• תַפרִיט
 • תַפרִיט

בוסטון עם ילדים: 20 אטרקציות לכל המשפחה + מלונות מומלצים

דף הבית » בוסטון עם ילדים: 20 אטרקציות לכל המשפחה + מלונות מומלצים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 9 דקות

מחפשים מה לעשות בבוסטון עם ילדים? בוסטון היא מהערים הידידותיות ביותר למשפחות בארצות הברית. היא מלאה באתרים היסטוריים, במוזיאונים ובפארקים ציבוריים יפים. במדריך הזה נספר לכם על כל האטרקציות השוות שאפשר לעשות עם הילדים – וגם בלעדיהם – בבוסטון. בסוף המאמר נביא לכם גם כמה המלצות למלונות לכל המשפחה. כשאתם מתכננים את הטיול בעיר, מומלץ להיעזר במפות גוגל כדי למדוד את המרחקים בין האטרקציות השונות ולתכנן את המסלול האופטימלי.

לפני שאתם יוצאים לטיול בבוסטון, בדקו אם כדאי לכם לרכוש את כרטיס ה-Go City של בוסטון, שמאפשר כניסה לעשרות אטרקציות בעיר.

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

מומלץ לקרוא >> מסלול טיול של שלושה ימים בבוסטון, מהיפות והמעניינות בארה”ב.

תוכן עניינים:

 1. רוצים שיתכננו את הטיול עבורכם?
 2. בוסטון עם ילדים שאוהבים היסטוריה
 3. בוסטון עם ילדים שאוהבים תרבות ואמנות
 4. מוזיאונים מומלצים לילדים
 5. בוסטון עם ילדים שאוהבים בעלי חיים
 6. עוד אטרקציות מומלצות עם ילדים בבוסטון
 7. ספרים שכדאי להכיר
 8. מלונות מומלצים לכל המשפחה בבוסטון
 9. לסיכום

רוצים שיתכננו את הטיול עבורכם?

מלאו את הטופס הבא ונעביר לכם פרטי קשר של יועצ/ת טיולים המתמחה בארצות הברית בכלל ובבוסטון בפרט.

[wpforms id=”100991″ title=”false” description=”false”]

בוסטון עם ילדים שאוהבים היסטוריה

שביל החירות (Freedom Trail)

שביל החירות הוא דרך נפלאה להכיר את ההיסטוריה של העיר. המסלול נמשך על פני כ-2.5 קילומטרים ועובר בין 16 אתרים היסטוריים המספרים את סיפורה של העיר במהלך ההפיכה האמריקאית במאה ה-18.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות חצי יום.

למידע נוסף, כנסו לאתר האינטרנט הרשמי של שביל החירות.

אוניית המפרשים הקונסטיטושן (The USS Constitution)

העלייה על אוניית המפרשים “הקונסטיטושן” היא חוויה בלתי נשכחת. זוהי האונייה המפורסמת ביותר בתולדות הצי האמריקני. במלחמת 1812, הצליחה לגבור על אוניות המלחמה של הציר המלכותי הבריטי בשלושה קרבות ימיים שונים. זוהי אוניית המלחמה הישנה ביותר בעולם שעדיין שטה ונמצאת בשירות.

האונייה נמצאת בסיומו של שביל החירות ופתוחה לביקורים של הקהל הרחב. יש סיור מודרך, במהלכו תוכלו להכיר מקרוב את הפעילות על האונייה וללמוד על ההיסטוריה שלה דרך מגוון תצוגות.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של אוניית הקונסטיטושן.

פארק בוסטון קומון (Boston Common)

אם אתם מחפשים מקום שבו הילדים יוכלו להוציא קצת מרץ, כדאי לבקר בבוסטון קומון. הפארק, שהוקם בשנת 1634, הוא הפארק העירוני הוותיק ביותר בארצות הברית. הבעלים של המגרש, שעליו יושב הפארק היפה הזה היום, היה וויליאם בלקסטון, המתיישב האירופאי הראשון בבוסטון.  בתחילה שימש האזור כשטח מרעה עבור פרות, אך כעבור מספר שנים שטח המרעה התדלדל עקב רעיית יתר. לאחר מכן, השטח הפך לאזור שבו האנגלים היו מצליפים בפושעים ותולים פיראטים, מכשפות ורוצחים. מהאזור הזה, שהפך להיות גם מחנה צבאי בתקופה שקדמה למלחמת העצמאות של ארצות הברית, יצאו גם הכוחות האנגלים בדרכם לקרבות הראשונים במלחמה.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה לכל היותר. עשו סיבוב קצר בפארק כדי להתרשם ממנו.

בית פול רוויר (Paul Revere House)

הבית הזה, שנבנה בשנת 1680, שימש את הפטריוט האגדי פול רוויר בין השנים 1770-1800, והינו הבניין העתיק ביותר שקיים היום בדאון-טאון בוסטון. אתם מוזמנים להיכנס ולסייר בביתו, שהפך למרכז מבקרים קטן, וללמוד אודות אורח החיים של התושבים במאה ה-18. תוכלו למצוא בתוך הבית מגוון פריטים הקשורים למסעותיו העסקיים של רוויר, וכן לשמוע את סיפורו מהתקופה של המהפכה האמריקאית.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של בית פול רוויר.

כנסיית אולד נורת’ (Old North Church)

ממש על יד בית פול רוויר נמצאת כנסיית אולד נורת’, הכנסייה הפעילה הוותיקה ביותר בבוסטון, שהוקמה ב-1723. המתחם של הכנסייה כולל את הכנסייה, חמישה גנים יפהפיים, את חנות השוקולד ההיסטורית של קפטן ג’קסון, את פינת הפטריוטים, שבה מוצגים תערוכות מתחלפות, וכמובן, חנות מזכרות.

כנסיית אולד נורת’ מוכרת כאן בעיקר בזכות הערב של ה-18 באפריל 1775. באותו ערב, טיפסו שניים מאנשי הכנסייה למגדל של הכנסייה והחזיקו שתי עששיות דלוקות גבוה ככל הניתן, כדי לסמן ליישובים הסמוכים, שהאנגלים יוצאים לכיוונם מבוסטון דרך הנהר ולא דרך היבשה. מי שהעביר את הידיעה הזאת לאנשי הכנסייה היה פול רוויר במסגרת “רכיבת החצות” שלו.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של כנסיית אולד נורת’.

אנדרטת גבעת בנקר (Bunker Hill Monument)

האנדרטה הזאת, שנבנתה בשנת 1843, היא מהאנדרטאות הראשונות שנבנו בארצות הברית. היא הוקמה לזכר קרב גבעת בנקר, שהתרחש ב-1775 במסגרת קרבות מלחמת העצמאות של ארצות הברית. בניגוד למשתמע, עיקר הקרב של גבעת בנקר התרחש בכלל על גבעת בריד, ושם הוקמה האנדרטה, שהינה בצורת אובליסק המתנשא לגובה 67 מטרים. אם תרצו, תוכלו לעלות ב-294 המדרגות המובילות אל ראש האנדרטה ומשם לזכות בנוף יפה של העיר כולה. זה ללא ספק יהיה אתגר מעניין עבור הילדים!

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה.

מוזיאון מסיבת התה של בוסטון (Boston Tea Party Museum)

זהו מוזיאון חווייתי המציג את סיפורה של “מסיבת התה של בוסטון”, שהתרחשה ב-16 בדצמבר 1773. הביקור במקום הוא במסגרת סיור מודרך, במהלכו תבקרו במוזיאון ותלמדו אודות האירוע המשמעותי הזה, שהיה בין הדברים שהובילו למלחמת העצמאות האמריקאית. במהלך הסיור, תשחזרו בעצמכם את האסיפה שהובילה למעשה וגם תוכלו לעשות את המעשה עצמו – להשליך עשרות ארגזי תה לתוך מי הנמל!

הכניסה בתשלום. לרכוש את הכרטיסים מראש.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? הסיור אורך כשעה.

למידע נוסף,  בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון מסיבת התה של בוסטון.

בוסטון עם ילדים שאוהבים תרבות ואמנות

הספרייה הציבורית של בוסטון (Boston Public Library)

אם הילדים שלכם אוהבים ספרים ומפות, הספרייה הציבורית של בוסטון היא המקום בשבילם. הספרייה, שהוקמה בשנת 1848, היא הספרייה השנייה בגודלה בארצות הברית אחרי ספריית הקונגרס. יש בה היום למעלה מ-21 מיליון פריטים, ביניהם ספרים, תקליטי מוזיקה ופריטים דיגיטליים. כמות הספרים היא מדהימה, אך גם העיצוב הפנימי של הספרייה והאדריכלות של המבנה מדהימים, כך שכדאי גם להסתכל למעלה מדי פעם. אם תרצו, תוכלו להצטרף לאחד מהסיורים המודרכים המתקיימים בחינם בתוך הספרייה הציבורית.

אחד המקומות האהובים ביותר על ילדים בספרייה הוא “חדר המפות”, שבו הילדים יוכלו לבחון מפות עתיקות שונות. יש גם חדר פאזלים, שבו אפשר להישאר שעות.

לאיזה גיל מתאים? בני 6 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של הספרייה הציבורית של בוסטון.

מוזיאון לאמנויות יפות (Museum of Fine Arts)

אם אתם בעניין של אמנות, אין ספק שכדאי לכם לבקר במוזיאון לאמנויות יפות של בוסטון, שמכיל למעלה מ-450 אלף פריטים מקטגוריות שונות. האוספים שבמוזיאונים כוללים פריטים מהעולם העתיק לצד אמנות עכשווית, רישומים, פריטי טקסטיל, תצלומים, תכשיטים, כלי נגינה ועוד מגוון יצירות אמנות יפות. בין הפריטים החשובים ביותר שנמצאים במוזיאון נמנים כמות נכבדה של ציורי מונה ואוצרות ממצרים העתיקה.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 6 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של המוזיאון לאמנויות יפות.

מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר (Isabella Stewart Gardner Museum)

מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר הוא מהמוזיאונים המקסימים ביותר בבוסטון. הוא מציג בתוכו יצירות חשובות של אמנים אירופאיים, אסיאתיים ואמריקאים מובילים מכל הזמנים. המוזיאון נקרא על שם מי שייסדה אותו בשנת 1903, איזבלה סטיוארט גארדנר, וממוקם בתוך מבנה, שתוכנן כך שייראה כמו ארמון וונציאני מהמאה ה-15. אין ספק שהמבנה של המוזיאון הוא אטרקציה בפני עצמו. המבנה בן השלוש קומות מקיף חצר פנימית יפהפייה, המכוסה היום על ידי תקרת זכוכית.

אחד הסיפורים המרתקים ביותר הקשורים למוזיאון התרחש כאן ב-1990. שלושה גנבים מחופשים לשוטרים של בוסטון נכנסו למוזיאון והצליחו לחמוק החוצה עם 13 יצירות אמנות חשובות. עד היום, לא מצאו את הגנבים וגם לא את יצירות האמנות.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 18 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר?  בין שעה לשעתיים.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר 

מוזיאונים מומלצים לילדים בבוסטון

מוזיאון המדע בבוסטון  (Boston Science Museum)

הילדים שלכם אוהבים לעשות ניסויים וללמוד דברים חדשים דרך הידיים? אם כן, כדאי לקחת אותם למוזיאון המדע של בוסטון. שם, תוכלו ליהנות ממגוון תערוכות מרתקות, מפלניטריום ומחממה פנימית של פרפרים. יש הרבה מה לעשות במוזיאון המדהים הזה!

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון המדע בבוסטון.

מוזיאון הילדים של בוסטון (Boston’s Children Museum)

עוד אטרקציה נחמדה לכל המשפחה הוא מוזיאון הילדים של בוסטון, שהינו מוזיאון הילדים השני בוותיקותו בארצות הברית. המוזיאון כולל מגוון תערוכות קבועות, שבהן הילדים יוכלו ללמוד על האחר, על הדינוזאורים, על עולם הבנייה, על אורח החיים היפני ועוד.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות שלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון הילדים של בוסטון.

מוזיאון הרווארד להיסטוריה של הטבע (Harward Museum of Natural History)

אם הילדים שלכם מתעניינים בעולם הטבע, זה המקום בשבילם. במוזיאון המרתק הזה יש למעלה מ-12,000 פריטים, הכוללים בין היתר עצמות של דינוזאורים, שרידים של מטאוריטים, ופוחלצים של בעלי חיים מרחבי העולם. זוהי הזדמנות מיוחדת להביט על בעלי החיים לעומק.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 3 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון הרווארד להיסטוריה של הטבע.

בוסטון עם ילדים שאוהבים בעלי חיים

אקווריום ניו אינגלנד (New England Aquarium)

האקווריום המדהים הזה הוא המקום המושלם לטיול משפחתי. יש באקווריום הזה מעל 8,000 בעלי חיים ימיים. בתצוגות השונות תוכלו לראות מגוון דגים, כרישים, פינגווינים, צבי ים וכלבי ים. אם תתזמנו את הביקור שלכם היטב, תוכלו גם לזכות לראות את האכלת הפינגווינים או האכלות אחרות.

הכניסה בתשלום. קנו כרטיסי כניסה מראש כדי לדלג על התור.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של האקווריום של ניו אינגלנד.

צפייה בלווייתנים

אם תמיד חלמתם לראות לווייתנים בטבע, יכול להיות שתוכלו לממש את החלום בבוסטון! הלווייתנים נודדים ונמצאים באזור בוסטון לרוב בין החודשים מאי לאוקטובר, כשהמים מתחממים. באזור נפוץ לווייתן גדול-סנפיר ולווייתן מצוי. מומלץ להצטרף לסיור צפייה בלווייתנים ולצפות בבעלי החיים המדהימים האלה מקרוב. אם יתמזל מזלכם, אולי תוכלו לצפות גם בכמה דולפינים.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? השייט אורך כ-4 שעות.

לחצו כאן >> להזמנת סיור צפייה בלווייתנים.

גן החיות פרנקלין (Franklin Zoo)

אם הילדים אוהבים בעלי חיים, המקום הטוב ביותר לקחת אותם הוא לגן החיות פרנקלין. גן החיות, שנפתח בשנת 1913, כולל בתוכו עשרות מינים של בעלי חיים, ביניהם מיני קופים, זוחלים ויונקים. יש גם שפע של פעילויות שאפשר לעשות בגן החיות, ביניהם רכיבה על קרוסלה, נסיעה ברכבת של גן החיות או ביקור בחממת הפרפרים.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות שלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של גן החיות פרנקלין.

עוד אטרקציות מומלצות עם ילדים בבוסטון

ארנה פנוויי פארק (Fenway Park)

אחד מענפי הספורט האהובים על האמריקאים הוא ענף הבייסבול, ואחת מקבוצות הבייסבול הענקיות ביותר היא קבוצת בוסטון רד סוקס. מאז 1912, בסיס האם של הקבוצה הוא בארנה של פנוויי פארק בבוסטון. אם יש לכם ילדים שאוהבים משחקי ספורט, זה בהחלט יכול לעניין אותם.

ניתן לצאת לסיור של כשעה ברחבי הארנה, לשמוע על המשחקים השונים של הרד סוקס ולהתפעל אל מול האוסף המדהים, שכולל 170 אלף פריטים הקשורים להיסטוריה של פנוויי פארק וקבוצת בוסטון רד סוקס. באוסף תוכלו לראות בין היתר מעל ל-150 אלף צילומים, 36 מחבטים, שבהם השתמשו במשחקי בייסבול היסטוריים, ו-90 כדורים חתומים על ידי שחקנים ברמה עולמית.

הזמינו כאן את הסיור המודרך בפנוויי פארק.

לאיזה גיל מתאים? גיל 8 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר הרשמי של הרד סוקס.

עולם הלגולנד של בוסטון (Legoland Discovery Center)

אם הילדים שלכם אוהבים לבנות דברים מלגו, אתם יכולים לקחת אותם לביקור בעולם הלגולנד של בוסטון. כאן תוכלו לא רק לבנות דברים מלגו אלא גם להתרשם מיצירות לגו ענקיות בצורת בניינים ידועים בבוסטון. מומלץ גם לצפות בסרט ה-4 ממד, במהלכו תצאו להרפתקה חווייתית עם הדמויות המוכרות של לגו.

הכניסה בתשלום. קנו כרטיס כניסה מראש.

לאיזה גיל מתאים? מגיל 3 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של עולם הלגולנד של בוסטון.

חוף קרסון (Carson Beach)

בוסטון נמצאת על שפת הים, לכן אפשר לנצל את ההזדמנות כדי לבלות כמה שעות על חוף הים. אחת מהחופים הציבוריים הפופולאריים ביותר בבוסטון הוא חוף קרסון, שנפרש לאורך של כמעט 5 קילומטרים. החוף פחות מתאים לשחייה, אבל אתם יכולים להלך לאורך קו החוף, לשכשך רגליים ולחפש אחר צדפות.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין חצי שעה לשעה.

איי נמל בוסטון (Boston Harbor Islands)

אם אתם מחפשים פעילות שתמלא לכם את מרבית היום, אתם יכולים לצאת לשייט בין איי נמל בוסטון. זוהי אחת מהפעילויות המומלצות ביותר למשפחות עם ילדים בבוסטון. השייט במעבורת כולל נופים יפהפיים, והאיים עצמם גדושים בחוויות.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי יום.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של איי נמל בוסטון.

שייט בסירה המהירה קודזילה (Codzilla)

אם אתם מחפשים חוויית שייט מלאת אדרנלין – כדאי להזמין כרטיסים לסירת המנוע המהירה קודזילה. הסירה שטה במהירות דרך נמל בוסטון ומאפשרת לכם לראות מרחוק את קו החוף של בוסטון. כדאי להביא בגדים להחלפה, כי אתם בטוח תירטבו!

לאיזה גיל מתאים? בני 4 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? השייט אורך כ-45 דקות.

לחצו כאן >> להזמנת כרטיסים לסירת המנוע המהירה קודזילה.

ספרים שכדאי להכיר

 הנה שני ספרים מומלצים באנגלית למטיילים בבוסטון עם הילדים:

 • בוסטון עם ילדים (Kid’s Travel Guide to Boston) – בספר המפורט הזה תמצאו מידע אודות כל האטרקציות המומלצות לילדים בבוסטון. יש גם הצעות לפעילויות עם הילדים וגם עובדות מעניינות שאתם יכולים לחלוק איתם בזמן הביקור בעיר.
 • היסטורית בוסטון לילדים (Boston History for Kids) – אם אתם משפחה שמתעניינת בהיסטוריה, כדאי לרכוש את הספר הזה, שיספר לכם את ההיסטוריה של העיר בשפה פשוטה שמתאימה לילדים. הוא כולל גם אתרי ביקור מומלצים.

מלונות מומלצים לכל המשפחה בבוסטון

The Ritz-Carlton

המלון הנפלא הזה נמצא ממש מעבר לכביש מפארק בוסטון קומון ומתאים במיוחד למשפחות עם ילדים. עם ההגעה שלכם למלון, הילדים יקבלו גישה לעגלה מלאה בצעצועים, שבהם יוכלו לשחק במהלך השהות שלהם במלון. בנוסף, יש במסעדות המלון תפריט מיוחד לילדים ועוד כל מיני הפתעות. אם אתם מגיעים עם ילדים קטנטנים, אתם יכולים לקבל מהמלון לולים וכיסאות גבוהים.


הזמינו את מלון The Ritz-Carlton

The Colonnade Hotel

אם הילדים שלכם אוהבים לשחות – זהו אחד המלונות המומלצים בבוסטון. יש בו את בריכת הגג היחידה בבוסטון. אומנם החדרים קטנים יחסית, אך האווירה של המלון כיפית ויש תפריט ילדים במסעדת המקום. המלון נמצא במרחק הליכה מפנוויי פארק.


הזמינו את מלון The Colonnade Hotel

Boston Marriott Long Wharf

אם אתם מתכננים לבלות זמן רב באקווריום ניו אינגלנד, המלון הזה נמצא ממש על יד האקווריום. הוא גם נמצא בצמוד לנמל, כך שהילדים יוכלו להביט על הספינות שבאות והולכות. יש במלון בריכת שחייה פנימית, ארוחת בוקר נפלאה ואווירה נעימה. אם אתם רוצים להזמין יותר מחדר אחד ומעדיפים שהילדים יישארו קרוב אליכם, יש אפשרות להזמין חדרים מחוברים.


הזמינו את מלון Boston Marriot Long Wharf

לסיכום

בוסטון מציעה לילדים שלל חוויות, כך שהיא יעד מושלם למשפחות המטיילות בארצות הברית. בין אם הילדים שלכם מתעניינים באמנות, היסטוריה, מדעים או בעלי חיים – יש להם מה לעשות בבוסטון. אנו מאחלים לכם ביקור מהנה ומרתק בעיר!


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם