• תַפרִיט
 • תַפרִיט

ביקור באנדרטת זיכרון לפרל הארבור ויום סיור ב- Punchbowl

דף הבית » ביקור באנדרטת זיכרון לפרל הארבור ויום סיור ב- Punchbowl

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

הטיול הבא יעניק לכם סקירה מקיפה, מעמיקה ואותנטית במיוחד על חלקה של ארה”ב כמעצמה עולמית במלחמת העולם השנייה. נמל פרל הארבור, הידוע כנמל ששינה את פניה של מפת המלחמה העולמית, כשהמתקפה היפנית עליו הניעה את ארצות הברית ליטול חלק במלחמה ולהצטרף לבעלות הברית, הינו, ללא כל ספק, נקודת עניין מעולה לחובבי ההיסטוריה אשר מעוניינים למשש מקרוב את הדופק ההיסטורי של ארה”ב וליהנות מפיסת היסטוריה אותנטית במיטבה.

זמן קריאה משוער: 3 דקות

 

כתבה וערכה: אריאל בר

הטיול הבא יעניק לכם סקירה מקיפה, מעמיקה ואותנטית במיוחד על חלקה של ארה”ב כמעצמה עולמית במלחמת העולם השנייה. נמל פרל הארבור, הידוע כנמל ששינה את פניה של מפת המלחמה העולמית, כשהמתקפה היפנית עליו הניעה את ארצות הברית ליטול חלק במלחמה ולהצטרף לבעלות הברית, הינו, ללא כל ספק, נקודת עניין מעולה לחובבי ההיסטוריה אשר מעוניינים למשש מקרוב את הדופק ההיסטורי של ארה”ב וליהנות מפיסת היסטוריה אותנטית במיטבה.

דלגו על כל התורות בטיול בלתי נשכח אל Pearl Harbor הכולל ביקור ב – USS Missouri וכניסה ל – Arizona Memorial. טיול יומי זה, היוצא ממלון שלכם ב – Waikiki יסחף אתכם למסע רגוע וקסום אל נבכי ההיסטוריה האמריקנית, אל המקום בו התרחשה המתקפה הידועה על נמל פרל הרבור במלחמת העולם השנייה. לאחר מכן, סעו באוטובוס ממוזג דרך National Memorial Cemetery of the Pacific הידוע גם בשמו Punchbowl Cemetery. המשיכו בנסיעה במורד Honolulu הכוללת תחנות ב – Kawaiahao Church, במוזיאון Mission Houses Museum ואף באנדרטת King  Kamehameha.

יתרונות הטיול:

 • סיור בדיבוב מלא
 • כל המיסים, תשלומי הדלק ודמי השירות כלולים במחיר הטיול
 • הסעה מהמלון לסיור והסעה חזרה למלון ללא תשלום!
 • כל תשלומי הכניסה לאתרים בטיול כלולים במחיר הטיול
 • הכרטיס מעניק לכם את האפשרות לדלג על התורות בכניסה לאתרים הכלולים בו

התחילו את הטיול אל פרל הרבור עם איסוף מהמלון ב – Waikiki באוטובוס נוח וממוזג. הטיול בן היום הממתין לכם כולל כניסה ללא תור לכל אחת מהאטרקציות הכלולות בו לרבות USS Missouri ו – USS Arizona Memorial.

בתחנה הראשונה במהלך הטיול ממתין לכם מרכז המבקרים של נמל פרל הרבור בו תוכלו לצפות ביצירות בעקבות הפיצוץ שסחף את ארצות הברית להתערבות במלחמת העולם השנייה ושינה את פני העולם. לאחר מכן, צאו לשייט בספינת חיל הים וחצו את פרל הרבור לכיוון USS Arizona Memorial, מקום קבורתם של 1777 אנשי הצוות שקיפחו את חייהם ב 7.12.1941. האנדרטה הלאומית, אשר מנציחה את ההתקפה על פרל הרבור, משתרעת על פני חלקה האמצעי של ספינת המלחמה השקועה.

לאחר מכן, תיהנו מסיור מודרך בספינת USS Missouri אשר שירתה את חיל הים ממלחמת העולם השנייה והייתה המקום בו נכנעו היפנים בפני בעלות הברית בשנת 1945.

לאחר סקירה מעמיקה על היסטוריית המלחמה של ארה”ב, תחזרו אל האוטובוס לנסיעה במורד Honolulu, במהלכה תעצרו ב –  Kawaiahao Church, ב – Hawaii State Archives, ב – State Public Library, באנדרטה המפורסמת של King Kamehameha, ב – Honolulu Hale וב – Hawaiian Mission Houses Historic Site and Archives (Mission Houses Museum לשעבר).

בנוסף, זו ההזדמנות שלכם לפגוש בארמון האמתי היחיד על אדמת ארה”ב, ארמון Iolani. לאחר מכן, סעו דרך National Memorial Cemetery of the Pacific הידוע גם בשם Punchbowl Cemetery. בנקודה זו הטיול יסתיים ותשובו אל נקודת המוצא שלכם.

נקודת המוצא לסיור:

הסיור יוצא ממרבית בתי המלון בעיר Waikiki

זמן היציאה לסיור:

6.30 בבוקר

האיסוף מבתי המלון יתבצע לפני מועד זה.

משך הטיול:

כשבע שעות

מועד החזרה:

חזרה למלונות בעיר Waikiki בשעה 2 בצהריים בערך

הטיול כולל:

 • כניסה ל – USS Missouri וסיור מודרך
 • דמי כניסה
 • נסיעה באוטובוס ממוזג
 • הדרכה מאת נהג / מדריך מקצועי
 • מיסים מקומיים
 • הסעה מהמלון בעיר Waikiki ובחזרה

הטיול איננו כולל:

 • מזון ומשקאות
 • טיפים (אופציונלי)

מידע נוסף:

 • אישור הזמנה יישלח אליכם עם ביצוע ההזמנה.
 • בעלייה ל – USS Arizona Memorial יש ללבוש חולצות ונעליים. לא ניתן לעלות בבגדי ים.
 • תעריפי פעוטות תקפים רק במידה ואינם תופסים מושב בנסיעה
 • חלקו הארי של הטיול נגיש לבעלי כסאות גלגלים. ישנם מספר אזורים ב – Battleship USS Missouri אשר אינם נגישים לכיסא גלגלים. במידה ואינכם מסוגלים לעלות לאוטובוס בכוחות עצמכם, נא וודאו מראש כי אוטובוס בעל מעלון יהיה זמין לשירותכם.

להזמנת הסיור באנדרטת זיכרון לפרל הארבור ויום סיור ב- Punchbowl <לחצו כאן

לאחר אישור ההזמנה תקבלו שובר ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם. שובר זה ישמש כהוכחת רכישה וככרטיס הכניסה שלכם לסיור. נא בדקו שאזור המידע בשובר כולל את כל הפרטים אודות סוג השובר / האטרקציה / הסיור שרכשתם ואשר חלים במיוחד על הסיור / הפעילות שבחרתם. קיימים 3 סוגי שוברים שונים וחשוב לדעת כי לא כל סוגי השובר מתקבלים בכל סיור. לנוחיותכם, המידע המופיע בשובר יספק לכם את כל הפרטים שעליכם לדעת במטרה ליהנות מטיול מושלם ובלתי נשכח. (פרטים נוספים באתר).

לסיור זה תוכלו להציג שובר מודפס או אלקטרוני, לבחירתכם.

מידע על מפעיל הסיור המקומי:

מידע מלא על מפעיל הסיור לרבות מספרי טלפון מקומיים באזור היעד שלכם כלול במידע המופיע בשובר האישור שתקבלו.

תגובות המטיילים

המדריך שלנו העניק לנו הרצאה מלאת ידע תוך שהוא מוביל אותנו בין האירועים של 7.12.1941. הייתי מאושרת להיווכח שהוא ידע כיצד להעביר למשתתפים הצעירים יותר בטיול סקירה מקיפה על מה שקרה ביום ההוא. הטיול הזה היה החלק המהנה ביותר במהלך השהות שלי באזור!

מדריך טיולים / נהג נפלא!

הטיול לאריזונה היה עוצמתי כמו ששמעתי עליו מראש. ה – Missouri הייתה מדהימה ולו רק בזכות המסיביות המרשימה שלה! הצלחנו להגיע גם אל הגשר. התצוגות במוזיאונים היבשים היו מן השורה הראשונה והמדריך שלנו היה הטוב ביותר.

בשל טעות של הנהג / המדריך שאסף מספר נוסעים מאוחר מדי בעקבות חנייה בצד הלא נכון של המלון, איחרנו לשייט באנייה שנסגר ממש כשהגענו אליו. אם הנהג היה מספיק להגיע בזמן היינו מצליחים להגיע בזמן וליהנות מהשייט.

נרשמנו לטיול אבל לא הגענו לטיול ב – Missouri. התקשרנו למשרד והסברנו את המצב והם אפשרו לנו לצאת לטיול ביום למחרת. הטיול היה מקסים ונעשה אותו שוב.


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם