים קרובות יותר כן מאשר לא – רק אלה ממוצעים. כלומר, מישהו עם ההכשרה, כישורים, ונחישות יכול לקפוץ בקלות מן הממוצע רב לראש המצעדים.
 
בשנה האחרונה, ראיתי בלוגים חדשים לנסיעות, YouTube, Instagram, ונישות אחרות. מה שהבדיל את האנשים האלה מכל אחד אחר היה, כי לא היה להם מושג שהם יכולים להיות טובים יותר.
 
“למה שמישהו יקשיב לי?”
 
בגלל הסיפור שלך הוא ייחודי ולא אף אחד אחר שמע אותו בעבר.
 
אני לא יודע אם יש לי את הכישורים “.
 
כמובן שאתה לא צריך את הכישורים – אתה רק התחלת! כשהתחלתי עם הבלוג שלי, לא היה לי שום מיומנויות. אני אפילו לא ידעתי איך לקנות דומיין, הייתי צריך לשאול חבר. עשיתי המון טעויות. אבל אתה לומד את הכישורים, בדיוק כמו שלמדת איך לרקוד, לבשל, לנהוג, או לעשות את העבודה שלך.
 
“אני לא חושב שאני מומחה.”
 
אני לא חושב שאני מומחה. אני לא חושב שמישהו באמת חושב שהוא מומחה. תמיד יש עוד מה ללמוד.  “מומחיות” הוא מושג מעורפל. מה שחשוב באמת הוא שאתה כבר שם, עשית את זה – ולא אדם האחר. האם תשאל ייעוץ מומחה? או סתם מישהו שיודע יותר? זה מה שאתה. אתה לא צריך להיות מומחה – אתה רק צריך ניסיון.
 
וזה מה שכבר יש לך!
 
אשמח לעזור לכם בניסיוני הרב בכתיבת מאמרי תוכן וגם לקדם בחינם.

על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם