בוקינג הפתיעה אותי לטובה. שאפו על…

 –

בוקינג עם יוזמה שנועדה לתמוך בעסקים המקומיים – ונוסעים שיזמינו שוב את מקום האירוח שהם בחרו לפני הקורונה יקבלו הטבה של 15% ממחיר ההזמנה

חברת בוקינג השיקה השבוע קמפיין חדש, שנועד לתגמל לקוחות ישראלים שנאלצו לבטל הזמנות בישראל בגלל הגבלות הממשלה בתקופת הקורונה. קמפיין Rebook מאפשר ללקוחות האלו לקבל הטבה להזמנה עתידית באותו מקום אירוח שאותו נאלצו לבטל, כדי שיוכלו לנצל אותה ברגע שהמצב יאפשר להם לעשות זאת שוב.

כדי לעודד את הלקוחות להזמין שוב את מקום האירוח המקורי שבחרו, בוקינג תציע להם הטבה של 15% (עד 100 אירו) ממחיר ההזמנה, אותה יקבלו למימוש אחרי השהייה. המבצע יהיה תקף להזמנות שיבוצעו עד 31 בדצמבר 2020, עם תאריך צ'ק-אאוט עד 30 באפריל 2021. בנוסף, כדי לעזור למקומות האירוח שעובדים איתה, בוקינג לא תגבה מהם עמלה על הזמנות שיתקבלו כחלק מהקמפיין הזה. בחברה מקווים כי ההטבה הזו תיתן ללקוחות את ההשראה שהם צריכים כדי לתכנן שוב את הטיולים שהם חלמו עליהם ובד בבד תאפשר תמיכה בעסקים המקומיים.

היוזמה הזו מצטרפת ליוזמות אחרות שנועדו לתמוך במקומות אירוח במהלך התקופה הקשה הזו, ולעזור להם לחזור למסלול ברגע שהעולם יחזור לנסוע ולטייל. בין השאר, בוקינג מאפשרת לשותפים שלה להציג בעמוד מקום האירוח באתר באופן ברור את אמצעי ההגנה שלהם נגד נגיף הקורונה, וגם מוותרת על העמלה בהזמנות שבוטלו, שונו או הוחלפו בשובר בגלל הגבלות ממשלתיות באזורים מסוימים בעולם. מדיניות זו תתקיים גם בצורה רטרואקטיבית (במקרים הרלוונטיים). בנוסף, בוקינג הוסיפה למערכת שלה כלי שיאפשר למקומות האירוח להציע בקלות מדיניות ביטול גמישה יותר, תוך שהיא מעודדת את השותפים להציע מדיניות גמישה, כדי למשוך אורחים שמחפשים תחושת ביטחון גדולה יותר בתקופת חוסר הוודאות הזו.

"לכולנו בעולם התיירות יש כרגע אינטרס משותף אחד: לעזור לענף הזה לשרוד את המשבר", אמר אריין דייק, סגן נשיא בכיר ומנהל שיווק ראשי בבוקינג . "אנחנו עובדים במרץ כדי לעזור לשותפים שלנו להחזיר את העסקים שלהם למסלול. זו תקופה שבה הרבה אנשים שאוהבים לטייל נאלצים להיות בבית. אותם אנשים רוצים להמשיך לחלום על הנסיעה הבאה שלהם ובמקביל גם מחפשים את הדרך הכי טובה לתמוך בעסקים המקומיים האהובים עליהם. הקמפיין שלנו יעזור להם לעשות את כל זה."

לינות מומלצות בוקינג

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות