• תַפרִיט
  • תַפרִיט

בלעדי: סיור בחומה הגדולה בסין עם פיקניק ויין

דף הבית » בלעדי: סיור בחומה הגדולה בסין עם פיקניק ויין

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה
החומה הגדולה של סין היא מערכת ביצורים מאדמה, מלבנים ומאבנים בצפון סין, שנבנתה ושופצה פעמים רבות בין המאה ה-5 לפנה”ס למאה ה-16, ומטרתה הייתה להגן על האימפריה הסינית מפני פשיטות של ברברים ממונגוליה וממנצ’וריה, שהתרחשו פעמים רבות במהלך ההיסטוריה הסינית. … ויקיפדיה
 –
סיור של 9 שעות שמוגבל רק עד 10 מטיילים, בחומה הסינית בחלק שנקרא: Mutianyu שבשיאו פיקניק  של מאכלים מקומיים וללגום יין צונן תוך כדי התבוננות על רמפה מבודדת. טיול קל כי הוא מתאים ליכולות שונות עם הרבה מנוחה  לאורך הדרך.

עיקרי הדברים

  • בלעדי
  • כל דמי הכניסה כלולים
  • משקאות חינם כלול
  • ארוחת צהריים כלולה
  • צעד אחורה בזמן, סיור היסטורי
  • מדריך פרטי עם חוויה אישית יותר
  • איסוף מהמלון וחזרה למלון בחינם
לאחר איסוף מהמלון, יתחיל היום ההרפתקני שלכם בחומה הגדולה של סין. לאחר שעה בקירוב ממרכז העיר בייג’ינג, תגיעו אל אחד מההישגים ההנדסיים הגדולים בהיסטוריה האנושית. החומה הגדולה נבנתה לפני יותר מ 2500 שנה כדי להגן על הציוויליזציה הסינית מן השבטים הצפוניים. החומה היא לאורך 8850 קילומטר ברחבי סין מספר זה כולל 6,259 קילומטרים של קטעי חומות של ממש, 359.7 קילומטרים של חפירים ו-2,232 קילומטרים של מחסומי הגנה טבעיים כדוגמת הרים ונהרות. החומה הגדולה של סין הוכרזה כאתר מורשת עולמית בשנת 1987.
סיור זה לוקח אותכם הרחק מהמוני התיירים אל מקטע Mutianyu, אחד החלקים העתיקים של הקיר שלא שוחזרו במלואו. תראו לפחות תריסר מגדלי שמירה מרשימים שפונים לכיוונים שונים מעבר לאופק. בתוך אחת ממגדלי שמירה שהשתמרו היטב אלה, תשב לארוחת צהריים פיקניק – חוויה ייחודית שאינה זמינה, אלא רק עם סיור בלעדי זה. בצלה של הסוללה המבודדת, תהנו מהנוף מעל האזור הכפרי בעודך לוגם יין צונן.
ניתן ליהנות ממשקה או לאכול ארוחת ערב במסעדה מקומית לפני הביצוע בדרך שלך בחזרה לבייג’ין.

לחץ כאן>  סיור בחומה הגדולה בסין עם פיקניק ויין ( תמחור, ביטולים ונקודת מפגש )

 

על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם