בואינג חוגגת את משלוח ה-500 במספר של מטוס ה-787 דרימליינר הראשון לאייר פראנס

יצרנית המטוסים המובילה בואינג, יחד עם חברת איירקאפ להחכרת מטוסים, חגגו את משלוח מטוס ה-787 דרימליינר הראשון לחברת התעופה הצרפתית אייר פראנס. המטוס, מדגם 787-9, הינו הדרימליינר ה-50 במספר בבעלות חברת איירקאפ והוא יופעל על הקו בין פריז לקהיר, החל מינואר 2017. כמו כן, מדובר במטוס ה-500 במספר שיוצא מפס ייצור מטוסי 787 של בואינג.

ריי קונור, סגן יו"ר בואינג: "אנו גאים מאוד בכך שחברת התעופה אייר פראנס תטיס את ה-787-9 שלנו. זוהי הוכחה נוספת למובילות העולמית של חברת אייר פראנס בתחום שירות הלקוחות והחדשנות. ברכותינו גם לחברת איירקאפ לציון המטוס ה50 מדגם 787 שבבעלותה. אנו מעריכים את הנאמנות ואת האמון שניתן במטוסי הדרימליינר".

ז'אן מארק ג'אניילאק, מנכ"ל אייר פראנס-ק.ל.מ: "בגאווה גדולה ובכבוד רב מקבלת חברת אייר פראנס לידיה את משלוח מטוס הבואינג 787 הראשון שלה, והתשיעי בצי המטוסים של קבוצת אייר פראנס – ק.ל.מ. הדרימליינר החדש מסמל עבורינו צעד נוסף בתהליך המודרניזציה של הצי. מטוס זה נועד להציע לקהל לקוחותינו את המיטב ממוצרי החברה ושירותיה השונים".

קבוצת אייר פראנס – ק.ל.מ הזמינה סך כולל של 18 מטוסים מדגם 787-9, 7 מטוסים מדגם 787-10  ועוד 12 מטוסי 787-9 נוספים שיוחכרו באמצעות איירקאפ. הגעת מטוס ה-787-9 הראשון של אייר פראנס לפריז הינה חלק מהחידוש המתמשך של צי המטוסים לטווח ארוך של החברה.

בבואינג 787-9, העיצוב החדשני של 787-8, הקודם בסדרה, עולה מדרגה נוספת: החלונות הגדולים ביותר בתעשייה, תאי אחסון רחבים במיוחד, תאורת מנורות לד מודרנית, אוויר נקי ולח יותר וכן לחץ האוויר בקבינה המותאם לנוחות מרבית. המטוס מצויד בטכנולוגיות מיוחדות המגיבות למערבולות אוויר ומבטיחות חוויית טיסה חלקה ושלווה יותר, לשביעות רצונם של הנוסעים

הודעות תיירותיות לעיתונות בואינג

רוצים לעזור לאתר טיולים? לחץ כאן

גישה חדשה כאן הסוכנים נלחמים עליך ולא שאתה תרדוף אחרים

התגובות שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות