• תַפרִיט
  • תַפרִיט

בלעדי! סיור במבוכים התת קרקעים של פריז

דף הבית » בלעדי! סיור במבוכים התת קרקעים של פריז

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: < 1 דקה

המדריך יפגוש אתכם ברובע השביעי שבגדה השמאלית של פריז, ליד גשר אלמה (Pont Alma), מול רציף אורסיי מספר 93, וצאו לחקר  במשך 1.5 שעות את מבוך תעלות הביוב התת-קרקעיים של פריז והם אלו שהעניקו השראה לסופר ויקטור הוגו לכתוב את סיפרו  “עלובי החיים” על אומללי התעלות התת-קרקעיים.  במאה ה-13 מערכת הביוה הייתה חיצונית, ובתקופת שלטונו של נפוליאון, הוקמה מערכת הביוב המרכזית במקורה של פריז. כיום, לאחר כ-210 שנים משתרעת מערכת צינורות הביוב התוך התעלות לאורך כ 2000 קילומטרים על מספר מפלסים. נשארו במספר תעלות ביוב מהסוג הישן שכיום משתמשים לתצוגה ומי הביוב כבר לא זורמים.

 התמונה שייכת  ל יגניס ignis  ויקימדיה. נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 3.0

הסיור הוא באנגלית ובלעדי, בו יספרו לכם על מבצעי ההנדסה לבניית התעלה, אמצעי הטיהור וכיצד מגינים על עצמם כנגד שיטפון מהנהר הסיין, סיפורים מרתקים של פושעים שהסתתרו או השתמשו בהם כאמצעי לבריחה.

במהלך הסיור מתבקשים המבקרים לא לאכול, ובסיומו  מומלץ מאד לשטוף את ידכם ביסודית.

מומלץ בעיקר למי שכבר ראה הכל ומחפש משהו בלתי שגרתי משהו קצת ביזארי.

הסיור מוגבל ל-15 איש בלבד.

לחץ כאן>  סיור במבוכים התת קרקעים של פריז ( תמחור, ביטולים ונקודת מפגש )

 

 


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם