• תַפרִיט
  • תַפרִיט

אתר הטוב בעולם לחוות דעת על אוניות שייט תענוגות. התנ”ך לקרוזים

דף הבית » אתר הטוב בעולם לחוות דעת על אוניות שייט תענוגות. התנ”ך לקרוזים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

רוב מזמיני השייט מסתמכים על הבטחות של סוכנים ואתרי הזמנות שרובם לא מדויקים (וזה בלשון המעטה) ומה קורה אם יש לך בעיה? ראו מה קרה בתקופת הקורונה שחברות או סוכנויות עדין לא החזירו כסף או שפשטו רגל.

אתם המשייטים, בדרך כלל בונים קרוז על-פי מחיר וזאת השגיאה הכי חמורה. ישנם באתר המדור חוות דעת ודרוג של חברות מצוינות בעלות לתועלת, ושל חברות וספינות שמדורגים ממש ממש גרוע. אני ממליץ למי שהפרוטה לא מצויה בכיסו ולהנות עד כלות לכו על החברות שנותנות לך את המחיר הכי טוב בעלות לתועלת.

ישנו אתר של מבקרי השייט הטוב ביותר בעולם המחירים אם יש הם מיועדים לנוסעים פרטיים ולא לקניית חבילות לקבוצות.

אתר ביקורות השייט המוביל, המארח את קהילת השייט הגדולה בעולם. יותר משש מיליון איש, החל משייטים בפעם הראשונה ועד חובבי שייט נלהבים, מבקרים בכל שבוע באתר כדי לחקור ולתכנן את הפלגותיהם בכ-700 ספינות, להתחבר לשייטים אחרים ולשתף את תשוקתם לשייט.

במטרה לעזור לאנשים למצוא את ההפלגה הנכונה, מציגים לך יותר מ -650,000 ביקורות על הקרוזים.

הפורומים הפופולריים הם מקום לאנשים לפרסם שאלות ולשתף תובנות עם סיירות אחרות ולשוחח עם אחרים שחולקים את אהבתם לשייט.

אף אתר אחר אינו מכסה את עולם ההפלגות באופן יסודי כמו האתר הזה. מאז הקמתה בשנת 1995 זכתה למעמד של היותה אתר השייטים המשפיע ביותר וחדשנית חדשות הפלגות הצרכניות. האתר נרכש על ידי Tripadvisor בשנת 2007, והוא חלק מקהילת הנסיעות הגדולה בעולם.

באתר שואפים לספק דיווחים מאוזנים וללא משוא פנים ולהתייחס ברצינות לאמינות. מרכזי במטרת האתר לספק לך, לקורא, משאב מדויק ואמין בכל היבטי ההפלגה.

 

728*90

מחפשים סיורי חופים במחירים אטרקטיבים? הכניסו במנגנון החיפוש את הנוסח הבא Shore Excursion+שם נמל העגינה

 

כל מה שאתה צריך כדי לתכנן שייט

ביקורת השייט כוללת ביקורות על 700 ספינות תענוגות, כולל ספינות אוקיינוס, נהר, יוקרה ומסעות, כמו גם ביקורות של אנשים שטיילו לאחרונה על ספינות אלה. התוכן מכסה את כל ההיבטים של שייט, מבקתות ואפשרויות לסעודה, ועד לאווירה על הסיפון. מבקר השיוט מספק גם סקירה של 120 קווי ההפלגה המוצגים באתר, וכמעט 500 נמלים ברחבי העולם, כדי לעזור למטיילים למצוא את השייט והמסלול המתאימים, ולתכנן את נסיעותיהם בביטחון.

מה באתר חוות הדעת על קרוזים?

עצות מומחים

ביקורות אישיות

מידע על נמלים ויעדים

טיפים והמלצות

רוצים להצטרף לקבוצות שנבנו רק עבורכם?


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם