• תַפרִיט
  • תַפרִיט

ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות הוא מהדברים החשובים ביותר שאתם יכולים לרכוש לקראת החופשה שלכם. כל אחד צריך ביטוח, שיכסה את ההוצאות שלו במקרה שמשהו משתמש. הביטוח חשוב במיוחד אם אתם מתכננים לעשות פעילויות מאתגרות בזמן החופשה שלכם או שאתם יוצאים עם מחלות רקע. כך, אתם יכולים לצאת לחופשה עם ראש שקט ולדעת שמישהו ידאג לכם במקרה שתצטרכו עזרה רפואית.

לרכוש ביטוח - באופן עצמאי או מול סוכן?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח נסיעות לחו”ל מול סוכן. הסוכן יוכל להתאים לכם את הביטוח המתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך התחשבות במצבכם הרפואי ויעד הטיול שלכם. ברכישה עצמאית של ביטוח, אתם עלולים לפספס פרטים חשובים, שעלולים לעלות לכם ביוקר בהמשך.

רוצים לדבר עם סוכן לגבי ביטוח נסיעות לחו”ל? מוזמנים למלא את הפרטים הבאים בטופס ואנו נעביר את הפרטים שלכם לסוכן ביטוח מומלץ, שיחזור אליכם ויעזור לכם לבחור את הביטוח המתאים ביותר עבורכם. 

למה כדאי לרכוש ביטוח נסיעות?

חושבים שאפשר להסתדר בלי ביטוח נסיעות? הנה כמה סיבות למה כדאי לכם לרכוש ביטוח לחו”ל:

  • אתם לא חסינים מפציעות ובעיות רפואיות. גם אם אתם בריאים כמו שור, אתם אף פעם לא יודעים מה עלול לקרות לכם במהלך הטיול. אתם עלולים, חס וחלילה, לחלות או להיפצע ולהזדקק לטיפול רפואי. ביטוח מכסה בדיוק את המקרים האלה.
  • אתם לא רוצים לאבד את הכסף שלכם במקרה של ביטול הטיול. לפעמים אין מנוס ואתם חייבים לבטל את הטיול שתכננתם. רבים מספקי התיירות לא מספקים החזרים במקרה של ביטול ברגע האחרון. האם אתם באמת רוצים לאבד את כל הכסף שלכם בגלל שנאלצתם לבטל את הטיול ברגע האחרון? אחד מהיתרונות הגדולים של ביטוח נסיעות הוא שהוא מגן עליכם במקרה של ביטול הטיול. כדאי לקרוא את התנאים של חברת הביטוח בקשר לביטול טיסה ולראות מה התנאים כוללים.
  • איתור וחילוץ יכולים לעלות הון תועפות! לפעמים יכולים לקרות אסונות טבע או מקרים בלתי צפויים, שיחייבו לשלוח אליכם איתור וחילוץ. וזה עולה הרבה מאד כסף! במקום שאתם תצטרכו לשלם על זה מכיסכם, כדאי לרכוש ביטוח נסיעות כדי להיות רגועים שמישהו ישלם על זה עבורכם.
  • מזוודה שהלכה לאיבוד יכולה להרוס לכם את הטיול. קורה שחברות התעופה מאבדות מזוודות. אם זה יקרה לכם ללא ביטוח, אתם לא רק תתבאסו על כך שאיבדתם את החפצים שלכם אלא גם על כך שלא תקבלו שום פיצוי כספי. ביטוח מבטיח לכם שתקבלו פיצוי כספי על המזוודה שאבדה, כך שלפחות תצאו עם משהו מהסיפור.

מאמרים שימושיים:


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם