• תַפרִיט
 • תַפרִיט

בוסטון עם ילדים: 20 אטרקציות לכל המשפחה + מלונות מומלצים

דף הבית » בוסטון עם ילדים: 20 אטרקציות לכל המשפחה + מלונות מומלצים

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 9 דקות

מחפשים מה לעשות בבוסטון עם ילדים? בוסטון היא מהערים הידידותיות ביותר למשפחות בארצות הברית. היא מלאה באתרים היסטוריים, במוזיאונים ובפארקים ציבוריים יפים. במדריך הזה נספר לכם על כל האטרקציות השוות שאפשר לעשות עם הילדים – וגם בלעדיהם – בבוסטון. בסוף המאמר נביא לכם גם כמה המלצות למלונות לכל המשפחה. כשאתם מתכננים את הטיול בעיר, מומלץ להיעזר במפות גוגל כדי למדוד את המרחקים בין האטרקציות השונות ולתכנן את המסלול האופטימלי.

לפני שאתם יוצאים לטיול בבוסטון, בדקו אם כדאי לכם לרכוש את כרטיס ה-Go City של בוסטון, שמאפשר כניסה לעשרות אטרקציות בעיר.

*גילוי נאות: עמוד זה כולל מספר קישורים של תכניות שותפים שלנו. אם תלחצו על הקישור ותרכשו דרכו את אחד מהשירותים, אנחנו נקבל על זה עמלה, שתעזור לנו לתפעל את האתר. הדבר נעשה ללא תוספת עלות עבורכם. תודה על העזרה!

מומלץ לקרוא >> מסלול טיול של שלושה ימים בבוסטון, מהיפות והמעניינות בארה”ב.

תוכן עניינים:

 1. רוצים שיתכננו את הטיול עבורכם?
 2. בוסטון עם ילדים שאוהבים היסטוריה
 3. בוסטון עם ילדים שאוהבים תרבות ואמנות
 4. מוזיאונים מומלצים לילדים
 5. בוסטון עם ילדים שאוהבים בעלי חיים
 6. עוד אטרקציות מומלצות עם ילדים בבוסטון
 7. ספרים שכדאי להכיר
 8. מלונות מומלצים לכל המשפחה בבוסטון
 9. לסיכום

רוצים שיתכננו את הטיול עבורכם?

מלאו את הטופס הבא ונעביר לכם פרטי קשר של יועצ/ת טיולים המתמחה בארצות הברית בכלל ובבוסטון בפרט.

פרטו את כל המדינות/ הערים שאתם רוצים לבקר בארצות הברית
עם מי אתם נוסעים? כמה ימים? ומה אתם רוצים לראות ולעשות?
שלום וברוכים הבאים לאתר tiulim.net (להלן: "האתר").

אנו עוזרים למשתמשים למצוא את המידע שהם צריכים בשביל לתכנן את הטיולים שלהם בארץ ובחו"ל, מספקים טיפים לצרכנות נכונה, וממליצים על אטרקציות, פעילויות ומוצרים לטיול ולבית. עם זאת, חשוב להדגיש שאיננו סוכנות טיולים או חברת טיולים ואנו איננו מפעילים או מספקים את האטרקציות, הפעילויות או המוצרים שאותם אנו מציגים ומקדמים באתר. כאשר אתם מזמינים כרטיס כניסה, פעילות, סיור, ייעוץ לקראת טיול, ציוד או כל מוצר או שירות אחר, אתם עושים זאת ישירות מול הספק, שהוא גורם צד-שלישי.

התנאים הבאים תקפים לגבי כל השירותים והמוצרים המופיעים באתר tiulim.net. אנא קראו אותם בעיון. השימוש באתר הוא למעשה הסכמתכם לתנאי השימוש הבאים ואתם כבולים להסכם זה. אם אינכם מסכימים לכל התנאים, אסור לכם להשתמש בשירותים המוצעים באתר.

הקדמה:
תנאי השימוש הללו, יחד עם מדיניות הפרטיות (ביחד "תנאי השימוש"), מבהירים את התנאים שבהם אתר tiulim.net ("האתר", "אנו", "אנחנו", "שלנו", "מפעיל האתר") פועל ומציע שירותים ומוצרים ("השירותים", "המוצרים") דרך האתר בכתובת tiulim.net, דרך התקשרויות באימייל, דרך התקשרויות בטלפון או דרך התקשרויות ברשתות החברתיות. כשאנחנו מציינים "אתם", אנו מתייחסים לכל אדם שנכנס לאתר או משתמש בשירותים או במוצרים שאליהם אנחנו מפנים. אתר tiulim.net הוא לא סוכנות או חברת טיולים ולא ספק של סיורים, פעילויות, מוצרים או שירותים אחרים. כשאתם מזמינים ומשלמים, אתם עושים זאת ישירות מול גורמי צד-שלישי. אין האתר אחראי על איכות השירותים או המוצרים או על כל עוגמת נפש, פציעה או מוות כתוצאה מהשימוש בשירותים או במוצרים.
אם ברצונכם ליצור קשר עם צוות האתר, אנא צרו קשר דרך דף צור קשר שלנו.
אנו עשויים לעדכן או לשנות את התנאים הללו מדי פעם, ואתם מבינים שהשימוש שלכם באתר ובשירותים הוא למעשה הסכמתם לתנאי השימוש המעודכנים. אנו נציין את התאריך האחרון שבו עודכנו התנאים בראש עמוד זה, והתנאים המעודכנים ייכנסו לתוקף מרגע הכנסתם לדף. זו אחריותכם לחזור אל הדף ולהתעדכן בתנאים החדשים מפעם לפעם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור חיפה.
גיל השימוש:
כל המידע והתוכן הקיים באתר מיועד לבני 18 ומעלה. איננו מתירים שימוש באתר ובשירותים הניתנים בו למי שלא מלאו לו 18.

מדיניות הפרטיות:
אנו עושים הכול על מנת לשמור על פרטיותכם. הסכמתכם לתנאי השימוש הללו מהווה גם הסכמה למדיניות הפרטיות. אנא קראו את מדיניות הפרטיות למידע נוסף.

כתב ויתור:
אנו פועלים בתכניות שותפים שונות ("תכניות שותפים") ועם שותפים שונים ("יועצי טיולים", "מתכנני טיולים", "מדריכי טיולים" ו/או כדומה) על מנת להפנות אתכם לשירותים ומוצרים הקשורים לתחום התיירות והפנאי. השירותים והמוצרים של שותפים אלה מקודמים ומפורסמים באתר שלנו ובתמורה, אנו מקבלים עמלה בכל פעם שאתם לוחצים על הקישור או רוכשים מוצרים או שירותים דרך הקישור או דרך שירותי התיווך שלנו. שירותי התיווך נעשים ללא עלות. העמלה ניתנת לנו ללא תוספת מחיר עבורכם.
אנו ממליצים על מוצרים, שירותים, יועצים ומדריכים ועושים כל מאמץ על מנת לשמור על מידע עדכני בקשר למה שאתם מספקים ולמחירים, אך אין לקחת את ההמלצה שלנו כהצהרה שהמידע שאנחנו מספקים הוא העדכני ביותר. עליכם לוודא שהמידע הוא עדכני ונכון לפני שאתם רוכשים כל שירות או מוצר המופיע באתר.
השימוש באתרי צד שלישי:
1.1 האתר כולל קישורים לאתרי צד-שלישי לנוחיותכם. עם חלק מהאתרים אנו פועלים בתכנית שותפים על ידי פרסום השירותים או המוצרים שלהם באתר שלנו. עם זאת, אנו איננו הבעלים של האתרים הללו ואנו לא שולטים בהם. ברגע שאתם לוחצים על קישור לאתר צד-שלישי ועוזבים את האתר שלנו, תנאי השימוש שלנו אינם תקפים עליכם. יש לקרוא את תנאי השימוש של האתר שאליו אתם נכנסים.

1.2 אתם מסכימים שאיננו אחראים על העדכניות של התוכן או על המידע המוצג באתרי צד שלישי. אתם מודעים לכך שכל הסיכונים הכרוכים בשימוש באתרי צד-שלישי אלה הם קשורים אך ורק לכם ולגורם צד שלישי. אנו לא נישא באחריות על נזקים או כל עוגמת נפש כתוצאה מהשימוש באתרי צד שלישי.

תוכן האתר:
כל התוכן הקיים באתר נכתב על ידי צוות האתר או על ידי יוצרים, ששלחו את התוכן לצוות האתר. היוצרים התחייבו כי המידע ששלחו הוא יצירתם המקורית ושהתוכן מכיל מידע עדכני לרגע הכתיבה. התוכן שנשלח על ידי היוצרים הוא באחריותכם המלאה בלבד.
צוות האתר מתחייב כי התוכן שנכתב על ידנו הוא עדכני לרגע הכתיבה. איננו אחראים על כל עוגמת נפש מכל סוג שהיא שעלולה להיווצר כתוצאה מקריאת התוכן שלנו. ייתכן כי ייפלו שגיאות בתוכן האתר, שלא בזדון, ואנו נדאג לתקן שגיאות אלה ברגע שייוודע לנו עליהן. על כן, על אחריותכם לוודא שהתוכן עדכני בשעת הקריאה שלכם ולבדוק בעצמכם את השירותים והמוצרים שעליהם אנחנו ממליצים.
אין לעשות שימוש בכל מידע הקיים באתר tiulim.net ללא אישור מנהל האתר. ניתן להדפיס את הפוסטים הקיימים באתר ולעשות בהם שימוש אישי בלבד.
אתם מסכימים שלא להעתיק, לשכפל, לגנוב, לשנות, לפרסם, להציג, להפיץ, לייצר מחדש, להעביר או למכור כל חלק מהתוכן שלנו ללא הסכמתנו המפורשת בכתב. אתם מסכימים למלא אחר חוקי זכויות היוצרים ותהיו אחראים על כל הפרה של זכויות יוצרים בהתאם לתנאים אלה.
צוות האתר רשאי לפרסם את האתר בכל מדיה שהיא, לרבות באתר, בדברי דפוס, לרבות בעיתונים, מגזינים, כתבי-עת, ספרים וכיו”ב, במדיות דיגיטליות, לרבות באתרי אינטרנט נוספים, בארכיבים דיגיטאליים ובשירותים הניתנים ברשתות תקשורת, לרבות תקשורת חוטית, אל-חוטית, סלולארית, כבלים לווין ועוד.
מילוי טפסים באתר:
באתר ישנם מספר טפסים ליצירת קשר ולהזמנת שירותי תיווך. חלק מהטפסים מופעלים על ידי חברת Typeform, שבונה טפסים אינטראקטיביים, וחלק על ידי Contact Form 7. המידע שאתם מכניסים בטפסים מועבר אל צוות האתר. כאשר אתם יוצרים קשר לקבלת שירות תיווך למציאת יועצי טיולים או מדריכי טיולים, אנו עשויים להעביר ליועצ/ת הטיולים או מדריכ/ת הטיולים הרלוונטיים את שמכם ומטרת הפנייה שלכם כדי שתקבלו שירות טוב יותר ואנו נקבל את העמלה המגיעה לנו. במקרים מסוימים, כמו במילוי טופס להזמנת קרוז, הפרטים שאתם ממלאים בטופס מועברים באופן אוטומטי לספק השירות כדי שספק השירות יצור איתכם קשר ישירות.
אנו עשויים לשתף את הטפסים שלנו גם ברשתות החברתיות או דרך פלטפורמות אחרות, כמו אימייל או ניוזלטר. במקרה הזה, כל התנאים המצוינים בתנאי השימוש תקפים גם לטפסים הממולאים שלא ישירות דרך האתר.
אתם מתחייבים שהפרטים שאתם מוסרים דרך הטפסים הם פרטים אמיתיים ונכונים.
אבטחת מידע:
מפעיל האתר מיישם באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי מפעיל האתר, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, מפעיל האתר לא מתחייב שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

מידע ליוצרים:
כל המעוניין יכול לשלוח פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר לצוות האתר ולבקש לפרסם את התוכן שלהם באתר. צוות האתר רשאי לבחור שלא לפרסם פוסטים או מאמרים או כל תוכן אחר, באם אלה לא עומדים בסטנדרטים של הפרסום באתר.
יוצרים השולחים תוכן לפרסום באתר מתחייבים כי המידע ששלחו הוא עדכני ומידע מקורי שלהם. לצוות האתר יש את הזכות המלאה לשנות את הנוסח או להוסיף מידע בהתאם לנדרש עם הערות מצידה.
אם אתם מעוניינים להסיר תוכן שנכתב על ידכם מהאתר, אנא שילחו לנו בקשה במייל ואנו נסיר אותו בהקדם.
קריאה ואישור של תנאי השימוש הללו מהווה את הסכמתם לצוות האתר לפרסם את התוכן שלכם באתר tiulim.net.
הסרת אחריות:
כל התוכן, המידע, המוצרים ו/או השירותים המופיעים באתר הינם "כפי שהם" ו"כפי שהם זמינים" ללא כל מצג או התחייבות מכל סוג שהוא. אין אנו אחראים על דיוק או תקינות המידע הקיים באתר. אין אנו מתחייבים שהאתר יפעל או יפעל כדי לעמוד בציפיות או בדרישות שלכם או שהמידע שמוצג יהיה שלם, עדכני או נטול שגיאות. צוות האתר מתנער מכל אחריות, משתמעת או מפורשת, במלוא המידה המותרת על פי חוק.

הגבלת האחריות:
אתם מסכימים שבכל מצב שהוא, אנו או כל מי שהינו חלק מצוות האתר, לא נהיה אחראים על כל נזק ישיר, עקיף, משני, תוצאתי, שקשור להוגנות, ענישתי או כל נזק אחר כתוצאה מהשימוש שלכם באתר.
אתם מסכימים שהשימוש שלכם באתר הוא על אחריותכם בלבד ושאתם אחראים לבדוק את עדכניות ואמינות התוכן המוצג לכם.
שיפוי:
אתם מסכימים לשפות ולשמור על צוות האתר ו/או כל אדם אחר העובד איתנו מפני כל נזקים, הפסדים, תביעות, דרישות, פעולות, הליכים או פסקי דין, לרבות עלויות, הוצאות ושכר טרחת עורכי דין ("התחייבויות") שיוטלו עלינו כתוצאה מ-א) פעולות שנעשו על ידכם או על ידי נציגים מטעמכם; ב) כל הפעולות שלכם הקשורות לשימוש באתר או לשירותים שאליהם הוא מפנה; ג) עבירה על חוקים על ידכם; או ד) פעולות המפרות את תנאי השימוש של אתר זה על ידכם; ה) פגיעה בזכויות היוצרים של תכנים באתר. אנו נודיע לכם מראש באם יישלחו לנו איזה שהם התחייבויות ואנו שומרים על זכותנו לבקש את השיפוי והפיצוי שלכם. אתם תשתפו פעולה בצורה מלאה ואם תידרשו לכך, תספקו לנו כל עזרה הנדרשת לנו ללא כל עלות, על מנת שנוכל להגן על טענותינו.

ויתור על פעולות ייצוגיות:
אתם מסכימים שכל טענה או וויכוח העולה כתוצאה מההסכם הזה ייפתר בינינו לבינכם. אתם מסכימים שלא להפעיל פעולות ייצוגיות כנגדנו.

ההסכם השלם:
תנאי השימוש הללו יחד עם מדיניות הפרטיות וכתב הוויתור מהווים את ההסכם השלם ביניכם לבין צוות האתר. הסכם זה הוא מעל לכל התקשרות שנעשתה בינינו לבינכם בכל דרך אחרת, בין אם בכתב, בעל-פה או דרך אמצעים מקוונים.

בר הפרדה:
אם הוראה כלשהי בתנאי השימוש הללו נחשבת על ידי בית המשפט, הרשות הרגולטורית או בעל סמכות שיפוט מוסמכת כהוראה פסולה או בלתי ניתנת לאכיפה, הוראה כזו תיחשב כאילו הושמטה מהסכם זה. שאר ההסכם הזה נשאר בתוקף.

שינויים:
צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לשנות לפי ראות עיניו וללא התראה מוקדמת את א) תנאי השימוש הללו; ב) תוכן האתר והשירותים שאנו מציגים בו; ג) לסיים את פעילות האתר בכל זמן. כל שינוי בתנאים הללו ייכנס לתוקף באופן מידי. אתם מסכימים לעבור על תנאי השימוש וכל מדיניות אחרת המופיעה באתר על בסיס קבוע כדי לבדוק אם קיימים שינויים. אתם מסכימים שכל שינוי יהיה תקף לגביכם אם אתם בוחרים להמשיך ולהשתמש באתר.

הכרה בהסכם:
כאשר אתם משתמשים באתר, אתם מכירים בהסכם ומתחייבים לתנאי השימוש.

בוסטון עם ילדים שאוהבים היסטוריה

שביל החירות (Freedom Trail)

שביל החירות הוא דרך נפלאה להכיר את ההיסטוריה של העיר. המסלול נמשך על פני כ-2.5 קילומטרים ועובר בין 16 אתרים היסטוריים המספרים את סיפורה של העיר במהלך ההפיכה האמריקאית במאה ה-18.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות חצי יום.

למידע נוסף, כנסו לאתר האינטרנט הרשמי של שביל החירות.

אוניית המפרשים הקונסטיטושן (The USS Constitution)

העלייה על אוניית המפרשים “הקונסטיטושן” היא חוויה בלתי נשכחת. זוהי האונייה המפורסמת ביותר בתולדות הצי האמריקני. במלחמת 1812, הצליחה לגבור על אוניות המלחמה של הציר המלכותי הבריטי בשלושה קרבות ימיים שונים. זוהי אוניית המלחמה הישנה ביותר בעולם שעדיין שטה ונמצאת בשירות.

האונייה נמצאת בסיומו של שביל החירות ופתוחה לביקורים של הקהל הרחב. יש סיור מודרך, במהלכו תוכלו להכיר מקרוב את הפעילות על האונייה וללמוד על ההיסטוריה שלה דרך מגוון תצוגות.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של אוניית הקונסטיטושן.

פארק בוסטון קומון (Boston Common)

אם אתם מחפשים מקום שבו הילדים יוכלו להוציא קצת מרץ, כדאי לבקר בבוסטון קומון. הפארק, שהוקם בשנת 1634, הוא הפארק העירוני הוותיק ביותר בארצות הברית. הבעלים של המגרש, שעליו יושב הפארק היפה הזה היום, היה וויליאם בלקסטון, המתיישב האירופאי הראשון בבוסטון.  בתחילה שימש האזור כשטח מרעה עבור פרות, אך כעבור מספר שנים שטח המרעה התדלדל עקב רעיית יתר. לאחר מכן, השטח הפך לאזור שבו האנגלים היו מצליפים בפושעים ותולים פיראטים, מכשפות ורוצחים. מהאזור הזה, שהפך להיות גם מחנה צבאי בתקופה שקדמה למלחמת העצמאות של ארצות הברית, יצאו גם הכוחות האנגלים בדרכם לקרבות הראשונים במלחמה.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה לכל היותר. עשו סיבוב קצר בפארק כדי להתרשם ממנו.

בית פול רוויר (Paul Revere House)

הבית הזה, שנבנה בשנת 1680, שימש את הפטריוט האגדי פול רוויר בין השנים 1770-1800, והינו הבניין העתיק ביותר שקיים היום בדאון-טאון בוסטון. אתם מוזמנים להיכנס ולסייר בביתו, שהפך למרכז מבקרים קטן, וללמוד אודות אורח החיים של התושבים במאה ה-18. תוכלו למצוא בתוך הבית מגוון פריטים הקשורים למסעותיו העסקיים של רוויר, וכן לשמוע את סיפורו מהתקופה של המהפכה האמריקאית.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של בית פול רוויר.

כנסיית אולד נורת’ (Old North Church)

ממש על יד בית פול רוויר נמצאת כנסיית אולד נורת’, הכנסייה הפעילה הוותיקה ביותר בבוסטון, שהוקמה ב-1723. המתחם של הכנסייה כולל את הכנסייה, חמישה גנים יפהפיים, את חנות השוקולד ההיסטורית של קפטן ג’קסון, את פינת הפטריוטים, שבה מוצגים תערוכות מתחלפות, וכמובן, חנות מזכרות.

כנסיית אולד נורת’ מוכרת כאן בעיקר בזכות הערב של ה-18 באפריל 1775. באותו ערב, טיפסו שניים מאנשי הכנסייה למגדל של הכנסייה והחזיקו שתי עששיות דלוקות גבוה ככל הניתן, כדי לסמן ליישובים הסמוכים, שהאנגלים יוצאים לכיוונם מבוסטון דרך הנהר ולא דרך היבשה. מי שהעביר את הידיעה הזאת לאנשי הכנסייה היה פול רוויר במסגרת “רכיבת החצות” שלו.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של כנסיית אולד נורת’.

אנדרטת גבעת בנקר (Bunker Hill Monument)

האנדרטה הזאת, שנבנתה בשנת 1843, היא מהאנדרטאות הראשונות שנבנו בארצות הברית. היא הוקמה לזכר קרב גבעת בנקר, שהתרחש ב-1775 במסגרת קרבות מלחמת העצמאות של ארצות הברית. בניגוד למשתמע, עיקר הקרב של גבעת בנקר התרחש בכלל על גבעת בריד, ושם הוקמה האנדרטה, שהינה בצורת אובליסק המתנשא לגובה 67 מטרים. אם תרצו, תוכלו לעלות ב-294 המדרגות המובילות אל ראש האנדרטה ומשם לזכות בנוף יפה של העיר כולה. זה ללא ספק יהיה אתגר מעניין עבור הילדים!

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי שעה.

מוזיאון מסיבת התה של בוסטון (Boston Tea Party Museum)

זהו מוזיאון חווייתי המציג את סיפורה של “מסיבת התה של בוסטון”, שהתרחשה ב-16 בדצמבר 1773. הביקור במקום הוא במסגרת סיור מודרך, במהלכו תבקרו במוזיאון ותלמדו אודות האירוע המשמעותי הזה, שהיה בין הדברים שהובילו למלחמת העצמאות האמריקאית. במהלך הסיור, תשחזרו בעצמכם את האסיפה שהובילה למעשה וגם תוכלו לעשות את המעשה עצמו – להשליך עשרות ארגזי תה לתוך מי הנמל!

הכניסה בתשלום. לרכוש את הכרטיסים מראש.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? הסיור אורך כשעה.

למידע נוסף,  בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון מסיבת התה של בוסטון.

בוסטון עם ילדים שאוהבים תרבות ואמנות

הספרייה הציבורית של בוסטון (Boston Public Library)

אם הילדים שלכם אוהבים ספרים ומפות, הספרייה הציבורית של בוסטון היא המקום בשבילם. הספרייה, שהוקמה בשנת 1848, היא הספרייה השנייה בגודלה בארצות הברית אחרי ספריית הקונגרס. יש בה היום למעלה מ-21 מיליון פריטים, ביניהם ספרים, תקליטי מוזיקה ופריטים דיגיטליים. כמות הספרים היא מדהימה, אך גם העיצוב הפנימי של הספרייה והאדריכלות של המבנה מדהימים, כך שכדאי גם להסתכל למעלה מדי פעם. אם תרצו, תוכלו להצטרף לאחד מהסיורים המודרכים המתקיימים בחינם בתוך הספרייה הציבורית.

אחד המקומות האהובים ביותר על ילדים בספרייה הוא “חדר המפות”, שבו הילדים יוכלו לבחון מפות עתיקות שונות. יש גם חדר פאזלים, שבו אפשר להישאר שעות.

לאיזה גיל מתאים? בני 6 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של הספרייה הציבורית של בוסטון.

מוזיאון לאמנויות יפות (Museum of Fine Arts)

אם אתם בעניין של אמנות, אין ספק שכדאי לכם לבקר במוזיאון לאמנויות יפות של בוסטון, שמכיל למעלה מ-450 אלף פריטים מקטגוריות שונות. האוספים שבמוזיאונים כוללים פריטים מהעולם העתיק לצד אמנות עכשווית, רישומים, פריטי טקסטיל, תצלומים, תכשיטים, כלי נגינה ועוד מגוון יצירות אמנות יפות. בין הפריטים החשובים ביותר שנמצאים במוזיאון נמנים כמות נכבדה של ציורי מונה ואוצרות ממצרים העתיקה.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 6 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של המוזיאון לאמנויות יפות.

מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר (Isabella Stewart Gardner Museum)

מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר הוא מהמוזיאונים המקסימים ביותר בבוסטון. הוא מציג בתוכו יצירות חשובות של אמנים אירופאיים, אסיאתיים ואמריקאים מובילים מכל הזמנים. המוזיאון נקרא על שם מי שייסדה אותו בשנת 1903, איזבלה סטיוארט גארדנר, וממוקם בתוך מבנה, שתוכנן כך שייראה כמו ארמון וונציאני מהמאה ה-15. אין ספק שהמבנה של המוזיאון הוא אטרקציה בפני עצמו. המבנה בן השלוש קומות מקיף חצר פנימית יפהפייה, המכוסה היום על ידי תקרת זכוכית.

אחד הסיפורים המרתקים ביותר הקשורים למוזיאון התרחש כאן ב-1990. שלושה גנבים מחופשים לשוטרים של בוסטון נכנסו למוזיאון והצליחו לחמוק החוצה עם 13 יצירות אמנות חשובות. עד היום, לא מצאו את הגנבים וגם לא את יצירות האמנות.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 18 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר?  בין שעה לשעתיים.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון איזבלה סטיוארט גארדנר 

מוזיאונים מומלצים לילדים בבוסטון

מוזיאון המדע בבוסטון  (Boston Science Museum)

הילדים שלכם אוהבים לעשות ניסויים וללמוד דברים חדשים דרך הידיים? אם כן, כדאי לקחת אותם למוזיאון המדע של בוסטון. שם, תוכלו ליהנות ממגוון תערוכות מרתקות, מפלניטריום ומחממה פנימית של פרפרים. יש הרבה מה לעשות במוזיאון המדהים הזה!

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון המדע בבוסטון.

מוזיאון הילדים של בוסטון (Boston’s Children Museum)

עוד אטרקציה נחמדה לכל המשפחה הוא מוזיאון הילדים של בוסטון, שהינו מוזיאון הילדים השני בוותיקותו בארצות הברית. המוזיאון כולל מגוון תערוכות קבועות, שבהן הילדים יוכלו ללמוד על האחר, על הדינוזאורים, על עולם הבנייה, על אורח החיים היפני ועוד.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות שלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון הילדים של בוסטון.

מוזיאון הרווארד להיסטוריה של הטבע (Harward Museum of Natural History)

אם הילדים שלכם מתעניינים בעולם הטבע, זה המקום בשבילם. במוזיאון המרתק הזה יש למעלה מ-12,000 פריטים, הכוללים בין היתר עצמות של דינוזאורים, שרידים של מטאוריטים, ופוחלצים של בעלי חיים מרחבי העולם. זוהי הזדמנות מיוחדת להביט על בעלי החיים לעומק.

הכניסה בתשלום. ילדים בני 3 ומטה נכנסים בחינם.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של מוזיאון הרווארד להיסטוריה של הטבע.

בוסטון עם ילדים שאוהבים בעלי חיים

אקווריום ניו אינגלנד (New England Aquarium)

האקווריום המדהים הזה הוא המקום המושלם לטיול משפחתי. יש באקווריום הזה מעל 8,000 בעלי חיים ימיים. בתצוגות השונות תוכלו לראות מגוון דגים, כרישים, פינגווינים, צבי ים וכלבי ים. אם תתזמנו את הביקור שלכם היטב, תוכלו גם לזכות לראות את האכלת הפינגווינים או האכלות אחרות.

הכניסה בתשלום. קנו כרטיסי כניסה מראש כדי לדלג על התור.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של האקווריום של ניו אינגלנד.

צפייה בלווייתנים

אם תמיד חלמתם לראות לווייתנים בטבע, יכול להיות שתוכלו לממש את החלום בבוסטון! הלווייתנים נודדים ונמצאים באזור בוסטון לרוב בין החודשים מאי לאוקטובר, כשהמים מתחממים. באזור נפוץ לווייתן גדול-סנפיר ולווייתן מצוי. מומלץ להצטרף לסיור צפייה בלווייתנים ולצפות בבעלי החיים המדהימים האלה מקרוב. אם יתמזל מזלכם, אולי תוכלו לצפות גם בכמה דולפינים.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? השייט אורך כ-4 שעות.

לחצו כאן >> להזמנת סיור צפייה בלווייתנים.

גן החיות פרנקלין (Franklin Zoo)

אם הילדים אוהבים בעלי חיים, המקום הטוב ביותר לקחת אותם הוא לגן החיות פרנקלין. גן החיות, שנפתח בשנת 1913, כולל בתוכו עשרות מינים של בעלי חיים, ביניהם מיני קופים, זוחלים ויונקים. יש גם שפע של פעילויות שאפשר לעשות בגן החיות, ביניהם רכיבה על קרוסלה, נסיעה ברכבת של גן החיות או ביקור בחממת הפרפרים.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? לפחות שלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של גן החיות פרנקלין.

עוד אטרקציות מומלצות עם ילדים בבוסטון

ארנה פנוויי פארק (Fenway Park)

אחד מענפי הספורט האהובים על האמריקאים הוא ענף הבייסבול, ואחת מקבוצות הבייסבול הענקיות ביותר היא קבוצת בוסטון רד סוקס. מאז 1912, בסיס האם של הקבוצה הוא בארנה של פנוויי פארק בבוסטון. אם יש לכם ילדים שאוהבים משחקי ספורט, זה בהחלט יכול לעניין אותם.

ניתן לצאת לסיור של כשעה ברחבי הארנה, לשמוע על המשחקים השונים של הרד סוקס ולהתפעל אל מול האוסף המדהים, שכולל 170 אלף פריטים הקשורים להיסטוריה של פנוויי פארק וקבוצת בוסטון רד סוקס. באוסף תוכלו לראות בין היתר מעל ל-150 אלף צילומים, 36 מחבטים, שבהם השתמשו במשחקי בייסבול היסטוריים, ו-90 כדורים חתומים על ידי שחקנים ברמה עולמית.

הזמינו כאן את הסיור המודרך בפנוויי פארק.

לאיזה גיל מתאים? גיל 8 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? כשעה.

למידע נוסף, בקרו באתר הרשמי של הרד סוקס.

עולם הלגולנד של בוסטון (Legoland Discovery Center)

אם הילדים שלכם אוהבים לבנות דברים מלגו, אתם יכולים לקחת אותם לביקור בעולם הלגולנד של בוסטון. כאן תוכלו לא רק לבנות דברים מלגו אלא גם להתרשם מיצירות לגו ענקיות בצורת בניינים ידועים בבוסטון. מומלץ גם לצפות בסרט ה-4 ממד, במהלכו תצאו להרפתקה חווייתית עם הדמויות המוכרות של לגו.

הכניסה בתשלום. קנו כרטיס כניסה מראש.

לאיזה גיל מתאים? מגיל 3 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין שעה וחצי לשלוש שעות.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של עולם הלגולנד של בוסטון.

חוף קרסון (Carson Beach)

בוסטון נמצאת על שפת הים, לכן אפשר לנצל את ההזדמנות כדי לבלות כמה שעות על חוף הים. אחת מהחופים הציבוריים הפופולאריים ביותר בבוסטון הוא חוף קרסון, שנפרש לאורך של כמעט 5 קילומטרים. החוף פחות מתאים לשחייה, אבל אתם יכולים להלך לאורך קו החוף, לשכשך רגליים ולחפש אחר צדפות.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? בין חצי שעה לשעה.

איי נמל בוסטון (Boston Harbor Islands)

אם אתם מחפשים פעילות שתמלא לכם את מרבית היום, אתם יכולים לצאת לשייט בין איי נמל בוסטון. זוהי אחת מהפעילויות המומלצות ביותר למשפחות עם ילדים בבוסטון. השייט במעבורת כולל נופים יפהפיים, והאיים עצמם גדושים בחוויות.

הכניסה בתשלום.

לאיזה גיל מתאים? לכל הגילאים.

כמה זמן מומלץ לבקר? כחצי יום.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של איי נמל בוסטון.

שייט בסירה המהירה קודזילה (Codzilla)

אם אתם מחפשים חוויית שייט מלאת אדרנלין – כדאי להזמין כרטיסים לסירת המנוע המהירה קודזילה. הסירה שטה במהירות דרך נמל בוסטון ומאפשרת לכם לראות מרחוק את קו החוף של בוסטון. כדאי להביא בגדים להחלפה, כי אתם בטוח תירטבו!

לאיזה גיל מתאים? בני 4 ומעלה.

כמה זמן מומלץ לבקר? השייט אורך כ-45 דקות.

לחצו כאן >> להזמנת כרטיסים לסירת המנוע המהירה קודזילה.

ספרים שכדאי להכיר

 הנה שני ספרים מומלצים באנגלית למטיילים בבוסטון עם הילדים:

 • בוסטון עם ילדים (Kid’s Travel Guide to Boston) – בספר המפורט הזה תמצאו מידע אודות כל האטרקציות המומלצות לילדים בבוסטון. יש גם הצעות לפעילויות עם הילדים וגם עובדות מעניינות שאתם יכולים לחלוק איתם בזמן הביקור בעיר.
 • היסטורית בוסטון לילדים (Boston History for Kids) – אם אתם משפחה שמתעניינת בהיסטוריה, כדאי לרכוש את הספר הזה, שיספר לכם את ההיסטוריה של העיר בשפה פשוטה שמתאימה לילדים. הוא כולל גם אתרי ביקור מומלצים.

מלונות מומלצים לכל המשפחה בבוסטון

The Ritz-Carlton

המלון הנפלא הזה נמצא ממש מעבר לכביש מפארק בוסטון קומון ומתאים במיוחד למשפחות עם ילדים. עם ההגעה שלכם למלון, הילדים יקבלו גישה לעגלה מלאה בצעצועים, שבהם יוכלו לשחק במהלך השהות שלהם במלון. בנוסף, יש במסעדות המלון תפריט מיוחד לילדים ועוד כל מיני הפתעות. אם אתם מגיעים עם ילדים קטנטנים, אתם יכולים לקבל מהמלון לולים וכיסאות גבוהים.


הזמינו את מלון The Ritz-Carlton

The Colonnade Hotel

אם הילדים שלכם אוהבים לשחות – זהו אחד המלונות המומלצים בבוסטון. יש בו את בריכת הגג היחידה בבוסטון. אומנם החדרים קטנים יחסית, אך האווירה של המלון כיפית ויש תפריט ילדים במסעדת המקום. המלון נמצא במרחק הליכה מפנוויי פארק.


הזמינו את מלון The Colonnade Hotel

Boston Marriott Long Wharf

אם אתם מתכננים לבלות זמן רב באקווריום ניו אינגלנד, המלון הזה נמצא ממש על יד האקווריום. הוא גם נמצא בצמוד לנמל, כך שהילדים יוכלו להביט על הספינות שבאות והולכות. יש במלון בריכת שחייה פנימית, ארוחת בוקר נפלאה ואווירה נעימה. אם אתם רוצים להזמין יותר מחדר אחד ומעדיפים שהילדים יישארו קרוב אליכם, יש אפשרות להזמין חדרים מחוברים.


הזמינו את מלון Boston Marriot Long Wharf

לסיכום

בוסטון מציעה לילדים שלל חוויות, כך שהיא יעד מושלם למשפחות המטיילות בארצות הברית. בין אם הילדים שלכם מתעניינים באמנות, היסטוריה, מדעים או בעלי חיים – יש להם מה לעשות בבוסטון. אנו מאחלים לכם ביקור מהנה ומרתק בעיר!


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם