אתר למוצרי תינוקות איכותיים – משלוח ברחבי העולם

עם למעלה מ- 20,000 פריטים ילדים ותינוקות  בחנות האינטרנטית Kidsroom. מעל 20 שנות ניסיון בתחום ציוד לתינוקות ופשוט יש להם את כל מה שצריך לצאצאיכם בשש השנים הראשונות לחיים. פריטי תינוקות חיוניים כמו מושבים לרכב לילדים, עגלות, שולחנות, כסאות גבוהים, עריסות, כלי שולחן, אביזרי אמבטיה, ציוד חיטוי, מחממי בקבוקים, מברשות ומוצרים לטיפול שיניים בשנים הראשונות לחיים, נדנדות התינוקות הפונקציונליות וכלה בצעצועים החינוכיים יעזרו לילדכם להתפתח בצורה מושלמת.

הכוח שלהם הוא עצת הקנייה האישית ללקוחות שלנו!

בטיחות ורווחתם של הילדים נמצא מלכתחילה באתר. לכן האתר מקדיש זמן רב בחנות המקוונת לשירות איכותי ומותאם אישית לך הלקוח. בין אם טיולון, מושב מכונית או צעצוע – תמיד מייעצים לך באופן מקיף על כל המוצרים המתאימים לשלב ההתפתחות הנוכחי של ילדך. למטרה זו, צוות שירות מנוסה ומוסמך מוכן לעזור לכם בטלפון או בדואר אלקטרוני לבחירת מוצרים לא רק בגרמנית אלא גם באנגלית, רוסית וסינית. לאחר שמצאתם את המוצר המתאים לצאצאיכם, השותפים הלוגיסטיים של מבטיחים משלוח בעלות נמוכה.

 "רק הטוב ביותר לילדים." לפיכך, הבטיחות ואיכות הביצוע ממלאים תפקיד מכריע במוצרים כמו מושבים לרכב, נושאי תינוקות ועגלות. מסיבה זו חברת Kidsroom הם יכולים להבטיח בטיחות ונוחות מרביים עבור ילדכם. בין השאר יש להם מוצרים של מותגים ידועים כמו צ'יקו, קונקורד, סייבקס, פישר-פרייס, הרטן, גסליין, קידי, מקסי-קוזי, נוק, פג-פרגו, פוקי, רקארו, רומר וטוטוניה. הם יודעים כי יצרני מותגים גדולים מפתחים את מוצרי התינוקות שלהם ללא הפסקה, כך שהם בטוחים יותר וידידותיים יותר לילדים. זה נותן לנו את הביטחון לשאת רק את הטוב ביותר עבור ילדכם.

רק מוצרי התינוקות הטובים ביותר לילדכם!

בחנות המקוונת תוכלו למצוא את המגוון הרחב ביותר של מוצרי ילדים ותינוקות באיכות גבוהה עם אוספים עדכניים של מותגים ידועים. בין הינקות לגיל 6 יש תמיד את המוצרים המתאימים לילדך. הרבה לפני הלידה יכולים לעזור לכם לבחור את מוצרי התינוקות הטובים ביותר כמו מושב רכב, עגלת תינוק ועריסה לתינוק שלכם וזמינים גם לאחר הרכישה. חנות התינוקות היא בן זוגך בכל הקשור להרכבת ציוד בסיסי מיטבי לתינוקך. צוות השירות הידידותי מחנות התינוקות המקוונת  יעזור לכם.

Kidsroom חנות מקוונת לתינוקות עם משלוח בינלאומי זול!

מבצעי חודש אוגוסט 2020

10euro discount on orders exceeding at least 250 euro  CODE 8RXRR85W

5euro discount on orders exceeding at least 100 euro CODE 5EZMD65W

 Kidroom Deals in August CODE 8H32KEDA

Discover our best products "Made in Germany" – high-quality for babys – kidsroom.de

 kidsroom.de – Our current Coupons

  Kidsroom Deals August: 6% discount on the category Feeding CODE  8H32KEDA

מסחר וקניות מומלצות בעולם ילדיםץ תינוקות

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות