בילוי ערב בארמון שונברון, וינה. סיור, ארוחת ערב וקונצרט

פנקו את עצמכם עם חוויה מרתקת בארמון שנברון עם כרטיס משולב הכולל סיורי אודיו, ארוחת ערב וקונצרט קלאסי. סמל אונסק"ו מהדהד עם היסטוריה ועיצוב הפנים המדהים שלו; מבית המגורים לשעבר של שושלת אירופאית, לא הייתם מצפים לפחות. חוויה זו מאפשרת לכם לחקור אותו בקצב שלכם לפני ארוחת הערב בת 3 המנות של מאכלים אוסטריים מסורתיים לאור נרות. ותסיימו בנימה גבוהה עם ביקור בחממת התפוזים ההיסטורית בארמון, תוכלו לשמוע את היצירות של מוצרט ובאך, בביצוע אנסמבל של תזמורת הארמון שנברון.

עיקרי הדברים

  • אפשרות בחירה של מקומות ישיבה
  • צפוי להימכר עד גמר המלאי
  • ארוחת ערב כלולה
  • תיהנו מלילה רומנטי כולל ארוחת ערב

תיכנסו לתוך ארמון שנברון עם כרטיס הכניסה שלכם, והתחילו את הערב עם סיור אודיו עצמאי מודרך של שעה. בהיותו מעון הקיץ לשעבר של שושלת הבסבורג העוצמתית, שנברון נחשב בעיני רבים לאחד מארמונות הבארוק היפים ביותר באירופה. התחילו את הסיור באתר מרשימת אונסק"ו מהאגף המערבי, במגוריו של הקיסר פרנץ יוזף ואשתו אליזבת, והמשיכו דרך אגף המדינה.

המשיכו אל מגורי האורחים, עם העיצוב המצועצע העשיר שלהם, ולאחר מכן תעשו סיבוב סביב חדרי פרנץ קארל, אשר היו בשימושם של הוריו של הקיסר.

עם סיום סיור האודיו שלכם, תצאו לכיוון מסעדת ארנהוף, הנמצאת בסמוך לכניסה הראשית של הארמון. במהלך חודשי הקיץ (ממאי עד ספטמבר), תוכלו לשבת בחוץ בשולחנות במרפסת הגן. לא משנה היכן תתמקמו, תמתין לכם ארוחה אוסטרית בת 3 מנות לאור נרות. קראו במדריך הטיול תפריט לדוגמא.

אחרי ארוחת ערב, תפלסו את דרככם אל חממת התפוזים של הארמון לקונצרט המוזיקה הקלאסי. בנקודה ההיסטורית, תפסו את המקום שבחרתם בקטגוריית הכרטיס שלכם: VIP, A, B ו-C, המתייחסים לחלק הקדמי, האמצעי והאחורי של האולם בהתאמה.

לאחר מכן, תוכלו להישען לאחור ולהקשיב לאנסמבל של תזמורת הארמון שנברון מבצע אוברטורים ואריות אופראיות של מוצרט ושל שטראוס. דוגמאות ליצירות המבוצעות כוללות "נישואי פיגארו", ואת "דון ג'ובאני", ו-"מארש ראדצקי" ועוד. האנסמבל מלווה על ידי סופרן ובריטון וכן שני רקדני בלט. אם בחרתם להזמין קטגוריית מושב VIP או A , הכרטיס שלכם כולל כוס שמפניה במהלך ההפסקה.

החוויה שלכם מסתיימת עם סיום הקונצרט, בשעות הערב המאוחרות.

לפרטים נוספים על סיור בארמון שונברון, ארוחת ערב וקונצרט לתמחור וביטולים

אוסטריה אירופה וינה סוכנויות וחברות טיולים דוברי שפות זרות ארמון שונברון

כתבות קשורות

מקם את הסקירה שלך

אתה צריך להיות מחובר לשלוח תגובה

שלח לחבר

אימות לשליחה

captcha image

שלח שאילתה

אימות לשליחה

captcha image

מידע על יאיר טיולים

מטייל מזה 45 שנה, בוגר בית ספר לתיירות, עוסק במידענות בצרכנות, תיירות, פנאי ונופש.
שתפו את חבריכם שגם הם ייהנו מהמידע שבאתר

לקבלת מידע על מסלולי טיול, ארועים, טיפים

כתבות אחרונות