אתר מבקרי הקרוז הטוב בעולם ובמחירים הוגנים

היום, במזל טוב, אחרי שנים של נסיון להתחבר לגוף עולמי ואמין בתחום הקרוזים שדרכו כל מטייל יוכל להזמין בשקט ובבטחה, קיבלתי תשובה חיובית לקשר אתכם עם הגוף המוביל בעולם

רוב מזמיני השייט מסתמכים על הבטחות של סוכנים ואתרי הזמנות שרובם לא מדוייקים ( וזה בלשון המעטה ) ומה קורה אם יש לך בעייה? ראו מה קרה בתקופת הקורונה שחברות או סוכניות עדין לא החזירו כסף או שפשטו רגל.

אתה המשייט, בדרך כלל בונה קרוז על-פי מחיר וזאת השגיאה הכי חמורה. ישנם באתר המדור חוות דעת ודרוג של חברות מצוינות, בעלות לתועלת ושל חברות מדוורגים ממש ממש גרוע. אני ממליץ למי שהפרוטה לא מצוייה בכיסו ולהנות עד כלות לכו על החברות שנותנות לך את המחיר הכי טוב בעלות לתועלת

ישנו אתר של מבקרי השייט הטוב ביותר בעולם מבחינת התמחורים הם מיועדים לפרטיים ולא לקבוצות. לקבוצות אני ממליץ לפנות אלי ואני יפנה אתכם למארגן שאני סומך עליו באופן אישי .

מידי פעם אני מקבל מהחברה קוד קופונים להנחה נוספת.

ממליץ לעשות השוואת מחירים מול החברות עצמם ואפילו לנהל משא ומתן. תאמינו לי שאפשר להוזיל!!

 

50 מיליון דעות, ביקורות ותמונות

6 מיליון+  מבקרים בחודש

1.9 מיליון+ חברים

700+ ספינות שייט

 

אתר ביקורות השייט המוביל, המארח את קהילת השייט הגדולה בעולם. יותר משש מיליון איש, החל משייטים בפעם הראשונה ועד חובבי שייט נלהבים, מבקרים בכל שבוע באתר כדי לחקור ולתכנן את הפלגותיהם, להתחבר לשייטים אחרים ולשתף את תשוקתם לשייט.

במטרה לעזור לאנשים למצוא את ההפלגה הנכונה, מציגים לך יותר מ -650,000 ביקורות על הקרוזים.

הפורומים הפופולרייםהם מקום לאנשים לפרסם שאלות ולשתף תובנות עם סיירות אחרות ולשוחח עם אחרים שחולקים את אהבתם לשייט.

הרשות המובילה בשוק מידע על קרוזים; אף משאב אחד אחר אינו מכסה את עולם ההפלגות באופן יסודי כמו האתר. מאז הקמתה בשנת 1995 זכתהלמעמד של היותה אתר השייטים המשפיע ביותר וחדשנית חדשות הפלגות הצרכניות. האתר נרכש על ידי Tripadvisor בשנת 2007, והוא חלק מקהילת הנסיעות הגדולה בעולם.

באתר שואפים לספק דיווחים מאוזנים וללא משוא פנים ולהתייחס ברצינות לאמינות. מרכזי במטרת האתר לספק לך, לקורא, משאב מדויק ואמין בכל היבטי ההפלגה.

 

כל מה שאתה צריך כדי לתכנן שייט

ביקורת השייט כוללת ביקורות על 700 ספינות תענוגות, כולל ספינות אוקיינוס, נהר, יוקרה ומסעות, כמו גם ביקורות של אנשים שטיילו לאחרונה על ספינות אלה. התוכן מכסה את כל ההיבטים של שייט, מבקתות ואפשרויות לסעודה, ועד לאווירה על הסיפון. מבקר השיוט מספק גם סקירה של 120 קווי ההפלגה המוצגים באתר, וכמעט 500 נמלים ברחבי העולם, כדי לעזור למטיילים למצוא את השייט והמסלול המתאימים, ולתכנן את נסיעותיהם בביטחון.

  • ביקורות על שיוט
  • עצות מומחים
  • מסלולי שייט ותמחור
  • מבצעי שייט\קרוז
  • מידע על נמלים ויעדים
  • טיפים והמלצות

קהילת השייט הגדולה בעולם

קשרים קהילתיים וחברתיים היו מאז ומעולם הליבה של החברה והפורומים הפופולאריים של האתר ממשיכים לארח אלפי דיחות בפורומים מדי יום, מאיך לבחור הפלגה ראשונה וכלה בדרכים הטובות ביותר לראות נמל או יעד מסוים. שייטים שהוזמנו בהפלגה יכולים לשוחח עם אחרים המפליגים באותה הפלגה, באמצעות פורומים של שיחות ביקורת. באמצעות פורומים אלה, אנשים יכולים לדון בתוכניות להפלגה הקרובה שלהם, להכיר את מי שנמצא באותו הפלגה ולשתף את ההתרגשות בספירה לאחור לחופשה שלהם. בנוסף, כמה קווי שיוט מארחים מסיבות על המשתתפים עבור משתתפי קריטי מבקר. מסיבות Meet & Mingle אלה מציעות הזדמנות לפגוש חברים מקוונים באופן אישי.

טיפים והמלצות של יאיר בר זוהר קרוז, שייט

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות