• תַפרִיט
  • תַפרִיט

בריאות למטייל הישראלי בדובאי

דף הבית » בריאות למטייל הישראלי בדובאי

מצאתם טעות בכתבה? יש לכם משהו להוסיף? צרו איתנו קשר.

זמן קריאה משוער: 2 דקות

השירותים הרפואיים בדובאי, אבו דאבי, הם ברמה גבוהה ורוב המרפאות כלליות פועלות 24 שעות ביממה. בתי חולים מצוידים היטב ובמיטב הציוד לכל מקרי החירום הרפואיים. ישנם כיום 28 בתי חולים בדובאי, 6 ציבוריים ו -22 פרטיים, כאשר 3 בתי חולים גדולים נוספים אמורים להיבנות עד שנת 2025.

תוכניות החיסון הממשלתיות, אספקת מים נקיים מספקים וסטנדרטים גבוהים של ניקיון במלונות ובמסעדות, הם מרכיב חשוב בבריאות הציבור

מי הברז באיחוד האמירויות הערביות בטוחים לשתייה. אבל מקומות שלא נמצאים במרכזי התיירויות העיקריים  מומלץ להזמין מים מבקבוק.

חיסונים בדובאי

אין צורך בחיסונים מיוחדים, אולם יהיה זה נוח לבדוק מראש אם אתה נוסע מאזור עם סיכון בריאותי. בדרך כלל מומלץ לבצע חיסוני טטנוס אם אתם שוקלים טיול ארוך. פוליו כמעט והוכחד באיחוד האמירויות הערביות והפטיטיס הוא נדיר מאוד וניתן להימנע ממנו על ידי נקיטת אמצעי זהירות. הפטיטיס A מועבר על ידי מזון ומים מזוהמים, הפטיטיס B, C, D באמצעות מגע מיני, שימוש במחטים לא מעוקרות ועירויי דם.

מָלַרִיָה בדובאי

יש מעט מאוד יתושים בעיירות ובערים, ומכיוון שהוא אינו נחשב לסיכון, לעיתים נדירות נקבעות טבליות מלריה לנסיעה באיחוד האמירויות. עם זאת, יתושים ימצאו אתכם ליד ההרים או מטיילים בוואדיות או מטעי תמרים בערב,  ולכן יש צורך להתכסות ולהשתמש בחומר דוחה חרקים מתאים מכיוון שתמיד בטוח יותר להימנע מנשיכה. אם יש לך ספק התייעץ עם הרופא שלך או עם המרכז הרפואי הטרופי הקרוב ביותר לפני הנסיעה שלך.

כוויות שמש והתייבשות בדובאי

קרני השמש היא מאד חזקה לאורך כל השנה ולכן מכת חום ותשישות חום הם תמיד סיכון בטיול זה. משקפי שמש, כובעים וקרמי שמש בעלי גורם גבוה הם חיוניים ובמיוחד לילדים.

בקיץ החום עלול להגיע ל -50 מעלות צלזיוס, ולכן אם אתם באים בתקופה זו יש הימנע מפעילות בחוץ בשעות השיא של החום. ולכן, מומלץ להקפיד לשתות הרבה מים למנוע התייבשות.

ביטוח בריאות בדובאי

רק מקרי חירום בבתי החולים הציבוריים A&E ניתן לראות ללא תשלום.

בתי חולים ציבוריים, שבהם המתקנים הרפואיים טובים מאוד, יטפלו במקרי חירום ללא תשלום, אולם יהיה זה חכם לעשות ביטוח רפואי בכדי לכסות את כל האירועים, במיוחד אם אתה צריך להגיע לבית חולים או מרפאה פרטיים בהם הטיפול יכול להיות די יָקָר. בכל המקרים, הליכים רפואיים, כולל שימוש במחטים מעוקרות ומתן עירויי דם הם אמינים מאוד.

רופאים בדובאי

אם אתה זקוק לרופא, שאל במלון שלך, או במרכז הרפואי הכללי, כמו גם לצלצל לשגרירות שלך לקבלת המלצות. אם אתה זקוק לטיפול חירום ואינך מצליח ליצור קשר עם רופא, נסה את אחד מבתי החולים הגדולים המפורטים בסוף המאמר.

רופאי שיניים בדובאי

רופאי שיניים טובים זמינים בכל האמירויות 

בתי מרקחת בדובאי 

רוב התרופות זמינות בקלות בבתי מרקחת.  יש לפחות בית מרקחת אחד הפתוח 24 שעות ביממה. עיין בעיתונים המקומיים למידע. בחלק מהאמירות מספר חירום עירוני הפועל 24 שעות ביממה (אבו דאבי 02 777929; דובאי 042232323) מפרט את מיקומם.

איחוד האמירויות הערביות מחמירים בתרופות נפוצות רבות, ובמיוחד כל מה שמכיל קודאין, דיאאזפאם או דקסטרומתורפן . מותר להכניסם אך ורק אם יש לך מרשם רופא נוטריוני ומאושר.

רפואה אלטרנטיבית בדובאי

רפואה סינית זמינה. יש גם בית חולים הומאופתי.

שירות אמבולנסים

998 או 999

בתי חולים ציבוריים ראשיים בדובאי

Al Wasl Hospital – Qud Metha Road 
New Dubai Hospital – Near the Hyatt Regency Hotel, Deira Rashid Hospital – Oud Metha Road, Bur Dubai

בתי חולים פרטיים עיקריים בדובאי

American Hospital Dubai – Bur Dubai

Emirates Hospital – Jumeirah Beach Road

Welcare Hospital – Garhoud, Deira

דובאי, המדריך המלא למטייל הישראלי


על פי סעיף 27א לחוק הגנת זכויות יוצרים: אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות למידע/צילומים/תמונות/סרטים המגיעים לידנו. אבל, אם זיהיתם מידע/צילום/תמונה שאתם מחזיקים בזכויותיהם ולא ניתן קרדיט (בשוגג), אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש או לבקש לתת קרדיט, וזאת באמצעות פנייה למייל support@tiulim.net.


צרו קשר עם ורדה לתכנון הטיול שלכם